Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 17:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lis 2008, 20:10 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2008, 20:59
Posty: 149
Lokalizacja: zgorzelec
Wie ktoś czy będzie jakaś relacja z tego meczu ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2008, 20:58 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
w tv niema ale na stronie eurocup (www.eurocupbasketball.com) bedziesz mogl wynik sledzic :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2008, 21:13 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
To będzie jeden z najważniejszych sprawdzianów dla zawodników Turowa. Jeżeli pozbędą się presji debiutu na parkietach EC to powinno być dobrze. Liczę na ten mecz jak na żaden inny. Aby Ci co wszyscy co najeżdżali po meczu z Anwilem, zwalniali niektórych zawodników, właśnie żeby Ci zawodnicy pokazali klasę i zaliczyli takie dobre występy jak nikomu się nie wyobrażało - ciekaw jestem co wtedy będziecie pisać ;) Prawdziwy Kibic z drużyną jest na dobre i na złe... Jeżeli jest tylko możliwość psioczenia na nich to od razu za klawiaturę i jedzie z koksem, jak jest dobrze to wszyscy by ich na rękach nosili - złe podejście jeżeli ktoś mówi, że jest prawdziwym Kibicem Turowa, a po porażce najeżdża na swoich i zwalnia niektórych zawodników!
Przemilczałem temat, w którym znaczna większość zgodnie psioczyła na swoich i chciała niektórych zwalniać - bo to jest dla mnie paranoją, to co piszecie na temat Naszych zawodników - ale pomijając to ;)
Liczę, że debiut tej drużyny wypadnie jak najbardziej pozytywnie, bo będą chcieli się pokazać na Europę i odbudować się mentalnie po kilku wpadkach w PLK.
Nie ma co porównywać zawodników obu ekip, bo nie znam jak się prezentują koszykarze Bambergu. Podstawa, to narzucić swój własny rytm od pierwszych minut, nie gonić wyniku w II połowie jak to bywało w PLK.


Ostatnio zmieniony 24 lis 2008, 22:11 przez PrzecPolitWSpor, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2008, 21:34 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
Myślę że Turów jednak postawi wszystko na eurocup i pokażą jutro dobrą zespołową koszykówkę , bo jak narazie w plk idzie srednio co mecz praktycznie gonimy rywala...chyba ostatni mecz co spokojnie oglądalismy to ze stalą ostrów w zgorzelcu. Myślę ze saso przygotuje psychicznie młodych wilków i wytłumaczy jak wazny jest start w tych rozgrywkach , bo jezeli przegra sie juz na począdku to pozniej bedzie nie zaciekawie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 8:42 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
fajnie Niemcy na stronie Brose nas opisuja..:
Cytuj:
Ihre Spielweise ist sehr komplex und typisch osteuropäisch“, konstatiert Assistant Coach Arne Woltmann, „sie spielen ein sehr geregeltes Set Play und laufen ihre Systeme immer bis zum Ende durch“. Typisch osteuropäisch ist auch die harte Spielweise der Polen, mit der sie auch bis an die Grenzen des Erlaubten gehen



a wiec gramy typowo "WSCHODNIOEUROPEJSKO", cokolwiek to znaczy ;) Niemcy to jednak Niemcy.... wschodnioeuropejsko... dobrze, ze nie wspomnieli o slowianskim stylu ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lis 2008, 9:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lis 2008, 9:16
Posty: 14
Lokalizacja: Zgorzelec
saviol22 pisze:
Wie ktoś czy będzie jakaś relacja z tego meczu ?


Pełna transmisja meczu będzie na stronie internetowej Radia Wrocław!

Tu jest link: http://prw.pl/articles/view/8970/pge-tu ... har-europy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lis 2008, 15:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
mikeknot pisze:
saviol22 pisze:
Wie ktoś czy będzie jakaś relacja z tego meczu ?


Pełna transmisja meczu będzie na stronie internetowej Radia Wrocław!

Tu jest link: http://prw.pl/articles/view/8970/pge-tu ... har-europy

Pamietaj że radio to tylko fonia-wiec nie taka ona pełna jak ją przedstawiasz ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 16:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
PrzecPolitWSpor pisze:
Aby Ci co wszyscy co najeżdżali po meczu z Anwilem, zwalniali niektórych zawodników, właśnie żeby Ci zawodnicy pokazali klasę i zaliczyli takie dobre występy jak nikomu się nie wyobrażało - ciekaw jestem co wtedy będziecie pisać ;) Prawdziwy Kibic z drużyną jest na dobre i na złe... Jeżeli jest tylko możliwość psioczenia na nich to od razu za klawiaturę i jedzie z koksem, jak jest dobrze to wszyscy by ich na rękach nosili - złe podejście jeżeli ktoś mówi, że jest prawdziwym Kibicem Turowa, a po porażce najeżdża na swoich i zwalnia niektórych zawodników!

Poczułem się wywołany do tablicy. Otóż ja osobiście z Turowem jestem związany od ok. 16 lat. Przez te lata byłem praktycznie na WSZYSTKICH zgorzeleckich meczach tej drużyny, nawet jak dołowała w 3 lidze z trenerem Sroką (jeśli to niektórym coś mówi). Jednak takiego leserstwa i pozerstwa jaki w obecnym sezonie prezentują co niektórzy zawodnicy, jeszcze nie widziałem! Stąd taka moja ocena DOTYCHCZASOWYCH dokonań "profesjonalistów" inkasujących konkretne sumy za to co prezentują. Krytyka, niekiedy bardzo emocjonalna, nie wyklucza bycia z zespołem "na dobre i złe". Przynajmniej jest tak w moim przypadku. Tyle z mojej strony.

Co do meczu - będzie ciężko, obyśmy wygrali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 17:21 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
[quote="paawlus"]nawet jak dołowała w 3 lidze z trenerem Sroką quote]

Pan Sroka teraz wyklada metodyke na KK w jeleniej... czesto wspomina czasy Turowa...


Zgadzam sie w 100% z przedmowca... Jestem calym sercem za Turowem ale oprocz wysokiej wygraniej z Prokomem, w tym sezonie nie widac zadnych przeslanek by sukcesy z poprzedniego sezonu byly powtorzone... tak bardzo chcialbym sie mylic...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 19:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
ZACZYNAMY :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 19:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
działa wam prw online??!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 19:06 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
tak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 19:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
który program - winamp?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 19:08 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
tak

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 7:13 pm ]
zaczyna sie z faulami :/

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 7:17 pm ]
wygwizdaja nas


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 19:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
A mi kuźwa nie działa online, choć wszystko mam zainstalowane. Co za gówno!!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 103 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..