Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 21:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Przeglądam staty po tym meczu,w uszach ciągle mi piszczy,gardło napierdziela i przecieram oczy ze zdumienia :roll: .Dziasiaj oglądałem koszykówkę w wykonaniu Turowa na kosmicznym poziomie.Wychodziło prawie wszystko,dziurawilismy ich kosz raz z pomalowanego ,raz zza łuku.Na hali istne szalenstwo :smt026 .To że trafiał Witka to prawie normalne,to że Miljkovic też,ale w końcu zaczął trafiać Harris :D .Gralismy szybką kontrę,graliśmy RADOSNY BASKET.
W niedzielę Karol mówił że oglada mecz Turów -Anwil i ma wszystko jak na dłoni.
Wydaje mi sie że ogladał tylko pierwsza połowę tego meczu a później wyszedł.A tutaj ZONK ]:-> .Koncert gry Turowa i mina Karola-bezcenne :D !
Cieszy mnie że Turkiewicz pozwolił zagrać Szymanskiemu, a ten ze stoickim spokojem dwa razy skarcił zza łuku Polphfarme.
Atmosfera w hali wysmienita,dopig ogłuszajacy i oby tak do finału!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 21:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt026 :smt026 :smt026 Dać sobie tylko 55 punktów rzucić??? Chyba takiego efektu z gry w tym sezonie nie było? Wszyscy Nasi są "nabuzowani" do granic możliwości-chcą zwyciężać- i o ostatnie mecze możemy chyba być spokojni,bo tak radosnej atmosfery w drużynie i super zadowolonych graczy z siebie,już dawno nie widziałem.I ten Sebastian... rewelka+Bochen.
Nic dodać nic ująć.
Zachciało się Naszam grać :smt026

Wielkie brawa dla Trenera.
I całego sztabu za przygotowanie zawodników :smt026 :smt026 :smt026


Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 21:36 przez Tomczan, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 21:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lut 2009, 21:33
Posty: 12
Lokalizacja: Zgorzelec
:smt026 Brawo Turów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 21:36 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan pisze:
Zachciało się Naszam grać

Dokładnie a Damir chyba najbardziej okazuje swoje szczęście, że gra w takim klubie jak Turów! :D:D:D Super Atmosfera tego brakowało :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 21:42 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
eval turow -126 polpharma -37


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 21:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2008, 14:27
Posty: 59
Lokalizacja: Zgorzelec
Jest pięknie! Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, co prawda częściowa udało im się wyłączyć z gry Edneya, jednak to co zrobił dziś Bailey z resztą drużyny napawa tylko optymizmem na resztę sezonu. Dzięki Panie Trenerze, ma Pan ekstra ekipę i tak trzymać!
Proszę tylko Was kibice nie "zwalniajcie" nigdy przedwcześnie zawodników, w końcu znaleźli się w Turowie dzięki Saso, nie zapomnijcie o tym!!! Maszynka pt: TURÓW zatrybiła !!!! :D


Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 21:46 przez marturow, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 22:14 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2009, 14:29
Posty: 59
Lokalizacja: Bogatynia
Na poczatku gratulacje dla CALEGO zespolu za chec do walki i bardzo wyrazna radosc z gry, ktora sprawiacie sobie i nam. Wszyscy bylismy glodni sukcesow i wydaje sie ze jestesmy na najlepszej drodze by zgarnac to co sie nam juz dawno nalezy - mistrzostwo!

Moze troche wczesnie i za bardzo euforycznie o tym pisze, ale wierze ze teraz moze byc tylko lepiej. Grajcie tak dalej dla siebie i dla nas, a hala bedzie huczec..!!

W tym miejscu musze napisac o osobie ktora ostatnio skrytykowalem - o Marcinie Stefanskiem. Dzis walczyl. Ostro i zawziecie. I bylo widac efekt. Nie wiem czy czytasz to forum, ale zwracam Ci honor i przyznaje ze moze za szybko wyciagnalem wnioski. Mam tez nadzieje ze bedziemy ogladac taka walke rowniez w nastepnych meczach.

Brawa dla Roberta, Alexa, Bartka (wobec ktorego ostatnio rowniez bylem krytyczny), oraz dla Sebastiana. Dragisa i Damir umiejetnie pobudzali nas dzisiaj i za to im tez dziekuje. A wogole raz jeszcze dziekuje wszystkim!! JESTEM DZIS WYJATKOWO SZCZESLIWY I DUMNY Z TUROWA!! :D:D:D:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 22:23 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
zawis pisze:
W tym miejscu musze napisac o osobie ktora ostatnio skrytykowalem - o Marcinie Stefanskiem. Dzis walczyl. Ostro i zawziecie. I bylo widac efekt. Nie wiem czy czytasz to forum, ale zwracam Ci honor i przyznaje ze moze za szybko wyciagnalem wnioski. Mam tez nadzieje ze bedziemy ogladac taka walke rowniez w nastepnych meczach.

zawis zaimponowałeś mi samokrytycyzmem - pełen szacunek dla Ciebie.

A tak w ogóle, to nie będę się rozpisywał jak to było super i cacy, bo po prostu było. Tajemnica takiego sposobu gry tkwi w jednym małym szczególe: zaczęło się chcieć grać naszym zawodnikom. I nie umniejszając tu roli Saso powinniśmy podziękować A.Adamkowi za rozpracowanie farmaceutów oraz P.Turkiewiczowi za takie ustawienie zespołu, jakie widzieliśmy dzisiaj. Paweł chcemy , aby nasz zespół zawsze grał tak radośnie i tak poukładaną koszykówkę. To Ty dołożyłeś do żelaznej obrony Saso swój sposób gry w ataku i jak widać daje to efekty. Oby jak najdłużej. GRATULACJE!!!

