Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 15:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 21:14 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Mały OT, korzystając z okazji, że ten temat jest tak "oblegany", pozwolę sobie napisać pewną rzecz -
Może jutro W KOŃCU jedna z najlepszych publiczności w Polsce krzyknie Boban Mitev. Ile razy jestem na meczu, to ciągle tylko Saso, a o Bobane - NIC, a On wykonuje nie mniejszą robotę niż Saso - dlatego dla II trenera też wypada zaśpiewać, a tym bardziej, że taka sytuacja zaszła na weekend, to miło się na pewno zrobi im obydwu. Miałem, to dawno dawno temu napisać, ale teraz znalazłem czas na wstukanie tej wiadomości ;) Mam nadzieję, że W KOŃCU Boban usłyszy swoje imię i nazwisko skandowane przez zgorzeleckich Kibiców ;) Głuchy nie jestem, na meczach bardzo często bywam, ale oprócz prezentacji i bodajże meczu finałowego nie skandowaliśmy Jego imienia i nazwiska... Oczywiście nie muszę pisać, że "Drobnego" też głośno wypada przywitać :)
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 21:43 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
A tutaj sie zupelnie zgodze ze Bobanowi naleza sie brawa rownierz. Tym bardziej ze podobno w tej kryzysowej sytuacji zachowal zimna krew, a znany jest z porywczosci, i co wiecej, uspakajal Saso w drodze powrotnej. Btw. z tego co wiem, to on faktycznie duzo pracuje na rzecz druzyny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 23:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Pełna mobilizacja na jutrzejszy mecz !!! Gardła, flagi , bebny, trąbki !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 gru 2008, 2:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
BOBAN MITEV!!! ;) Manius o to Ci chodzilo?

poza tym co do goracego topic'u jakim jest walenie z dynki... coz stalo sie... naleza sie ostre slowa krytyki za taki wybryk Saso:
- bardzo kiepski sposob reklamowania swojej osoby w mediach (wszak nie o to mu raczej chodzilo),
- zachowanie zimnej krwi, a nie podpuszczajac nikogo do czynow karalnych wyladowac chec zemsty, tak aby nikt nie widzial,
- kara finansowa z ligi i klubu - bez zawieszenia,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 gru 2008, 13:43 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Z dzisiejszej "Wybiórczej":
Cytuj:
- Po meczu rozmawiałem z komisarzem zawodów Ryszardem Jabłońskim; stwierdził, że obiekt w Koszalinie nie został odpowiednio przygotowany do rozegrania tego spotkania, a ochrona nie spełniała wymogów - powiedział "Gazecie" Michał Hamburger, dziennikarz Polskiego Radia Wrocław, który był na meczu w Koszalinie.

- Czyn Filipovskiego jest karygodny - nie powinien tak zareagować. Jednak będąc na miejscu, będę bronił wersji trenera Turowa, bo naprawdę mógł czuć się zagrożony - dodaje Hamburger. - Poza tym już po ciosie Filipovskiego ochrona w dziwny i bardzo agresywny sposób zareagowała, i gdyby nie interwencja Ime Oduoka, Roberta Witki i Iwo Kitzingera sprawa zapewne nie skończyłaby się na jednym złamanym nosie.

za: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760 ... broni.html


EDIT:
Temat z incydentem w Koszalinie i karą dla Saso zaczął nam się rozjeżdżać na 2 tematy. Postanowiłem więc wszystkie posty z tego wątka od chwili ogłoszenia kary przez PLK połączyć z tematem "Ogórki oraz Sezon 2008/09...": http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.p ... start=1725
W tym temacie proponuję pisać tylko o KWESTIACH SPORTOWYCH związanych z meczem w Koszalinie - np. o bieganiu po linii Milicicia. Natomiast temat z Saszą ma różne wątki i konsekwencje i prowadzimy o tym dyskusję w podanym powyższej wątku.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..