Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 6:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 09 lis 2008, 22:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 lis 2008, 16:58
Posty: 25
Lokalizacja: zgorzelec
a kiedy te koszulki bendom :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 11:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 9:27
Posty: 23
Lokalizacja: dzg
koszulki bedom jak pszyslom :grin: a my tu o szalikach akurat
Taki jest mój zdaje sie ostateczny projekt :
Obrazek
logo tura koniecznie haftowane !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 19:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Może jestem malkontentem, ale mam jeszcze tylko jedną uwagę do tego poprawionego projektu, który wygląda super. Otóż oba loga powinny być trochę większe - o jakieś 30-35%. A haftowany powinien być raczej cały szalik :smt023

PS Więcej uwag do Twoich projektów nie przewiduję ;) Dzięki za włożoną pracę i mam nadzieję, że prezes Michalski spojrzy przychylnym okiem na tę inicjatywę.

PS 2 O naszych kibicach mówi się nawet na międzynarodowych forach: http://forums.interbasket.net/showthrea ... 127&page=8 :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lis 2008, 11:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
1. Ładny projekt szalika klubowego. Zastanawiam sie tylko ile potrzeba czasu na efekt finalny i możliwość nabycia tego klubowego "gadżetu"- na Liberec zabieramy rozumię stare.
2. To że się o Turowie pisze, pokazuje, prezentuje to tylko dobrze o klubie i kibicach świadczy. Doborowe towarzystwo na tych fotkach- Barca, Panatinaikos, Olimpiakos, Partizan (oglądałem filmik z ich dopingiem-masakra). Gdybyśmy choć w 1/10 tak się prezentowali

[ Dodano: Sro Lis 12, 2008 12:54 pm ]
Może tak pokibicujemy w Libercu :smt026
http://uk.youtube.com/watch?v=reEo_pdoG ... re=related

[ Dodano: Sro Lis 12, 2008 1:05 pm ]
http://uk.youtube.com/watch?v=5hf6oKg5G ... re=related


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2008, 14:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 9:27
Posty: 23
Lokalizacja: dzg
paawlus pisze:
Może jestem malkontentem

Myslę ze nie ...sam miałem zrobic taką poprawke bo rzeczywiście wyszły troche "kopnięte" proporcje logo do reszty.
Więc teraz mamy
Obrazek
proponowane wymiary : 148 X 18 cm
( napis czcionka: Huxtable )
Szalik musi byc koniecznie haftowany!!!
Jest nawet firma, która podjęła by się tematu. Nazwy nie podaje. 8) Wystarczy info, że produkują szaliki wg zamówionego wzoru i potrafią dobrze haftować ;) Google znalazły tylko jedna taką firmę.


Ostatnio zmieniony 12 lis 2008, 17:07 przez saso v.2.08, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2008, 15:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Saso -> ten projekt jest GIT :smt023

"czcionka Huxtable" kojarzy mi się z TYM :grin:

Haftowany MUSI BYĆ, a z drugiej strony może być cały zielony lub w pasy czarno-zielone jak ktoś proponował.

Teraz trzeba ten projekt wcielić w życie - pogadałbyś o tym z kimś z klubu Saso?
Na pewno będą zainteresowani.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2008, 17:31 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 9:27
Posty: 23
Lokalizacja: dzg
paawlus pisze:
"czcionka Huxtable" kojarzy mi się z TYM

dobre , początkowo nie skojarzyłem. :)
paawlus pisze:
z drugiej strony może być cały zielony lub w pasy czarno-zielone jak ktoś proponował.

wydaje mi że własnie pasiak bylby dobry na druga stronę ...2 w 1.
nitroo pisze:
a sa chetni, by zrobic projekt szaliku ?

moze chetnych nie bylo zbyt wielu ;) ale mamy w końcu zdaje sie niezły projekcik.
paawlus pisze:
Nitroo - czy projekty szalika, które tu powstaną zainteresują prezesa Waśniewskiego? Bo tylko w ten sposób mogą zostać wyprodukowane i sprzedawane w sklepiku klubowym. Mam nadzieję, że klub pozytywnie podejdzie do naszego pomysłu.

