Dzisiaj jest 05 cze 2024, 23:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 13 cze 2007, 10:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:27
Posty: 8
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Po I: W piątek (08.06.07) była organizowana impereza integracyjna. Niestety ze Zgorzelca pojawiły się 3 osoby na godzinkę. Widocznie Wasza drużyna nie chciała (bądź nie mogła) bawić się z innymi. Widocznie poranny trening był ważniejszy :)

Po II:Jeżeli zawody tego typu mają być pozbawione "fałszu" to niech przyjeżdżają faktycznie ludzie z kk a nie "profesjonaliści", którzy zapewne nie mają za dużo do czynienia z kk
http://www.prokom.trefl.com.pl/index2.p ... lk&id=2591 poz. 54 i 55
przy okazji ja nie byłam za tym, żeby usunąć chłopaka ze Sportino-chcieli tego chłopcy z Noteci, którzy kopali doły pod Sportino

Po III:Nikogo nie zapraszaliśmy na rynek w sobotę. Poprostu mieliśmy rezerwację i kto przyszedł ten był. A tak właściwie to Was nie było nawet kiedy zaprosić bo po meczu półfinałowym zwineliście się tak szybko, że niestety nie było okazji przekazać pisemnnego zaproszenia. A gdy zjawiliście się wieczorem to zjedliście i obrażeni zwineliście się nie wiadomo gdzie-wybaczcie ale nikt na siłę zatrzymywać Was nie będzie

Po IV: W meczu półfinałowym Turów-Prokom sędziowie gwizdali na Waszą korzyść na co nawet uwagę zwrócili kibice krzycząc "PAJACE"-więc nie piszcie, że sędziowie byli przekupieni albo coś w tym stylu. Nie zaprzeczam sędziowali słabo i mylili sie na korzyść obu stron-ale nie mówmy tu o korupcji i przekupstwie :|

Po V: Kasia nie lubi kosza więc nie dziwi mnie, że ma to wszystko gdzieś-ale co do Siwego bardzo się mylisz Grengo-on zawsze pozostanie kibicem Stali :P

Po VI: Wszystkim się podobało tylko nie Wam-bo kosze były za nisko :lol:

Po VI: Zawsze będę miała szacunek dla kibiców z Turowa bo jesteście jednym z najkulturalniejszych kk w Polsce. Pozdro dla Mrówki, który już mnie niestety nie lubi :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 cze 2007, 14:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Nicole nie dąsaj się na mnie, bo ja niestety znam sytuację tylko z opowieści.
Ad. 1 . Moi koledzy sądzą, że nikt ich nie zaprosił, a o spotkaniu dowiedzieli się od tej właśnie trójki.
Ad. 2. Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem przecież, że weryfikacja dotyczyła zawodników grających w drugiej lidze bądź wyższej. Na taki Camp może pojechać każdy chętny, kto chce się sprzedać i potrafi grać w basket ( wiem, bo sam wiele lat temu grałem w tę piękną dyscyplinę).
Ad. 3 . Ja nie napisałem, że w sobotę, to po pierwsze, a po drugie dziwne, że nikt inny poza Prokomem się nie pojawił o ustalonej godzinie - nie sądzisz?
Ad. 4 . Nt. sędziowania się nie wypowiadam, bo nie widziałem.
Ad. 5 . Nie twierdzę, że Siwy nie jest kibicem Stali - twierdzę, że został przynajmniej przez niektórych kolegów znienawidzony za to, że wstawił się na naszymi.
Ad. 6 . I z mojej strony jest dokładnie tak samo z tą tylko różnicą, że mnie Mrówka lubi.

Pozdro all.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..