Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 19:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 11:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
nitroo pisze:
My tu gadu-gadu, bo trzeba, ale widzieliście to http://www.youtube.com/watch?v=KUnWhLia6pk ?

Przypomina mi się półfinał Polpaku z Prokomem... Linia ewidentna. Co robi sędzia pod koszem?

Jasny i czytelny dowód jak słabi są polscy sedziowie.Ten temat był mocno i głośno omawiany w zeszłym sezonie (po meczu Polpak -Prokom) i jak widać nie wyciagnięto żadnych wniosków.Trzy ludki z gwizdkami biegaja po parkiecie i w ogóle nie panuja nad tym co sie dzieje.Milicic popyla po lini pod samym nosem sedziego a ten siurak gdzie patrzy-w niebo :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 12:15 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja uwazam ze jak mnie ktos atakuje to mam prawo do obrony, i postapil bym identycznie. Takie pierdzenie o moralnosci w wykonaniu kata smierci, darujcie sobie moze.
Ze niby tyle zapracowal a teraz to straci przez to zlo, ktorego sie dopuscil. Jezeli obrona wlasna jest zlem, to zycze wam zebyscie nigdy jej nie uzywali, nawet jak ktos was bedzie kopal po glowie. Wtedy moze sie taka bozenka zastanowi co za glupoty wygaduje. Przeciez tylko ktos o bardzo malym rozumku (przyp. kubus puchatek) moze uwierzyc ze Saso wzial i komus bez przyczyny zapieprzyl z glowki, znajac swoja prace i wiazaca sie z nia odpowiedzialnoscia.

Po pierwsze, kto wpuszcza do szatni jakiegos kibica/dzialacza/kogokolwiek. Gdzie byla ochrona? Tu sa winni zaistnienia sytuacji i kropka. sie ine ma nad czym rozwodzic.
Po drugie, z lapami jak ktos startuje do faceta, to powinien sie liczyc ze oberwie, i tak sie to skonczylo. To jest normalna sytuacja a nie jakas wina. Jak mnie ktos zaatakuje, to sorry, mam prawo sie bronic. Saso tez mial, bo jakis polski burak chcial sie pokazac. No to sie pokazal (ptaszki cwierkaly ze plakal jak baba trzymajac sie za nosek).
Po trzecie naprawde porazajaca jest inteligencja niektorych osob, ktore uwazaja ze obrona wlasna to przewinienie. Po prostu brak slow.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 12:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2008, 11:17
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
nitro; a ty myślisz, że twoje wypociny to są bardzo mądre? W takim razie muszę cię wyprowadzić z błędu. To, że ty byś się tak zachował (i komuś dowalił ) to świadczy tylko o twojej inteligencji. Jeśli tak załatwiasz trudne sprawy w życiu to wspólczuję. Od trenera z pewnością można oczekiwać czegoś więcej.
Bez komentarza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 12:46 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
W przegladzie sportowym jest napisane ze koles szedl za Saso w kieruku szatni i ublizal mu, trener sie zatrzymal, obrocil i zapytal o co mu chodzi w tym samym momecie kibic zlapal go za klapy marynarki... wtedy polala sie krew.... Ochroniarz ktory obezwladnil Filipovskiego, zachecal swojego kolege by uderzyl naszego trenera w twarz, Witka nie dopuscil do tego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 12:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Nicram - podpisuję się obiema rękoma.

Z dzisiejszego "Przeglądu Sportowego":
Cytuj:
Gdy Filipovski wraz z zawodnikami schodził do szatni do tunelu podążył za nim działacz stowarzyszenia AZS Artur Mundziem. - Szedł za naszym trenerem, cały czas go wyzywając - opowiada koszykarz Turowa Robert Witka. - Krzyczał do trenera: twoja matka jest k...! Ty ch..., wyp.... j, na Bałkany! Gdy trener odwrócił się i spytał go czego od niego chce, ten człowiek złapał Saszę za klapy marynarki. Wtedy Filipovski nie wytrzymał. Walnął go głową w twarz - relacjonuje reporter Polskiego Radia Michał Hamburger.

Jeden z ochroniarzy z firmy "Szabel" złapał wówczas Filipovskiego za ręce, wykręcił mu je do tyłu i krzyknął do swojego kolegi, by uderzył Słoweńca w twarz. - Dobrze, że byłem blisko i razem z Iwo Kitzingerem odciągnęliśmy ochroniarzy od naszego trenera i wciągnęliśmy go do szatni. Ten pan zamiast cieszyć się ze zwycięstwa, zaczął wyzywać trenera, jeszcze przed końcem meczu. Trener musiał tak zareagować - dodaje Witka.


Tu macie cały artykuł:
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 12:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
bozenka pisze:
nitro; a ty myślisz, że twoje wypociny to są bardzo mądre? W takim razie muszę cię wyprowadzić z błędu. To, że ty byś się tak zachował (i komuś dowalił ) to świadczy tylko o twojej inteligencji. Jeśli tak załatwiasz trudne sprawy w życiu to wspólczuję. Od trenera z pewnością można oczekiwać czegoś więcej.
Bez komentarza.

