Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lis 2008, 23:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Jest to wątek, w którym można zamieszczać wszelkie sprawy związane z:
1) kibicowaniem,
2) oprawami meczowymi,
3) innymi pokrewnymi sprawami


Warto, aby w jednym miejscu były umieszczane posty z tych materii. W ten sposób wszystko będzie "pod ręką" i nie będzie trzeba przeszukiwać całego forum.


Ostatnio zmieniony 30 lis 2009, 14:02 przez paawlus, łącznie zmieniany 7 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 gru 2008, 13:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Zgorzelec, 13.12.2008

Karnety na II rundę

Już od środy od godz.15.00 można odbierać karnety na II rundę rozgrywek ekstraklasy w koszykówce. Informacja dotyczy oczywiście wyłącznie członków K TUR.

Już od środy od godz.15.00 można odbierać karnety na II rundę rozgrywek ekstraklasy w koszykówce. Informacja dotyczy oczywiście wyłącznie członków KK TUR.

Karnety są do odebrania u Świstaka od środy 17.12.2008 od godz. 15.00. Odebranie karnetu należy poświadczyć czytelnym podpisem, więc jasne jest, że należy odbierać je osobiście.
K. Bajda


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2008, 14:37 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Wie ktos czy bedzie organizowany wyjazd na mecz do Kwidzynia(27.12.2008)??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 gru 2008, 22:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
KK na ostatnim meczu rzeczywiscie blado wygladal-- fajnie ze ludzie z zewnatrz tacy jak ja mogli stanac w 1 rzedzie i dopingowac swoj zespol- chociaz w libercu jest okazja pokrzyczec i zedrzec gardlo bo w zgorzelcu nie ma mowy zebym usiadl z klubem bo nie ma miejsc-- a na trybunach patrza ludzie jak na dziwaka jak sie jest bardziej zywiolowym kibicem od pozostalych -- pozdrawiam tych co byli i nieszczedzili zdrowia:D:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2008, 9:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
kinio24 pisze:
KK na ostatnim meczu rzeczywiscie blado wygladal

KK wyglądał czarno-zielono a pozostali wygladali blado.Niewielu kibiców nie bedacych członkami KK ubiera się w barwy choc trochę przypominajace barwy klubu.Z reguły te osoby tak samo dopingują(blado),bo sie wstydza ,bo nie wypada,bo co powiedzą inni,bo SĄ PIERDOŁAMI :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2008, 11:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomski pisze:
kinio24 pisze:
KK na ostatnim meczu rzeczywiscie blado wygladal

KK wyglądał czarno-zielono a pozostali wygladali blado.Niewielu kibiców nie bedacych członkami KK ubiera się w barwy choc trochę przypominajace barwy klubu.Z reguły te osoby tak samo dopingują(blado),bo sie wstydza ,bo nie wypada,bo co powiedzą inni,bo SĄ PIERDOŁAMI :cry:



nie chodzilo mi kakretnie o barwy lecz o ilosc osob z kk ktore wybraly sie na mecz do liberca, byla ich garstka w porownaniu do tego ile na mecze w zgorzelcu chodzi, ja rozumiem ze niekazdy mogl bo praca bo dziecko bo cos tam jeszcze , ale mimo to osob z kk bylo malo, a ci co juz byli dawali z siebie wszystko i ja wsrod nich:D:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2008, 17:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Cytuj:
nie chodzilo mi kakretnie o barwy lecz o ilosc osob z kk ktore wybraly sie na mecz do liberca, byla ich garstka w porownaniu do tego ile na mecze w zgorzelcu chodzi, ja rozumiem ze niekazdy mogl bo praca bo dziecko bo cos tam jeszcze , ale mimo to osob z kk bylo malo, a ci co juz byli dawali z siebie wszystko i ja wsrod nich:D:D
_________________

Ludzie stracili wiarę,przestali wierzyć że ten zespół moze wygrac.Postawę zawodników w trakcie meczu wyjaśnił dobitnie Drobniak.Brak walki i wiary w wygraną,brak zaanga żowania zniechęcił setki kibiców do wyjazdu na mecz :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2008, 17:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
bedzie organizowany wyjazd do kwidzynia???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2008, 18:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
[/quote]
Ludzie stracili wiarę,przestali wierzyć że ten zespół moze wygrac.Postawę zawodników w trakcie meczu wyjaśnił dobitnie Drobniak.Brak walki i wiary w wygraną,brak zaanga żowania zniechęcił setki kibiców do wyjazdu na mecz :|[/quote]



no ale zeby KK tez to ja tu czegos nie rozumiem :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 7:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Wyjazdy w drugiej rundzie na mecze są zaplanowane następująco:
10-01-2009 - Sopot - koszt 85 zł+3 zł ubezpieczenie;
24-01-2009 - Ostrów Wlkp. - koszt 38 zł + 3 zł ubezpieczenie
28-02-2009 - Warszawa - koszt 76 zł + 3 zł ubezpieczenie

