Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 14:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 mar 2009, 23:37 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
uwazam ze 12 zawodników to rozsądna ilość gdyż nie jesteśmy zawodowcami i rózne sytuacje sie zdarzają a co do sędziów-NO COMMENT!!!-ZEBY Z TARNOWA SĘDZIA DO NAS JECHAŁ ZA SWOJE TYLKO PO TO ZEBY POGWIZDAC-IDIOCI POTRZEBNI OD ZARAZ!!!!-CHYBA ZE SZCZEGÓŁY SĄ INNE I MI NIE ZNANE TO Z GÓRY PRZEPRASZAM!!!!

JAK ZWYKLE NIEPOPRAWNY JAA :P

LETS GET READY TOO ROUMBLE!!!

[ Dodano: Sob Mar 21, 2009 10:37 pm ]
czas ucieka a ORGANIZATORZY NIC-LEŻYCIE WSTYD !!!!

[ Dodano: Sob Mar 21, 2009 10:47 pm ]
NIE MA SIANA NIE MA MISTRZOSTW-A WYSTARCZYŁO POPROSIC Pania KOSICKĄ WSTYD

[ Dodano: Sob Mar 21, 2009 10:48 pm ]
GRENGO pupka!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 mar 2009, 10:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
UWAGA!!!
Od przyszłego tygodnia rusza oficjalna strona V MPKK, gdzie znajdzie się wszystko o mistrzostwach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2009, 16:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 lut 2007, 17:33
Posty: 9
Lokalizacja: Ostrow Wlkp
temat sedziego załatwiony pozytywnie wiec nie ma tematu...swietnie ze rusza stronka prosiłbym o podanie rowniez tu na forum linka do niej jak juz ruszy...czy bedzie tam albo jakies forum albo mozliwosc dodawania komentarzy bo miałem sygnały od kolegow z innych miast ze mieli problemy z zarejestrowaniem sie na Waszym forum (nie wiem z czym zwiazane) i nie mogli sie wypowiadac w interesujacych ich tematach...pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2009, 18:34 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
agasi pisze:
swietnie ze rusza stronka prosiłbym o podanie rowniez tu na forum linka do niej jak juz ruszy...czy bedzie tam albo jakies forum albo mozliwosc dodawania komentarzy bo miałem sygnały od kolegow z innych miast ze mieli problemy z zarejestrowaniem sie na Waszym forum (nie wiem z czym zwiazane) i nie mogli sie wypowiadac w interesujacych ich tematach...pozdrawiam


Prosiłem o stworzenie takiej strony, w której zakładka forum ma być dostępna bez specjalnego logowania. Oczywiście zaraz po uruchomieniu stronki roześlę linka na adresy jakimi dysponuję do uczestników V MPKK oraz podam linka tutaj na forum.

Przypominam o terminie zgłoszeń do 31.03 2009.

[ Dodano: Czw Mar 26, 2009 6:37 pm ]
SCOOTER pisze:
[ Dodano: Sob Mar 21, 2009 10:37 pm ]
czas ucieka a ORGANIZATORZY NIC-LEŻYCIE WSTYD !!!!

[ Dodano: Sob Mar 21, 2009 10:47 pm ]
NIE MA SIANA NIE MA MISTRZOSTW-A WYSTARCZYŁO POPROSIC Pania KOSICKĄ WSTYD

[ Dodano: Sob Mar 21, 2009 10:48 pm ]
GRENGO pupka!!!


SCOOTER PRZEPROŚ!!!

[ Dodano: Czw Mar 26, 2009 8:18 pm ]
Przed chwilą otrzymałem emila, że Astoria nie przyjedzie :( :( :(


Ostatnio zmieniony 26 mar 2009, 18:35 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2009, 20:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 sie 2008, 15:39
Posty: 4
Lokalizacja: CENTRUM Ostrow Wlkp.
wrescie sie cos tutaj w tym temacie ruszylo :) szkoda ze asta nie przyjedzie , moze macie kogos z listy rezerwowej zeby uzupelnic puste miejsce ???

grengo watpie zeby scooter przeprosil hehe :P

Pozdro :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2009, 23:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Górnik poległ dzisiaj, więc pozostało nam 10 ekip, które do tej pory nie potwierdziły udziału.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2009, 1:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 mar 2009, 11:07
Posty: 1
Lokalizacja: TARNÓW!
Skoro Asta jako jedna z 4 rozstawianych ekip nie przyjedzie, to moze zbierzecie wyniki z poprzednich MPKK w Ostrowie i na podstawie bilansow punktowych ustalicie, ktora druzyna zajela 5 msce w MPKK i ona zostanie rozstawiona:). Z rachunkow z poprzedniego MPKK wychodzi na to,ze powinna byc to ekipa Slaska Wroclaw.

A tak swoja droga to pozdro dla wszystkich TUROW!!! A szczegolny dla najwiekszego TURA, ktory jak wyjdzie w gore to nie ma ch*ja we wsi :D

P.S. Jak znow wylosujemy grupe smierci to nie przyjedziemy :P


Ostatnio zmieniony 28 mar 2009, 1:31 przez savage, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2009, 10:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 lut 2007, 17:33
Posty: 9
Lokalizacja: Ostrow Wlkp
nie potrzeba zbierac wynikow jesli byłoby rozstawienie to o połfinał w pre play-offach grał w roku ubiegłym Ślask wiec on byłby rozstawiony...tyle ze przy 10 zespołach z tego co wiem organizatorzy chca zrobic dwie grupy po 3 zespoły i jedna 4 zespołowa..do połfinałow wchodza zwyciezcy i jedna ekipa z najlepszym bilansem...i tu trzeba jakos wyrownac szanse zespołow z grup 3 i 4 zespołowych bo jedni zagraja 2 mecze a inni 3


