Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 22:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 sie 2008, 23:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Jako pierwszą informację podam to, że zebranie organizacyjne przed sezonem 2008/09 odbędzie się w piątek o 18.00 w sali kinowej MDK w Zgorzelcu, bo po sprawdzeniu listy nie każdy doczyta mojego posta do końca. :)

Po dość burzliwej dyskusji :smt084 nad kandydaturą każdego chętnego do wstąpienia w szeregi KK TUR na dzisiejszym posiedzeniu Zarządu KK podjęto uchwałę o przyjęciu w poczet członków KK TUR następujących osób :smt023 :

1.Robert HEĆMAN
2.Maciej PŁOCICA
3.Artur GÓRECKI - warunkowo
4.Małgorzata NICOŚ
5.Monika PARZYBUT
6.Aneta JURGO
7.Dariusz JURGO
8.Grzegorz WÓJCICKI
9.Tadeusz PARZYBUT
10.Robert JÓŹWIAK
11.Karolina JÓŹWIAK
12.Adam KULWICKI
13.Andrzej ANTOS
14.Krzysztof LEŚNIAK
15.Elżbieta LESZCZUK
16.Barbara TOMCZAK
17.Sylwester TOMCZAK
18.Jerzy ROSIAK
19.Judyta ROSIAK
20.Andrzej PYSZNY
21.Anna PYSZNA
22.Andrzej RÓŻYCKI
23.Anna SULIŃSKA
24.Maciej SULIŃSKI
25.Agnieszka BIL
26.Jerzy KONWERSKI
27.Krzysztof ŁOZIŃSKI
28.Kamil BREMENSZTUL
29.Jerzy KOWALCZYK
30.Leszek MARZEC
31.Maciej DROCHOMIRECKI
32.Roman SMĘTEK
33.Joanna SMĘTEK
34.Maciej KOZAK
35.Anna CZUBAT
36.Andrzej CZUBAT
37.Ewa LEWANDOWSKA
38.Robert MANIORA - warunkowo
39.Małgorzata KOZAK
40.Beata SMĘTEK
41.Andrzej WIŚNIEWSKI
42.Michał BAJDA
43.Krzysztof NARUNIEC
44.Anna NARUNIEC
45.Tomasz BIEŃKOWSKI
46.Norbert WÓJCICKI
47.Tomasz KUTROWSKI
49.Piotr WOLNIEWICZ
50.Bogdan MADEJSKI
51.Norbert MARCINÓW
52.Marek DĄBROWSKI
53.Marek FURMAŃCZYK
54.Stanisław SPALIk
55.Daniel BURCZYŃSKI
56.Piotr ZŁOTKOWSKI
57.Mariusz ZŁOTKOWSKI
58.Wojciech STANKIEWICZ
59.Monika BŁASZCZYK
60.Tomasz GRZECHNIK
61.Robert LEŚNIAK
62.Dawid LEŚNIAK
63.Grzegorz ZWIERNIK
64.Katarzyna ADAMIAK
65.Łukasz OSTROWSKI
66.Marcin KOLIŃSKI
67.Miłosz SITKOWSKI
68.Ewa KABAŁA
69.Barbara SMYKOWSKA
70.Elżbieta MAJSZCZYK
71.Arkadiusz SZPILEWSKI
72.Krzysztof ŻÓŁKIEWICZ
73.Małgorzata SZKOLNA
74.Artur TICHACZEK
75.Ewa KOLIŃSKA
76.Anita KOWALCZYK
77.Jarosław SZADKOWSKI
78.Tomasz LEWANDOWSKI
79.Justyna WASILEWSKA
80.Marcin WASILEWSKI
81.Aleksandra KOZAK
82.Jan BŁAŻEJEWSKI
83.Ryszard REUT
84.Wiesław HETNAR
85.Bożena HETNAR
86.Szymon KLOC
87.Jan BAJDA
88.Jacek PIETRUSZKA
89.Tomasz KRZYŻANOWSKI
90.Agata CHRZĄSTOWSKA
91.Ryszard GRZECHNIK
92.Janusz TRZYBIŃSKI
93.Michał TRZYBIŃSKI
94.Michał CZAJKOWSKI
95.Marcin WOJTAK
96.Katarzyna CHROMA
97.Piotr PIEC
98.Tomasz HUMEN
99.Zbigniew ŚWIĄTKOWSKI
100.Zenon MENDYK
101.Przemysław LESZCZAK
102.Oleg TSYBENKO
103.Katarzyna KIEŁCZYKOWSKA
104.Grzegorz KIEŁCZYKOWSKI
105.Przemysław MARZEC
106.Andrzej ROGODA
107.Aleksandra KONIUSZEWSKA
108.Grzegorz BACZYŃSKI
109.Józef STANKIEWICZ
110.Waldemar KARUŻYS
111.Tomasz PIEKARZ
112.Alicja PIEKARZ - warunkowo
113.Ryszard PIEKARZ
114.Magdalena MIELNIK
115.Irena MIELNIK - warunkowo
116.Mateusz KACA
117.Tomasz KOWALCZYK
118.Anna MATJASOWICZ
119.Anna KONCUR
120.Mariusz CZERNIAWSKI
121.Lucjan MAZUREK - warunkowo
122.Mariusz MAZUREK
123.Aneta ZWOLIŃSKA
124.Marcin SZNARKOWSKI
125.Anna PONIŃSKA

