Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 paź 2008, 15:23 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2008, 16:34
Posty: 254
Lokalizacja: Zgorzelec
Bardzo Ciekawy mecz sie zapowiada i pojedynki Danielsa z Okaforrem Copelanda z Rivera
Licze Na to ze wygramy z 10 punktami przewagi
transmisja w TVP Sport i ITVP.pl w niedziele o 18:40
POzdro!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 paź 2008, 16:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Obstawiłem handicap +13,5 dla Turowa. Będzie +15 :lol:
Ważne aby wygrali. Ograniczenie rzutów z dystansu zawodników obwodowych Stali, zatrzymanie pod koszem Okafora i "zamęczenie" Szubargi - to powinno wystarczyć na Stalówkę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 paź 2008, 17:08 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
BossZgC pisze:
Copelanda z Rivera


chyba milijkowica z rivera bo oni graja na 2 a copeland na 1

copeland to z szubarga moga miec pojedynki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 paź 2008, 17:19 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2008, 16:34
Posty: 254
Lokalizacja: Zgorzelec
Mi Chodziło w Sumie O pOjdynki Strzeleckie ale masz W sumie Racje:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 paź 2008, 18:33 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
wszedlem na forum stali to maja liste i 35 osob jest na wyjazd do nas zapisanych


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2008, 1:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
apeluję do wszystkich kibiców koszykówki !!! Na meczu ze Stla w niedziele, dajmy wyraz SOLDARNOŚCI ze Śląskiem, w sumie to nawet nie ze śląskiem ale niech to będzie jakaś ponad klubowa solidarność i odniesienie do ostatnich zawirowań w koszykówce na dolnym śląsku !!! Waśniewski oficjalnie we Wrocławiu... Co z nami? Zgorzelec ma być nastepny?

Dajmy upust naszym uczuciom , niech włodarze wiedzą, że my nie jestesmy bierni, na to co dzieje sie na stołkach !!!

Proponuję kilka głosnych okrzyków ;; Sport to nie Polityka !!!, Ręce precz od Turowa !!! Bądźcie uczciwi !!!

Turów !!!

Zróbmy coś !!!


Ostatnio zmieniony 01 lis 2008, 10:22 przez pokemon15, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2008, 9:44 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Zgadzam się w pełni z pokemonem.Trzena tylko teraz pomyśleć jak to zorganizować


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2008, 10:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Co do samego meczu, to jestem spokojny, wygramy... +10, no i fajnie, że stalówka przyjeżdża, zawsze to lepiej jak przeciwnicy też swoich dopingują :)))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2008, 10:37 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
pokemon15 pisze:
Dajmy upust naszym uczuciom , niech włodarze wiedzą, że my nie jestesmy bierni, na to co dzieje sie na stołkach !!!

Proponuję kilka głosnych okrzyków Śląśk !!! I dalej, ;; Sport to nie Polityka !!!, Ręce precz od Turowa !!! Bądźcie uczciwi !!!
Jestem jak najbardziej za, aby zrobić coś w tym kierunku. Tym bardziej, że to mecz telewizyjny. Jednak mam pewne obawy, z tego co słyszałem kilku działaczy KK "Tur" mieli dobry kontakt z byłym prezesem i pewnie nie pozwolą na takie zachowanie - obym się mylił. Bo jak napisał Pokemon - sport to nie polityka! I teksty typu, że wybrał Śląsk dla siana są dla mnie mało przekonujące. Wystarczy połączyć słowa G.$. - odchodzi P. Waśniewski (człowiek G.$.), który pojęcie na pewno ma większe o koszu niż nowy prezes Turowa. Dlatego tak jak było zapowiadane - to już może być koniec Turowa przy sterach tego człowieka. A to wszystko nie pójdzie na G.$. ani na P. W. tylko na nowego prezesa, który nie podołał prowadzeniu Turowa - G.$. i P.W. czyści? Czyści ! I koniec Turowa bliski, a Śląsk ze sponsorem PGE, bo nowy prezes Turowa nie dogadał się z osobami na samej górze PGE odnośnie sponsoringu.

Wracając do wypowiedzi Pokemona - wg. mnie nie krzyczmy Śląsk. Było tyle meczy w TV nikt się z nimi w bólu nie łączył i ja jestem też za tym aby nasz KK też tego nie robił. Szkoda mi tylko tamtejszych kibiców.
Najważniejsze, aby wymyślić te okrzyki tyczące się zawirowania na stołku prezesa Turowa...

Jeżeli mówimy o mecz Turów - Stal - to powiem tyle, że Saso i Bobi przed każdym meczem rozgryzają przeciwników, a zapewne rozgryzienie drużyny Kowala nie będzie ciężkie - obrona, to podstawa. Myślę, że Turów wygra minimum 10 punktami:)

Takie moje drobne sugestie odnośnie kibicowania na meczach Turowa przez KK...
1. Jeżeli speaker coś ogłasza - to nie krzyczeć wtedy nic - on pełni swoją robotę, a nas wtedy bardzo słabo słychać. Zagłuszanie siebie nawzajem do niczego nie doprowadzi.
2. Jeżeli Turów broni - to zdecydować się trzeba - krzyczymy wszyscy "Defense" czy wszyscy gwiżdżą, buczą... Bo pewna część krzyczy "Defense" i jest zagłuszana przez osoby gwiżdżące - więc osoby krzyczące zdzierają gardło na darmo, a na pewno lepszy efekt daje jak wszyscy buczą i gwiżdżą niż jedni krzyczą 'Defense' a inni robią co innego.
3. Jeżeli z głośników leci jakaś muzyka, to też w tym czasie nic nie śpiewać, bo to jest kolejne zdzieranie gardła na darmo.
4. Przyśpiewki śpiewamy do końca, a nie, że gdy piłka leci do kosza, to przestajemy... Jest zbiórka w ataku po kilku sekundach ciszy śpiewa się znowu.. Cały czas śpiewamy...
To takie moje sugestie, które jednak zdają się szczegółami, to są wg. mnie dość istotne. Szczegóły najczęściej odgrywają najważniejszą rolę. Mam nadzieję, że zmiany choćby nawet minimalne będą widoczne już od jutrzejszego meczu ;)

PS Sam fakt jak już były prezes wypowiadał się w mediach, że on o takim czymś nie wie - świadczy tylko o nim. Druga sprawa, która działa na jego niekorzyść- nie pożegnał się z kibicami -c hyba, że nastąpi to jutro... widać jak był zżyty z Turowem i jego Kibicami - czyli tak jak uważa wiele osób - to był tylko dla niego przystanek...
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2008, 11:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
Mógłby mi ktoś powiedzieć kto został nowym prezesem bo nie orientuje się w temacie :(??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2008, 12:36 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Najprawdopodobniej będzie to Michalski na 99%


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2008, 18:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
A są inni kandydaci ?? Michalski to początek końca


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2008, 18:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Nie nie ma Michalski już został wprowadzany do klubu od jakiegoś czasu i napewno zostanie prezesem na 99,9% Przeciek od wujaszka posła :twisted: :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2008, 1:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Powtórka meczu będzie tuż po meczu na TVP Polonia od 21.45-23.40 :smt023
za: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/tv-polonia/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2008, 9:37 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
NoBody pisze:
wszedlem na forum stali to maja liste i 35 osob jest na wyjazd do nas zapisanych


A możesz podać linka tego forum.Z góry dzięki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..