Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 9:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 10:49 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2008, 18:25
Posty: 28
Lokalizacja: Zgorzelec
A WYNIK ROŚNIE I ROŚNIE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 11:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
charmer pisze:
A WYNIK ROŚNIE I ROŚNIE


otóż to, otóż to :-) w końcu tak miało być po przerwie he he


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 12:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
niestety moglem relacji z meczu sluchac tylko w radiu, ale coz, i tak jestem pod gigantycznym wrazeniem. Jeszcze miesiac temu w zyciu bym nie powiedzial, ze bedziemy w stanie wygrac w taki sposob w lidze z _kimkolwiek_, nie wspominajac juz o viceliderze. A tu prosze. Metamorfoza. Bardzo dobrze sie stalo, ze druzyna pokazala iz pod nieobecnosc Tyusa na parkiecie/jego slabszej dyspozycji nadal stac nas na pogrom. W przeciwnym wypadku recepta na Turow bylaby taka sama jak na Anwil - zajechac podstawowego PG i mecz ustawiony. A tymczasem w Polske wyslany zostal sygnal, ze Bailey ze sprawna konczyna dolna potrafi dac swietna zmiane i nasza gra wcale na jego wejsciu nie cierpi. Well, nie pozostaje nam nic innego jak kibicowac w meczach z Polfa tak Kotwicy, jak i - o zgrozo - Anwilowi.

... a jak i to nie pomoze, to zawsze jakis osobnik ze zgca moze sie wybrac na trybuny i nieco pomoc szczesciu:
JAZDA! ;]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 12:55 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lut 2008, 13:55
Posty: 185
Lokalizacja: Zgorzelec
W ciągu zaledwie 3 dni wygrać na wyjeździe z nawozami i odrobić 20 pkt. stratę z tabletkami i to w takim stylu …trudno ochłonąć po tym wszystkim. :smt030
Przyznaje, że trenerzy Turowa bardzo mnie zaskakują, całe szczęście na wielki plus. Wczoraj zaskoczyli także Karola, ale on nie miał powodów do zadowolenia. Karol odkąd wyruszył w niedzielną podróż do Włocławka popełnił serię błędów i wyciągnął złe wnioski. W przerwie meczu przepowiadał nasz pogrom z Anwilem, no i mu nie wyszło. Po obejrzeniu całego meczu w taktyce na wtorek skupił się na głównych autorach wygranej. I znowu mu nie wyszło :) . Tym razem to nie Edney, Daniels i Drobnjak rządzili ( odpowiednio 1,3 i 2 punkty i najsłabsze evale ). Tego Karol się nie spodziewał . Na jego nieszczęście ich miejsce godnie zajęli Bayley, Harris i Turek. Na wysokim poziomie w obu meczach zagrali Witka i Roszyk. Co do Tyusa zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. Mimo że jako jedyny zawodnik w naszej ekipie nie zdobył punktu ! już sama jego obecność działa na naszych mobilizująco, a na przeciwnika paraliżująco. Nie wydaje mi się, że był w słabszej dyspozycji. Po prostu Bayley miał naprawdę dobry dzień. Tyus mógł posiedzieć, a w razie potrzeby wrócić wypoczęty na parkiet. To pewnie mocno irytowało trenera dwojga imion. A ta sztuczka Tyusa za plecami ,po której Robert rzucił za 3 miodzio !!! :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 13:06 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
matrix pisze:
Co do Tyusa zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. Mimo że jako jedyny zawodnik w naszej ekipie nie zdobył punktu ! :smt023


Zdobyl ;) I to cały jeden w 1 kwarcie po rzucie z wolnego ;)

Blair : Ten filmik wymiata xD - A moze ktos z klubu kibica by sie dla druzyny poswiecil ? Proponuje w jakims meczu z Prokomem i moze jakas Pani ? xD Logana by to na bank zdekoncentrowalo :grin:

Zwroccie rowniez uwage jak fajnie wyglada machanie raczkami calego sektoru KK tamtejszego zespolu -Sam poczatek kolo 1-2 sekundy- ;) Moze by cos takiego u nas ? ;-)

Oczywiście mowa o filmiku : http://www.joemonster.org/filmy/14269/B ... y_zawodnik z 2 postow up ;)