W/w osoby zostały zakwalifikowane do KK TUR spośród wszystkich osób, które zgłosiły swoją chęć przystąpienia do nas. Niestety nie wszyscy mogli dostać się do nas, ale nie rezygnujcie. Dla tych którzy chcą do nas wstąpić po raz pierwszy kolejny nabór odbędzie się prawdopodobnie po pierwszej rundzie rozgrywek, natomiast dla tych, którzy byli w KK, a już nie są pozostawiam do przemyślenia przyczynę usunięcia z szeregów KK. Większość to niestety ludzie, którzy nie znaleźli 5 minut na to by do nas przyjść, a my znajdowaliśmy czas przez 9 poniedziałków aby na nich czekać, jak się okazuje bezskutecznie. Na szczęście członkostwo w KK nie jest obowiązkowe więc zgłosili się do nas Ci, którzy chcieli.


Ostatnio zmieniony 01 wrz 2008, 16:57 przez grengo, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 8:41 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Sorry że troche odbiegne od tematu ale chciałem się ciebie grengo zapytać co z zapisami na koszulki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 8:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
fan turowa pisze:
Sorry że troche odbiegne od tematu ale chciałem się ciebie grengo zapytać co z zapisami na koszulki


Tutaj grango opisał co i jak z koszulkami http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=2825&start=45


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 8:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Ten Klub Kibica, jak widzę jest ,jak polityka P.Prezydenta-prorodzinna.I chyba dobrze,bo "co w rodzinie to nie ginie".Już wiem dlaczego nie ma miejsca w KK dla odosobnionych (czyt.bez koligacji rodzinnych) przypadków.Wszystkim szczęśliwcom gratuluję.


Ostatnio zmieniony 31 sie 2008, 10:29 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 8:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Z informacji uzyskanej od Grengo powiadamiam dla nie wiedzących, że zebranie jest w najbliższy piątek tj. 05.09.2008 r.


P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 9:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Tomczan pisze:
Ten Klub Kibica, jak widzę Jest ,jak polityka P.Prezydenta-prorodzinna.I chyba dobrze,bo "co w rodzinie to nie ginie".Już wiem dlaczego nie ma miejsca w KK dla odosobnionych (czyt.bez koligacji rodzinnych) przypadków.Wszystkim szczęśliwcom gratuluję.

I tu się mylisz -ja jestem odosobniony przypadek bez jakichkolwiek koligacji rodzinnych i takich jak ja jest naprawde wielu.Nikt nikomu nie bronił przyjść i spróbować zapisać sie do KK.Jeżeli w KK znajdują sie rodziny to świadczy tylko i wyłącznie o tym że są zaangażowani i świetnie kibicują.
Pytanie do Grengo:przy kilku nazwiskach pojawia się odnośnik WARUNKOWO-dlaczego?jakie warunki muszą spełnić?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 9:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomski pisze:
Tomczan pisze:
Ten Klub Kibica, jak widzę Jest ,jak polityka P.Prezydenta-prorodzinna.I chyba dobrze,bo "co w rodzinie to nie ginie".Już wiem dlaczego nie ma miejsca w KK dla odosobnionych (czyt.bez koligacji rodzinnych) przypadków.Wszystkim szczęśliwcom gratuluję.

