Dzisiaj jest 16 maja 2024, 22:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 19:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Szamo-pamietam Cie z KK i powiem ORŁEM nie byłeś ]:-> zbyt reformowalny w dopingowaniu tez nie ,wiec daruj sobie krytyke pozostałych!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 19:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Tomski, a ja Ci powiem tak, za krótko byłeś i za mało widziałeś! więc nie wychylaj się przed szereg.

EOT


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 19:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
szamo pisze:
Tomski, a ja Ci powiem tak, za krótko byłeś i za mało widziałeś! więc nie wychylaj się przed szereg.

EOT

Żle znosisz krytyke :lol: -no co ty -w zyciu twardziochem trzeba być a nie miekką fają :D
A co do widzenia i czasu przebywania-drobniutki jesteś i basta dzieciaku!


Ostatnio zmieniony 29 kwie 2009, 19:35 przez Tomski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 0:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 kwie 2009, 23:57
Posty: 30
Lokalizacja: Wrocław/Zgorzelec
Adam szacunek za stare czasy, ale co do tego na kolana (to ja z Ambrem zarzuciliśmy) to należało się im za to jak pojechali nas w Słupsku. Generalnie piknikowa atmosfera koszykówki a tu nagle wyskakują z na kolana, moim zdaniem jak jadą na nas przyśpiewkę to można się zrewanżować. I tu nie chodzi o wynik. A przed awansem to kurwiliśmy, głośniej, częściej i bez okazji ;)

Co do reszty Twojej oceny dopingu to się w 100% zgadzam ale nie wymagaj żeby na ulice Maratońską przeniosła się atmosfera z Oporowskiej czy tej no na Ł... gdzie czasem bywałeś ;)
Zupełnie inna bajka.

Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 5:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Wade pisze:
Niech ktoś z ważniejszych członków KK pójdzie do pomieszczenia i poprosi o nie puszczanie tych śmiesznych zgrzytów z głośników. A co do przyśpiewek to tak samo aby jeden z członków KK dogadał się z Instruktorką cheerleaderek aby na jednej z przerw dziewczyny nie wychodziły na parkiet, najlepiej między 1 a 2 kwarta i 3 a 4 wtedy żadna muzyka by nie leciała z głośników a KK mógłby w tym czasie odśpiewać jedną z przyśpiewek. Myślę, że to jest najlepszy sposób aby normalni kibice mogli w końcu załapać tekst tych przyśpiewek.

Wiele razy byłem, prosiłem i co? I wielkie nic, a co do cheers, to niestety nie przejdzie, gdyż one za to pobierają pieniądze i muszą wykonać swoją pracę, tzn. nie wiem czy dziewczyny dostają ale Pani Inna na pewno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2009, 15:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2008, 17:48
Posty: 159
Lokalizacja: Zgorzelec
HEJ

Mam pytanko ponieważ Nysa Zgorzelec wylosowała w półfinale PP Karkonosze JG i jest prawie pewne ze zawitają kibice z JG. A wiem ze Turów zbytno nie przepada za JG ja wiem ze to piłka nożna ale przypomnijmy sobie jak kibice z JG przyjechali na mecz Górnika Wałbrzych do Zgorzelca moze czas rewanżu?? Czy kibice moze cos zorganizuja jakis doping zorganizowany czy coś? fajnie by było :)))

edit:
Kolejna taka działalność forumowa na forum kibiców Turowa zakończy się skasowaniem postu i ostrzeżeniem. Teraz tylko pouczenie i przeniesienie postu.

Paawlus


Ostatnio zmieniony 30 kwie 2009, 16:40 przez Qurtx, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 16:34 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Cytuj:
Mam pytanko ponieważ Nysa Zgorzelec wylosowała w półfinale PP Karkonosze JG i jest prawie pewne ze zawitają kibice z JG. A wiem ze Turów zbytno nie przepada za JG ja wiem ze to piłka nożna ale przypomnijmy sobie jak kibice z JG przyjechali na mecz Górnika Wałbrzych do Zgorzelca moze czas rewanżu?? Czy kibice moze cos zorganizuja jakis doping zorganizowany czy coś? fajnie by było :) ))


Mam do Ciebie prośbę: nie prowokuj nikogo do podejmowania rewanżu za coś, co miało miejsce wiele lat temu. Pewnie znajdzie się wśród kibiców koszykówki wielu kibiców kopanej i gra Karkonoszy doda smaczku temu spotkaniu, ale nie można nikogo nawoływać do odwetów czy czegoś w tym rodzaju.
Co do dopingu, to o ile wiem Nysa ma swój fan klub więc skąd pomysł zaproszenia dla kibiców koszykówki, toż to dwa różne światy, o czym parę lat temu mógł przekonać się szef piłkarskiego KK przybijając ze mną "baranka".


Ostatnio zmieniony 30 kwie 2009, 16:37 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 maja 2009, 23:56 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Na 6 meczu półfinałowym w Słupsku zauważyłem, że nasi kibice mieli "wodzireja" - jedna osoba czasami była skierowana twarzą do naszych kibiców i dyrygowała dopingiem :grin: Warto, aby wprowadzić to na stałe do naszego KK! Grengo - naprawdę warto :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2009, 20:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
No kibice naszego wspaniałego klubu zjednoczmy się!! Dzisiejszy mecz pokazał, że aby wygrac trzeba wierzyc do samego końca mimo iż po 3kwarcie już nie wierzyłem(wstyd się przyznac) Co proponujecie stworzyc w meczu 3 w Zgorzelcu?? Trzeba potraktowac Sopocian tak aby się poczuli, że trafili faktycznie do piekła. mamy 3dni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2009, 13:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
Wade- popieram Cie w 100% ! jestem chętny do współpracy;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2009, 20:06 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2009, 7:52
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam taki mały pomysł na przywitanie Logana :)
Gdy bd wychodziła drużyna z Sopotu wszyscy w miarę możliwości bd cicho a gdy wyjdzie Logan krzyknie sie sprzedawczyk lub cos w tym stylu :)

Ale to tylko sugestia :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2009, 7:04 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
kwiatek1991 pisze:
krzyknie sie sprzedawczyk lub cos w tym stylu

Nie stanowczo nie! to by było nie fer w kierunku zawadnika? Czy już zapomniałeś ile dla naszego Turowa ten kosmita wniósł do gry??
Odradzam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2009, 13:33 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2009, 7:52
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak wiesz jestem kobietą więc może nie przerabiaj mnie na rodzaj męski :)
A to to była tylko sugestia :)
POzdro :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2009, 13:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
I tak by nie zrozumiał a byłoby to niesprawiedliwe bo w ostatnim meczu zrobił dla nas dużo ewal -1 a na diodatek mogłoby go to zmobilizować . Proponuje innych przywitac w miare normalnie a jego zmilczeć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2009, 22:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 paź 2008, 22:05
Posty: 42
Lokalizacja: z daleka
Nie wiem czy jeszcze ktoś pamięta ale mi się dzisiaj przypomniało.
Jako jeden z wielu gadżetów naszego klubu miała być piłka z logo i moje pytanie brzmi czy tak piłka została wykonana i czy ktoś ja widział??

Ja z chęciom zakupiłbym taka piłkę w następnym sezonie?
Może prezes Michalski podziałałby coś w tej sprawie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..