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2009, 20:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2007, 22:22
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
na wstępie chciałem pogratulować oraz podziękować zarządowi KK Tur za wkład jaki włożyli w organizację mistrzostw i doprowadzili ze mistrzostwa się odbędą bo było naprawdę niedobrze . No ale do sedna napiszcie jak tam przygotowania do mistrzostw jak treningi u was w drużynach proszę piszcie bo jakoś nudno na tym forum . U nas w Zgorzelcu wszystko o.k trenujemy ale jeszcze nie ciężko bo jest czas tak twierdzą sami zawodnicy . Ja wyszedłem dzisiaj ze szpitala zrobili mi wreszcie kolano rekonstrukcję wiązadeł krzyżowych patrze na forum a tu tylko agasi aktywny którego to serdecznie pozdrawiam jak i całą ekipę STALI i inne ekipy napiszcie mi czy będzie BUBA bo tęsknie za jego tekstami no i będzie konkurs rzutów z połowy i buba z mrówą ma wystąpić bo tylko oni dorzucą .pozdrawiam jeszcze raz ALWARO :smt026

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 1:13 pm ]
mysle ze jak jest 10 druzyn to najlepiej zrobić dwie grupy po 5 zespołów i wychodzą po dwie z grupy i problem jest rozwiązany co wy o tym myslicie ..? a my już mamy skład prawie kompletny HA HA HA .................... :smt026 ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2009, 20:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
marek77 pisze:
mysle ze jak jest 10 druzyn to najlepiej zrobić dwie grupy po 5 zespołów i wychodzą po dwie z grupy i problem jest rozwiązany co wy o tym myslicie ..?


Dla mnie to pikuś, bo nie ja będę biegał, ale system 3 grup już jest opracowany więc nie będziemy mieszać chyba, że przyjedzie tylko 6 ekip i łącznie będzie nas 7, to zagramy w dwóch grupach. Sądzę, że to zbyt duże obciążenie dla zawodników aby zagrać 4 mecze w ciągu jednego dnia, choć pewnie myślałeś o dwóch dniach na rozgrywki grupowe+drugi dzień gry półfinałowe.

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 9:14 pm ]
PS.

Oficjalne losowanie grup 07.04.2009 o godzinie 13.00 w Urzędzie Rady Miejskiej.


Ostatnio zmieniony 31 mar 2009, 20:17 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2009, 8:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 kwie 2009, 8:38
Posty: 2
Lokalizacja: koszalin
Mam nadzieję, że pomimo wielu trudności kibicom ze Zgorzelca uda się zorganizować V MPKK. Termin nie jest zbyt fortunny, ale każdy orze jak może. Wierzę, że rozpoczęta idea zabawy i sportowej rywalizacji przetrwa., bo inaczej być nie może ]:-> W innym przypadku będziecie mieć do czynienia z moich duchem ]:-> i będę Waszym koszmarem :smt026

Z tego co mi wiadomo kibice AZS-u przybędą na V MPKK bo się zaczęli zbierać, ale nie wiem jak wygląda stan faktyczny więcej być może będę wiedział w piątek :-)

Czy Szanowni organizatorzy mogą napisać dlaczego Górnik Wałbrzych się nie zjawi ? W zasadzie mają do Was rzut beretem ... zaczyna mi się przypominać sytuacja z naszymi kochanymi wschodnimi sąsiadami zza miedzy :smt021 Jednak nie wiedząc nic nie chciałbym nic insynuować. (KOCHAM WAS CZARNUSZKI MOJE :shock: )

Co do przepisu z sędziami ponieważ Zgorzelec leży na uboczu (bez żadnej ironii i złośliwości) z tego powodu może cierpieć na brak osób biegających z gwizdkiem ... Zapis nieżyciowy ale takie są realia więc pewnie nie ma co się boczyć ... Agasi pamiętasz naszą rozmowę jeżeli FINAŁ byłby STAL - AZS :D to GRA O ZLOTY między nami będzie kto więcej wypiję :grin: Wtedy bedę musiał przybyć do Zgorzelca na te zawody :grin: Niestety termin pokrzyżował mi plany. :cry: Chciałem się pojawić po 2 latach nieobecności !!!! (skandal)

Jeżeli chodzi o zapis z 11 zawodnikami ... to o wszystkim decydują organizatorzy jednakowoż można prosić owych o zwiększenie liczby o 1 Ludzia ]:-> Być może już ten zapis został zmieniony, nie jestem na bieżąco.

Jeszcze raz apeluje to wszystkich EKIP aby się zmobilizowały i przybyły jak najliczniej na V MPKK


Ostatnio zmieniony 01 kwie 2009, 9:11 przez azsdarnell, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2009, 11:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Wszelkie sprawy załatwiamy, omawiamy i krytykujemy oraz chwalimy tutaj:

http://www.ksturow.pl/mpkk/index.php


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2009, 12:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 kwie 2009, 8:38
Posty: 2
Lokalizacja: koszalin
przepraszam ]:-> :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 kwie 2009, 22:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Członkowie KK TUR, którzy chętnie pomogą przy organizacji V MPKK nie tylko słownie, ale i fizycznie proszeni są o stawienie się w środę 8.04.2009 o godz. 17.00 pod MDK w Zgorzelcu.Szczególnie podkreślam słowo "chętni", gdyż nie mam zamiaru nikogo prosić na siłę.


Ostatnio zmieniony 06 kwie 2009, 22:17 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2009, 9:31 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2008, 11:43
Posty: 82
Lokalizacja: Zgorzelec
A statystyków nie potrzebujecie do tych waszych mistrzostw !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..