Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 1:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 953 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 64  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lut 2017, 15:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale dzisiaj możemy spaść na miejsce 13-te. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 15:57 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Halcia bardziej na 12 ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 17:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Wiadomo, że wynik dzisiejszego meczu jest istotny, tym bardziej, że chciałbym aby to był skuteczny rewanż za tą sromotną porażkę w Krośnie ale chyba bardziej ciekaw jestem atmosfery panującej obecnie w drużynie. Dlatego życzmy sobie wszyscy, aby na przekór wszystkiemu zawodnicy pokazali walkę jak w w niedawnym meczu PP ze Stelmetem.
Pomarzyć można :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 17:29 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam nadzieję, że zepną poślady i pokażą, że poprzedni mecz z Krosnem, a raczej blamaż, był swoistym wypadkiem przy pracy - korespondencyjnie mogą też pokazać fuck'a Kostkowi 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 21:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
No i co, dali radę? Dali! :smt026
Może jeszcze nie wszystko stracone. A może i Arczi wreszcie się obudził? Dzisiaj jak za starych, dobrych czasów znowu double - double. Gdyby tak jeszcze odzyskał dawną skuteczność z "półdychy". Wyraźnie widać, że często ma pozycję, a jednak boi się rzucać. Brakuje mi też dawnej skuteczności Michalaka. Wówczas to i bez Kostka powinniśmy dać radę godnie dograć ten sezon.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 21:13 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Archi pokazał, że nie zapomniał jak się gra - może ukryte info do prezesa: będzie kasa, będzie gra - w innym wypadku będzie lipa.

Po odejściu Kostka Boro będzie miał swoją szansę - dzisiaj zagrał całkiem przyzwoicie w ataku, natomiast obrona była dramatyczna, a w zasadzie było jej brak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 22:44 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Jedyne co z tego meczu wyniosłem pozytywnego to przebudzenie Arcziego, agresywny Nikolić, skuteczny Carter pod koniec i kilka zrywów w defensywie pod koniec czwartej kwarty. Nie ma się co zachwycać samym zwycięstwem, bo wygrana w tym meczu to był obowiązek. Nie chcę myśleć co by było gdyby zagrał Woldridge.
Kolejny mecz na wyjeździe z Czarnymi, którzy biją się z nami o miejsca 7-8. Może to być jeden z ważniejszych meczy sezonu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 23:09 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Ktoś pierdnął w komentarzach na SF, że niby w naszej drużynie ma zagościć James Florence ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2017, 7:38 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Jako siódmy obcokrajowiec? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2017, 9:05 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam nadzieję, że to tylko czyjaś fantazja - nie potrzebujemy takiego samograja, w dodatku jeden zawodników bez paszportu nie mieściłby się w składzie i grzałby ławkę za drużyną. My potrzebujemy jakiegoś rozsądnego Polaka do rotacji, chyba że już na 100% odpuszczamy PO.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2017, 9:36 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
No proszę :
Trener PGE Turowa: Grzegorz Ardeli ukradł nam Kostrzewskiego

Dziwnie to się wszystko układa...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2017, 10:01 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Być może się powtarzam, ale uważam, że po utracie Kostka musimy wykorzystać sytuację Polfarmexu. Wczorajsza porażka znacząco przybliżyła ich do spadku, a mają kilku wartościowych Polaków, którzy mogą rozglądać się od grudnia za nowym pracodawcą. Bartosz, Kowalczyk, Jarecki, Gabiński, Grochowski. To nie są gracze, którzy zrobią różnicę, ale nie o to tutaj chodzi. Potrzebujemy Polaków, by wzmocnić rotację, a tym samym zwiększyć intensywność gry. Wczoraj był z tym duży problem, a widok DJ'a kryjącego Wykę... OBŁĘD!

