Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Z kim zagramy w 1/2 PlayOff ?
Czas głosowania minął 13 kwie 2009, 20:10
Kotwica 19%  19%  [ 6 ]
Czarni 81%  81%  [ 25 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 03 maja 2009, 17:19 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja również chciałam podziękować wszystkim kibicom, którzy pojechali do Słupska...... Z takimi kibicami można jeździć naprawdę wszędzie..... atmosfera była super, doping również.....
Jeszcze raz Wielkie Dzięki....
No i oczywiście podziękowania dla naszych chłopców za mecz i cierpliwość po meczu jak pozowali z uśmiechem na ustach do zdjęć.....

"LET'S GO TURÓW LET'S GO"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 maja 2009, 17:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 kwie 2009, 15:24
Posty: 12
Lokalizacja: Słupsk
Witam! Emocje po półfinałach powoli opadają, czas na nowe serie...Gratuluje Turowowi awansu, wywalczonego po niezłej serii, nie tak jednostronnej jak niektórzy z Was przewidywali, aczkolwiek Turów nie pozostawił złudzeń kto jest lepszy. Nie obyło się bez spięć tak na trybunach ("na kolana") jak i na boisku (Bakic, Dutkiewicz vs Witka czy Drobnjak vs Sroka), ale we wczorajszym meczu było widać że i zawodnicy i kibice darzą się szacunkiem, więc powyższe można wytłumaczyć ferworem walki. Życzę Wam upragnionego Misia, sobie brązu (miałem ochotę na finał, ale na zdrowy rozum jeszcze w styczniu każdy z nas brąz wziąłby w ciemno) i do zobaczenia na meczach w nowym sezonie!Pozdrowienia ze Słupska


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 maja 2009, 21:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Bylem, widzialem, zobaczylem! :smt026 Panie Michalski ! Dzięki za wyjazd! Turów!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2009, 10:02 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 20:04
Posty: 123
Lokalizacja: Zgorzelec
A teraz z innej beczki. Co się stało Miljkoviciovi podczas meczu? Widziałam że go chyba Bakić walnął łokciem. A potem zauważyłam że ma coś pod okiem. Nikt nic o tym nie mówi.. jakos tak cicho.. nikt nic nie wie xD Więc się pytam tutaj na forum ;) Pozdrawiam ;) :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2009, 10:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Po wizycie w Ustce w moim plecaku zadomowiły się obce gacie! Żona moja po wykonaniu profilaktycznego prześwietlenia bardzo zdziwiła się, że są to meskie gatki 8) Właściciel proszony jest o kontakt i wytłumaczenie całej zaistniałej sytuacji :oops: Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim uczestnikom wyprawy! Turów!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2009, 15:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
mauzer,


Ty masz moje gacie a ja miałem całkiem nowe na sobie po przyjeździe.
Pomyśl teraz ile ja się musiałem natłumaczyć swojej żonie.
Zabierz je czyste na Sopot na zmianę. :smt026 :smt026 :smt026 :smt082 :lol:
Pozdra :D wiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2009, 18:33 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
mauzer pisze:
Po wizycie w Ustce w moim plecaku zadomowiły się obce gacie! Żona moja po wykonaniu profilaktycznego prześwietlenia bardzo zdziwiła się, że są to meskie gatki 8) Właściciel proszony jest o kontakt i wytłumaczenie całej zaistniałej sytuacji :oops: Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim uczestnikom wyprawy! Turów!!!


tomczan pisze:
mauzer,


Ty masz moje gacie a ja miałem całkiem nowe na sobie po przyjeździe.
Pomyśl teraz ile ja się musiałem natłumaczyć swojej żonie.
Zabierz je czyste na Sopot na zmianę. :smt026 :smt026 :smt026 :smt082 :lol:
Pozdra :D wiam.



:smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044
to się ubawiłam jak to przeczytałam.....
mauzer zastanawiam się czy żona nie wolałaby jednak zobaczyć tam gatek damskich ;)
zapewne widok miny Twojej żony był bezcenny;)
Pozdrawiam Was serdecznie:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2009, 21:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiedziałem że tak wszyscy to odbiorą .
Super,że uśmiech na Waszych twarzach z tej sytuacji zagościł.
I właśnie o to nam chodziło. :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2009, 6:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Dokładnie o to chodziło! :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 Szykujmy się teraz na Sopocik! Musi być jeszcze głośniej i jeszcze barwniej! Pozdrawiam wszystkich! Turów!

[ Dodano: Czw Maj 07, 2009 7:36 am ]
Po meczu w Słupsku robione były zdjęcia grupowe razem z zawodnikami, te przy autobusie! Prośba do tych co je posiadają. O ile to możliwe, to bardzo chetnie zobaczyłbym je na tym forum! Z góry wielkie dzięki!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..