Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 6:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 126  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 01 mar 2009, 9:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Cytuj:
jak bedziemy brac udzial w pucharze polski bedzie organizowany wyjazd??


Ja osobiście jestem ZA, ale jest to wyjazd dwudniowy, więc pojawia się problem noclegowy co podwyższa koszty. Znając realia zapisów na wyjazdy płatne w obecnym sezonie śmiem twierdzić, że zainteresowanie będzie na poziomie 8-10 osób.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2009, 14:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Gdyby komus coś "wypadło" i nie mógł jechac do Warszawy to prosze dajcie znać !!! mój tel: 501466449 !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2009, 14:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
saviol22 pisze:
Exmore22 zgadzam się z tobą w 100 % pewnie połowa jedzie na wycieczkę krajoznawczą a nie na mecz


To że nie na mecz tylko na wycieczke to ja napisałem :))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2009, 21:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Dobry Wieczór

1. Grango powinien zrobić selekcję- niedopuszczalnym byłoby gdyby w sponsorowanym autobusie znaleźli się "piknikowcy". Tam powinien znaleźć się jeżeli już "kwiat KK" lub ludzie z mocnymi gardłami spoza. Łazienki ładniejsze są latem, pałac Kultury w remoncie, a metro uszkodzone :lol: . Poza tym obniżki są również w Paryżu.
2. Ile Warszawa przydzieliła miejsc dla kibiców Turowa?
3. Jeżeli ktoś będzie jechał samochodem, busem prywatnym to mógłby ogłosić ilość wolnych miejsc- na pewno chętni do wypełnienia miejsc w pojazdach by się znaleźli, a i koszt paliwa by się zwrócił.
4. Zna ktoś połączenie pociągów do Wawy ze Zgorzelca ( jest od marca nowy rozkład)? Możliwe że będę jechał właśnie ze Zgorzelca a nie z "Pyrlandii"

Ten mecz musimy wygrać.

Dobranoc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2009, 10:03 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
hakunamakata pisze:
Dobry Wieczór

............
4. Zna ktoś połączenie pociągów do Wawy ze Zgorzelca ( jest od marca nowy rozkład)? Możliwe że będę jechał właśnie ze Zgorzelca a nie z "Pyrlandii"

Ten mecz musimy wygrać.

Dobranoc


Hakuna o 6:51 masz pospiech ze zgorzelca do wroclawia i o 9:20 jestes we wroclawiu, a pozniej o 9:30 masz kolejny pospiech bezposrednio juz do warszawy centralnej i jestes tam o 16:00

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2009, 12:00 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
UWAGA!!!

N/W osoby proszone są o zgłoszenie się do baru w Centrum Sportowym celem odebrania wpłaconych pieniędzy za wyjazd do Warszawy, gdyż zostały z powodu niedopełnienia formalności skreślone z listy uczestników:

- Wadzicki Henryk;
- Wadzicki Andrzej;
- Specjalski Waldemar


W związku z powyższym pojawiły się dwa miejsca do Warszawy, gdyż przy mnie, w trakcie weryfikacji listy zapisał się już jeden chętny.

Pamiętajcie: KTO PIERWSZY TEN LEPSZY.
Zapisy wyłącznie osobiście więc nie dzwońcie do mnie w celach rezerwacji.

[ Dodano: Pon Mar 02, 2009 12:03 pm ]
Fotki z pojedynku Gigantów:

http://picasaweb.google.pl/krzysztof.ba ... zGigantow#


Ostatnio zmieniony 02 mar 2009, 12:01 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2009, 18:33 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 18 lut 2009, 20:22
Posty: 169
Lokalizacja: Z-gc
Więc mogą jechać osoby nie pełno letnie czy nie, Grengo jak to jest z tym ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2009, 18:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Nie pełnoletnie tylko z opiekunem prawnym!!!! Ile razy można powtarzać ludzie ;/ Pisze jak byk na pierwszej stronie pogrubionym drukiem!


Ja byłbym jak najbardziej za wyjazdem na Puchar Polski :D Także trzeba coś działać Grengo ;)


Ostatnio zmieniony 02 mar 2009, 18:52 przez BR3MEK, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2009, 19:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 18 lut 2009, 20:22
Posty: 169
Lokalizacja: Z-gc
Bremek jeżeli nie umiesz czytać to ja nie mam nic do tego :roll: :-? , w innym wątku Grengo napisał że może osoba nie pełnoletnia jechać nie tylko z opiekunem prawnym ale musi być zgoda opiekuna prawnego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2009, 19:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
a ja nie napisałem że masz coś do tego napisałem ogolnikowo bo cały czas wałkuje się to jedno pytanie a wszystko jest wyjaśnione ;/ z tego co wiem to chyba było tak że jeżeli masz ukończone 16 lat to za zgodą rodzica ale nie dam sobie ręki obciąć ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2009, 19:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 18 lut 2009, 20:22
Posty: 169
Lokalizacja: Z-gc
Bremek wejdź w wątek "Wyjazd do Warszawy" tam jest wyraźnie napisane :) Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2009, 19:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
No tak ale nie wiadomo kto będzie kierownikiem wyjazdu ;) :D i czy będzie mu to pasować ;P;) i tu się zatacza błędne koło ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2009, 20:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
[ Dodano: Pon Mar 02, 2009 12:03 pm ]
Fotki z pojedynku Gigantów:

http://picasaweb.google.p...0/MeczGigantow#


SWIETNE FOTY :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2009, 17:19 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.ksturow.pl/turow.php?str=1&news=229 - czy to zebranie jest nadal aktualne?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2009, 18:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Po raz ostatni wyjaśniam:
" wyjazd osoby nieletniej jest możliwy po dostarczeniu do organizatora wyjazdu pisemnej zgody opiekuna prawnego"
Pisząc "w gestii kierownika wyjazdu" miałem na myśli to, że to on bezpośrednio bierze udział w wyjeździe i mimo zgody opiekuna prawnego, to on odpowiada za prawidłowy przebieg wyjazdu. Uwierzcie mi, bo wiem co piszę, gdyż już raz zgubił mi się uczestnik wyjazdu i gdyby nie to, że to dorosły człowiek, to nie ruszyłbym autobusu z Sopotu w powrotną drogę, mimo wszelkich pozwoleń jakie posiadałem. Po prostu przepisy przepisami, a rozsądek rozsądkiem. Głównie chodzi o weryfikację ludzi zbyt młodych, bo to jest problem, choć nikt nigdy nie ustalił granicy wieku od kiedy ktoś jest odpowiedzialną osobą, a nie rzadko osoby młode wykazują się większą odpowiedzialnością od starszych, co pokazuje opisana przeze mnie sytuacja.

Cytuj:
http://www.ksturow.pl/turow.php?str=1&news=229 - czy to zebranie jest nadal aktualne?


...a czy minął już 5 marca?... nie musisz odpowiadać :smt044


Ostatnio zmieniony 03 mar 2009, 18:29 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 126  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..