Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sezon kosza
Post: 12 paź 2006, 20:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Czy na forum zagląda jeszcze Szamo?Mam dwa słowa o stronie KSTurów
Latem pisał ze nie ma o czym pisac i stronka martwa bo sezon ogórkowy. Teraz sezon się zaczął i strona jest!!!!!!!!!!w przebudowie!!!!!!! lakoniczne posty i drwina z kibiców, ale wygląda na to że takie jest podejście całego klubu/stowarzyszenia/ do kibiców. A to ma krótkie nogi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2006, 23:27 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 05 cze 2006, 10:13
Posty: 834
Lokalizacja: Zgorzelec
Spokojnie, pewnie wszystko szybko ruszy. Ręce nas będą bolały od bicia brawa, oczy od czytania strony i kieszeń od ceny karnetów czy biletów. Ale czego nie zrobimy dla naszego Turowa. Jesteśmy z nimi od zawsze, a co potrafią zobaczymy w niedzielę podczas meczu ze Śląskiem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2006, 23:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 kwie 2006, 22:23
Posty: 95
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie znacie sytuacji , wiec odpuscie Szamo, bo chlopak jest najmniej temu wszystkiemu (zwiazanemu ze strona) winien.

Pretensje prosze kierowac do przesa Krygiera i kierownictwa klubu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2006, 0:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 sty 2006, 22:57
Posty: 40
Lokalizacja: Zgorzelec
Na pewno bedzie ciekawie skoro zosta³o ok.60miejsc biletowych na kazdy mecz.Nie kazdego stac na karnet za kilkaset zlociszy. :D Sponorzy powinni zadbac o jakies telebimy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2006, 0:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
szamo zagląda i szamo czyta... ale nie skomentuje bo zbyt dużo...

a nevermind


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2006, 12:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Szamo jak masz obiektywne trudności na stronce to sypnij troche informacjami na forum. Ciekawi jesteśmy sytuacji przed sezonem . Chyba ze podpisałes lojalke i masz areszt na słowa.
Do niedawna chodzio jeszcze forum na ksturow teraz też go nie ma?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2006, 13:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
nie podpisalem zadnej lojalki ale nie mam zamiaru dyskutowac na zaden temat zwiazany z koszem...

koniec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2006, 14:02 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
nie mam zamiaru dyskutowac na zaden temat zwiazany z koszem...
a możesz zdradzić dlaczego :?: , ja np nie jestem dobrze zorientowany w ostatnich sprawach związanych z drużyną, klubem kibica itp i chętnie bym sie czegoś więcej dowiedział od człowieka poinformowanego :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2006, 15:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Drużyna turowa przypomina dzisiaj druzyne Janasa z mistrzostw Swiata. Cichociemny zarząd, obsługa prasowa, brak dostepu do informacji. Chyba ktos tu zapomniał kto jest dla kogo jak nie bedzie kibiców to BOT nie bedzie bajońskim sum płacił szpiegom z krainy dreszczowców. Traktowanie kibiców jak intruzów jest jakąs pomyłką . Dwóch trenerów i kilkunastów zawodników uważa się z pępek zgorzelca. Moze im udac sie uratować skóre jeżeli faktycznie zaczną wygrywać ale losy sa przewrotne przekonał sie o tym Turów w poprzedim sezoniea wtedy cał ta Bałkańska młodzież z Włocławskim Królem koszykarskiego biznesu bedzie sie ewakuowała szynobusem!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2006, 16:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
bombas3, nie jestem pracownikiem Koszykarskiego Klubu Sportowego Turów Zgorzelec Spółka Akcyjna więc nie mam zamiaru w żadnej kwestii wypowiadać się tutaj to po pierwsze...

a po drugie bog180, czy Ty jesteś całkiem normalny? Jaki brak dostępu do informacji, serwisy koszykarskie, gazety wciąż coś piszą o Turowie, więc coś sobie chyba za bardzo bierzesz do serca to wszystko i zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak... nie wiem, może chcesz czytać, kto kiedy kichnął, czy pierdnął[/i]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2006, 17:11 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, 20:42
Posty: 131
Lokalizacja: z Polmosu
koniec!

piszemy teraz o nowym logo :) wg mnie tamto stare miala swoja historie i nie powinno byc zmienione. przeciez kolory zielony i czarny to kolory gornicze i nalezy sie szacunek tym ludzia, bo przeciez tylko dzieki ich pracy mamy obecnie w Zgorzelcu koszykowke. Jeszcze ten byk, ktory z zalozenia chyba mial byc Turem, ale jak dla mnie to jest to kopia logo Chicago Bulls - zero wlasnej inicjatywy. Definitywnie ten pomysl mi sie nie podoba! Ciekaw jestem co inny sadza na ten temat.
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2006, 17:37 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
nie jestem pracownikiem Koszykarskiego Klubu Sportowego Turów Zgorzelec Spółka Akcyjna więc nie mam zamiaru w żadnej kwestii wypowiadać się tutaj to po pierwsze...
ja także nie jestem, co nie znaczy, że gdybym miał jakieś informacje, o które ludzie pytają, to bym się nimi nie podzielił. A myślę, że mimo wszystko tych informacji masz więcej niż tu pytający. Skoro zaś nie chcesz ich ujawniać, uszanuję to i nie będę więcej pytał. Już za dwa dni będzie coś więcej wiadomo.
I nie rozumiem, dlaczego zostałeś Skorumpowany :?: :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2006, 17:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
ręce opadają...jak to jest ? wszystko co powiesz może być użyte przeciwko Tobie ? więc lepiej nic nie mówić...

a logo cóż...jak logo ani lepsze ani gorsze od poprzedniego....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2006, 8:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Szamo sory nie chciałem cie atakować mimo ze może całkiem normalny nie jestem! Ale do tej pory uważałem ciebie za źródło informacji w tym temacie.Jak chce zamówić taksówke w Zgorzelcu to mimo iż wiem że we wrocławiu też są taksówki to dzwonie do Zgorzelca i to wcale nie jest lokalny patriotyzm. Oczywiście sledzę również inne żródła ale w dzisiejszych czasach wiemy jaka jest wiarygodność i tempo wiadomości w zewnętrznych mediach. Na terenie Dolnego sląska tylko Śląsk Wrocław i dłuuuuuuuuuuuuuuuugo nikt a o Turowie tak dla odczepki parę słów. Zreszta w portalach koszykarskich teksty o turowie często wychodziły z pod twojej ręki.
Jeżeli cie ustrzelili to szkoda-ale broń sie , wiem ze masz duże poparcie wśród kibiców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2006, 20:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 wrz 2006, 9:53
Posty: 8
A tak w ogóle słuchajcie jak to jest z tymi akredytacjami na mecze? Bo wysłałem wniosek faxem i co dalej? Bo jutro już mecz a ja nie dostałem żadnej odpowiedzi... O co chodzi? Więc jestem akredytowany już czy jak?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..