Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 12:41 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
http://wroclaw.naszemiasto.pl/sport/947090.html

Cytuj:
KOSZYKÓWKA Poszukiwania nowego trenera wciąż w toku. Butautas chce za dużo pieniędzy, więc rosną szanse Jezdika
dziś
Turów był bez szans w Charleroi
Ramunas Butautas, trener reprezentacji Litwy, jeszcze wczoraj rano był najpoważniejszym kandydatem do poprowadzenia koszykarzy PGE Turowa. Najprawdopodobniej na przeszkodzie w podpisaniu umowy staną warunki finansowe.

- Jesteśmy gotowi, by zapłacić spore pieniądze, ale za konkretny wynik - tajemniczo mówi Jan Michalski, prezes klubu ze Zgorzelca.
Co to oznacza?

Wszystko wskazuje na to, że Butautas domagał się gwarantowanego kontraktu na poziomie Saso Filipovskiego. A zarobki Słoweńca szacowane są na około 20 tysięcy euro. W Zgorzelcu pomysł na wynagrodzenia miał być inny. Niższa pensja miesięczna, ale duże premie - za udział w finale oraz mistrzostwo Polski. I prawdopodobnie tych warunków Litwin nie zaakceptował.
- Mogę tylko potwierdzić, że rozmawiamy z tym trenerem. To wszystko - ucina dyskusje prezes PGE Turowa.



Butautas pasowałby szefom klubu pod każdym względem. Prowadził kadrę europejskiego potentata podczas igrzysk w Pekinie, a do tego bardzo pozytywne są opinie na temat jego warsztatu szkoleniowego. Może do zbliżenia stanowisk względem wynagrodzenia jeszcze dojdzie?

Druga opcja litewska - Sarunas Sakalauskas - staje się jakby mniej realna. Na pewno nie ma on tak interesującego życiorysu trenerskiego (choć w lidze niemieckiej przez lata zbierał bardzo pochlebne recenzje), ale podstawowym problemem jest jego dostępność. Sakalauskas co prawda nigdzie nie pracuje, ale w najbliższy weekend ma być gościem Meczu Gwiazd w Monachium, przyszły zaś tydzień - z powodów osobistych - musi spędzić na Litwie. A to oznacza, że do Zgorzelca przyjedzie najwcześniej za dwa tygodnie. Chyba za późno jak dla PGE Turowa.

Co w takim wypadku? Jeśli nie dojdzie do porozumienia z Butautasem, może się okazać, że zdecydowanie najwyżej będą stały akcje Michala Jizdika. Były trener czeskiej kadry jest dostępny od zaraz, a poza tym na pewno ma zdecydowanie niższe wymagania finansowe.
W tej chwili trudno powiedzieć, czy w sobotnim meczu PGE Turowa z Czarnymi Słupsk (godz. 18.30) gospodarzy poprowadzi już nowy szkoleniowiec.
Powoli staje się to coraz mniej realne. Nie jest wykluczone, że w meczu, przed którym oficjalnie pożegnany zostanie dotychczasowy szkoleniowiec Saso Filipovski, na trenerskiej ławce zasiądzie znowu Paweł Turkiewicz.

Koszykarze PGE Turowa Zgorzelec zakończyli pierwszą fazę Pucharu Europy ULEB porażką w belgijskim Charleroi. Ostatecznie wicemistrzowie Polski uplasowali się na trzeciej pozycji w grupie i zakończyli już sezon na międzynarodowej arenie.
Wczorajszy mecz ustawiła pierwsza kwarta, w której gospodarze wypracowali sobie bezpieczną przewagę. Od tej pory Belgowie kontrolowali przebieg gry i ich zwycięstwo ani na moment nie było zagrożone.

Liderem ekipy prowadzonej przez Pawła Turkiewicza nieoczekiwanie okazał się Alex Harris, który zdobył 18 punktów i był pierwszym strzelcem zespołu.


Gdyby faktycznie był by to Butautas to by było super.Myślę że trener takiej rangi wyprowadziłby naszą drużynę z dołka.No właśnie ale kasa...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 13:27 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
Z Batautasem rozmawiano wczoraj rano...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 13:34 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
nitroo pisze:
Z Batautasem rozmawiano wczoraj rano...