18-02-2009 miał odbyć się wyjazd do Włocławka, ale niestety jest to środa i nauczony przypadkami z pierwszej rundy wiem, że nie będzie wystarczającej liczby chętnych aby wypełnić autobus.

Powyższe koszty skalkulowałem na podstawie wyceny z PKS i nie podlegają one dyskusji. Pierwszeństwo w wyjeździe mają oczywiście członkowie KK TUR, ale osobom z poza klubu nie mówimy "NIE". W przypadku wyjazdu sponsorowanego jadą wyłącznie członkowie KK TUR, nawet gdyby brakowało kilku osób do wypełnienia autobusu.
Zapisów można dokonywać jak zwykle u Świstaka w kiosku KOLPORTER.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 9:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
kinio24 pisze:
no ale zeby KK tez to ja tu czegos nie rozumiem :/

A niby czego nie rozumiesz :roll: To tacy sami ludzie jak pozostali i tez mają chwile zwatpienia.Rozglądnij sie czasami po hali w Zgorzelcu.Jak druzyna gra świetnie(ostatnio to rzadkość)to dopinguje wiekszość,a ostatnio 2/3 hali siedzi i się tylko GAPI.To ja sie Ciebie pytam CO KK MA JESZCZE ZROBIĆ.Kibicowanie trzeba miec we krwi i nie trzeba sie tego wstydzić>Hala żyje dopiero wtedy jak krzyczy sie PAJACE,ZŁODZIEJE.A druzyna potrzebuje najwiekszego wsparcia wtedy kiedy NIE IDZIE.Jeszce raz powtarzam KK dopinguje stale,a pozostali od czasu do czasu badź wcale.Moim zdaniem doping w Zgorzelcu jest słaby :cry: ,choc zdarzały sie wyjatki!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 13:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Zgadzam się z przedmówcą. Doping w Zgorzelcu jest beznadziejny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 15:29 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja chciałem powiedzieć odnośnie transmisji jutrzejszego meczu,bo były tu już tóżne tezy.Mecz będzie transmitować Tvp Wrocław praz Tvp Sport.To dla tych którzy jutro nie będą mogli być na meczu.Ja jutro będę i mam nadzieje że stworzymy wspaniały doping z którym faktycznie było ostatnio blado.Jutro w szczególności przyda on się naszym zawodnikom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 15:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
hakunamakata pisze:
Zgadzam się z przedmówcą. Doping w Zgorzelcu jest beznadziejny.




nie mozna odmowic KK zaangarzowania w kibicowaniu na hali w zgorzelcu :) za to szacunek, ale jakosc jest taka sobie, nie ma fajnego dopingu przed meczem, nie ma krzyczenia miedzy kwartami w trakcie wzietego czasu- to tak troche piknikowo wyglada jak sie kibicuje tylko w trakcie meczu, takie mam zdanie, przeciez te proste srodki sa bardzo widoczne i zawodnicy napewno by sie fajnie poczuli jak by sie przekrzyczalo muzyke podczas Time Out


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 15:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
Dwa, no może trzy, słowa odnośnie kibicowania - w klubie widać paru zapaleńców, którzy rąk gardeł i całego siebie nie żałują podczas meczu - wielkie brawa im za to... tylko prezentacja zawodników... do kawałka safri duo - kiedyś to było coś co wywoływało gęsią skórkę. Wszyscy stali, RÓWNO klaskali, czuć było "to coś". Teraz owszem wszyscy stoją, każdy klaszcze sobie - w dniu kiedy klub kibica przyniósł klapki z paneli klaskanie było tak różne, że ciężko było się połapać. Prezentacja w Libercu to wg mnie klapa na całej linii, bo fakt, iluminacje ładniutkie, ale klaskanie jak na wszystich halach - takie sobie. A nas naprawdę wyróżniało to równe, szczere, głośne, nietuzinkowe powitanie zawodników...
pozdr.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..