Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 22:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 11 kwie 2008, 22:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Alek pewnie i tak zaraz to wywali, ale szkoda mi tego wszystkiego:(((
K...wa jak oni grali pięknie... ale Dinamo grało lepiej... Dziękuję naszym kibicom, bo było ich słychać, mimo, że komentatorzy widzieli Predraga Drobniaka.


Ostatnio zmieniony 14 kwie 2008, 0:19 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2008, 0:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
Grengo, nie poszlo, nie poszlo! :) bylo ok. Po prostu nie jestesmy w stanie przeciwstawic sie takiemu potencjalowi jak Dynamo. Swietnie ujal to jeden z komentatorow na Eurosporcie - nie da sie wygrywac meczy w pucharach z tak skonstruowanym skladem, tzn. z jednym tylko dobrym rozgrywajacym, bez centra i z tak skapa sila ognia (2 zawodnikow jako podstawa ataku).

Posmakowalismy pucharow, liznelismy "salonow europejskiej koszykowki" , a teraz czas zrobic kroczek do przodu, spozytkowac te obecne doswiadczenia w nowym sezonie. Grupa PGE zaistniala medialnie w Europie, wynik jets wiecej niz zadowalajacy, a od pewnego czasu slychac glosy, ze sponsorzy chca jeszcze mocniej wspomoc klub. Czegoz chciec wiecej...:)

I szczerze mowiac, nawet te opowiesci o odejsciu tego i owego mnie nie zasmucaja. Niech odchodza. Jak widac po kilku waznych meczach - korekty sa potrzebne jesli mamy wskoczyc na szczebelek wyzej...

Tak na marginesie, ciekaw jestem czy Filipovski jest w stanie zrewidowac swe poglady w zakresie budowy zespolu. Czy gra Javtokasa nasunela mu jakies "konstruktywne sugestie"... :)

A wracajac do meczu, to zadziwila mnie ilosc wolnych pozycji na obwodzie dla graczy Dynama. Kilka trojek wpadlo po rzutach jak na treningu... i nikt z naszych nawet nie probowal wtedy dobiec, wyciagnac reki.... Ale to juz niewazne...

To byla historyczna chwila dla klubu. I WIELKI splendor dla miasta.
Ciesze sie z tego co udalo sie osiagnac. Teraz pora zwojowac cos w plk :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2008, 0:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
dokladnie, Dynamo to za wysoki próg jak dla nas... sam Domercant nam jechal, juz nie mowiac o naszych zawodnikach.. ktorzy poza Loganem dzis nie byli zbyt jaskrawo widoczni... Turowowi daleko jeszcze do gry w Eurolidze... przede wszystkim nie mamy dwoch rownorzednych piątek a jedną piątką całego sezonu nie przejedziemy.. granie takich meczów w 6 lub 7 to nie jest dobre rozwiązanie... teraz jeszcze tylko w dupe w polfinale ze Sląskiem i po Turowie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2008, 0:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Na dole dali pasek:cytowanie selektywne, po co??? Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłści: teraz trzeba zewrzeć pośladki i ugrać ile sie da w finale MP. Zawodnikom i trenerom dziękuję za JUŻ i proszę o JESZCZE.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2008, 4:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Mam bezsenną nockę, więc pokuszę się o małe podsumowanie tego, co dzisiaj obejrzałem sobie w TV :)

Na początku chyba muszę zaznaczyć, że jestem dumny z NASZEGO Turowa! Chciałbym podziękować, za to wszystko, co dla historii - bo nikt mi nie powie, że te czterdzieści minut dzisiejszego meczu nie było historyczną chwilą - tego Klubu zrobiła kadra trenerska i zawodnicy oraz Pan Krygier i cała administracja, bo oni też musieli zawodnikom zapewnić wszystko to, aby żyło się im jak najlepiej i jak najbardziej komfortowo, żeby mieli wszystko, czego im potrzeba. Nie można zapomnieć o podziękowaniach dla całej ekipy utrzymującej zawodników przy zdrowiu - Masi to tyczy się Ciebie, bo wiem, jak się starasz i w ogóle ostro zasuwasz :) (Tejpować się chyba już nauczyłeś :P )

Wracając. Dzisiejszy pojedynek z Dynamem można chyba śmiało przyrównać do rywalizacji kopciuszka z księciem - najniższy (?) kontra najwyższy budżet w całych rozgrywkach ULEB Cup. I tyle na ile nas było stać, na tyle dzisiaj powalczyliśmy. Jestem DUMNY z tego, co dzisiaj pokazali na boisku zawodnicy, w szczególności Robert Witka, który bardzo dobrze wszedł w grę i dał wyśmienitą zmianę, 5 punktów z rzędu i wymuszony faul w ataku i w drugiej kwarcie wróciliśmy do gry. Niestety Logan i Kelati sami sobie nie poradzą, Dragisa (ohhh... ale mnie drażnili dzisiaj te komentatorki z Eurosportu nazywając go Predragiem) w pojedynkach z wyższymi środkowymi nie miał za bardzo pomocy, zresztą dość szybko złapał dwa przewinienia, a Scekic i Ljubotina nie mieli dzisiaj chyba za bardzo swojego dnia. Zresztą tylko przez kilka pierwszych minut jakoś z Javtokasem radził sobie Drobnjak, ale po dwóch szybkich przewinieniach już bał się grać ostrzej przeciwko wyższemu i co było widać silniejszemu Litwinowi. W ogóle nie mogli sobie z nim później poradzić Scekic i Ljubotina - zbyt małe doświadczenie. Pozostając jeszcze przy wątku Javtokasa to drogi Arku >>krzywuss'ie<<, ale nie zaczynajmy bujać w obłokach to chyba za wysokie progi na... każdy wie. Nie będę tutaj przedstawiał jego CV koszykarskiego, bo każdy dobrze sobie może sprawdzić, co ten gość już osiągnął i jaką może za siebie cenę dyktować na kontraktach. To samo tyczy sie Domercant'a, Hansen'a, Fotsis'a i reszty plejady gwiazd Dynama, które było tak lukrowane przed rozpoczęciem dzisiejszego spotkania na Eurosporcie.

