Dzisiaj jest 04 cze 2024, 2:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2009, 14:12 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
bedzie moze organizowany wyjazd do Koszalina??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2009, 15:32 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
lord_alex pisze:
Szkoda tylko że nie będzie działacza który oberwał od Sasy !!! :smt026


ten działacz chyba nigdy nie pojawi się w Zgorzelcu;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2009, 18:54 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Stal wygrywa do przerwy z prokomem 42:46, oby tak dalej :grin:
He he prokom przegral 90:92 :smt082


Ostatnio zmieniony 03 kwie 2009, 19:46 przez Czesio, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2009, 19:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
spam ale: Asseco Prokom 90:92 Atlas Stal :D


BRAWO ŚLEDZIE!!!!


Stalowki WIELKIE graty :]


Ostatnio zmieniony 03 kwie 2009, 19:46 przez yARO_81, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2009, 20:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Dzisiejszy mecz przyprawiał mnie o mdłości.Gra Turowa przypominała mi niedawny Puchar Polski.Gralismy słabo,zarówno w ataku jak i obronie,Akcje naszych zawodników wygladały marnie,jednostajne tempo gry doprowadzało do szału.Edney gra kolejny bezbarwny mecz,a Stefański przechodzi samego siebie.Po czasie wzietym przez Turkiewicza ,Stefan wyprowadzał piłke z boku i co.Ano wyszło z tego jajo,5 sek.i strata.Stefanski gra jak drewno i w dniu dzisiejszym był bardzo słaby,zal patrzec na jego wyczyny na parkiecie.Cała drużyna prezentowała się marnie.Cieszy wygrana natomiast styl juz nie.Mam nadzieje że juz gorzej to grac nie bedziemy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2009, 20:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak nudnego i "bez życia" meczu jak dzisiejszy z AZS-em daaawno nie widziałem w naszym wykonaniu. Brak było koncentracji, motywacji i agresji. Widać było, że nasi trochę "pobłażliwie" traktują koszalinian i chcą wygrać mecz najmniejszym nakładem sił. Mecz został wygrany, choć przez ponad 3kwarty był praktycznie remis i mogło się to różnie skończyć... Myślałem tylko aby nasi dowieźli, nawet minimalną, przewagę do końca. Rozumiem, że nasza drużyna chcę sięw tym ćwierćfinale nie przemęczać, ale takie kunktatorstwo, nawet przy :średniej" ekipie znad morza może być niebezpieczne... Musimy grać prze cały playoff z werwą i koncentracją, bo jedna "olewka" i niedyspozycja mogą nas wiele kosztować! A w ogóle, to o tak słabym i "nieprofesjonalnym" meczu trzeba od razu zapomnieć.

Dwa pytania do zorientowanych:
1) Co się dzieje od początku roku z Miljkoviciem? Facet jest bez kompletnie formy strzeleckiej, bo o kozłowaniu i obronie już nie wspominam.
2) Co to za akcja z tymi fryzurami? Żeby nie było tak jak z Drole i jego warkoczykami w finale z Prokomem dwa lata temu :grin:

PS Wyjątkowo toleruje te dwa spamowe wpisy o wygranej stalówki - z wiadomych względów ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2009, 21:38 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
to chyba paawlus byles na innej hali i na innym meczu... Ja z naszej gry widziałem zaangażowanie w grze i motywacje, zawodnicy co chwilę się motywowali. Grali agresywnie i wymusili aż 17 strat AZS'u... A mecz był bardzo do 3 kwarty interesujący i wyrównany.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2009, 22:39 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
paawlus pisze:
2) Co to za akcja z tymi fryzurami? Żeby nie było tak jak z Drole i jego warkoczykami w finale z Prokomem dwa lata temu :grin:


już wiadomo co to za akcja:P Alex wszystko powiedział;
Cytuj:
obcięliśmy się w taki sposób, aby pokazać wszystkim, że nasza drużyna jest jedną wielką rodziną i jesteśmy gotowi włożyć serce podczas gry w rundzie play-off.


