Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lis 2008, 22:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
W dniu dzisiejszym zostałem poproszony przez Prezesa Michalskiego o spotkanie w sprawie meczu z Anwilem. Każdy, kto był na meczu wie co się tam działo, ale niestety nie zostało to niezauważone przez "sędziów", co równie skrupulatnie i z dozą przesadyzmu opisali w protokole meczowym jako swoje spostrzeżenia z meczu. Celowo napisałem w cudzysłowie, bo już ich za takowych nie uważam, ale jest to wyłącznie moje osobiste zdanie. Otóż protokół ten zawierał m.in. informacje o faulu technicznym dla Saso za wejście na boisko, o tym, że pseudokibice rzucali na boisko butelki z wodą, o tym że pseudokibice z sektora kibiców dotykali "posiadaczy gwizdków" palcami grożąc im i ubliżając, a nawet strasząc, o tym, że jeden z "sędziów" dostał od kibica gumą do żucia w plecy,o tym że kibice (wszyscy) skandowali wyzwiska w ich stronę i na koniec "sędziowie" ci zasugerowali, że w naszej hali powinien znaleźć się tunel do opuszczania boiska. Mam na ten temat swoje zdanie, ale znając mechanizmy działania w PLK w świetle braku sponsora ligi nie należy spodziewać się niskiej kary. Więcej - można nawet spodziewać się kary przesadnie wysokiej wobec braku źródeł finansowania PLK. Gdyby tego typu historie były powtarzalne z naszej strony PLK może nawet wystąpić o rozgrywanie meczy bez udziału widowni, czego chyba nikt w naszym mieście by nie chciał. W związku z zaistniałą sytuacją w imieniu Prezesa Michalskiego i swoim własnym proszę o powstrzymanie swoich emocji i nie rzucanie na parkiet ŻADNYCH przedmiotów, nie ubliżanie sędziom słowami ZŁODZIEJE, CHU**, KUR**,itp..., bo kasa, za którą można by było zaopatrzyć sklepik klubowy w nowe gadżety powędruje do PLK za zupełne FRIKO. Wszyscy wiemy, że jest to wbrew temu co każdy z nas czuł w trakcie tego meczu, ale pomyślmy, że jest to nasz wspólny interes. To, że "sędziowie" potrafią się zemścić było aż nazbyt widoczne w siódmym meczu ubiegłorocznego finału, więc pamiętajmy o tym i nie dajmy się prowokować. Pokażmy im, że kultury to ONI się od nas mogą uczyć, a nie nas pouczać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2008, 23:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
czcze gadanie/pisanie Krzychu i tyle... niestety, ale Wasze próby zmian w KK to chyba zbytnio nie wyszły w żaden sposób na dobre...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 15:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
szamo pisze:
czcze gadanie/pisanie Krzychu i tyle... niestety, ale Wasze próby zmian w KK to chyba zbytnio nie wyszły w żaden sposób na dobre...

Znalazł sie świety co to nigdy nie wykrzykiwał:pajace,złodzieje itp. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 21:05 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
KK


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 0:40 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 21:26 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
mieszczuch pisze:
KK dokonał bardzo wiele pozytywnych zmian. Brawo. Wpływ KK na resztę kibiców jest znaczny, a to zobowiązuje. Lepsze jest wrogiem dobrego, co daje nadzieję na kolejne dokonania KK. Wyrzucenie z repertuaru zawołania DRUKARZE i im podobnych, w celu zaoszczędzenia pieniędzy klubu, uważam za istotne/korzystne. I temu kibicuję. Tyle zrobiliście dobrego, że i na to Was stać.


Dzięki za miłe słowo.
"DRUKARZE" są dopuszczeni jako okrzyk krańcowo kulturalny, natomiast mnie się ciśnie na usta okrzyk "SĘDZIA Piiii....." gdzie "Piii" oznacza cenzurę, tak jak np. w radiu czy TV.

