Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 19:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 sty 2009, 21:00 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie no, nie o to mi chodziło. Tylko jestem ciekaw jakby się czuli zawodnicy gdybyśmy my kibice okazali wobec ich bierność?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2009, 21:03 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2009, 7:52
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Na kolejnym meczu proponuję kibicować drużynie przeciwnej, a przy akcjach naszych cisza.[/quote]


Poryło Cię już całkiem?! ...
Nie wiesz że kibice to największy napęd dla zawodników!!! ...
Ale skoro Ty masz zamiar to zrobić to rób ...
Prawdziwy kibic do końca kibicuje swojej drużynie a nie!!

Ostrzeżenie nr 2 - za słownictwo i obelgę.
Paawlus


Ostatnio zmieniony 21 sty 2009, 16:25 przez kwiatek1991, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2009, 21:16 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
to jest właśnie polski sport...

pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze! Tylko to sie liczy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2009, 21:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
muzyka_miasta pisze:
Na kolejnym meczu proponuję kibicować drużynie przeciwnej, a przy akcjach naszych cisza.


kwiatek1991 pisze:
Poryło Cię już całkiem?! ...
Nie wiesz że kibice to największy napęd dla zawodników!!! ...
Ale skoro Ty masz zamiar to zrobić to rób ...
Prawdziwy kibic do końca kibicuje swojej drużynie a nie!!


kwiatek1991, nie wiem na ilu meczach bylas Turowa ale w tym sezonie taka akcja jak pisze muzyka_miasta miala juz miejsce.

Turow gral slaaaabo i cisza na hali a po ladnych akcjach druzyny przeciwnej brawa.

skoro im sie nie chce grac (przypominam to jest ich zawod) to dlaczego mamy za to dopingowac? jestem kibicem, nie opuscilem zadnego meczu w tym sezonie (Zgc i Liberec) ale tez juz wymiekam czasami z ich zachowania mimo iz nadal w nich wierze i im kibicuje z calego serca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2009, 21:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 gru 2008, 15:15
Posty: 18
Lokalizacja: Zgorzelec
To chyba Ciebie poryło ,ze tutaj piszesz.
Po pierwsze, zastanów się co Ty piszesz.
Po drugie, jak masz zamiar bić się na słowa i powyzywac innych to bardzo proszę ale mów to w oczy, bo napisać potrafią wszyscy.


Co do sytuacji meczu, było słabo ... bardzo słabo.
Zabrakło nam kogoś i wszyscy wiedzą kogo mam na myśli.
Kwiatku drogi te twoje pisemne wypowiedzi na temat kibiców raczej nie pomogą w osiągnięciu celu Turowa , do którego mamy dość daleką droge jeśli tak dalej bedzie.
A szkoda...

Ostrzeżenie nr 1 - za słownictwo i obelgę.
Paawlus


Ostatnio zmieniony 21 sty 2009, 16:25 przez zabeckaa, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2009, 22:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
j.kozlowski@po.zgorzelec.org

A to adres z oficjalnej strony partyjnej wszechwładnego Pana Kozłowskiego-można zapytać dlaczego PO swoimi decyzjami niszczy koszykówkę w Zgorzelcu!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2009, 23:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 sty 2009, 23:25
Posty: 3
Lokalizacja: Wroc
Cypis pisze:
j.kozlowski@po.zgorzelec.org

A to adres z oficjalnej strony partyjnej wszechwładnego Pana Kozłowskiego-można zapytać dlaczego PO swoimi decyzjami niszczy koszykówkę w Zgorzelcu!


Nie kolego , koszykówkę niszczycie Wy kibice takim zachowaniem jakie reprezentuje większość ludzi w tej dyskusji. Byliście na fali wznoszącej - tłuste lata , przyszedł kryzys bo wdupiliście kilka meczów i się odwracacie od drużyny. To nie do pomyślenia w cywilizowanym kibicowskim świecie.