Powiem szczerze, że zaskoczyła mnie na początku słaba postawa najlepszego strzelca ULEB Cup, czyli Domercant'a i już miałem cichą nadzieję, że jak gość ma słabszy dzień to możemy poważnie sobie pomyśleć, kogo spotkamy w półfinale, do tego Pesic posadził na ławę wspomnianego przeze mnie juz Javtokasa i nasi rzucili się do odrabiania strat, pięknie toczyła się walka na parkiecie przez 33 minuty, później Domercant i Javtokas zaczęli po prostu nam pokazywać, za co dostają kupę kasy!

Co do spekulacji, że PGE będzie dawało jeszcze więcej kasy itd. to na prawdę wstrzymajmy się z tym - spokojnie bez zbytniej podniety poczekajmy do końca sezonu i nie spekulujmy, kto, gdzie, kiedy i za ile odejdzie, bo dopóki nie podpiszą gdzieś indziej kontraktów, cały czas mamy na nich szanse, a myślę, że jeżeli udałoby się (i co nie jest takie nieprawdopodobne) zatrzymać Saso to myślę, że z zawodnikami łatwiej byłoby rozmawiać o przedłużeniu umów. WIĘC DLA PANA PREZESA OKAZJA DO WYKAZANIA SIĘ!

Nie zaczynajmy się już jarać tym, że w półfinale play-off będziemy grać ze Śląskiem, bo najpierw trzeba przejść ćwierćfinały! Nie jarajmy się tymi wszystkimi artykułami, że zdeklasujemy Prokom, bo to nie ma sensu! Dopingujmy ich z całych sił - bez żadnych przepychanek w KK - przybijmy piątkę i pogratulujmy po wygranej, podtrzymujmy i pocieszajmy po przegranej!

Przede wszystkim mała propozycja zrobić taką małą fetę jeszcze przed PO i podziękować im za ten WIELKI sukces w ULEB'ie! I nie gadajmy od razu, że teraz muszą zdobyć MP, oni to wiedzą i nie trzeba wywierać na nich niepotrzebnej presji psychicznej i im o tym przypominać!

Jesteśmy KIBICAMI! Więc KIBICUJMY!

PS
Arku jeszcze raz do Ciebie dopiero jakiś czas temu przeczytałem Twój list do burmistrza, gratuluje odwagi i świetnego pióra :) I trzymam kciuki, żeby chociaż choć trochę, a najlepiej wszystko zostało zrobione jak tam napisałeś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2008, 7:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
No potrójna korona się kurczy, złosliwi mówią że została cierniowa, ale i za nią ukłony i splendor dla całej ekipy KKS nie tylko sportowej. Zapewnijmy sobie ten poziom na następne lata i bądźmy z tym szczęśliwi. Gratulacje i jeszcze raz gratulacje. Rafał moze policzyłby ile razy w europejskiej telewizji mówiło sie o Zgorzelcu , ilu ludzi zajrzało z ciekawosci w internet gdzie ten zgorzelec leży i czemu Logan i Spólka chcieli tu grać .
Nie szukajmy jakis dziwnych podium dla druzyny z -przepraszam wszystkich- zadupia .
Na bazie tego sukcesu utrzymajmy poziom tej druzyny i szkolmy nasze i wasze dzieci do takiego wyczynu. Zgadzam sie na inwestowanie płaconych przeze mnie podztków ,a jest ich troche, na ten cel.
Szamo świetny tekst! Widać że w nocnych robotach jesteś dobry.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2008, 8:54 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
Cytuj:
Powiem szczerze, że zaskoczyła mnie na początku słaba postawa najlepszego strzelca ULEB Cup, czyli Domercant'a

zobacz szamo ze na początku grał vujancic, później liderami byli jovtokas i fotsis, później na obwodzie domercant, jak podwoili henry'ego to narzucał hansen i znowu Jovtokas - to sie nazywa kompletna drużyna ...

Cytuj:
A wracajac do meczu, to zadziwila mnie ilosc wolnych pozycji na obwodzie dla graczy Dynama.

to się nazywa spaceing czyli po prostu rozrzucenie i wykorzystanie wolnych przestrzeni - Turów to robi idealnie, gdzie Rodriguez wchodzi w trumnę tam ma podwojenie oddaje albo do podkoszowego w trumnie albo na obwód tam idzie pass pass i są łatwe punkty - w meczu z dynamem andres nie wszedł ani raz w trumne żeby penetrować a Logan i Kelati musieli z obwodu na koźle szukać pozycji do rzutu - nie tędy droga na tym poziomie ....

Ogólnie jeszcze uważam że w tym meczu Turów sam sie zatrzymał - nie było właśnie głównej broni czyli spaceingu i gry inside-outside ;/ kilka podań pod kosz przynosiło punkty - ale było ich za mało. 0 gry z kontry - nawet jak już mieli możliwość to było info od Sasy żeby piłkę dać Rodriguezowi, on patrzy na trenera co gramy a Dynamo znało wszystkie nasze zagrywki rewelacyjnie i gra sie nie kleiła czasami (jedyny moment do 2 kwarta gdzie rozgrywał więcej Logan wyglądała elegancko i jakbyśmy grali tak cały czas to byłoby oki)

Ale i tak jestem dumny ze koszykarze co grają w klubie z naszego miasta doszli tak daleko !!! wielkie gratulację !!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 153 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..