Albo stara I-szo ligowa piosenka dostosowana do obecnych wymogów:
"Sędzia łobuzie wsadzimy ci kołek w buzię" na melodię "Grać na całego..." - gdzie kołek znaczy : zabronimy ci gwizdać wypełniając usta czymś innym niż gwizdek :smt096


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 21:53 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Moze wykrzykiwac np po wietnamsku:

łapówka - payola (łapowkarze nie jest tłumaczone przez translatora google :) )

sędzia złodziej - Thẩm phán kẻ trộm

chyba tak egzotycznie nie są wyedukowani :) albo po szwedzku:

złodzieje - tjuvar

Pamiętam jak w którymś z Tytusów było jak edukował wieśniaka, zeby nie przeklinał bo zapłaci podatek: Zamiast "jasny gwint" mów "ciemna śrubka" :)

Szczerze powiem, ze w trakcie meczu z Anwilem już mi nerwy puściły na to co widziałem na boisku i zamiast robić zdjęcia, schowałem aparat i sam krzyczałem z kibicami: złodzieje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 22:06 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
;)


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 0:40 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 23:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Tomski pisze:
Znalazł sie świety co to nigdy nie wykrzykiwał:pajace,złodzieje itp. ;)


Tak wykrzykiwałem do momentu, aż sobie nie uzmysłowiłem, że to na nich nie robi większego wrażenia, a jak już coś to tylko pogarsza wszystko i sami tylko kibice robicie 'kuku' swojej drużynie, a przy okazji narażacie Klub na straty finansowe, ale co ja będę sobie niszczył klawiaturę, jak do niektórych to nie dociera :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 18:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
szamo pisze:
Tomski pisze:
Znalazł sie świety co to nigdy nie wykrzykiwał:pajace,złodzieje itp. ;)


Tak wykrzykiwałem do momentu, aż sobie nie uzmysłowiłem, że to na nich nie robi większego wrażenia, a jak już coś to tylko pogarsza wszystko i sami tylko kibice robicie 'kuku' swojej drużynie, a przy okazji narażacie Klub na straty finansowe, ale co ja będę sobie niszczył klawiaturę, jak do niektórych to nie dociera :roll:

Ten momement to ostatnio był w trakcie meczu finałowego z Prokomem i wrzeszczałeś jak reszta :D ,wiec nie wciskaj kitu i nie rób się bardziej papieski od Papieża ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 19:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
a ja bym chcial sie dowiedziec na ile nas skroili zate wybryki
tzn jak duza ta kara byla
a i jeszcze jedno czy ktos mi powie jakie kary otrzymali "sedziowie" za ten mecz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 20:12 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
marcinp007 pisze:
czy ktos mi powie jakie kary otrzymali "sedziowie" za ten mecz


pewnie uznali ze sedziowali dobrze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 23:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 lis 2008, 16:58
Posty: 25
Lokalizacja: zgorzelec
szamo napewno wyszły na dobre gadasz głupoty klub kibica jest na plus :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 23:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Tomski pisze:
[cut]Ten momement to ostatnio był w trakcie meczu finałowego z Prokomem i wrzeszczałeś jak reszta :D ,wiec nie wciskaj kitu i nie rób się bardziej papieski od Papieża ;)


aha... Panu już podziękujemy za uwagę :smt044

janusz pisze:
szamo napewno wyszły na dobre gadasz głupoty klub kibica jest na plus :smt026


cóż z polskiego to Ty orłem nie jesteś :P

buziaki :smt058

EOT
przekonaliście mnie - Klub Kibica jest ALL RIGHT!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2008, 17:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomo przecież,że bohaterem ostatnich wydarzeń korupcyjnych w piłce nożnej był facet o peudonimie FRYZJER.To może krzyczmy na takich "niepewnych " sedziów FRYZJERZY!!!!!!!!! :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2008, 23:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Tomczan pisze:
Wiadomo przecież,że bohaterem ostatnich wydarzeń korupcyjnych w piłce nożnej był facet o peudonimie FRYZJER.To może krzyczmy na takich "niepewnych " sedziów FRYZJERZY!!!!!!!!! :smt026


heh... dobre, ciekawe czy zrozumieją, a jak to nie podziała to CBA!

"(...)Możesz iść szybciej, niż niejeden chciałby biec,
możesz mieć taki wynik, jaki tylko chcesz,
każdy mecz potraktuj biznesowo,
zaufaj, zaufaj im, a wygrasz mecz,
lecz pokaż na co Cię stać, ale niejeden raz,
dawaj, dawaj, ajajajajaj...(...)"

Z tej piosenki: http://pl.youtube.com/watch?v=tffJEHnFWvs


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..