I tu się mylisz -ja jestem odosobniony przypadek bez jakichkolwiek koligacji rodzinnych i takich jak ja jest naprawde wielu.Nikt nikomu nie bronił przyjść i spróbować zapisać sie do KK.Jeżeli w KK znajdują sie rodziny to świadczy tylko i wyłącznie o tym że są zaangażowani i świetnie kibicują.
Pytanie do Grengo:przy kilku nazwiskach pojawia się odnośnik WARUNKOWO-dlaczego?jakie warunki muszą spełnić?



Byłem.Próbowałem.Wcześniej uczestniczyłem.Ale jakoś mi się nie powiodło.Żalu nie mam .A to co napisałem to tylko stwierdzenie faktu po przeczytaniu listy.Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 9:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 kwie 2008, 8:24
Posty: 48
Lokalizacja: zgorzelec
Ja jakoś byłem i wyraziłem chęć zapisu do KK no i niestety niepowodzenie , też mam takie zdanie że o zapisie do klubu decyduje przede wsystkim kolesiostwo , a to że większosc to "klany" to już inna sprawa. W takim układzie gdybym wiedział że ma miejsce taka sytuacja nie starał bym się o członkostswo gdyż jest to nabieranie porządnych ludzi .Świadczy to o tym jakim zacofanym jesteśmy społeczeństwem, nie potrafimy nic zrobić bez układów i znajomości. Ale to nic nawet bez członkostwa w KK pozostaję wiernym kibicem Turowa. :P :P :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 10:52 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
arr998 pisze:
Ja jakoś byłem i wyraziłem chęć zapisu do KK no i niestety niepowodzenie , też mam takie zdanie że o zapisie do klubu decyduje przede wsystkim kolesiostwo , a to że większosc to "klany" to już inna sprawa. W takim układzie gdybym wiedział że ma miejsce taka sytuacja nie starał bym się o członkostswo gdyż jest to nabieranie porządnych ludzi .Świadczy to o tym jakim zacofanym jesteśmy społeczeństwem, nie potrafimy nic zrobić bez układów i znajomości. Ale to nic nawet bez członkostwa w KK pozostaję wiernym kibicem Turowa. :P :P :P


Ja znalazlem sie na tej liscie... "kolesiostwo" o ktorym piszecie wg mnie bylo w poprzednich sezonach bo mimo ze od kilku lat chcialm sie zapisac do KK nie bylo zadnej informacji co gdzie i jak a KK sie stale powiekszal... Treaz kazdy mial szanse.

Zgorzelec nie jest duzym miastem, na mecze tez nie wyszscy chodza. W komisji siedzialo kilka osob, ktorych nie znam ale wiem ze sa czlonkami KK bo czy w Zgorzelcu, Libercu czy np na meczu gwiazd wielkokrotnie ich widzialem. Wiec wydaje mi sie ze te osoby tez powinny kojazyc moja facjate z tymi miejscamy oraz barwami czarno-zielonymi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 10:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Nie znam kryteriów i zasad przyjmowania osób do KK Tur.Wiem że duzo łatwiej jest ocenić zeszłorocznych członków.W wielu przypadkach ich zaangażowanie w działalność KK jak i kibicowanie pozostawiały wiele do życzenia.Mam nadzieję że takich ludzi w KK już nie ma.Co do nowych osób nie wiem nic ,tzn.nie wiem jakie kryteria ustalono przy przyjęciach do KK.
Jak pisał Grengo ,po pierwszej rundzie rozgrywek przwdopodobnie odbędzie się kolejna rekrutacja do KK.Zawiedzionym życzę wytrwałości i cierpliwości.
Bez wzgledu na to czy ktoś jest członkiem KK czy nie i tak kibicujemy NASZEJ Drużynie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 13:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Może ktoś z zarządu poda kryteria wyboru nowych członków KK ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 18:09 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Cytuj:
Może ktoś z zarządu poda kryteria wyboru nowych członków KK ??


Wyliczanka byla :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 23:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
ostry2k pisze:
Ja znalazlem sie na tej liscie... "kolesiostwo" o ktorym piszecie wg mnie bylo w poprzednich sezonach bo mimo ze od kilku lat chcialm sie zapisac do KK nie bylo zadnej informacji co gdzie i jak a KK sie stale powiekszal... Treaz kazdy mial szanse.

