Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 sty 2007, 22:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Zakładam ten temat, bo szlag mnie już trafia jak próbuję otworzyć odnośnik pt. kibice i poza bykiem Malfarbu jest tam tylko info, że zapraszamy wkrótce.
Mam pytanie gdzie? Na piwo?
Nie każdy pije.
Prezes nie pozwolił umieścić odnośnika do forum kibiców na swojej stronie i ma w nosie kibiców nie żądając od twórców strony uruchomienia infa na własnej stronie.
Jest już połowa sezonu i zastanawiam się czy aby do medalu zdążymy. A może jak nie będzie medalu to nie będzie info o kibicach?

Logo KK TUR na oficjałce ma się nijak do loga, które jest oficjalnym logiem KK TUR więc proszę o zmianę.


Ostatnio zmieniony 26 sty 2011, 20:34 przez grengo, łącznie zmieniany 8 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 12:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Logo KK TUR na oficjałce ma się nijak do loga, które jest oficjalnym logiem KK TUR więc proszę o zmianę.


Też się z tym zgadzam mimo intencji pomysłodawcy. Nie obrtażając Go to logo "ala'malfarb" jest do kitu.

grengo pisze:
Zakładam ten temat, bo szlag mnie już trafia jak próbuję otworzyć odnośnik pt. kibice i poza bykiem Malfarbu jest tam tylko info, że zapraszamy wkrótce.


Nie mam pojęcia poco wogóle była robiona ta zakładka. Jest połowa sezonu i nic tam nie ma. Żadnej wzmianki, nic. A to, że nie można umieścić linka do oficjalnego forum to już jest śmiech na sali. Chciałbym tylko wiedzieć dlaczego Pan Prezes nie chce współdziałać z KK pod tym względem.

P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 12:34 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
nawet linka do tego forum nie ma ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 15:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
z tego co wqiem teraz powstaje galeria a sam juz proponowałem webmasterowi jednemu zeby wrzucił tak kilka cennych informacji np. w jakich cenach są gażdżety itp.
więc powinno sie cos ruszyć ale tez długo mnie zastanawiało po cet dział
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 21:15 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2006, 10:37
Posty: 67
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie nasz prezes, w jednej z rozmów, które odbyliśmy wspólnie z Krzyśkiem stwierdził że poprzednia strona Turowa jest słaba pod względem graficznym :lol: , że zawiera forum dla kibiców i parę innych rzeczy których być na stronie nie powinno ]:-> . Na tej stronie znajdowała się informacja o początkach zawiązywania się grupy kibiców która zaczynała jeździć za swoim zespołem po całej Polsce itd :smt023 . Jak mnie pamięć nie myli to był tekst Ryśka lub Szczepana. Lepszą stroną wg prezesa była ta druga strona, zaczynająca się na botksturów. O jej zawartości nie będę dyskutował ale nawet tam znalazło się coś o kibicach. Myślę że prezes zapomniał (po raz pierwszy?) że użył stwierdzenia: forum kibiców na stronie nie będzie ponieważ strona ma kształtować wizerunek klubu, a ludzie wypowiadający się na forum nie zawsze to gwarantują ale pomoże nam w powstaniu naszej (KLUBU KIBICA) strony i będzie tam odsyłacz. Co dziś mamy wszyscy widzą a prezes twierdzi że ma najlepszych kibiców w Polsce.

Pytanie tylko w czym? :smt096

Odpowiedź niech sobie każdy dopowie bo niektóre słowa na tym forum zbyt długo nie pobędą :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 22:42 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
grubyJGZ pisze:
Odpowiedź niech sobie każdy dopowie bo niektóre słowa na tym forum zbyt długo nie pobędą :smt021


A założymy się ? ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sty 2007, 14:31 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2007, 16:23
Posty: 43
Lokalizacja: Z krzesła
Hmm... a moze przydalaby sie jakas zmiana wsrod administratorów i osob prowadzących tą strone (redaktorów)....moze sie cos polepszy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sty 2007, 16:19 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
PIELkrzySAn pisze:
Hmm... a moze przydalaby sie jakas zmiana wsrod administratorów i osob prowadzących tą strone (redaktorów)....moze sie cos polepszy


Wypraszam sobie. Czy to aby wina redaktorow, ze strona jest nieskonczona? My jestesmy od tego, aby redagowac mecze, przeprowadzac wywiady itd., a nie od tego, zeby zajmowac sie szata graficzna i wykonaniem strony.

Radze na przyszlosc zorientowac sie w sytuacji, a pozniej wymieniac wszystkich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sty 2007, 19:32 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2007, 16:23
Posty: 43
Lokalizacja: Z krzesła
nitroo pisze:
PIELkrzySAn pisze:
Hmm... a moze przydalaby sie jakas zmiana wsrod administratorów i osob prowadzących tą strone (redaktorów)....moze sie cos polepszy


Wypraszam sobie. Czy to aby wina redaktorow, ze strona jest nieskonczona? My jestesmy od tego, aby redagowac mecze, przeprowadzac wywiady itd., a nie od tego, zeby zajmowac sie szata graficzna i wykonaniem strony.

Radze na przyszlosc zorientowac sie w sytuacji, a pozniej wymieniac wszystkich.



Zwracam honor i przepraszam. Ale wy jako redaktorzy "ów" strony nie interesujecie się jak to wszystko wygląda i kto jest za to odpowiedzialny?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 12:26 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
PIELkrzySAn pisze:
Ale wy jako redaktorzy "ów" strony nie interesujecie się jak to wszystko wygląda i kto jest za to odpowiedzialny?


Jasne, ze interesujemy, ale powiedz mi, co mozemy? Zostalismy zapewnieni, ze wszystko zostanie skonczone, niestety bylo to jakies 2 miesiace temu... A ja niestety nie mam dostepu do wszystkiego i nie jestem w stanie sam dokonczyc.

A co konkretnie chcielibyscie, aby zostalo dokonczone?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 16:06 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
wiesz co nitroo - ja myślałem nad tematam,i mlodzieży Turowa zeby były chcoaiz wyniki statsy i jakies foto oraz cos o cheerleaderkach
pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2007, 11:24 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
O dziale kibice, w którym pisze zapraszamy niebawem już nie wspomne :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 sty 2007, 11:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
widać tak na prawdę z tą stroną to w żaden sposób Wam nie można dogodzić... w poprzednich sezonach też narzekaliście, dziwni jesteście :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 sty 2007, 14:38 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
W poprzednich sezonach strona to wogóle lipa była, potem zaczeliście działać i było widać efekty, zdjecia itd. Teraz strona już nie należy do szama i spółki, ale dalej ma niedociągnięcia. Heh, poza tym wtedy było forum, do którego było odnośniki na stronie głównej. Obecna strona jak dla mnie jest OK, ale po cholere ten dział kibice, skoro nic w nim nie ma (Kononowicz tak zarządził?)

Pozdro600


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2007, 9:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
no widzisz Wam w ogóle nie można dogodzić, zawsze coś Wam będzie nie pasowało, a to redakcja, a to kolory, a to czcionka itd. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..