Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 21 mar 2009, 22:29 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
pokemon15 pisze:
MAM W D... KARNETY WAŚNIEWSKIEGO !!!


na Slask chciales chodzisz?


mecz poziomem przypominal rozgrywki szkolne. Oby to co napisal WISNIACHAMPION bylo prawda.


PS. co do cen karnetow - Panie Michalski - wez pan zejdz na ziemie. To Zgorzelec, a nie Warszawka, tu ludzie nie zarabiaja po 10 tys.
A kibice to czesto mlodziez, ktora nie ma 400zl na karnet na pare meczow. Jesli ceny nie zostana zmniejszone, to w hali pozostana puste miejsca, a siedziec beda ludzie, ktorzy lubia lansik na meczach, a nie kibice.
Ceny karnetow na play off sa z kosmosu.


Ostatnio zmieniony 21 mar 2009, 22:34 przez krzywuss, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2009, 6:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Krzywuss faktycznie pomyłka he he, ale to przez te nerwy wczoraj...

A co do meczu... jak zobaczyłem Roberta w wywiadzie, jak ledwie dyszy po rozgrzewce przed meczem, jak nie moze oddechu złapać aby sie normalnie wysłowic, to juz przeczuwałem kłopoty...

No i faktycznie, na boisku po prostu nasi nie mieli siły biegać... no i straty, straty, straty...

druga sprawa to zero obrony ale jak tu bronić skoro nie ma się świeżości i siły stać na boisku...

no i trezecia sprawa, chłopaki z Kołobrzegu po prostu mięli niesamowitą skutecznośc zza linii 6m, po prostu nas rozstrzelali trójkami...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2009, 10:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam nadzieję, że Maciej Szlachtowicz, który przewidział niejako "odpuszczenie" PP na rzecz "nadbudowy" na PO miał rację. Oglądając wczorajszy Turów miało się wrażenie, że są naćpani. R.Witka w przedmeczowym wywiadzie mokry jak szczur, Edney strata za stratą, nawet nie wracał na własna połowę, rzuty z dystansu niczym cegłą. Masakrycznie to się oglądało. Na razie nic mi innego nie przychodzi do głowy jak to, że po prostu mają przykręcaną śrubę na treningach i na play-off będą gotowi. Szczerze mówiąc nie znam się na tzw. mikrocyklach, ale widocznie sztab szkoleniowy Turowa swoim zawodnikom to zaserwował. Przecież Edney nagle nie zapomniał jak się rozgrywa, a we wczorajszym meczu był cieniem tego zawodnika , jakiego zdąrzylismy poznać. Ręce chłopaki mają ciężkie,jak z ołowiu i szybkości brak. Pochlali? Nie sądzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2009, 11:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Szkoda tego Pucharu bo ew. zwycięstwo to zawsze jakiś sukces i karta przetargowa w rozmowach ze sponsorami, no i prawo udziału w rozgrywkach europejskich.

Są w zasadzie 3 ew. powody takiej a nie innej gry Turowa:
1) mają obecnie ciężkie treningi (koszykarskie, wydolnościowe, siłowe)
2) zagrali na zasadzie - "jak najmniejszym nakładem sił, a nóż się uda"
3) odpuścili mecz, bo po co się męczyć i narażać na ew. kontuzje

Ten turniej to już przeszłość. Oby jednak takie jego potraktowanie przyniosło sukces w playoffie, a nie odwrotnie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2009, 12:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Z tego co słyszałem PP nie daje poza satysfakcją - NIC. Można otrzymać dodatkowe punkty w europejskim rankingu, za zdobycie pucharu, ale nie jest to gwarantem występu w europejskich pucharach. Zależy ile zostanie przyznanych miejsc drużynom z polskiej ligi. Włodarzom plk zależało na promocji basketa w Lublinie i ten turniej w tym mieście się odbył- kasy, gwarantowanego miejsca w pucharze nie przynosi. Również zależało mi aby Turów ten puchar zdobył, ponieważ dla klubu to byłby kolejny sukces. Natomiast ze sportowego punktu widzenia w piłce noznej, koszykówce i innych grach zespołowych w Polsce liczy się tylko liga- tytuł Mistrza Polski i to tak naprawdę daje jakieś "profity". Sądzę, że sztab szkoleniowy zaplanował sobie cały okres przed rozpoczęciem PO. Turów zakończył RS wcześniej niż inne zespoły, gwarantując sobie miejsce w 4ce. Nie mógł trenować na luzie pół miesiąca i czekać, zbijać bąki do 3 kwietnia. Trenowali ostro przed PP i mecz z Kotwicą wyglądał tak jak wygladał. Nie trzeba być zawodowym sportowcem aby wiedzieć jak się zachowuje ciało po wcześniejszym treningu (amatorskim) choćby na siłowni.Aby nie zanudzać. Turek&Adamek zadecydowali- poswiecamy PP kosztem "nadbudowy", a mecz pucharowy potraktujemy jako przetarcie nie narażajac zawodników na kontuzje. Takiej wersji się na razie trzymam, co najwyżej gorzko się rozczaruję.

