Dzisiaj jest 21 maja 2024, 16:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 sie 2008, 15:56 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Superowy pomysł prezesa.W końcy doczekamy się sklepiku kibica,a z tą piłką to faktycznie rewelacja.Mam pytanie do grengo:W jakich dniach będzie można zapisywać sie na te koszulki?Mam nadzieje że biędzie je można założyć na pierwszym meczu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sie 2008, 17:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
fan turowa pisze:
Superowy pomysł prezesa.

Nie tyle prezesa co KK i kibiców ;) Prezes poprostu wysłuchał naszych próśb :P :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sie 2008, 17:17 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
jak bedzie taka pilka co ty zrobiles to nawet ladniejsza jest od pilki LAL


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sie 2008, 19:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
BR3MEK pisze:
Nie tyle prezesa co KK i kibiców


Oczywiście,wiem że to pomysł naszego wspaniałego kk ale chodziło mi o to że prezes się na to zgodził i to wykona


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sie 2008, 20:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
fan turowa pisze:
BR3MEK pisze:
Nie tyle prezesa co KK i kibiców


Oczywiście,wiem że to pomysł naszego wspaniałego kk ale chodziło mi o to że prezes się na to zgodził i to wykona


Spoko Spoko to było tylko takie małe sprostowanko było :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sie 2008, 21:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tu akurat Was zadziwię, ale wszystkie gadżety Prezes Waśniewski ustalał z nami, tzn.zarządem KK (chodziło głównie o potrzeby kibiców) jednak decyzja należy wyłącznie do Niego. Natomiast co do piłki to jest to od początku do końca pomysł Prezesa Waśniewskiego i nikt więcej w to palców nie wtykał. Piłka będzie bardzo podobna do tej na zdjęciu, tyle, że będzie prawdopodobnie cała czarna z wytłoczonym logotypem Turowa.
Co do zapisów na koszulki to będzie to możliwe najprawdopodobniej od poniedziałku (01.09.2008) u Świstaka, ale bliższych danych spodziewajcie się w piątek po 21.00.

[ Dodano: Sro Sie 27, 2008 10:15 pm ]
Odbiegnę trochę od tematu, ale już w sobotę ok.godziny 22.00 na forum pojawi się aktualna lista członków KK TUR. Ci którzy jeszcze nie zgłosili chęci wstąpienia do KK mają ostatnią szansę w sobotę od 11.00 do 13.00 w Grill Barze vis a' vis stacji ORLEN przy ul.Warszawskiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sie 2008, 20:41 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Grengo jak tam sytuacja z koszulkami??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sie 2008, 20:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Koszulki koszulkami co tam z listą członków KK?? :D :twisted: :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sie 2008, 22:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Co do koszulek- powiem tyle, że cena ostateczna to 75 zł za sztukę. W poniedziałek podam dokładne warunki dokonywania zapisów. Jedno, co jest pewne to to, że koszulki mają być wierną kopią koszulek meczowych. Do ustalenia pozostała mi jeszcze forma dokonania zamówienia i forma płatności, ale to mój problem, więc ja postaram się go szybko wyjaśnić. W poniedziałek podam info czy będzie można umieszczać na plecach swój napis( nazwisko, pseudo) oraz gdzie i kiedy oraz do kiedy musimy złożyć zamówienie. Cierpliwości więc, bo pośpiech jest złym doradcą.

[ Dodano: Sob Sie 30, 2008 11:15 pm ]
Co do listy - wybaczcie, ale ja też czasem potrzebuję relaksu. Właśnie wróciłem z Jakubów i jestem w trakcie pisania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 10:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam nadzieje,że koszulki będą dostępne dla ogółu a nie tylko dla KK??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 23:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomczan pisze:
Mam nadzieje,że koszulki będą dostępne dla ogółu a nie tylko dla KK??


Jak najbardziej TAK, ale jako prezes KK oczekuję "dużej" aktywności członków KK. Wszystkich chętnych oczywiście zapraszam do zamawiania koszulek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 17:15 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
To jak wygląda sprawa z napisami na plecach? będzie można "własny"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 17:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
tur16 pisze:
To jak wygląda sprawa z napisami na plecach? będzie można "własny"?

Oczywiście tak...
Ale po kolei...

Dzisiaj byłem u Prezesa Waśniewskiego i ostatecznie sprawa koszulek wygląda następująco:
Koszulki SPALDING w kolorze czarnym, dokładnie takie w jakich będą grać zawodnicy, możliwość dokonania wyboru numeru i napisu w miejscu nazwiska. Mankamentem może być to, że rozmiarówka to męskie L,XL,XXL,XXXL,XXXXL. I teraz najważniejsze: dla członków KK TUR promocyjna cena koszulki to 75 zł, natomiast dla chętnych nie należących do KK cena wynosi 100 zł. Takie warunki cenowe zostały na nas nałożone przez klub i tylko w takiej formie możemy przyjmować zamówienia. Zainteresowanych zamówieniem koszulek informuję, że niestety nie ma możliwości zamówienia rozmiarów dziecięcych (przynajmniej na razie), ale być może zmieni się to w trakcie sezonu .

Zamówień koszulek można dokonywać w kiosku KOLPORTER obok kina grunwald już od jutra, podając wymagane dane i wpłacając określoną kwotę pieniędzy w nieprzekraczalnym terminie do 20.09.2008r. Po tym terminie możliwe będzie zamówienie koszulek, ale termin realizacji ulegnie wydłużeniu i niestety cena ulegnie zmianie i będzie wynosić 100 zł dla wszystkich zamawiających. Czas realizacji zamówienia to 3-4 tygodnie więc nie zwlekajcie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 18:24 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale klapy daliście z tymi cenami dla ludzi nie należących do kk.Widze nic kk sie nie popisało


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 18:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
fan turowa pisze:


Ale klapy daliście z tymi cenami dla ludzi nie należących do kk.Widze nic kk sie nie popisało
grengo pisze:
I teraz najważniejsze: dla członków KK TUR promocyjna cena koszulki to 75 zł, natomiast dla chętnych nie należących do KK cena wynosi 100 zł. Takie warunki cenowe zostały na nas nałożone przez klub i tylko w takiej formie możemy przyjmować zamówienia.

do fan turowa -wystarczy dokładnie przeczytać i jest wszystko jasne KTo ustla warunki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..