Zgorzelec nie jest duzym miastem, na mecze tez nie wyszscy chodza. W komisji siedzialo kilka osob, ktorych nie znam ale wiem ze sa czlonkami KK bo czy w Zgorzelcu, Libercu czy np na meczu gwiazd wielkokrotnie ich widzialem. Wiec wydaje mi sie ze te osoby tez powinny kojazyc moja facjate z tymi miejscamy oraz barwami czarno-zielonymi.


Komisję tworzyli wyłącznie członkowie Zarządu KK TUR, którego ja mam zaszczyt być prezesem. "Kolesiostwo" czy "polityka prorodzinna" jak to zostało nazwane nie była uprawiana, ale trudno pozbywać się ludzi, którzy razem(małżeństwa) chodzą na mecze, a w dodatku są bardzo aktywnymi kibicami. Akurat ta rekrutacja miała na celu uporządkowanie personalne w szeregach KK TUR i wiele osób na tej liście, to osoby, które były członkami KK niemal od czasu jego powstania, są aktywnymi kibicami i nie sposób ich się pozbywać, skoro są tak mocno zaangażowani w życie i działalność KK TUR.

Tomczan pisze:
Może ktoś z zarządu poda kryteria wyboru nowych członków KK ??


Nie mieliśmy jakichś określonych kryteriów, ale będąc na każdym meczu naszej drużyny mogliśmy zaobserwować zachowania kilku osób, które ubiegały się o członkostwo i tylko i wyłącznie nasza subiektywna ocena ważyła o losach potencjalnych kandydatów. Natomiast znalazły się na liście również osoby, których nie znamy w ogóle, ale wobec których zastosowaliśmy tzw. okres próbny, osoby które obdarzyliśmy ograniczonym zaufaniem jeżeli chodzi o kibicowanie naszej drużynie. Stąd też moja informacja o ewentualnym naborze po pierwszej rundzie, bo spodziewam się roszad w szeregach KK. No chyba, że mamy nosa i wszyscy nowo przyjęci okażą się strzałem w tzw. dziesiątkę. Stąpając jednak twardo po ziemi i realnie patrząc na życie sam w to nie wierzę.

[ Dodano: Pon Wrz 01, 2008 12:31 am ]
Acha i wiem, że KeMoT ma w dniu zebrania urodziny, więc niech sobie chłop pofolguje i niech nie przychodzi na zebranie, chociaż złożyłem Mu propozycję aby odwiedził nas z jakimś małym urodzinowym "co nieco"... :) :smt030

[ Dodano: Pon Wrz 01, 2008 12:36 am ]
Tomski pisze:
Pytanie do Grengo:przy kilku nazwiskach pojawia się odnośnik WARUNKOWO-dlaczego?jakie warunki muszą spełnić?


Są to na tyle osobiste sprawy, że udzielę wyjaśnień co do tych zapisów na zebraniu KK i proszę nie snuć żadnych domysłów, bo mogą być błędne, a zarząd, który reprezentuję wychodzi z założenia, że sprawy KK pierzemy wewnątrz KK, a nie na forum publicznym, którym to forum niewątpliwie jest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 9:05 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
ale będąc na każdym meczu naszej drużyny mogliśmy zaobserwować zachowania kilku osób, które ubiegały się o członkostwo i tylko i wyłącznie nasza subiektywna ocena ważyła o losach potencjalnych kandydatów.


Właśnie to chciałem przekazać w swoim poprzednim poście... Popieram i przyklepuje obiema...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 12:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
grengo pisze:
Tomski napisał/a:
Pytanie do Grengo:przy kilku nazwiskach pojawia się odnośnik WARUNKOWO-dlaczego?jakie warunki muszą spełnić?
Cytuj:
Są to na tyle osobiste sprawy, że udzielę wyjaśnień co do tych zapisów na zebraniu KK i proszę nie snuć żadnych domysłów, bo mogą być błędne, a zarząd, który reprezentuję wychodzi z założenia, że sprawy KK pierzemy wewnątrz KK, a nie na forum publicznym, którym to forum niewątpliwie jest.
_________________

Czysta ciekawość bo nazwiska i tak mi nic nie mówią ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..