A NAJWIEKSZE, SZCZERE I SERDECZNE ŻYCZENIA PODPARTE TAK WSPANIAŁYM PREZENTEM OD KOLEGÓW Z DRUŻYNY JAKIM JEST DZISIEJSZE ZWYCIĘSTWO NIECH PRZYJMIE W IMIENIU WSZYSTKICH KIBICÓW TUROWA DZISIEJSZY JUBILAT - MARCIN STEFAŃSKI!!! STO LAT !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 22:28 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sie 2006, 11:40
Posty: 100
Lokalizacja: z pufy
Kupe roboty odwalił Krzysiek Roszyk, biegał , skakał, latał, pływał ;) W ogóle Polacy dali rady dzis;) I 2 "polska" kwarta wygrana to też cud jakis ;]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 22:47 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
Naprawde dzisiejszy mecz ogladalo sie niesamowicie ... te emocje ahh ... Ja rozniez musze stwierdzic ze nie wierzylem w Pawla - skreslilem go z gory ale teraz widze ze naprawde daje rade ;) Pozostaje nam czekac na kolejny mecz - niestety az 10 dni - i musimy miec nadzieje ze nasza ,,forma'' ( a raczej nadforma ) bedzie utrzymywać sie do konca rundy zasadniczej,a takze przez cale PO.

Po nocach sni mi sie moment pokonania Prokomu 4:0 i mina Logana po meczu xD. Reasumujac jestem pelen uznania dla naszych graczy ( juz nie grajkow jak byli wczesniej nazywani) ktorzy mimo meczu w niedziele w ktorym naprawde sie nabiegali , pokazali niesamowitego pazurka wole walki i wytrzymali kondycyjnie.

I doping byl niesamowity!


Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 22:50 przez SKRz_Zgc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 0:18 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
B R A W O !!!


Ostatnio zmieniony 25 lut 2009, 7:46 przez SCOOTER, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 6:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 lut 2009, 7:49
Posty: 2
Lokalizacja: Z-g
te4nik pisze:
Wade pisze:
Czy nie dałoby się wystawić w sklepiku fana przed wejściem na hale jakiś trąbek np. Były takowe do kupienia z Prokomem kiedy toczyliśmy bój o złoto. I co się stało z tą trąbą klubu kibica?
Trąbki to tylko na Wielkiej Krokwi i w Hali Miszczów Obrazek. Gardło musi Ci wystarczyć.

Wygrana ...
Wygrana ...
Wygrana ...
Wygrana ...
Wygrana ...
:smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 7:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
ja pierdziele w końcu okazało sie, ze potencjał zamienił się w energię czy raczej synergię ;) wygląda na to, ze skład był jak materiał wybuchowy bez zapalnika i gdy w końcu przyszedł zapalnik, jakim wg mnie jest Edi to wszystko zaczęło trybić. o atmosferze w hali nie wspomnę.
człowiek oczy przeciera ze zdziwienia bo okazało się, że rzeczywiście to są ci sami zawodnicy i są wreszcie drużyną z nie zbieraniną!


Ostatnio zmieniony 25 lut 2009, 7:31 przez neandertalski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 8:26 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
Atmosfera na hali rewelacyjna, zawodnicy walczyli i to bylo widac nawet w przegranej, pierwszej kwarcie. JEstem pod wielkim wrazeniem gry naszego zespolu i powiem szczerze ze przed meczem nie powiadzial bym aby Nasza druzyna zagrala na tak wysokim poziomie. Zawodnicy zagrali tak jak MY kibicowalismy...

"W góre serca bo Turo wygrał mecz...."


ps
sedziowie ponizej jakiegokolwiek poziomu, dno i troche mułu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 10:44 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Mogę tylko żałować, że mnie tym razem nie było na hali. W Zgorzelcu
koszykówkę się kocha i koszykówka na wysokim poziomie musi w tym mieście
być. W relacji komentatorzy byli pod wrażeniem atmosfery na
Maratońskiej. Jak sami widzicie doping- uskrzydla.
Przytoczę fragment z Ewangelii - Co boskie oddajmy Bogu, co cesarskie
Cesarzowi. Paweł Turkiewicz okazuje się inteligentnym trenerem. Wraz z
Adamkiem dokonali retuszu, korekty w systemie Filipovskiego i to zaczyna
działać. Pamiętajmy, że Saso przewidywał, że jego drużyna zafunkcjonuje
na play-off. Powiem tak, nie zdziwię się jak wystrzeli jeszcze Harris.
Po meczu z Włocławkiem był tak pobudzony i zadowolony, że zastanawiałem
się czy to ten sam Harris, który był smutny, chimeryczny, taki byle
jaki. Oczywiście nie byłoby tego "Renesansu" gdyby nie Tyus Edney. On
może siedzieć na ławce a i tak zespół będzie grał jak z nut. Jego osoba
emanuje, przenika do innych zawodników i to widać i słychać i czuć-
parafrazując słowa piosenki.
Bailey zagrał dobre zawody bo Karol taktykę skoncentrował na Tyusie, a
że z brylantem trzeba obchodzić się jak z jajkiem to po co narażać
Edneya na kontuzję. Wszedł Bailey, który miał coś do udowodnienia- o ile
pamiętam po meczu z Polpharmą zaczęły się kłopoty z jego kolanem- i
udowodnił, że jest wartościowym graczem

Powiem tak: Tyus Edney nie przyjechał po to aby odj...ć pańszczyznę.
Takiego zawodnika interesuje najcenniejszy kruszec. Im szybciej
zawodnicy załapią o co jemu kaman tym bardziej zbliżymy się do wejścia
na sam szczyt.

Pozdrowienia z Pyrlandii :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..