Dzisiaj jest 12 maja 2024, 20:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 paź 2007, 18:43 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Plis!!!! potraktujcie to tak jak w temacie i nie napadajcie na nich to pierwszy mecz na ostre napaście jeszcze czas


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 20:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Zeszły sezon też nie zacząl sie najlepiej, a każdy pamieta jak sie skonczyl :)

Nie oceniajmy jak zaczynaja, tylko jak skoncza :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 20:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 mar 2007, 14:09
Posty: 69
Lokalizacja: Zgorzelec
Bądźmy dobrej myśli ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2007, 1:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Czy ja dobrze gdzieś widziałem +50 ??? No cóż sam obwód to nie wszystko...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2007, 10:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Pokemon to ja pisałem +50, ale teraz się kajam. Byłem, widziałem i powiem, że gratuluję zawodnikom Górnika, bo pokazali, że chcą wygrać i to zrobili. A nasi, cóż od połowy 3-ej kwarty siedli na laurach i dostali łupnia. Dzisiaj wiem, że ten zimny prysznic był im potrzebny, bo mam nadzieję, to wyzwoli w naszych sportową złość, która przekuje się w dodatnie wyniki. Razi trochę buractwo kibiców W-cha, ale my też tacy byliśmy dopóki klub nie zapłacił za nas kary. Mam nadzieję, że za wczorajsze występki zapłacą karę określoną w regulaminie PLK i nawet osoba Ludwiczuka nie wpłynie na pobłażliwość władz ligi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2007, 21:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Mógłbyś szerzej to opisać? Chodzi o wejście na parkiet po meczu czy rzucali epitetami w naszych grajków? Widziałem tylko 1 2 i końcówkę 4 kwarty, pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2007, 17:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
pokemonku otóż kibice W-cha na "dzień dobry" rzucili w nas słodkie i jakże donośne "wypier....ć", a później jak R.Witka dostał 5 faul powtórzyli swoje ulubione hasło "wypier....ć". Pozatym jakiś burak rzucał nierozwiniętą rolką z taśmą w naszych zawodników podczas prezentacji, ale niestety dla niego mój aparat uwiecznił jego bandycki ryj i na meczu u nas ochrona otrzyma wizerunek tego oszołoma, który mógł doprowadzić do kontuzji jednego z naszych zawodników. I gdyby nie kilku idiotów to ogólna kultura i atmosfera na tak gorącym terenie była OK. Niestety jeden z naszych - członek Komisji Rewizyjnej- wykazał się podobnym buractwem i przez cały mecz wysyłał w kierunku kibiców Górnika środkowego palca wraz z epitetami, co nie pozostało niezauważone i w dniu dzisiejszym K.Putek tłumaczył się z jego zachowania na Policji. Sądzę, że Zarząd powinien go zdyscyplinować w jakiś sposób, bo nie jest normalnym prowokowanie zadymy, tym bardziej, że słyniemy w całym kraju z tego, że jesteśmy kibicami kulturalnymi i bezkonfliktowymi i ja jako jeden z założycieli KK TUR nie zgadzam się na takie zachowanie naszych członków, bo to rzutuje na wizerunek całego KK, a nie na osobę Andrzeja P.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2007, 22:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Dziękuję bardzo serdecznie za wyczerpującą odpowiedź, zgadzam się z tobą w 100%, że zachowanie Andrzeja P. było wielce niestosowne, ośmielę się nawet stwierdzić naganne. Z tego co wiem to nie darzy on wielką sympatią biało-niebieskich ale to nie tłumaczy jego zachowania... Jeszcze raz dzięki, niestety nie mogłem być z wami, spotkamy się w środę, pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2007, 9:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
Lipa1987 pisze:
Zeszły sezon też nie zacząl sie najlepiej, a każdy pamieta jak sie skonczyl :)

Nie oceniajmy jak zaczynaja, tylko jak skoncza :)




no kazdy pamieta jak sie skonczył, ale z tego co i ja pamietam to zaczął sie od zwyciestwa ze Slaskiem Wrocław, a tu na dobry początek mamy porazke z beniaminkiem!!!
moim skromnym zdaniem błedem jest to ze tak nagle stawiamy wszystko na Logana, owszem jest dobry, sciagneli go zeby nam pomogł, ale nadal trzon druzyny powinien stanowic Thomas Kelati... jak T.K. rzucał to wygrywalismy, a w tym sezonie widac wyraznie kreowanie Logana na "lidera" i na dobre nam to nie wyszło juz w pierwszym meczu... zobaczymy co tam Saso zaradzi na to, bo nie wierze zeby zarząd DBE wprowadzil dwie piłki do gry a jedna u nas wicdac za mało;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2007, 15:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 mar 2007, 21:01
Posty: 43
Lokalizacja: ss
nie na temat ale...wie kto moze cos na temat sprzedazy biletow na jutrzejszy mecz? tj. cena i godziny od ktorych bedzie mozna je kupic
ps. utrzymane zostalo zmniejszenie publicznosci?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2007, 21:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 sie 2007, 17:16
Posty: 4
Lokalizacja: zgorzelec
Chyba każdy sie spodziewał takiej reakcji "kibiców" walbrzyskich na nasz widok.
I tak ze nie doszlo do czegos poważniejszego.
Na uwage zasługuje fakt że chyba 1 czy 2 osoby nie znam ich osobiscie mialy nie przyjemne zajscie w przerwie.
Wstyd dla Górnika i jego kibiców nie ma miejsca w DBE.
Ja nie przypominam sobie zeby w ciągu calego okresu co interesuje sie koszykowka , kibice rzucali w koszykarzy serpentynami a po meczu wybiegali na boisko .
CHULIGANSKIE WYBRYKI sie kąłniają!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2007, 21:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Jassi z tego co wiem niestety nie ma biletów do sprzedaży. Taką informację otrzymałem u Świstaka, który to z kolei powołuje się na kobitki z biura klubu.

[ Dodano: Wto Paź 16, 2007 10:08 pm ]
Do tur: nie neguję tego co piszesz, ale masz niewielką wiedzę o wałbrzyskim KK. Otóż są tam ludzie normalni, z którymi się niejednokrotnie spotykałem i piłem piwo, ale są też debile i na to niestety nie ma rady. Zawsze znajdzie się jakiś przygłup. Niestety działania takich ludzi wyrabiają opinię wszystkim, często bardzo przyzwoitym, kibicom. Za swoje wybryki podczas meczu z nami mam nadzieję, że poniosą konsekwencje przewidziane w regulaminie PLK i osoba Ludwiczuka nie pomoże im w złagodzeniu kary.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2007, 21:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 mar 2007, 21:01
Posty: 43
Lokalizacja: ss
Zartujesz? to jak to wchodza tylko ludzie z karnetami? bez sensu! czyli co teraz przez to ze sie spoznilem z kupnem karnetu co nie zalezalo odemnie a raczej od klubu bo tylko tyle wydysponowal do sprzedazy nie bede mogl wejsc na mecz? przeciez to nie normalne !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2007, 21:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Jassi ja tylko powieliłem informację od Świstaka, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś jutro telefonicznie lub osobiście zapytał u źródła. Namiary na www.ksturow.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2007, 21:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 mar 2007, 21:01
Posty: 43
Lokalizacja: ss
Rozumiem jutro przejde sie osobiscie do hali i sie dowiem co i jak ale jesli to sie okaze prawda to jest to nienormalne .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..