Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Kto zdobędzie Mistrzostwo Polski ?
Czas głosowania minął 15 maja 2009, 16:02
TURÓW - dość szybko i łatwo 5%  5%  [ 3 ]
PROKOM - dość szybko i łatwo 13%  13%  [ 7 ]
TURÓW - po długiej i zaciętej rywalizacji 62%  62%  [ 34 ]
PROKOM - po długiej i zaciętej rywalizacji 7%  7%  [ 4 ]
NIE WIEM - to będzie kolejna "rosyjska ruletka" 13%  13%  [ 7 ]
Liczba głosów : 55
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 19 maja 2009, 22:05 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Zaraz lecę pod Centrum i ruszam w TOUR do Sopotu :)

Mam nadzieję, że w następną noc będę spokojniejszy niż teraz, a na pewno weselszy :D

Oby jutro przebudził się ktokolwiek i zagrał mecz życia.. rzucił 81 punktów sam a reszta na średnim poziomie :D Chyba nie wymagam za dużo ? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 8:38 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2006, 10:53
Posty: 56
Lokalizacja: II Armii
Na forum basketa dilitus napisał:

Cytuj:
Dla Gazety

Qyntel Woods

koszykarz Prokomu

Mam nadzieję, że finał skończymy już w środę. Zasłużyliśmy na mistrzostwo. Co będzie dalej, czy zostanę w Sopocie? Grę w Prokomie uzależniam od obecności trenera Pacesasa, a ponieważ wiem, że zostanie on tu na kolejny rok, dlatego niewykluczone, że i ja zostanę. Od początku wiedziałem, że moje przyjście do Sopotu to szansa zarówno dla mnie, jak i dla trenera. Trener mi zaufał, czego potrzebowałem. Atmosfera w drużynie jest świetna. Wszyscy doskonale rozumiemy, że mamy wspólny cel - mistrzostwo. Najwięcej czasu spędzam z Tyronem Brazeltonem. To świetny facet, jesteśmy jak bracia. Staram się nauczyć go tego, czego mi nikt nigdy nie wytłumaczył. Ponieważ musiałem uczyć się na własnych, bolesnych błędach, chcę, żeby młodsi gracze rozumieli, że nie jestem dumny z tego, co robiłem [nielegalne walki psów, bójki w klubach nocnych, palenie marihuany - red.], i że to nie jest droga, którą powinni iść. Czy zgadzam się z opinią, że Woodsa może powstrzymać tylko... Woods? Przerabiałem to w zeszłym tygodniu. W drugim meczu z Turowem zostałem sfaulowany i ponownie zaczęły boleć mnie plecy. Nie byłem w stanie grać na 100 proc. Dlatego też, gdy w czwartej kwarcie Turów postawił strefę i straciliśmy prowadzenie, nie byłem w stanie wziąć na siebie ciężaru gry. Robiłem, co w mojej mocy, ale plecy Woodsa powstrzymały Woodsa. Jeśli skończymy dziś finał, to będą wakacje. Chcę spędzić jak najwięcej czasu z moją córeczką. Bez względu na to, co będziemy robić. Moja córeczka ma już pół roku, więc czas najwyższy, by nauczyła się kozłować.


Jest wo notatka która była umieszczona jeszcze wczoraj w artykule na gazeta trojmiasto. Dzisiaj została ona juz usunięta i pozostały tylko jakieś liczby Woodsa.
Ciekawe o co kaman. Może jest coś na rzeczy :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 11:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 mar 2008, 9:38
Posty: 39
Lokalizacja: Bogatynia
Jeszcze Sopot nie wygrał czwartego meczu , więc nie wiem dlaczego co niektórzy już myślą , że jest po finale.Wydaje mi sie , że wśród kibiców nie ma wiary , że ta drużyna może wygrać dla Zgorzelca złoto.Mamy finał , a w hali na wszystkie mecze można dostać bilety bez stania po kilka godzin w kolejce przed meczami jak było wcześniej.
Za Filipowskiego hala zawsze była pełna nawet gdy byliśmy w dwumiesięcznym dołku natomiast w ply-off tak nie jest.Finał dla większości ekip z plk jest nieosiągalny przez całe swoje istnienie natomiast my nie potrafimy chyba tego docenić i się z tego cieszyć.Co do trenera to wiadomo , że Turkiewicz to nie Filipowski,ale co Wy od niego chcecie.Wyciągnął drużynę z dołka w który Filipowski ją wprowadził,końcowy wynnik to w najgorszym wypadku srebro dlatego dajcie mu spokój .Póki pilka jest w grze to walczmy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 16:37 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2009, 19:18
Posty: 171
Lokalizacja: Zgorzelec
BAILEY WYSTAPI !!! ALE ZA TO HARRIS NIE ZAGRA :D

