Dzisiaj jest 14 maja 2024, 3:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 kwie 2007, 16:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Podobny temat jest już na forum Stali, więc pomyślałem żeby tu też założyć. Jak już większość z KK widziała i słyszała, i dla tych co jeszcze nie widzieli. Po niżej jest wstępny projekt szalika łączonego. Cena jak zwykle będzie zależała od ilośći chętnych. Z tego co wiem jest duże zainteresowanie także w Ostrowie, więc robimy tutaj listę chętnych (ta lista jest po to żeby przedewszystkim zobaczyć ile osób jest chętnych). Co do szala to poprawki są mile widziane. To nie są dwa szaliki, tylko z jednej strony pasiak a z drugiej napisy.

[center]Obrazek
kliknij na obraz żeby powiększyć[/center]

1. KeMoT^^
2. Strażak
3. Leo70
4 ......

P :smt023 zdr :smt023 .


Ostatnio zmieniony 07 maja 2007, 15:50 przez KeMoT^^, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2007, 22:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
mały OT

Ty weź się człowieku ogarnij, najpierw Koszalin, później Śląsk (btw sam widziałem jak biłeś brawo jak spiker na meczu ze Stalą w Zgorzelcu mówił, że Śląsk przegrywa z Polpakiem), a teraz Stal...

jedno /the last one/ - chorągiewka!!! :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2007, 22:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 sty 2007, 23:23
Posty: 37
Lokalizacja: zza krzaka
popieram szama... niestety takich jest wielu.. dobrze ze sie stamtad wypisalem... pozdrawiam niestety mala, niliczna grupe osob sprzed kilku lat z którymi tworzylo sie wspanialy doping..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2007, 9:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
To jest już wasz problem i macie prawo wyraźić swoje zdanie. Ale zabronić tego nie możecie. Kto chce to taki szal dostanie. Co do AZS to lubie tych kibiców, ale w tym różnica że łączony szal nie wchodzi w grę. Co do Śląska, prawie każdemu zmienił się pogląd na ten temat i każdy ma swoje zdanie.


P :smt028 zdr :smt028 .


Ostatnio zmieniony 18 kwie 2007, 19:45 przez KeMoT^^, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2007, 14:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 sty 2007, 23:23
Posty: 37
Lokalizacja: zza krzaka
:) zadam ci proste pytanie.. czy wiesz dlaczego zmienily sie poglady? jesli powiesz mi ze to kibicie sląska pierwsi na was nagadywali to wybuchne ze smiechu. jesli chcesz to przyblize ci troche historii i faktow z pewnych 3 meczow i moze sam sie polapiesz skad pojawil sie w kibicach slaska niesmak waszym poczynaniem. i powiem ci ze wiekszosc z tych osob a nawet praktycznie wszyscy z KK sa utwierdzeni w przekonaniu ze to wina slaska..

pozatym zmiana pogladów po tym jak przez dlugi czas (juz od czasow 1ligi czy nawet 2) kibicowalo sie slaskowi i glosilo sie hasla na ich czesc... jest określane "chorągiewką" a w przypadku wielu ludzi z KK zależy to od ilości postawionego alkoholu na wyjeździe.

jest mi przykro ze przez pewien okres stwarzalem wraz z paroma innym osobami pewien obraz świata kibicowego turowa w czasach 2,1ligi oraz w pierwszym sezonie ekstraklasy.. a pare osob które pojawily sie nawez z nikąd pieprzy roobte stworzona przez innych bo maja swoje "widzimisię". lekcja historii oraz troche wiedzy niejednemu by nie zaszkodzila.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2007, 17:25 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
zgodze sie w acherem w 100% z ostatnim akapitem !! choc chce zauważyć, że poniekąd rozumiem zmiany tych "orientacji" (nie wiem jak to nazwac inaczej :D)
ja np. przestałem tez lubić aż tak bardzo śląska bo jestem osobą, która chciałaby, aby każdy był tak samo traktowany przez zwierzchników - a w przypadku Śląska i sędziów PLK jest inaczej a nasz klub na tym stracił.
pozdrawiam kibiców Turowa, Stali i Śląska (kibiców a nie pieniaczy na meczach i forach )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2007, 18:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
acher pisze:
...jesli powiesz mi ze to kibicie sląska pierwsi na was nagadywali to wybuchne ze smiechu...

Możesz się od tego powstrzymać, bo ja wcale tak nie myśle. Ja dokładnie wiem od czego się zaczęło. To nasze okrzyki zmieniły stosunek kibiców Śląska do nas. Ale to jest już ich sprawa skoro nie potrafią zrozumieć, że w trakcie meczu jesteśmy przeciwnikami. Nie chcem więcej pisać, bo to nie o to chodzi. Z drugiej strony ten temat nie jest o stosunkach kibiców z Wrocławia i Zgorzelca. Dlatego jeżeli ktoś jest chętny na taki szal to niech wpisze się na listę.