fajny ten pomysł z fryzurami, integruje to drużynę i fajnie wygląda jak wszyscy koszykarze z jednego zespołu mają jednakowe fryzury;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2009, 8:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 sty 2009, 9:52
Posty: 21
Lokalizacja: Zgorzelec
Mecz rzeczywiście mógł się niepodobać, ale na pewno nie można chłopakom powiedzieć, że się nie starali, że nie było walki ... podzielam stanowisko, że w grze było zaangażowanie, widać było jak wzajemnie się motywują, widziałem wściekłość Witki, jak mu nie weszła kolejna trójka i jak Adamek pokazywał mu, że się nie koncentruje ... no i potem radość Witki i zespołu jak weszła w końcu trójka. Fakt faktem, że po takim meczu sprawiedliwym wynikiem dla AZS-u byłaby nasza przewaga góra 5 punktami, ale to też świadczy dobrze o naszym zespole, że w końcówce potrafili się zachować i wygrali doświadczeniem ...
Mnie natomiast zastanowiła frekwencja ... puste miejsca na sali przy rundzie play off nie wróżą dobrze ... w szerokim spektrum spraw ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2009, 9:28 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
cacadax pisze:
Mnie natomiast zastanowiła frekwencja ... puste miejsca na sali przy rundzie play off nie wróżą dobrze ... w szerokim spektrum spraw ...

Ja osobiscie się tym nie przejmuje bo jak wiadomo mało który kibic chce brać miejsce za 300zł w rogach ;/ osobiście po 1 polowie mógłbym iść sobie usiąść ale wole stać przy barierce nad KK.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2009, 9:37 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
a pamiętacie zeszłoroczne play-offy? na meczach z Kotwicą hala też nie była wypełniona po brzegi. A co do wczorajszego meczu- szkoda że kibicowanie nam nie wychodzi. Jak Turów traci prowadzenie - na hali robi się cicho;/ Poprawmy to;) Ciekawe w jakiej dyspozycji rzutowej są nasi zawodnicy?;> Oby trójki wpadały!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2009, 15:18 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2008, 11:43
Posty: 82
Lokalizacja: Zgorzelec
Fatk , wczorajszy mecz nie był najprzyjemniejszy dla oka. Jako statystyk prawie zasnąłem przed kompem choć nie ja pisałem tylko Sokół. Prawda jest taka że gdyby nie nerwy i pewność siebie Mojici czy jak mu tam to końcówka mogła być nerwowa. Do tego jeszcze doszła słaba skuteczność rzutów osobistych AZS-u. Gdyby trafiali te osobiste to mogli by nawet wygrać. Choć wg mnie Turkiewicz oszczędzał zawodników i chciał to wygrać jak najmniejszym nakładem sił, czego nie można powiedzieć o podopiecznych Nordgaarda gdzie Milicić i Reese grali prawie całe spotkanie a Mojaca zszedł tylko za faule w pierwszej kwarcie i na końcówki kwart tak aby nie złapał kolejnych głupich fauli.
Na dzisiejszym drugim meczu powinno być już nam łatwiej. W AZS-ie wyjdzie zmęczenie materiału i mecz sie potoczy inaczej w porównaniu do wczorajszego nudnego.

PGE TURÓW TO JEST POTĘGA !!![shadow=green][/shadow][glow=indigo][/glow]

EDIT:
Kolor czerwony jest zarezerwowany dla adminów, moderatorów i wyjątkowo dla grengo (komunikaty KK Tur) - dlatego został usunięty z Twojego posta. Jeśli chcesz "się wyróżnić", to stosuj pogrubienie lub inny kolor.

pozdrawiam
Paawlus


Ostatnio zmieniony 04 kwie 2009, 20:20 przez lord_alex, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2009, 19:17 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2009, 19:18
Posty: 171
Lokalizacja: Zgorzelec
Alex HARRIS !!!!! i wszystko jasne...
Żelazna obrona w drugiej połowie kluczem do zwyciestwa.
Teraz panowie jedziemy do koszalina i skonczy sie 3:0 !!!
pozdrOOO !! :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2009, 20:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
ma ktos nagrany rzut chrisa?? i reakcje druzyny. plizz :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2009, 20:57 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2009, 7:52
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
ten mecz był zarąbisty :) .....
A ten rzut Danielsa za 3 .....
To po prostu było cudne :)
A gra naszych graczy była poprostu świetna ...
Ale te nieodgwizdane faule w pierwszej połowie były chamskie ... ;(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..