Carter/Kowalczyk/Gospodarek
Bochno/Jackson/Michalak/Kowalczyk
Michalak/Ikovlev/Jackson
Ikovlev/Bartosz/Borowski
Nikolić/Archibeq/Bartosz

Niby dwa średnie wzmocnienia, a załatwiają wszystkie nasze problemy w rotacji. Jakaś kasa z Kostka powinna być, może nie na dwóch, ale na jednego na pewno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2017, 10:25 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Byle to wzmacnianie rotacji nie było w stylu, który nas ostatnio dotknął... A może jednak lepiej rozejrzeć się w wśród finalistów niedawno zakończonych mistrzostw U20 ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2017, 10:50 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Nie wiemy tak na pewno, czy naprawdę są jeszcze jakieś zaległości wobec innych zawodników. Więc może darować sobie zakup nowego, a za te pieniądze wyrównać zaległości (o ile są) wobec innych, przez co gra drużyny może wrócić do poziomu z początku sezonu. Może to dać lepszy efekt, niż kupowanie nowego zawodnika, który nie wiadomo czy będzie wartością dodaną (vide Ryan) a dodatkowo pogłębi niezadowolenie u pozostałych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2017, 12:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 cze 2016, 18:05
Posty: 15
PiotrArcimowicz pisze:
Byle to wzmacnianie rotacji nie było w stylu, który nas ostatnio dotknął... A może jednak lepiej rozejrzeć się w wśród finalistów niedawno zakończonych mistrzostw U20 ?

Wydaje mi się że na tym etapie sezonu tak młody gracz miałby trochę problemów z aklimatyzacją w drużynie na potrzeba gracza gotowego w ciągu meczowym na wczoraj Czyli bardziej bym się skłaniał na kogoś z naszego rynku
Pozwolę sobie również wypowiedzieć swoje słowa i ocenę smrodku jaki mamy w klubie. Według mnie zafundowały go nam trzy osoby a mianowicie Pan Mateusz oczywiście miał prawo odejść bo wszyscy jesteśmy wolni ale dla mnie gość totalnie bez kręgosłupa moralnego !!!!! i nie przyjmuję tu niestety obrony innych, którzy mówią nie miał płacone na czas to poszedł tam gdzie płacą.... Gość był z nami trzy sezony jeśli dobrze pamiętam w tym jeden cały kurował się na naszym garnuchu Dobrze wiedział podpisując kontrakt i przed rozpoczynającym się obecnym sezonem jak od kilku lat funkcjonują w Turowie finanse a mianowicie że na początku roku zawsze jest poślizg z ich wypłacaniem zawsze tak było na początku roku. Jednakże zawodnicy byli są systematycznie spłacani i o tym Pan MK na pewno wiedział i był tego świadomy, więc oceńcie to sami....I tak przechodzimy do drugiej osoby odpowiedzialnej za smrodek a mianowicie Pan Grzegorz który również pracował długi czas w naszym klubie, i on także wiedział kiedy można ukuć i wyrwać nam zawodnika wiedział że poślizg finansowy jak co roku jest na jego początku i bezczelnie to wykorzystał czemu akurat mu na tym tak zależało jeśli jest to prawdą że wydzwaniał do MK regularnie dla mnie też zachowanie co najmniej dziwne że tak powiem resztę możecie dopowiedzieć sami ja nie przyjmuje obrony GA że jest zawodowcem nazwałbym to inaczej..... No i trzecia odpowiedzialna osoba choć mam mieszane uczucia Nasz Prezes chyba jedynie tylko i wyłącznie w nazwie choć chęci ambicji mu nie brakuje Ale na litość boską nie może być tak że prezes pozwala sobie wykraść wykupić czy co tam jeszcze zawodnika przed najważniejszą częścią sezonu Jak to wygląda o grubym Jasiu nie mam dobrego zdania ale czy ktoś mu kiedyś podprowadził zawodnika? lub gdzieś indziej się to wydarzyło ? Przykro mi Panie Prezesie ale to wstyd i pośmiewisko brak prawdziwego menagera który dba i pilnuje takich spraw !!!! Pan mimo chęci nie jest w stanie ogarnąć takich spraw!!!! Tak więc reasumując bardzo pesymistycznie obawiam się że to już koniec dla nas kibiców Turowa tego pełnego nadziei sezonu, bo z pewnością takowy on był. Nawet jak uda nam się wejść do PO to i tak chyba 1 ruda będzie zakończeniem sezonu.
To może jeszcze o wczorajszym meczu tak mi się nasuwa pytanie bo według mojej oceny drużyna z Krosna to jedna z najsłabszych jakie widziałem w tym sezonie oglądając trzy dni wstecz Trefl to dla mnie lata świetlne ( przesadziłem) :lol: mecz bardzo slaby skuteczność pozostawiam bez komentarza i gdyby go wczoraj Turów przegrał sięgnął by chyba dna. chciałbym coś pozytywnego na koniec hmm tylko co???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 953 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 64  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..