Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 5:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2009, 20:10 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
ktos wkleil post roberta gruszeckiego na koszykarski.pl i odpowiedzial ktos na niego ::

Cytuj:
Panowie komentujący to dobry znajomy oskarżonego,który organizował im tą zamkniętą imprezę i wiadomo ,że będą próbować zmienić to na swoją stronę.Ja ze swojej strony zapewniam w 100% ,że na nikogo ręki nie podniosłem .Liczyłem ,że strony podejdą do sprawy ugodowo,ale skoro do tej pory nie ma takiej woli od niego ,to ja jako pokrzywdzony będę domagał się swoich praw w sądzie i to jest oczywiste.Jednakże chciałbym zaapelować do kibiców obu klubów,aby ten incydent nie zaważył na stosunkach między nami,które do tej pory układają się w miarę dobrze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2009, 6:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Rzut Danielsa

http://www.youtube.com/watch?v=AsY6VTK_m9I


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2009, 8:02 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2008, 11:43
Posty: 82
Lokalizacja: Zgorzelec
Michał,
Na koszykarski.pl po komentarzach wnioskuje iż wasz kibic oberwał od tak bez powodu.Wszyscy doradzają aby okroił sprawcę z kasy. A sam już chyba wiesz jak było. Nie mam nic przeciwko klubowi kibica AZS i życzę mu wszystkiego najlepszego , ale takie reprezentowanie klubu nie jest godne bycia jego członkiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2009, 8:05 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Entor, w imieniu wszystkich spragnionych obejrzenia tego rzutu DZIĘKUJĘ!!! :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2009, 8:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Entor, w imieniu wszystkich spragnionych obejrzenia tego rzutu DZIĘKUJĘ!!!


Gwoli ścisłości dużo wcześniej zrobił to Nicram tu:

http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.p ... &start=180

Znaczy w odpowiednim wątku...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2009, 19:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Czy ktos narzekał na Miljkovicia? ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2009, 21:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
No i mamy 3 : 0 dla czarno-zielonych, nie powiem, ze zwycięstwo przyszło łatwo ale w Koszalinie zawsze grało sie trudno...
Co do samej gry... nie było najgorzej, chociaz przestoje w 3 kwarcie nie napawały optymizmem... no i obrona szwankowała.
Z mojej obserwacji laika myślę, że dużą, a może decydująca rzeczą ktora wpłynęła na wygraną były rzuty osobiste, 9/9 w pierwszej połowie i w sumie 21/29, czyli 75%.
druga sprawa... Damir, ktos ty wcześniej pisał ;-) że słaby, że gwiazda, że coś tam, dzisiaj udowodnił, że w kluczowych momentach umie zagrac i zdobyc pkt, i chwała mu za to :) Brawo dla Edneya, 17 pkt i te jego wjazdy pod kosz... No i na koniec asysty... 25 do 8 dla nas, to chyba o czymś świadczy...

Może to nie był jakis rewelacyjny mecz w naszym wykonaniu, ale zwycięstwo jet nasze i nasz jest półfinał !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2009, 21:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Dobrze, że ten mecz wygrali.

Graliśmy dobrze przez 3 kwarty, to co się stało w 4 pozostawię do analizy sztabowi szkoleniowego. Wybiórczo indywidualnie: Miljković - chyba zaczął czytać forum lub słuchać co się o nim mówi ;) oby to nie był pojedynczy wybryk (jak przeciw Serbom w Belgradzie) po 4 miesiącach posuchy (całościowej oceny tego gracza jednak nie zmieniam); Daniels - z meczu na mecz coraz lepiej, brawo; Bailey - słaby mecz, trochę gorszy od jego standardowego poziomu i umiejętności niestety; Harris - nic dwa razy się nie zdarza - tak mają młodzi niedoświadczeni zawodnicy, ja bym jednak na niego w pewnym zakresie stawiał; Edney - intelekt, umiejętności i doświadczenie, to on wygrał nam końcówkę i w konsekwencji mecz.

Kto widział wszystkie trzy mecze wie, że wynik rywalizacji nie odzwierciedla jej przebiegu. Co jednak nie zmienia faktu, że wynik mnie cieszy :smt023 Sztab trenerski musi jednak wyciągnąć odpowiednie wnioski i zastosować środki zaradcze, gdyż im dalej tym będzie trudniej.


Ostatnio zmieniony 08 kwie 2009, 21:28 przez paawlus, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2009, 21:35 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 gru 2006, 10:05
Posty: 155
Cytuj:
No i na koniec asysty... 25 do 8 dla nas, to chyba o czymś świadczy...


W asystach niestety bylo 10 do 8 (25 to mielismy fauli).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2009, 21:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Ups... to jakis chochlik sie wkardł... faktycznie aż =tak rózowo nie było... 10:8 dla nas... sorki...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2009, 6:53 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2009, 14:29
Posty: 59
Lokalizacja: Bogatynia
Napisze tak:

TURuuffffffff... :|

Ogolnie zaczelismy mocno i podobala mi sie kontrola wyniku. Tym bardziej, ze mozna sie bylo spodziewac iz AZS nie odpusci, bo dla nich to bedzie koniec sezonu. Nie bede powtarzal sie po innych - wygralismy i juz. Ciesze sie :lol:

Ogolnie zgodze sie z paawlusem jesli chodzi o analize graczy. Musze jednak dodac, ze Damir to gosc ktorego ciezko mi ocenic, ale napewno nie mozna odmowic mu jednego - ducha walki, ktorego mial zawsze. Chcialbym aby zaczal grac jeszcze swobodniej i trafiac tak jak na poczatku sezonu. Nie zapominajmy tez o Robercie, ktory wrzucil te kilka waznych dla nas trojek. No i wspominany Daniels - gosc byl niesamowity od poczatku, ale to co teraz robi.. :smt026

Czekajac na 1/2 finalow zycze chlopakom kolejnej zwyzki formy a WSZYSTKIM wesolych Swiat!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..