Nitroo a może coś więcej??Jak w końcu z tymi finansami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 14:28 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2008, 17:48
Posty: 159
Lokalizacja: Zgorzelec
i po EURO CUP :( szkoda....

http://pl.youtube.com/watch?v=AHm9h4Ha1 ... annel_page i tak zapamietam te rozgrywki :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 15:26 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
fan turowa pisze:
nitroo pisze:
Z Batautasem rozmawiano wczoraj rano...


Nitroo a może coś więcej??Jak w końcu z tymi finansami

Wiem tylko, że wczoraj były prowadzone jakieś rozmowy we Wrocławiu. Czy z Batautasem? Tego nie wiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 16:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
paawlus pisze:
Taka liczebność kibiców jak wczoraj nie jest niczym dziwnym i niespotykanym. Nawet na niektóre "słabsze", mniej znaczące etc. mecze takich klubów jak Crvena Zvezda czy nawet Panathinaikos, nie przychodzi "pełna hala". Biorąc pod uwagę historię, tradycję i fanatyzm tamtejszych kibiców - sytuacja u nas nie jest alarmująca i "szokująca".


Tam nawet jak przyjdzie mało osób to kibicowanie jest na poziomie, po za tym jak tam przyjdzie pół hali to te mało wynosi około 5 tysięcy ludzi

nitroo pisze:
fan turowa napisał/a:
nitroo napisał/a:
Z Batautasem rozmawiano wczoraj rano...


Nitroo a może coś więcej??Jak w końcu z tymi finansami

Wiem tylko, że wczoraj były prowadzone jakieś rozmowy we Wrocławiu. Czy z Batautasem? Tego nie wiem.


Nitroo widać Twoją inteligencje, najpierw piszesz ze rozmowy prowadzone były z Batautasem a potem że nie wiesz z kim były prowadzone, ale co się dziwić po przeczytaniu Twoich relacji z meczów można było się czegoś takiego spodziewać...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 16:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Asafa napisał:
Nitroo widać Twoją inteligencje, najpierw piszesz ze rozmowy prowadzone były z Batautasem a potem że nie wiesz z kim były prowadzone, ale co się dziwić po przeczytaniu Twoich relacji z meczów można było się czegoś takiego spodziewać...[/quote]


Kolego idź bo Cie mamusia na kolacyjke woła


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 17:00 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
Asafa, nitroo nie jest prezesem klubu, który wie z kim, gdzie i kiedy rozmawia. Jest dziennikarzem. Pisze to co wie. Więc lepiej wiedzieć, że rozmowy są w ogóle z kimkolwiek prowadzone, niż na forum miałaby zapaść denerwująca cisza i czekanie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2009, 12:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
Mate_00 pisze:
Asafa, nitroo nie jest prezesem klubu, który wie z kim, gdzie i kiedy rozmawia. Jest dziennikarzem. Pisze to co wie. Więc lepiej wiedzieć, że rozmowy są w ogóle z kimkolwiek prowadzone, niż na forum miałaby zapaść denerwująca cisza i czekanie...


Dobrze wiem kim on jest ale pisanie że rozmowy były prowadzone z Kimś a potem ze nie wie jest co najmniej dziwne, może wiedział ale nagle przestał nie można od razu napisać że się nie wie a nie wymyślać ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2009, 16:39 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
Asafa pisze:
Mate_00 pisze:
Asafa, nitroo nie jest prezesem klubu, który wie z kim, gdzie i kiedy rozmawia. Jest dziennikarzem. Pisze to co wie. Więc lepiej wiedzieć, że rozmowy są w ogóle z kimkolwiek prowadzone, niż na forum miałaby zapaść denerwująca cisza i czekanie...


Dobrze wiem kim on jest ale pisanie że rozmowy były prowadzone z Kimś a potem ze nie wie jest co najmniej dziwne, może wiedział ale nagle przestał nie można od razu napisać że się nie wie a nie wymyślać ??

Napisałem, że rozmawiano z nim, ale nie napisałem, że we Wrocławiu. Czytanie ze zrozumieniem :smt021

Asafa pisze:
Nitroo widać Twoją inteligencje, najpierw piszesz ze rozmowy prowadzone były z Batautasem a potem że nie wiesz z kim były prowadzone, ale co się dziwić po przeczytaniu Twoich relacji z meczów można było się czegoś takiego spodziewać...

Nie zmuszam nikogo do czytania :>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..