Ostatnio zmieniony 25 lut 2009, 13:11 przez SKRz_Zgc, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 13:37 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lut 2008, 13:55
Posty: 185
Lokalizacja: Zgorzelec
SKRz_Zgc pisze:
Zdobyl I to cały jeden w 1 kwarcie po rzucie z wolnego

zgadza się :) pomyliłem punkty z evalem. Za to punkty zdobył kazdy zawodnik naszej drużyny, szok !!!!! nie pamietam takiego meczu . Dlatego nie dziwi też eval łączny 126 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 13:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
bylem - na meczu, widzialem - co sie dzieje, nie wierzylem - w to co widze :D, skakalem - z radosci, rece - do wymiany po klaskaniu, gardlo - do wymiany bo zdarte ;),radosc - w mym sercu, serce - coraz bardziej czarno-zielone, :D:D

NASZ zespol to co wyprawial to wprawialo nas wszystkich w oslupienie, wielki mecz wielki!!
atmosfera na meczu jakiej nie widzialem od hohoho czasu -- ostatnio podobna chyba byla tylko na finalowym, przegranym meczu z AZS Koszalin o awans do extraligi.
wielka w tym zaasluga NASZYCH graczy w szczegolnosci DAMIRA, ktory pobudzal nas niesamowicie:):) mam nadzieje ze to juz nam wejdzie w nawyk :D i malymi kroczkami wiekszosc bedzie tak samo dopingowala TUROW w taki sposob jak KK ktory tez spisal sie swietnie :D:D pozdawiam wszystkich i juz nie moge doczekac sie nastepnej potyczki :D:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 14:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 sie 2008, 21:31
Posty: 10
Lokalizacja: Zgorzelec
piękny meczyk :smt026 na jakiej stronce oprócz ksturow.pl są fotki z meczu???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 14:08 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lut 2008, 13:55
Posty: 185
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekawe spostrzeżenie :
Cytuj:
Pytanie serii (to czwarta wygrana Turowa z rzędu) brzmi: ile zasług w tych wygranych ma Turkiewicz? Ostatnie zwycięstwa zgorzelczan wzięły swój początek od dojścia Edney'a, który to transfer ma bezdyskusyjne znaczenie dla zespołu. Pole manewru na skrzydłach dał drużynie Marcin Stefański. Ale i Turkiewicz dorzucił swoje - no właśnie, ile? - grosze: uciął dąsanie się i psucie atmosfery przez Iwo Kitzingera, sprawił, że Turów zaczął grać szybciej i twardziej w obronie, wprowadził do drużyny więcej luzu, czego znaczenie podkreślał we Włocławku Witka. No i potrafił fantastycznie zmienić zespół w drugiej połowie wydawałoby się przegranego już meczu z Anwilem. A bohater Włocławka Igor Griszczuk pracuje ostatnio odwrotnie - porażki w Hali Mistrzów z Atlasem Stal Ostrów Wlkp., Bankiem BPS Basket Kwidzyn i Turowem miały miejsce przy biernej postawie Białorusina...
Jaki jest ten Turkiewicz? W pewnym sensie zupełnie inny niż Saso Filipovski, który przy ławce był furiatem, a poza halą bardzo spokojnym człowiekiem. Według słów Witki z Turkiewiczem jest odwrotnie - w trakcie meczu trener Turowa tłumi emocje w sobie, a poza tym jest dość impulsywny.
Jedno nie ulega wątpliwości - Turkiewicz i Turów są ostatnio skuteczni.

reszta :
http://ceglinski.blox.pl/2009/02/1527-z ... jkami.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 14:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
zmienili sie trenerzy
zmienili sie zawodnicy
i juz p. Karol nie ma na nas sposobu
wszytkim zawodnikom,trenera i kibica chcialbym podziekowac

jesli taka gre utrzymamy do konca sezonu to chyba juz nikt nas niepokona


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 14:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Chuck Norris też się kłania nisko :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 18:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Miło czytać, że coraz węcej osób widzi i docenia wkład Turkiewicza i Adamka w grę zespołu. Naprawdę nie wygląda to źle jak na ich niedoceniany "potencjał" :smt023

O meczu i naszej grze już chyba wszystko zostało napisane. Dla mnie najważniejszy jest fakt, że to w końcu jest ZESPÓŁ i wszystko coraz bardziej się pozytywnie zazębia. Wielu zawodników się odblokowało, a jednocześnie wszyscy są skoncentrowani podczas całego meczu - nawet gdy wysoko prowadzą!
Ciężko będzie powtarzać takie wyczyny i takie mecze. Oby wiara we własne możliwości i zaangażowanie pozostały, a bedzie dobrze :smt023

Foty z meczu:
1) http://picasaweb.google.com/www.zgorzel ... Polpharma#
2) http://ksturow.pl/turow.php?str=11&galeria=17


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 20:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
A mnie ciekawi komentarz trenera Mariusz Karola. Przeglądałem chyba wszystkie artykuły i nigdzie nie mogę znaleźć komentarza z konferencji pomeczowej. Wydaje mi się to dosyć dziwne. Jeżeli ktoś miałby jakieś info na ten temat to niech wrzuci linka.