zmieniamy tylko nazwisko pana prezesa a pytanie dalej aktualne.
Nitroo liczę na podpowiedź. Co dalej robić ?? a moze po prostu pójść sladem działaczy Basketu Poznań ( opisałem wcześniej). Mamy nawet łatwiej, klub nie musi juz żadnego konkursu ogłaszać . Zainteresowani mogli to robic na forum od paru tygodni. Efekty sa znane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2008, 17:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Witam serdecznie wszystkich obecnych na forum w tym temacie. W poniedziałek miałem przyjemność być na rozmowie u "nowego" prezesa Jana M. i niestety nie mam dobrych wieści w temacie szalików. Tzn. szaliki będą i mimo moich sugestii co do tego, że tutaj kilku z Was stworzyło kilka pomysłów na szaliki otrzymałem odpowiedź, że niestety zamówienie na szaliki już poszło do realizacji jeszcze za czasów Piotra W. Dobra wiadomość to to, że szaliki w ogóle będą oraz to, że otrzymałem zapewnienie, iż prezes sprawdzi sobie na tutejszym forum Wasze projekty i przy następnym zamówieniu być może zostaną one wzięte pod uwagę. To tyle w temacie szalików ze strony klubu za moim pośrednictwem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2008, 19:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 9:27
Posty: 23
Lokalizacja: dzg
:(
i cały misterny plan poszedl w piz.. !!!
dzieki Grengo za info ...
grengo pisze:
otrzymałem zapewnienie, iż prezes sprawdzi sobie na tutejszym forum Wasze projekty i przy następnym zamówieniu być może zostaną one wzięte pod uwagę.

Jest to jakis pozytyw


Ostatnio zmieniony 13 lis 2008, 7:26 przez saso v.2.08, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2008, 19:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
No to grengo hiobowe wieści 8)
Szaliki wg projektu klubu będą z pewnością niezbyt dobre wizualnie, tkane a nie haftowane, no i logo PGE będzie dominować - reklama sponsora to sprawa podstawowa...

Saso - proponuję abyś wrzucił tu swój projekt ("awers" i "rewers" pasiakowy) w większej rozdzielczości. Wtedy każdy chętny będzie mógł zamówić sobie taki szalik sam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2008, 19:28 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
a moze pare osob by chcialo szali i by sie zamowilo tyle ile chcemy i jakie chcemy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2008, 20:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
To nie głupi pomysł popytajmy może ktoś chce taki szalik łącznie z nami i zrobimy zrzute zamowimy daną ilość ;) tylko żeby ludzie napisali ile osób chce i będzie trzeba się o koszty zapytać w tej firmie która sie podejmie zrobienia projektu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2008, 7:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
To ja jestem pierwszy chetny :))) W razie jakichś zamówień :))) :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2008, 7:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 9:27
Posty: 23
Lokalizacja: dzg
paawlus pisze:
Saso - proponuję abyś wrzucił tu swój projekt ("awers" i "rewers" pasiakowy) w większej rozdzielczości. Wtedy każdy chętny będzie mógł zamówić sobie taki szalik sam.

Rewers pasiakowy to akurat nie mój projekt ale proponuję inaczej ....wyślę projekt do kilku firm. Jeżeli sie podejmą to podam nazwę firmy, kontakt i oczywiście cenę. Wtedy każdy chętny ( indywidualnie czy tez grupowo) bedzie mógł sobie zamówic szalik powołujac sie na uzgodniony projekt.
Z tego co sie do tej pory zorientowałem pojedyńczych zamówień wg własnego wzoru raczej nikt nie zrealizuje np. jedna z firm wykonuje takie szaliki dopiero od 30 sztuk.

paawlus pisze:
no i logo PGE będzie dominować - reklama sponsora to sprawa podstawowa...

W naszym przypadku pewnie tak będzie, a szkoda. Uważam że szalik klubowy to akurat nie miejsce na reklamę sponsora. Nie ma już BOT –u , a szaliki zostały. Jedynym napisem powinien być historyczny człon stały. Po zakupie właścicielem szalika staje się kibic, który nie jest od reklamowania sponsora. Chyba że szaliki są z logo, a wtedy sponsor dofinansowuje jego koszt.
Przeglądając dziesiątki wzorów szalików znanych i mniej znanych klubów europejskich nie spotkałem się na nich z reklamą sponsorów klubu.
Dziwi mnie trochę, że w naszym klubie wzór szalika obowiązuje na lata. Czy to naprawdę to taki problem ? weźmy np. Albę Berlin. Co sezon nowy wzór szalika podstawowego . Oprócz tego specjalne szaliki na play-off , a w przypadku niecodziennych spotkań typu finał ligi, czy ważny mecz np. w Eurolidze też nowy szaliczek okolicznościowy ! i to wszystko za mała kasę np. obecny nowy szalik kosztuje fana zespołu 3, 5 ojracza !

Grengo jak będą wygladać nowe szaliki ? czy tylko PGE zastąpi BOT czy też będą zupełnie nowe wzory ? wiadomo cos ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2008, 10:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
U nas szalik kosztuje 30 zeta... niestety... a co do tych szalików projektowanych przez ciebie i zamówieniach, to proponowałbym zrobic zapisy i zamówic jednocześnie wieksza ilośc, tzn ile bedzie chetnych, pozdro

[ Dodano: Czw Lis 13, 2008 11:57 am ]
widzieliscie jakie klub zamówił szaliki ? Wg mnie masakra z tym PGE... wielkie i białe i jakies takie... "kwadratowe"...szalik


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..