Oj kobieto,troszeczke Cie poniosło :lol: chciałaś odpowiedziec na wcześniejszy post a to nie był nitro ;)

[ Dodano: Pon Gru 15, 2008 1:00 pm ]
Dodam jeszcze,ze prawdopodobnie zachował bym sie identynie jak trener.Każdy ma granice wytrzymałosci.Po pierwszym razie nie nadstawiałbym drugiego policzka,aż tak miłosierny nie jestem!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 13:00 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
bozenka: ja wiem, i na boisku gracze tez zamiast grac, w razie ataku powinni pewnie stac i patrzec. Na szczescie o wynikach meczu tez nie decyduja kobiety :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 13:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Nicram pisze:
bozenka: ja wiem, i na boisku gracze tez zamiast grac, w razie ataku powinni pewnie stac i patrzec. Na szczescie o wynikach meczu tez nie decyduja kobiety :)

Tutaj sie nie zgodzę -w żenskiej lidze decydują!W PLK w strukturach sedziowskich tez jest kobieta :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 13:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2008, 11:17
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Faktycznie to bylo do Nicram. Odniosłam się do jego stwierdzenia, że piszę "głupoty". To wszystko. Każdy może mieć swoje zdanie.
Poza tym tak samo żal mi Filipowskiego jak wam wszystkim. Ne mogę zrozumieć jak mógł dać się wciągnąć w coś takiego...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 13:07 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
bozenka pisze:
nitro; a ty myślisz, że twoje wypociny to są bardzo mądre? W takim razie muszę cię wyprowadzić z błędu. To, że ty byś się tak zachował (i komuś dowalił ) to świadczy tylko o twojej inteligencji. Jeśli tak załatwiasz trudne sprawy w życiu to wspólczuję. Od trenera z pewnością można oczekiwać czegoś więcej.
Bez komentarza.
Osobiscie z mojej strony, zaczerpnalszy dosc sporo info na temat calego zajscia z roznych zrodel i opinii, ktora sobie na ich podstawie zbudowalem nie potepiam czynu Filipovskiego, nawet zakladajac ze "ofiara" tylko podazala za nim wyzywajac od skurwysynow, ale bez zamiaru uzycia wobec niego sily.

Jestem przeciwny przemocy i nigdy jej nie uzywalem w stosunku do osob trzecich, chyba ze czulem obowiazek niesienia przez to pomocy innym albo samoobrony.

Uwazam takze, ze nikt nie ma prawa naruszac mojej godnosci, ktora jest swieta, tak jak godnosc kazdego czlowieka. W przeciwnym razie mam prawo do obrony mojej godnosci. I nie mam na mysli zadnych samosadow, bo obrony ma byc adekwatna do ataku.
Znajdziecie to w kazdej ustawie zasadniczej demokratycznego kraju.

Jedyna dla mnie watpliwa sprawa jest zeznanie Filipovskiego, ze "ofiara" chciala go uderzyc. Moze i tak bylo, ale tego raczej nie da sie udowodnic.
Niemniej jednak postapilbym prawdopodobnie tak samo jak on, po czym z pokora czekal na adekwatna kare.

I w tym przypadku takze mam nadzieje, ze bedzie adekwatna i sprawiedliwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 13:08 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Już wiadomo, czyje imię będzie jutro najgłośniej skandowane w Libercu :)


Decyzja PLK jest co najmniej dziwna, zwłaszcza, że mecz już został zakończony. Można domniemać, ze w tym momencie Saso był osobą prywatną a nie trenerem, wiec Pan Wierzbowski i spółka powinni go cmoknąć w D... Nawet jeśli zajście miało miejsce na terenie należącym do AZS, to raczej ze strony AZS powinno być podjęta interwencją, choćby wyproszenia z obiektu. Ale widze, ze to raczej w PLK komuś nerwy puszczają, ze Prokom, ma w tym roku trudniej w zdobyciu misia i będą osłabiać przeciwników przy każdej nadarzającej się okazji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 13:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
bozenka pisze:
Faktycznie to bylo do Nicram. Odniosłam się do jego stwierdzenia, że piszę "głupoty". To wszystko. Każdy może mieć swoje zdanie.
Poza tym tak samo żal mi Filipowskiego jak wam wszystkim. Ne mogę zrozumieć jak mógł dać się wciągnąć w coś takiego...

Emocje,adrenalina,rozczarowanie,gorsze dni :lol: ,cały ciag wydarzen był prawdopodobna przyczyna tego zajścia.Nie uderzył by chłopina nigoko gdyby nikt taki sie o to nie prosił.Wyzwiska,przytyki,obelgi i byc może jakies szarpniecie wywołało taki odruch a nie inny.Trzeba przyznać że przenajmniej Saso był skuteczny-raz a dobrze.I wkurzaja mnie komentarze że pobił kibica-on go nie pobił-on uderzył raz,a że tak skutecznie-no cóż


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 13:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2008, 11:17
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Co ma piernik do wiatraka. Rozumiem, Nicro, że teraz czepiasz się, że nie znam się na koszykówce i nie wiem co powinni robić zawodnicy na parkiecie :smt053 . Ale cię rozczaruję: powinni bronić i atakować :grin:
Właściwie nie chce mi się już tego powtarzać co napisałam poprzednio, no może w skrócie - jestem przeciwko rękoczynom, choćby w słusznej sprawie - przecież zawsze znajdzie się jakiś pretekst: kibice obrażają sędziów, kibiców innych drużyn, zawodnicy zawodników. Nie tędy droga. I jeszcze poza wszystkim: od trenera powinno się wymagać podwójne.

[ Dodano: Pon Gru 15, 2008 1:17 pm ]
Tomski, mnie też wkurzają takie komentarze, że pobił, ale od prasy nie należy spodziewać się obiektywizmu, oni jeszcze dodadza niż ujmą.
Szkoda tylko że Saszo dał im pretekst.

[ Dodano: Pon Gru 15, 2008 1:20 pm ]
Nie wiem co ja z tym Nicro - ma być Nicram sorry.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 14:13 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,6061652,Skandalista_Saso_Filipovski__Trener_Turowa_pobil_kibica.html

Obadajcie autora tekstu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 14:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Shade pisze:
Obadajcie autora tekstu...


Nie po raz pierwszy sra tam gdzie śpi....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..