Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 15:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Polpak-Turów
Post: 03 lis 2006, 19:15 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2005, 17:33
Posty: 12
Lokalizacja: Zgorzelec
:evil: zastanawiam siê czy jest szansa na zwyciêstwo :?: :?: :?: teoretycznie tak, ale praktycznie nie.Polpak mimo ¿e zmieni³ praktycznie ca³y zespó³ (zreszt± tak jak Turów)prezentuje siê o wiele lepiej.Chocia¿ niespodzianki siê zdarzaj± i wierze w Turów to bêdzie ciê¿ko.Mimo wszystko do boju, do boju, do boju Zgorzelec :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2006, 19:32 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Jakie niespodzianki?Turów jedzie wygrać i nikt tego nie ukrywa.Polpak
jest do pokonania ale widze że wiara kibiców bardzo słaba .Dobrze że przynajmniej zawodnicy myślą inaczej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2006, 21:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 maja 2006, 21:13
Posty: 26
Ja mam tez nadzieje ze wygramy. Do boju TUROW!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lis 2006, 0:45 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Jestem dobrej myśli i trzymam kciki za naszych grajków jutro wszystko się okarze kto jest lepsze i kto będzie wieczór świętował mam nadzieje,że Turów ich zniszczy,że się odblokują na dobre i każdy zagra na swoim poziomie;]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lis 2006, 21:47 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
63:53 WYGRALIŚMY!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lis 2006, 22:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 maja 2006, 21:13
Posty: 26
Nareszcie zaczelismy grac.TUROW- dziekujemy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lis 2006, 22:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Wreszcie widać w Turowie chęć gry i odnoszenia zwycięstw. Rewelacyjna obrona i ogromne doświadczenie w ważnych momentach i w końcówce spotkania. Na to czekaliśmy i oby tak dalej, a sukcesy przyjdą wkrótce. Wreszcie Saso dał pograć Koszarowi i mimo jego słabej skuteczności przydał się w ważnych momentach.
Let's go TURÓW!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lis 2006, 22:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 lis 2006, 22:36
Posty: 3
Lokalizacja: z krzesła
brawo dla turowa...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lis 2006, 2:09 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2006, 11:27
Posty: 99
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziwi mnie tylko,czemu to Pasalić zdobył 10 pkt,skoro nie grał,a może to to Drobnjak? :D ,Dragisa zresztą panie Adamie :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lis 2006, 15:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Pan Adam zna się tyle na pisaniu o koszykówce tyle co na śpiewaniu :twisted: czyli niewiele... ważne jest tylko żeby dobrze się ubrać i włosy mieć na żelu 8)


a co do samego meczu, żeby post nie był nie na temat... chłopaki się muszą jeszcze rozkręcić w ofensywie... na razie idzie im to jak krew z nosa i miejmy nadzieję, że z biegiem czasu będzie już tylko lepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2006, 2:22 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
hmm... :) błąd zostanie naprawiony, a Adam... tak samo jak Turów dopiero się rozkręca ;)

Stara się jak może więc proszę przymrużenie oka, bo to przecież jego początki w dziennikarstwie. Mimo to pracujemy nad tym ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2006, 4:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
w takim razie polecam uczyć się od najlepszych piszących o baskecie - tym rodzimym i zagranicznym... czyt. GW - Adam Romański oraz Rutkowski i Wujec (publicystyka nt. NBA) oraz nba.com. Czasami ciekawe artykuły ma Gazeta Pomorska, gdzie koszykówka obecnie jest najsilniejszym produktem marketingowym w całym regionie z racji tego jest najszerzej w części sportowej gazet opisywana.

taka mała rada, jak Pan Adam chociaż choć trochę chce się rozkręcić to musi się na kimś wzorować i mieć pojęcie jak pisać :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2006, 8:31 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2006, 11:27
Posty: 99
Lokalizacja: Zgorzelec
Co nie?Szamo.;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2006, 12:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2006, 12:29
Posty: 4
szamo pisze:
Pan Adam zna się tyle na pisaniu o koszykówce tyle co na śpiewaniu :twisted: czyli niewiele... ważne jest tylko żeby dobrze się ubrać i włosy mieć na żelu 8)


a co do samego meczu, żeby post nie był nie na temat... chłopaki się muszą jeszcze rozkręcić w ofensywie... na razie idzie im to jak krew z nosa i miejmy nadzieję, że z biegiem czasu będzie już tylko lepiej.


Witam wszystkich , jestem fanem kosza i w związku z tym że mam taką możliwość podjąłem wyzwanie w postaci pisania postów na stronie głównej. Zdaje sobie sprawę z tego jak ogromną jest to odpowiedzialnością.Moja wiedza jest duża choć nie tak bardzo ja w przypadku profesjonalistów, jednak chcąc być kiedyś jednym z nich muszę jakoś zacząć. W związku z tym możecie liczyć na to że poziom moich postów będzie coraz wyższy dlatego proszę o wyrozumiałość.

SZAMO, twoje uwagi przyjmuje z pokorą ale mimo to nie poddam się i dalej będę stawiał czoło temu wyzwaniu. Mogę Ci zagwarantować że niezależnie od tego jak wiele twoich złośliwych słów padnie pod moim kątem nie podkulę ogona i nie ucieknę do Anglii tak jak ty. :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2006, 16:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
adam milintowicz pisze:
W związku z tym możecie liczyć na to że poziom moich postów będzie coraz wyższy dlatego proszę o wyrozumiałość.


Liczyć to można owce przed snem :) taka mała dygresja... my co najwyżej będziemy wyrozumiali 8) i miejmy nadzieję, że chęć pisania o Turowie zbyt szybko nie przejdzie.

adam milintowicz pisze:
SZAMO, twoje uwagi przyjmuje z pokorą ale mimo to nie poddam się i dalej będę stawiał czoło temu wyzwaniu. Mogę Ci zagwarantować że niezależnie od tego jak wiele twoich złośliwych słów padnie pod moim kątem nie podkulę ogona i nie ucieknę do Anglii tak jak ty. :lol: :lol: :lol:


a ja nie podkuliłem ogona... pojechałem trochę kraj pozwiedzać, być tutaj szybciej niż Prezydent Kaczor... w końcu z Klubowej kasy zniknęło półtora dużej bańki, więc mam co robić :lol:

a tak poza tym... lubię być chamski... jak ktoś wobec mnie jest chamski ja też jestem taki wobec niego - dwa czy trzy maile do Klubu w poprzednim sezonie pod moim adresem :twisted: - więc chyba możemy być w miarę fair :D

poza tym, mówi się - co mnie nie zabije to mnie wzmocni


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..