WYGRAMY HEHE !!!! POZDROWIENIIAAA Z ZA MONITORA :)) :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 18:36 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Znowu drugi; cale zycie ciagle drugi; nawet jak gdzies pierwszy bylem czulem sie jak drugi k!#%a; w zyciu wiecznym tez drugi ?
Na 1500 drugi, z polskiego drugi, w noge drugi, z zielnika drugi... i tak k!#%a do zajebania


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 18:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
MAMY MISTRZA!!!! :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026
CO Z TEGO ,ŻE WICE..... ?
ALE ZAWSZE TO MISTRZ!!!!!!!
:smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026


Ostatnio zmieniony 20 maja 2009, 20:31 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 18:56 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2008, 18:25
Posty: 28
Lokalizacja: Zgorzelec
Zwrócił ktoś uwagę na wypowiedz "Witki Magica Kebaba" po meczu? "żeby wygrać z Prokomem musielibyśmy zagrać na 100% naszych możliwości" ... no i po takim wywiadzie ręce mi opadły


..............THE END....................


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 19:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Mecz jaki był kazdy widział.Nie graliśmy nic nowego,nic co mogłoby zaskoczyc przeciwnika.Przerażająca,jak zwykle,jest 2 kwarta.Gramy chaotycznie,bronimy słabiutko a w ataku nie stwarzamy zagrożenia.Z całym szacunkiem dla Bochno-młody człowiek powinien dostac szanse gry w nizszej lidze i niech tam ogrywa się.Jezeli Turów ma zamiar w przyszłości walczyc o mistrzostwo to trzeba wydac troszeczke grosza na gracza pokroju KIkowskiego bądź Leończyka.Na chwilę obecna żaden z młodzieżowców Turowa nie nadaje sie do gry na tym poziomie rozgrywek.
Cieszy mnie SREBRO,choc wiadomo ZŁOTO smakowałoby lepiej.Taki jest sport.
W tym sezonie,w tym finale byliśmy ZDECYDOWANIE SŁABSI.
Sezon sie skończył i czas aby włodarze klubu zaczęli poważnie myśleć o budowie nowej druzyny,zaczynając oczywiście od TRENERA !


Ostatnio zmieniony 20 maja 2009, 19:13 przez Tomski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 20:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 maja 2009, 18:01
Posty: 9
Lokalizacja: Sopot
Dziękuje Za kolejny sezon :) Gratuluje Vice-Mistrzostwa i mam nadzieję że się spotkamy za rok. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 20:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak to jeden z moich kolegów trafnie skomentował:"... za 10 lat będziemy się cieszyć z tych trzech tytułów "wicka".Popatrz na Śląsk Wrocław.Oni już mają co wspominać... ."
Cieszmy się z tego co już mamy. :smt026 :smt026 :smt026
Arek Z. Pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 20:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Po 1 kw. miałem nadzieję na wyrównany mecz, jakąś walkę. Jednak gdy się przegrywa 2 kw. 32:13, to nie ma o czym gadać... Z podziwem ale i z żalem patrzyłem na Edneya, który nie miał z kim grać, a dodatkowo został fizycznie wyeksploatowany... Więcej o tym meczu nie mam co pisać. Warto już podsumować sezon w odpowiednim temacie.

PS Z kim na trybunach witał się Drobnjak po prezentacji drużyn?! Pytanie do obecnych na meczu.


Ostatnio zmieniony 20 maja 2009, 21:01 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 21:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 lut 2008, 12:31
Posty: 15
Lokalizacja: Z domu
smiem twierdzic, ze z jagodnikiem, ktory w zgorzelcu takze byl obecny, ale 100% pewnosci nie mam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 21:41 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
corlic pisze:
smiem twierdzic, ze z jagodnikiem, ktory w zgorzelcu takze byl obecny, ale 100% pewnosci nie mam


mi sie w tv wydawalo ze z kims czarnym


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2009, 21:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 lut 2008, 12:31
Posty: 15
Lokalizacja: Z domu
tzn ja widzialem tylko jak ruszyl z reka, pozniej sie odwrocilem na chwile ;) dlatego sie domyslam, ze moze z jagodnikiem ;p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2009, 7:03 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
Jagodnik również był na ostatnim meczu w Zgorzelcu. Siedział z kibicami za ławką Prokomu. Czyżby planował powrót czy to tylko zbieg okoliczności?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..