1. KeMoT^^
2. Strażak
3. Leo70
4. Mario
5. Valdi
6. Mrówa
7. Krzyżak
8. Pająk
9. Roberto
10. Wasyl
11. Wasyl
12. Groszek
13 ..........


P :smt028 zdr :smt028 .


Ostatnio zmieniony 22 kwie 2007, 11:44 przez KeMoT^^, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2007, 19:44 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Robmy szaliki ze wszystkimi z PLK!! Zaprzyjaznijmy sie ze wszystkimi!!

SMIECHU WARTE... choc i to za male okreslenie poczynan co niektorych...

Osobiscie na meczach we wrocku stane z Kibicami slaska bo mam tam paru znajomych...
Dlaczego?
Ano dlatego, ze mi wstyd identyfikowac sie z Klubem Kibica TUROWA...
Przykre ale niestety prawdziwe...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2007, 10:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 sty 2007, 23:23
Posty: 37
Lokalizacja: zza krzaka
Lipa1987 pisze:
identyfikowac sie z Klubem Kibica TUROWA...


z czym? buahaha. KK to byl w pierwszej lidze. teraz to jest KAAKS sami sobie rozwincie.

a ja chce szalik z Anwilem!! bo pewnie za sezon będą takie to biore z wyprzedzeniem.


pytanie do modów: dlaczego moje posty zostaly usunięte/ skrócone? bo były nie na temat ? czas sie zajac tematem ktory to ja poruszam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2007, 10:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
OKEY! To ja sobie zrobie z Anwilem i Prokomem w jednym :) A jeszcze dorzuce AZS zeby im smutno nie bylo :D

Kto sie na to pisze? Ale bedziemy mieli przyjaciol :D:D:D:D

PA-RA-NO-JA!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2007, 12:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
TO JAKIŚ PORONIONY POMYSŁ.

KEMOT PROSZĘ CIĘ CZY WIDZIAŁEŚ ŻEBY JEDEN KLUB SPORTOWY CHCIAŁ AŻ TAK WCHODZIĆ W D**Ę DRUGIEMU (niezależnie w jakiej dyscyplinie).

Sorry ale jestem jednym z założycieli oficjalnego KK TUR i stanowczo sprzeciwiam się stworzeniu takiego szalika w moim imieniu, bo nikt mnie o zdanie nie zapytał, a ja lubię ludzi z Ostrowa ale nie muszę im wchodzić w kupsztala.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2007, 19:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:24
Posty: 66
Veto. Kemot czyś Ty na głowę upadł całkowicie?

Co to w ogóle za tekst - w trakcie meczu jesteśmy przeciwnikami, albo jakieś PRAWIE KAŻDEMU ZMIENIŁ SIĘ POGLĄD????

Nie wierzę, że Mrówa się na to zgodził. A Twoje opinie na temat Śląska i ciągłe pojeżdżanie po tym klubie i kibiach z Wrocławia robi się powoli niesmaczne.

Proponuję łączone szaliki ze Spartakusem, starsi kibice pewnie będą zachwyceni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2007, 21:31 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
Cytuj:
Proponuję łączone szaliki ze Spartakusem, starsi kibice pewnie będą zachwyceni.


Tak tak ja chce taki szalik. :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2007, 14:31 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 sty 2007, 23:23
Posty: 37
Lokalizacja: zza krzaka
A ja oprócz tego że jestem oczywiście przeciwny tej idiotycznej inicjatywie chciałbym zapytać jak to sobie wyobrazacie ? was powiedzmy 15 osob i 1800 na hali. watpie aby ludzie z poza KK wogole wiedzieli o tym że ich przedstawiciele meczowi symatyzuja z Ostrowską Stalą. bardzo nurtuje mnie zachowanie podczas tych meczów :) hahah poprostu to jest tak żałosne że aż przykre.

ahs no i ja tez chce szalik ze spartakusem no i górnikiem wałbrzych wkońcu awansowali :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 1:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Poroniony pomysł z tym szalikiem. Że niby kto chce i każdy odpowiada za siebie ?! Przecież taki ktoś z takim szalikiem jest "wizytówką" klubu, a nie anonimowym kibicem trzymającym sztamę ze Stalą ! Takie zachowania prowokują konflikty i nieporozumienia. Przez jednego czy dwóch z takim szalikiem zmienia się postrzeganie wszystkich kibiców.
Mam nadzieję, że nie nastąpi w tej dziedzinie "szlachecka róbta co chceta" bez myślenia o konsekwencjach. Nikt Wam nie broni kochać Stali, ale nie okazujcie tego w tak natarczywy i wręcz chory sposób !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..