Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 10:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15 lut 2012, 12:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
W sprawie nowej strony klubu : Uważam, że klub ma bardzo ładne logo, które na nowej stronie powinno być bardziej wyeksponowane. Poza tym strona jest bezbarwna, zdecydowanie za dużo bieli a za mało zieleni / tej z poprzedniej strony/. Brak tabeli PLK.
Przyznam, że jestem trochę rozczarowana nową oprawą. Ale to moje zdanie.
Co wy na to ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2012, 14:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
pomijajac kolorystyke strony nie bede sie czepial... zawsze wolalem jasniejsze tlo bo uwazalem ze tekst jest bardziej przejrzysty i czytelniejszy (zreszta tak mnie ktos doswiadczony nauczyl)

zastanawiaja mnie trzy/cztery kwestie...

1) menu wysuwane - takich menu nie uzywa sie od dekady! przestarzaly skrypt, ktory nie jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami przegladarek

2) tlo - mysle o tym pomaranczowym tle imitujacym pilke do kosza... beznadzieja, tylko na tyle bylo stac firme projektujaca strone?

3) na glownej stronie bardziej uwidocznione sa zdjecia niz informacje, pytam sie po raz kolejny - dlaczego??? dlaczego w miejsce obracajacych sie w kolko tych samych zdjec dlaczego nie lepiej wrzucic tam jednego najwazniejszego newsa??? widac w kwestii informacyjnej strona ma niewiele do zaoferowania...

4) pobieranie danych ze strony plk.pl ostatnie wyniki na stronie glownej pobierane sa z plk.pl, dane zespolow mlodziezowych pobierane sa z dzkosz.pl? ciezko wpisywac dane samemu? ciekawe co sie stanie jak ktoras z tych stron wysiadzie albo zostanie cos na niej zmienione??? ZONK! aha i przy pobieraniu statystyk rozjezdza sie tabelka i cala strona bo nie ma odpowiednio dopasowanego kodu css!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2012, 14:57 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
pomaranczowym tle imitujacym pilke do kosza


Masakra :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2012, 11:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeśli zanudzam, to przepraszam, ale muszę odnieść się do nowej strony naszego klubu
i zapytać : Czy władze Klubu zaglądają na nową stronę TUROWA ?
Oprócz informacji o ostatnich wydarzeniach nie można dowiedzieć się z tej strony niczego .
Brak jest bieżących wyników. Konferencje i wywiady nie nadają się do przesłuchania,
bo słychać głównie szum. Nie ma tabeli, z której można dowiedzieć się o zajmowanym
miejscu Turowa.
Komu przeszkadzała poprzednia strona o wiele lepsza? Przecież była modyfikowana .
Czy będzie jakaś odpowiedź ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2012, 11:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 maja 2010, 13:08
Posty: 73
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Oprócz informacji o ostatnich wydarzeniach nie można dowiedzieć się z tej strony niczego


Informacje z ostatnich wydarzeń to "nic"? Co jeszcze w takim razie ma się znaleźć wg. Ciebie w aktualnościach, aby strona była "atrakcyjna"?

halcia pisze:
Brak jest bieżących wyników.


Po prawej stronie mamy wszystkie bieżące wyniki, na górze dokładne informacje czasowe dotyczące najbliższego meczu, a w zakładce terminarz u góry pełny kalendarz z wszystkimi dotychczasowymi i poprzednimi meczami.

Brak tabeli i szumy w filmikach - zwracam honor. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2012, 13:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Do alleyoop :
Zanim odpowiesz na mój post , uważnie go przeczytaj. Przecież nie czepiam się
informacji o ostatnich wydarzeniach, bo one są. Kiedy pisałam ten post - nie było jeszcze bieżących wyników.
Dlaczego nie odniesiesz się do przesłuchania wywiadów i konferencji ? Przecież tego nie da się przesłuchać. To po prostu amatorszczyzna.
Gdzie jest tabela ,wskazująca miejsce TUROWA w PLK ?
W dalszym ciągu uważam, że obecna strona jest "marna" i zdecydowanie gorsza od poprzedniej. Z tego powodu i nie tylko - jest mi przykro.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2012, 17:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 maja 2010, 13:08
Posty: 73
Lokalizacja: Zgorzelec
Przeczytałem uważnie, dlatego nadal nie rozumiem stwierdzenia:

Cytuj:
Oprócz informacji o ostatnich wydarzeniach nie można dowiedzieć się z tej strony niczego .


Skoro informacje są w porzadku, to jak nie można dowiedzieć się niczego (nie zaliczam do tego tabeli) Czego więc brakuje w newsach? Może czegoś oczekujecie, czego jako redakcja nie wiemy?

Tabelę w najbliższym czasie postaramy się wprowadzić, nie wiem jednak, czy jest to możliwe z graficznego punktu widzenia i obecnego układu strony.

Co do filmików - pełna racja, nie stoją one na najwyższym poziomie, ale uwierz, że "filmowa" część redakcji nie ma wielu możliwości do popisu. Osobie, która się tym zajmuje nie brakuje ani zaangażowania ani chęci, pewnych spraw technicznych, jak i "sprzętowych" nie jest w stanie w pojedynkę przeskoczyć. Dysponuje, tym czym dysponuje, a i tak wyciąga z tego "maksa". Co jeszcze sprawia, że strona jest marna? Pomińmy na chwilę część wideo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2012, 20:59 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
przydała by się tabelka widoczna na stronie głównej z liderami Turowa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2012, 21:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie chcę więcej polemizować odnośnie nowej strony. Myślę jednak, że przed
otwarciem strony mogłoby pojawić się logo Turowa /np. w żywo zielonej kolorystyce z poprzedniej strony/.
Uważam, że logo Turowa jest ciekawe , jedno z ładniejszych w Lidze, więc można je
wyeksponować. Nie jest to może istotna uwaga ,ale na pewno korzystna na poprawę wizerunku strony.
Czy jest to możliwe do zrealizowania ? Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2012, 23:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2009, 23:10
Posty: 113
Lokalizacja: Bogatynia
no i gdzie gramy następny mecz, bo z kim i za ile dni,godzin,min. jest ale czy w Zgorzelcu czy w Słupsku tego brak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2012, 22:05 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Wg. mnie, to po prostu fatalna imitacja i wzorowanie się na -> http://slask.wroclaw.pl/

i szamo co do wyglądu ma 100% racji.


Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 22:11 przez PrzecPolitWSpor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2012, 10:56 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie porównujmy naszej strony do strony WKS. WKS ma pełną tabelę Ligi z szczegółowym podziałem na etapy rozgrywek. Dobrze informuje zainteresowanych. Nasza natomiast nie ma tak ważnej tabeli/ poprzednia strona miała/, ma natomiast rubrykę " Bieżące wyniki", które wcale nie są bieżące, podawane z dużym opóźnieniem. Na chwilę obecną nie ma wyników z niedzielnego meczu.

Szkoda, że redagujący stronę uważają ją za dobrą .

[ Dodano: Sob Mar 31, 2012 4:37 pm ]
Na stronie Turowa jest już wreszcie tabela Ligi - dzięki. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2012, 9:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Tylko pytam ! Czy Klub przygotowuje nową stronę , albo jej aktualizację ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2012, 10:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Można podglądnąć stronę beniaminka START Gdynia. Naprawdę świetna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2012, 18:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Niedługo będzie aktualizacja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..