Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 6:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23 sty 2007, 16:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Ogółem strona w porównaniu ze wcześniejszą jest jak wiadomo dużo lepsza. Ale przydało by się coś umieścić w download, bo od paru miesięcy pisze "zapraszamy niebawem". Szlag mnie już trafia jak to czytam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 mar 2007, 7:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Obrazek

Hmmmm o co chodzi? Czyżby następny mecz był 14 ze Stalą u nas, a nie 10 z Unią na wyjeździe :-? ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 mar 2007, 17:01 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
skyline_mts pisze:
[url=http://images21.fotosik.pl/57/7bb996cb9696c850.jpg]Obrazek[/URL]

Hmmmm o co chodzi? Czyżby następny mecz był 14 ze Stalą u nas, a nie 10 z Unią na wyjeździe :-? ?


Jest blad w skrypcie ze wzgledu na przesunieta kolejke. Po sobotnim meczu wszystko bedzie ok:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2007, 9:08 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
mam jedno pytanie dotyczące oficjalknej strony klubu - dlaczego po 1 meczu finałowym temat glówny to "Prokom- Turów Piękny początek" - wiem ze jest tu wspólpraca z serwisem plk.pl ale mecz moze byl piękny ale dla naszego klubu i kibiców to chyba nie byl piękny początek ...chodzi mi o wynik a nie o styl gry bo to bylo piękne z obu stron


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2007, 10:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja mam pytanie, dlaczego niezmienia się najlepszy zawodnik. Od meczu z Czarnymi ciągle najlepszy zawodnik to Willi. Chyba że to tylko u mnie jest coś nie tak, aha i dział dla kibiców. Mogło by być jakieś tapety na komórke i inne bajery.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2007, 15:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lip 2007, 19:45
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Qrcze, wchodze na www.ksturow.pl i odrazu człowieka cos zaczyna denerwowac, po pierwsze tabela a w niej stare nazwy Klubów(Gipsar Bergson!!!)To jestem jeszcze w stanie przeżyc, ale wchodząc w zakłądke Drużyna na nadchodzący sezon pojawia sie skład z zeszłego sezonu, co jest irytujące, nie wspominając nic o zakładce kibice na której nie ma nic od początku powstania strony:?:? Czy ktos cos w koncu ztym zrobi, strona przypomina troche strone Mało profesionalnej druzyny, a to przeciez jest Strona Internetowa Drugiej Drużyny w Polsce, Poprostu Szok!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2008, 21:27 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
Planujemy odnowe strony Turowa. Grafika pozostanie bez zmian, z ew. poprawka menu. Co oczekujecie nowego? Co wprowadzic? Ja mysle nad chatem (cos, ze wysyla sie pytania do graczy), moze newsletter? Na pewno tez anglojezyczna wersja strony.

Czekam na Wasze propozycje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2008, 21:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Może kanał RSS i do tego więcej multimediów klubowych....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2008, 22:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
1) Dokładnie - menu trzeba zmienić, bo jest niezbyt przyjazne, może na takie "rozwijane"?

2) Zdecydowanie więcej multimediów z podziałem na "audio", "wideo" , "foto", "inne"

3) Przydałby się shoutbox - aktywny chociaż w trakcie naszych spotkań, coby kibice mogli sobie pokonwersować

4) Włączenie działu "kibice" do "multimediów" i innych

5) Przy "następny mecz" i w kalendarium podawać gdzie, o której jest ew. transmisja tv czy też radiowa

6) Powiększenie tych zakładek np. "kalendarium" "sponsorzy" i inne, bo teraz ciężko na nie trafić

7) Zmiana działu "klub" - usystematyzowanie tego oraz dodanie danych teleadresowych, dodanie opisu klubu wraz z krótką historią

To na razie tak na szybko ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2008, 22:14 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Cytuj:
Może kanał RSS i do tego więcej multimediów klubowych....
z RSS dobry pomysł
nitroo pisze:
Ja mysle nad chatem (cos, ze wysyla sie pytania do graczy), moze newsletter?
też dobre - oby się udało ;)

paawlus pisze:
2) Zdecydowanie więcej multimediów z podziałem na "audio", "wideo" , "foto", "inne"

3) Przydałby się shoutbox - aktywny chociaż w trakcie naszych spotkań, coby kibice mogli sobie pokonwersować


5) Przy "następny mecz" i w kalendarium podawać gdzie, o której jest ew. transmisja tv czy też radiowa

6) Powiększenie tych zakładek np. "kalendarium" "sponsorzy" i inne, bo teraz ciężko na nie trafić

2. Dobre, dobrze... w "wideo" widziałbym po kilka najlepszych akcji z danego meczu
3. podchodzi pod forum... Nie wiem, czy na oficjalnej stronie to przejdzie... ale pomysł nie jest zły...
5. gdzie i o której było już... jedynie dodać czy transmisja TV jest, czy radio
6. po maratonie przy 0,5..0,7 dają radę... a jak ktoś na trzeźwo rady nie daje, to może zmiana monitora... bądź zmiana rozdzielczości pomoże ;P?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2008, 11:58 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
jeszcze mogla by byc taka opcja ze komentarze mozna dodawac na ksturow.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2008, 19:42 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Historia klubu bardzo uboga ! Same suche fakty jak na 43 lata istnienia to mało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2008, 15:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
A mi tam najbardziej brakuje sklepiku fana :) Wiem że to zależy od prezesa klubu ale fajnie by było jakby ktoś z poza naszego regionu mógł kupić np szalik albo coś innego w formie wysyłkowej ;) A no i może zakładke FORUM po której naciśnięciu przekierowywało by nas na to forum :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2008, 10:41 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Dla mnie menu jest czytelne i łatwo znaleźć wszystko, czego się szuka.
Proponowałabym jednak zmienić galerię, bo ta, co teraz jest, jest tragiczna, choć i tak zauważyłam jakieś poprawki. Może po prostu zrobić osobną stronę i podać na ksturow.pl linka?

Mnie również brakowało opcji komentarzy pod artykułami, wywiadami, relacjami. Czasem chciałoby się coś napisać, a tu brak możliwości.

Czy istniałaby możliwość zrobienia czegoś na wzór PLK-Live albo ULEBCup live (tzn. aktualizowane na żywo statystyki z meczu), bo PLK często się wiesza w trakcie meczu, wrocławskie radio też czasem nie wydala. Albo chociaż sam aktualizowany wynik, tak jak to jest np. na stronce bodajże Zadaru. Cokolwiek...

No i sklepik fana to też byłoby coś.

Chat z graczami też byłby fajny. Tylko czy będą mięli czas na coś takiego?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2008, 21:54 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
W jakim sensie obecna galeria jest tragiczna? Chodzi o wyglad, czy otwieranie zdjec?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..