Dzisiaj jest 31 maja 2024, 0:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2007, 21:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:24
Posty: 66
qba pisze:
Turów jest bezapelacyjnie najlepszą drużyną w lidze patrząc na przygotowanie kondycyjne.


He?! Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

qba pisze:
Nie macie wrażenia, że czasami wydaje się, że mogą kryć każdy swego na całym boisku przez 40 minut.


Nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2007, 15:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, 20:42
Posty: 131
Lokalizacja: z Polmosu
anfernee pisze:
qba pisze:
Nie macie wrażenia, że czasami wydaje się, że mogą kryć każdy swego na całym boisku przez 40 minut.


Nie.


He?! Na jakiej podstawie tak twierdzisz? ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2007, 17:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
No i cholerka po pierwszej połowie nie najlepiej to wygląda... 45:38 dla stalówki. Słabo dzisiaj z grą zespołową - 5 asyst no i skuteczność w rzutach za 2 szwankuje 7/16. Praktycznie tylko Kelati u nas punktuje - 16 ale sam meczu nie wygra.

Mam nadzieję, że Saso z Bobanem coś wymyślą w przerwie bo z taką grą ciężko będzie dziś wygrać.

TURÓW do boju !!! Wygrajcie !!!

Huuuurrraaa !!! :smt026 Perfekcyjna 4 kwarta !!! :smt026 7:22 !!! :smt044

Trzecia wygrana !!! I mamy półfinał play-off !!!

Czarno - zielone !!! Niezwyciężone !!! :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2007, 20:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Ad 1. Dziwi mnie brak wiary w Turów (wiem, że nazwiesz to obiektywną oceną sytuacji)
Ad 2. Jestem przekonany do kondycyjnego przygotowania Turowa ponieważ dosyć często jestem na hali i widzę różnicę w treningu obecnego Turowa, a tego sprzed sezonu lub dwóch.
Ad 3. Drobniaka złapał skurcz (i całe szczęście) - rzecz normalna, natomiast dobre przygotowanie kondycyjne przejawia się tym, że nie dochodzi do poważniejszych kontuzji podczas meczy, treningów, sparingów itp.
Ad 4. A Petrovicowi hańbą jest grać w Turowie?????? Wie co ma robić na boisku i wykonuje to świetnie, a jeden, dwa mecze w sezonie jak nie wyjdą to nic wielkiego się nie stanie. Pamiętasz początek sezonu??? Jak wyglądali wtedy Andres i Thomas w statystykach????Trzeba wierzyć w sukces, a nie insynuować, bo przypominasz mi kibiców anwilu z e-basketu, którzy biją pianę z byle powodu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2007, 17:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:24
Posty: 66
lipa pisze:
He?! Na jakiej podstawie tak twierdzisz?


Wrażenia. 'Fakty' i 'bezapelacyjność' to dwie różne rzeczy.

qba pisze:
A Petrovicowi hańbą jest grać w Turowie??????


Kim jest Turów na mapie europy, że to zaszczyt w nim grać?

qba pisze:
Dziwi mnie brak wiary w Turów


Kto gdzieś powiedział o braku wiary?

qba pisze:
Jestem przekonany do kondycyjnego przygotowania Turowa ponieważ dosyć często jestem na hali i widzę różnicę w treningu obecnego Turowa, a tego sprzed sezonu lub dwóch.


Kuba, różnica do pewności o przygotowaniu a bezapelacyjnie najlepszym przygotowaniu kondycyjnym w lidze jest dosyć znaczna.

qba pisze:
a nie insynuować


Kto coś insynuuje?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2007, 18:14 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
Cytuj:
Ad 2. Jestem przekonany do kondycyjnego przygotowania Turowa ponieważ dosyć często jestem na hali i widzę różnicę w treningu obecnego Turowa, a tego sprzed sezonu lub dwóch


Wytlumacz mi jak malemu dziecku jak mozesz twierdzic ze turow jest najlepiej w lidze przygotowany kondycyjnie skoro opierasz sie o treningi turowa. Bywasz na treningach innych druzyn ?? To ze roznia sie od treningow sprzed roku czy dwoch to akurat zaden argument.

qba pisze:
Ad 4. A Petrovicowi hańbą jest grać w Turowie?????? Wie co ma robić na boisku i wykonuje to świetnie, a jeden, dwa mecze w sezonie jak nie wyjdą to nic wielkiego się nie stanie. Pamiętasz początek sezonu??? Jak wyglądali wtedy Andres i Thomas w statystykach????Trzeba wierzyć w sukces, a nie insynuować, bo przypominasz mi kibiców anwilu z e-basketu, którzy biją pianę z byle powodu.


do kogo w ogole te teksty. Czlowieku jesli Petrovic jest jednym z najlepszych obroncow w Europie jak stwierdziles to upadl na glowe ze gra w turowie a nie Cska, Panie czy Maccabi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..