P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 20:49 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2009, 19:18
Posty: 171
Lokalizacja: Zgorzelec
Kemot^^ masz jak na zawołanie hehe ;)

Mariusz Karol (trener, Polpharma Starogard Gd.): Gratulacje dla gospodarzy dla zwycięstwa. Mój zespół walczył i starał się, a zawodnicy robili, co mogli, natomiast wynik wskazuje na to, iż było to za mało na PGE Turów. Jest, jak jest, a mecz się już zakończył i kompletnie nie ma dla nas znaczenia. Mnie i zawodników czeka teraz ciężka praca, abyśmy powrócili do dyspozycji, jaką prezentowaliśmy przez cały sezon. Moi gracze muszą zrozumieć, że gra dopiero się zaczyna, a nie skończyła. Mamy teraz trochę przerwy i mam nadzieję, że wszyscy razem weźmiemy się do pracy i wszystko się dobrze ułoży.

Paweł Turkiewicz (trener, PGE Turów Zgorzelec): Cieszę się, że wygraliśmy kolejny mecz. Chociaż wynik może na to nie wskazuje, były to ciężkie zawody. Zrealizowaliśmy przedmeczowe założenia i nie myliłem się twierdząc, iż kluczem do zwycięstwa będzie obrona, bowiem straciliśmy zaledwie 55 punktów, a sami zdobyliśmy aż 97. Złapaliśmy wiatr w żagle i trafialiśmy kolejne trójki, które były jeszcze bardziej mobilizującym nas czynnikiem. Było to spotkanie wciąż rundy zasadniczej, a rywalizacja dopiero się zaczyna.

Jacek Sulowski (rzucający, Polpharma Starogard Gd.): Gratuluję drużynie PGE Turowa zwycięstwa. Nie zagraliśmy tego, co prezentowaliśmy w poprzednich meczach. Sygnałem było ostatnie spotkanie w Jarosławiu, gdzie nie graliśmy tego, co pokazywaliśmy wcześniej. Nasza słabsza gra w obronie i mniej skuteczna w ataku spowodowała, że wynik był taki, jaki wszyscy widzieliśmy. W drugiej połowie pozwoliliśmy Turowowi na trafianie za trzy z łatwych pozycji, z czego szczególnie skorzystał Robert Witka, który trafił cztery razy po przerwie, a raz, w ważnym momencie, uczynił to także Alex Harris. Chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i w najbliższym spotkaniu z Kotwicą udowodnić, że wróciliśmy do tej dyspozycji, którą prezentowaliśmy przez cały sezon.

Sebastian Szymański (rozgrywający, PGE Turów Zgorzelec): Kluczem do zwycięstwa była obrona. Mieliśmy dużo czystych pozycji, po których notorycznie trafialiśmy za trzy, a szczególnie dobry dzień miał Robert Witka, który uczynił to sześciokrotnie. Każdy zawodnik dobrze wykorzystał swoje minuty na boisku i cieszymy się z wygranej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2009, 20:54 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
matrix pisze:
SKRz_Zgc pisze:
Zdobyl I to cały jeden w 1 kwarcie po rzucie z wolnego

zgadza się :) pomyliłem punkty z evalem. Za to punkty zdobył kazdy zawodnik naszej drużyny, szok !!!!! nie pamietam takiego meczu . Dlatego nie dziwi też eval łączny 126 .


A to zle ze nie pamietasz bo byl takowy juz w tym sezonie ;) z Atlasem 2 listopada ;) i wtedy nawet eval byl wiekszy :P

Turomaniak pisze:

Mariusz Karol (trener, Polpharma Starogard Gd.): Gratulacje dla gospodarzy dla zwycięstwa. Mój zespół walczył i starał się, a zawodnicy robili, co mogli...


No naprawde w tym meczu niewiele mogli xD walczyl ?! xD


Ostatnio zmieniony 25 lut 2009, 20:58 przez SKRz_Zgc, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..