Popatrzcie na nas - kibiców Śląska. Nas kilkadziesiąt lat tradycji i 17 mistrzostw przyzwyczaiło do sukcesów i wygrywania. I co ? I przyszły lata chude jak sezony 2004-2006. Kiedy biliśmy się o awans do play offs a rozstawienie w sezonie 2005/2006 na 5 miejscu (rozstawienie, heh) zawdzięczaliśmy rzutowi Johnsona & Johnsona zza połowy w ostatniej sekundzie... I wytrzymaliśmy to a od tych chudych sezonów ruch kibicowski u nas powrócił do "normy" po latach zepteroideowoerowosrakich. Popatrz na oprawy z sezonów 2006-2008.

I nikomu wtedy nie przyszło do głowy dopingować przeciwnej drużyny czy siedzieć cicho. I jeździło się po wpier**le między innymi do Zgorzelca gdzie Wasi rodacy nam się śmiali w twarz. I żyło się i dopingowało a nie odwracało dupę.

Owszem były momenty zwątpienia, było z sektora parę razy "co wy robicie" ale ta chwilowa złość za chwilę była przerywana gromkim "WKS". Było też tak, ze przyjechało 16 osób z Polpakowa z klapkami na łapach i nas przekrzyczeli bo nam się nie chciało dopingować maniany. Ale to nie był powód do dumy tylko mobilka do tego żeby sobie dać po pysku miedzy sobą (w cudzysłowiu) i na następnym meczu już był doping na wysokim poziomie.

Dlatego śmiać mi się chce jak czytam Wasze pomysły o dopingowaniu drużyny przeciwnej, czy standardowego narzekania na sedziów (zawsze Was krzywdzą jak dostajecie niespodziewane baty).

Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2009, 0:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 lut 2008, 12:31
Posty: 15
Lokalizacja: Z domu
PanZdyn
zgadzam sie po czesci z twoja wypowiedzia. jestem ze zgorzelca, kibicowalem turowowi od czasow 1 ligi, w miare mozliwosci jezdze na 80% meczy w sezonie. wiadomo, byly lata lepsze, byly gorsze, niewatpliwie te 2 ostatnie najlepsze w historii klubu.

zgadzam sie, ze kibice (w tym ja w pewnej czesci tez) przyzwyczaili sie przez te ostatnie 2 sezony, ze ich klub wszystko wygrywa i wicemistrza powinien zdobyc z palcem w pupie, a kazda dluzsza seria porazek niesie za soba negatywne zachowania kibicow wobec klubu w tym takze pomysly na kibicowanie druzyny przeciwnej. trzeba sobie zadac pytanie czy to cos zmieni? wydaje mi sie, ze moze pogorszyc tylko sytuacje. glowny problem naszych zawodnikow tkwi w ich glowach, w meczach z poczatku sezonu pokazali, ze umiejetnosci maja ogromne, ale niestety po meczu w bambergu sie zablokowali. nie wiem czym to jest spowodowane, ale pamietam, ze w kazdym sezonie z Filipovskim na lawce trenerskiej przychodzil moment lekkiego kryzysu, zwyzka formy natomiast przychodzila na playoff.

zamiast dopingowania druzyny przeciwnej proponuje krzyczec cos co ugodzi zarzad naszego klubu, oczywiscie okrzyk nie moze byc wulgarny, bo nie o to chodzi. trzeba dac im do zrozumienia, ze nie jestesmy zadowoleni z ich pracy. to wlasnie do nich mamy najwiekszy zal, ze podejmuja nieprzemyslane decyzje, o ile zwolnienie Saso mozna jakos wytlumaczyc to nie widze powodu, dla ktorego Boban takze zostal zwolniony. dziwi mnie decyzja w sprawie Turkiewicza i Adamka, dziwia mnie takze przymierzane wzmocnienia naszego klubu, ludzie pokroju Stefanskiego i Chanasa nie sa nam w ogole potrzebni ;/

nie zmienia to faktu, ze w klubie dzieja sie zle rzeczy, pierwsza taka bylo wyrzucenie Krygiera. nie wiem czy kradl pieniadze, ale byly wyniki i nie bylo wiekszych problemow z wyplacaniem kasy (jeden incydent powstaly z winy sponsora), reszta mnie nie interesowala. niestety ten pan zostal zwolniony z przyczyn dla wiekszosci niewiadomych, pozniej wasniewski, ktory podpisal gwarantowane kontrakty i nieszczesny michalski. dlaczego nie zatrudni sie czlowieka, ktory ma doswiadczenie w prowadzeniu klubu, ktory jest fachowcem w tym co robi? chyba nigdy sie tego nie dowiemy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2009, 9:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
PanZdyn pisze:

Nie kolego , koszykówkę niszczycie Wy kibice takim zachowaniem jakie reprezentuje większość ludzi w tej dyskusji. Byliście na fali wznoszącej - tłuste lata , przyszedł kryzys bo wdupiliście kilka meczów i się odwracacie od drużyny. To nie do pomyślenia w cywilizowanym kibicowskim świecie.


Uwielbiam to wrocławskie poczucie wyższości...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2009, 11:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 sty 2009, 9:52
Posty: 21
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja również jestem przeciwko kibicowaniu innej drużynie, to nie do pomyślenia ... ale zgadzam się, że należy się krytyka władzom, za brak profesjonalizmu, po prostu za bazradność, albo celowe złe działanie ...

co do słów PanZdyna ... oczywiście masz rację, że kibicuje się zawsze swoim!!!
co innego postawa władz klubu co Wy we Wrocławiu mieliście niedawno przedstawione na przykładzie Pana Siemińskiego, którego TV Wrocław pokazuje teraz przy każdej sposobności jako wspaniałego biznesmena wręczającego nagrody...

w Zgorzelcu stworzono dwa lata temu profesjonalną spółkę sportową ... a w tym roku o spółce profesjonalnej nie ma już mowy ...

SWOJĄ DROGĄ WSPÓŁCZUJĘ SASO, ŻE MUSIAŁ WYTRZYMYWAĆ Z ZARZĄDEM ... przecież on już w pierwszej rozmowie musiał się poznać z kim ma do czynienia ... z lokalnym politykiem rangą Zarządu Powiatu ... oj Saso Saso, czy ta wspólna decyzja nie była ewakuacją tylnymi drzwiami :):):) jak tak to w zupełności Cię rozumiem ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2009, 12:03 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
http://www.sportowefakty.pl/kosz/2009/0 ... o-dzisiaj/

Ciekawe, czy Wierzbowski wyda także decyzję w sprawie Bailey'a... Jak znam życie, to jedynego rozgrywającego też nam zawieszą... heh


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2009, 12:12 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
nitroo pisze:
Ciekawe, czy Wierzbowski wyda także decyzję w sprawie Bailey'a... Jak znam życie, to jedynego rozgrywającego też nam zawieszą... heh


kitiznger zawieszony prze turkiewicza to zostanie nam szymanski na 1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2009, 12:13 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
dziwi mnie tylko jednego-dlaczego Wierzbicki nie zawiesił już wczoraj naszego rozgrywajka. Po co tyle czekać? pewnie dadzą mu miesiąc kary.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2009, 13:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2008, 14:27
Posty: 59
Lokalizacja: Zgorzelec
cytat:
........Uznałem, że gdy w grę wchodzą pieniądze i dyskwalifikacja należy zachować wszelkie oznaki starannej decyzji. ............
tak sobie kombinuję, że pan prezesik czuje kolejne łatwe 30 tysiączków (x2 oczywiście: Reese + Bailey)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2009, 15:54 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2008, 16:58
Posty: 19
Lokalizacja: Zgorzelec/Wroclove
Wierzbowski pisze:
Uznałem, że gdy w grę wchodzą pieniądze i dyskwalifikacja należy zachować wszelkie oznaki starannej decyzji


Ooooootak... Tą staranność w podejmowaniu decyzji było również widać przy zawieszeniu Saso i ukaraniu naszego klubu. Gdzie decyzja o zawieszeniu miała miejsce przecież niecałą godzinę od feralnego zdarzenia. Wierzbowski widać ma specyficzne podejście do niektórych sytuacji -_-


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..