Co do karty przetargowej ze sponsorem- nalepszą kartą jest medal w lidze i udział w europejskich pucharach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2009, 12:54 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lut 2008, 13:55
Posty: 185
Lokalizacja: Zgorzelec
Zawodnicy juz rano byli w Zgorzelcu. Jak na podróż z Lublina to niezly czas. Wyglada na to, że juz przed meczem ich bagaże czekały w autokarze. :)
paawlus pisze:
Są w zasadzie 3 ew. powody takiej a nie innej gry Turowa:
1) mają obecnie ciężkie treningi (koszykarskie, wydolnościowe, siłowe)
2) zagrali na zasadzie - "jak najmniejszym nakładem sił, a nóż się uda"
3) odpuścili mecz, bo po co się męczyć i narażać na ew. kontuzje

Wobec powyzszych faktów wykreslił bym pkt. 2 ;)
Troche szkoda kibiców, ale mam nadzieje ze tego nie pożałujemy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2009, 13:26 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Ja mam tylko pytanie dlaczego Daniels gral tak malo? (12min)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2009, 13:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 lut 2008, 12:31
Posty: 15
Lokalizacja: Z domu
wydaje mi sie, ze Daniels tak malo gral wlasnie z tego powodu:
hakunamakata pisze:
Turek&Adamek zadecydowali- poswiecamy PP kosztem "nadbudowy", a mecz pucharowy potraktujemy jako przetarcie nie narażajac zawodników na kontuzje.


Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 13:52 przez corlic, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2009, 14:54 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
Wczorajszy pojedynek byl niewatpliwie najgorszym obrazem Turowa jaki udalo mi sie zobaczyc w ostatnim czasie , jednak Pan Pawel po ostatnich 6 zwyciestwach ma u mnie ,,kredyt zaufania'' (ktorego przyznaje sie nie mial przejmujac paleczke po Sasy)i wierze w zwyciestwa w playoffach ;) Celem minimalnym jakie nalezy osiagnac jest dojscie do finalu - miejmy nadzieje ze zmierzymy sie tam z Anwilem i powinno byc dobrze ;) Mamy dobrych zawodnikow , jeszcze jak sie Alex wstrzeli i bedzie w kazdym meczu powtarzal swoje strzeleckie osiagniecia to mysle ze nic nam nie zabierze mistrzostwa . Troche zdziwily mnie latwe straty Edneya, ale mam nadzieje ze jest to wynikiem tylko i wylacznie ciezkich teningow i ta niedawno powstala ,,chemia'' miedzy zawodnikami naszego teamu nie ,,psuje sie''. Oby wczesniejsze zrozumienie swiezosc gry i wyzsza skutecznosc rzutow zza linii 6,25 towarzyszyla nam juz 3 kwietnia i trwala az do konca rozgrywek :D

Ciekaw jestem bardzo dzisiajszego starcia w PP, bo cos mi sie nie chce wierzyc ze Kotwica popusci Prokomowi i mam nadzieje bedzie interesujacy i zaciety pojedynek :smt026

Po 2q: no i tak jak sie spodziewalem mecz na dobrym poziomie : 37:51 dla 3 po SZ Kotwicy :smt026 i oby wygrala ten mecz 8) Edit : No i wygrana Kotwicy !!! Pokazali niesamowity charakter i zasluzenie wygrali . Widok pokonanych paczesasow - bezcenne !

W przerwie meczu niejaki Piotr - trener klubu z Lublina mowil ze slyszal ze Edney ma drobna kontuzje (dlatego wczorajsza slabsza dyspozycja) ktos cos o tym wie ?


Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 17:38 przez SKRz_Zgc, łącznie zmieniany 6 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2009, 17:35 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Pasztetasy pokonane heh :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..