Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 cze 2015, 18:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 gru 2014, 12:27
Posty: 27
Z tego co wiem to 2 nowych juniorów ma iśc na wypożyczenie do drugo ligowego WKS więc chyba możemy spodziewać się innych polskich nazwisk w Turowie ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2015, 12:03 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeśli info o Mirku się potwierdzi, będzie to miła informacja. Jeszcze tylko zmiana prezesa, no i pora by marketingowcy się obudzili i PRowo pociagneli nasz klub.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2015, 14:32 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Prezes niby pewny, że:

Cytuj:
Filip i Michał są dla nas bardzo ważnymi graczami więc nie bardzo rozumiem skąd takie opinie się pojawiają Kontrakty ma pięciu graczy - poza Michałem i Filipem także Mateusz Kostrzewski, Michael Gospodarek i Jakub Karolak - i jestem pewien, że tych pięciu graczy będzie występować w zespole PGE Turowa w sezonie 2015/2016.


To był najlepszy zespół od lat


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2015, 15:15 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2014, 11:59
Posty: 26
:smt082 Oni maja ludzi za idiotow ...

PRZeS wmawia lemingom ze czarne jest biale ...

On chyba ogladal innych zawodnikow i inny final.

Jakie to typowe dla tej smiesznej partyjki ktora wlasnie konczy swoj zywot.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2015, 19:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
dredek - ja też uważam jak prezes, że mieliśmy najlepszy zespół od lat.
Nikt nie przypuszczał, że złota nie zdobędą. Szkoda ,ale sport jest nieprzewidywalny.
Myślę, że przegrany finał nie był zamierzony. Może jestem naiwna ale tak sądzę.
Zespół nasz grał bardzo dużo meczy i na najważniejsze mecze finałowe zabrakło
pewnie energii. Cieszmy się ze srebra, bo jak dotąd żadna drużyna w Ekstralidze
nie była 6 razy Wicemistrzem Polski.
Tak dla ciekawostki nadmienię, że w innych krajach europejskich też były
rozczarowania np: Mistrzem Niemiec nie został Bayern Monachium ani Alba Berlin
tylko Brose Bamberg.

Nadchodzący sezon pewnie będzie przeciętny dla naszej drużyny, ale następne
sezony będą rewelacyjne i po objęciu władzy przez PIS - TURÓW zawsze będzie
Mistrzem .Prawda dredek ? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2015, 19:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 lis 2013, 17:09
Posty: 43
Cytuj:
następne sezony będą rewelacyjne i po objęciu władzy przez PIS - TURÓW zawsze będzie Mistrzem


Sarkazm sarkazmem, ale jak będzie dopiero się przekonamy. Zależy kto stanie za sterami klubu.

Dementi ciągle mówi, że budżet ma być mniejszy, ale nie tak drastycznie jak to wszyscy mówią. Jednak budowanie składu na czele z Ignatowiczem i zapowiedzi, że transfery nie powalą na kolana daje do myślenia, że coś się kręci.

Ja myślę, że to ostatni taniec pana Ł. i całej świty w Turowie, po którym wyjdą z bardzo pełnymi kieszeniami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2015, 17:13 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Ma ktoś info, co z Olkiem, bo jakoś śmierdzi mi zasralem :smt078 za srela


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2015, 21:57 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
ScottyT pisze:
Cytuj:
następne sezony będą rewelacyjne i po objęciu władzy przez PIS - TURÓW zawsze będzie Mistrzem


Sarkazm sarkazmem, ale jak będzie dopiero się przekonamy. Zależy kto stanie za sterami klubu.

Dementi ciągle mówi, że budżet ma być mniejszy, ale nie tak drastycznie jak to wszyscy mówią. Jednak budowanie składu na czele z Ignatowiczem i zapowiedzi, że transfery nie powalą na kolana daje do myślenia, że coś się kręci.

Ja myślę, że to ostatni taniec pana Ł. i całej świty w Turowie, po którym wyjdą z bardzo pełnymi kieszeniami.

Jeśli chodzi o cytowane głupie stwierdzenie halci to oczywiście bzdet i idiotyzm porównywalny z debilizmami jakie faszerowane jest społeczeństwo przez GW i tvn przez 8-ostatnich lat.
Turów niestety zaczął przypominać Titanica, lub Rzeczpospolitą przedstawianą przez księcia Bogusława Radziwiła w "Potopie".
Cieniutenki trener, który w I-lidze nie za bardzo sobie radził, 4-Polaków, z których 1-jest wielką niewiadomą. Zatrudnienie przy tych finansach, a raczej ich brak 6-klasowych obcokrajowców jest awykonalne.
Nic to, nam kibicom zostaje czekać do nowego sezonu i podziwiać wyczyny Stelmetu prawdopodobnie stojąc obok rywalizując o 8-mkę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2015, 10:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 cze 2015, 9:02
Posty: 29
Krzysztof pisze:
Ma ktoś info, co z Olkiem, bo jakoś śmierdzi mi zasralem :smt078 za srela

Nadal boli sreberko?

Dorośnij.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2015, 15:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
saeblade a może spełni się marzenie wyrażane przez wielu na tym forum i innych poza forum ,że będzie tu grała trzecia - amatorska liga a więc i trener i polacy za drodzy na ich miejsce i zamiast drogich obcych tani wychowankowie z ogólniaka bo później studia i Stelmet lub Śląsk bo duże miasta będą wchodzić w grę . A po studiach to za ocean albo tam gdzie coś zapłacą .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2015, 16:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
"Niedźwiedź" za "Pączusia". Turów odmładza skład. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2015, 19:10 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Program oszczędnościowy pełną gębą, ale kto wie może w przyszłości przyniesie wymierne skutki. Na jedynkę powinni zatrudnić Filipa Matczaka i wrócić do opcji z Bigusem pod kosz. Filip jak nikt dałby radę kolesiowi z wysokim kozłem, a Rafał jest o niebo lepszy od drewniaka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2015, 21:14 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2015, 23:26
Posty: 6
bok180 - nie wiem czy wiesz, ale już rok jest 3 iga w Zgorzelcu, gdzie grają głównie licealiści. Byłem na 3 ostatnich meczach (bo oczywiście klub nic nie wpsomniał) i fajnie sie oglądało jak nasi młodzi zawodnicy walczą ze wszystkich sił. I zdecydowanie będę chętniej chodził na mecze Turowa gdy w seniorach będzie sporo młodych Polaków (Karolak, Kostek, Gospodarek, Niedźwidzki od dziś). Czy wyniki są dla Was tak ważne? Owszem, klub ma za zadanie wygrywać, ale jak ma być kilka sezonów na spłacenie strat itd. a potem powrót do czołówki - to jestem na TAK.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2015, 6:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
różnica widzów na III lidze a Tauron lidze wyraźna . wiem ze jest III liga śledze ją i dlatego ueażam ,że chwila dla wielu nadeszła różnica w widzach raczej będzie widoczna. Na Nysie już tak jest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2015, 22:08 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Ciekaw jestem ile kasiory za swoje logo na PGE Turów Arena wykłada Citronex.
Właściciel tytularnego sponsora Zielonej Góry dysponuje majątkiem na poziomie 1 mld,
a nasi miejscowi biznesmeni chwalą się dorobkiem na poziomie 2,5 mld.
Tornowski Turów, brzmi całkiem sensownie, do tego np. taki Papanu, jako kolejny sponsor. Lokalni biznesmeni mogliby zawojować tym klubem i pokazać, że stać ich nie tylko na wyłożenie swojej kasy, ale za ich sprawą przyciągnąć innych finansowych potentatów.
:smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 34  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..