Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13 maja 2009, 13:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
KK TUR organizuje wyjazd do Sopotu na mecz nr 5 i mam nadzieję, że będzie to wyjazd po tytuł. Odbędzie się on niezależnie od wyniku dwumeczu w Zgorzelcu dzięki zwycięstwu naszej drużyny nad Asseco w dniu wczorajszym.
Wyjazd z pod CS we wtorek (19.05.2009) o godz.21.00. Zbiórka najpóźniej na 15 min. przed odjazdem w związku z potrzebą podpisania zobowiązania wyjazdowego. Koszt wyjazdu to 3 zł ubezpieczenie. Decyduje kolejność zapisów jednak pierwszeństwo wyjazdu mają członkowie KK TUR. Zapisy tradycyjnie "u Świstaka", a miejsc coraz mniej (autobus mieści tylko 49 osób).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2009, 17:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 mar 2009, 9:35
Posty: 151
Lokalizacja: Pieńsk
Na pewno liczy się kolejność zapisów ,a że jest to wyjazd na środę (20.05.09r.) ,więc wszyscy powinni się ,bez problemu znależć na liście ,ponieważ nie każdemu pasuje wyjazd w środku tygodnia. Więc apeluję do chętnych zapisujcie się ,nie czekajcie na ostatnią chwilę . :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026

[ Dodano: Sro Maj 13, 2009 6:15 pm ]
TURÓW TYLKO TURÓW!!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2009, 20:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Jest wyjazd, wszystko fajnie pięknie, ALE żeby o 21:00 był wyjazd to już jest przesada. Przypomne, że mecz jest tym razem o 18:00, a nie o 14:00 jak to było w niedziele. Napierwszy mecz również wyjeżdżaliśmy o 21:00, a w sopocie byliśmy około 7:00 rano. Do 14:00 jeszcze dało się wytrzymać, ale do 18:00 to masakra. Podobnie było w Starogardzie Gdańskim i kto tam był to wie, co znaczy czekać 10 godzin w obcym mieście i jeszcze na dodatek jak będzie padał deszcz? (padało w weekend w Sopocie). To że kierowcy muszą swoje odczekać to ok, ale nadal to jest przesada z tą godziną wyjazdu.


P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2009, 21:45 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
KeMoT^^ pisze:
Podobnie było w Starogardzie Gdańskim i kto tam był to wie, co znaczy czekać 10 godzin w obcym mieście


niedalo rady wytrzymac 10 godzin w tej dziurze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2009, 21:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 mar 2009, 9:35
Posty: 151
Lokalizacja: Pieńsk
Jedziecie teraz w środku tygodnia ,a więc i ruch na drogach może być większy ,a dochodzi do tego 9 godzin odpoczynku dla kierowców , oraz odpukać różne nieprzewidziane sytuacje po drodze (jak jechaliście do Słupska przypomnij sobie drogę zablokowaną).Dobrze że na ostatnim wyjeżdzie nic się nie wydarzyło po drodze ,ale w razie czego i przy tak dalekiej trasie lepiej być wcześniej ,niż w razie czego spóżnić się na mecz lub go nie oglądać. :smt084 :smt084 :smt084 :smt084 :smt084 :smt084 :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2009, 6:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Wszyscy wiemy,że 10 godzin jazdy bardzo męczy,zarówno kierowców ,jak i uczestników wyjazdu.Po przejechaniu tylu kilometrów człowiek nie wygląda na zadowolonego.Jest cieniem samego siebie.Dlatego uważam,że "snując" się po Sopocie prawie 12 godzin, "człapiąc" z nogi na nogę ,nie będziemy super wizytówką zarówno KK ,jak i Naszego Miasta.
Pozdrawiam.


P.S
:lol: Jeżeli pogódka dopisałaby to można na plaży zrobić czarno-zielony kobierzec z ludzkich ciał.Foczka,mors,foczka,mors,foczka,mors,mors,mors.... :oops: tak nie wolno!!! Musi być foczka. :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2009, 6:59 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomczan pisze:
Dlatego uważam,że "snując" się po Sopocie prawie 12 godzin, "człapiąc" z nogi na nogę ,nie będziemy super wizytówką zarówno KK ,jak i Naszego Miasta.


Może więc jakieś sugestie co do godziny wyjazdu? Sądzę, że można to jeszcze zmienić, uwzględniając oczywiście wymagany przez kierowców czas na odpoczynek (9h). Wg moich wyliczeń, to tak ok.2-3 w nocy, tylko czy nie lepiej ułożyć się na plaży i pokimać sobie (tak zrobiłem w ubiegłym roku i byłem opalony z jednej strony, ale nie żałuję).

A trochę odbiegając od tematu: i jak Tomczan z tymi "obiecankami-cacankami"?


Ostatnio zmieniony 15 maja 2009, 7:02 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2009, 7:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
2:00 w nocy to już bardziej pasująca godzina. Może i rok temu kimałeś sobie na plaży, ale w tym roku padał deszcz, a jak będzie padał znowu?


P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2009, 13:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
KeMoT^^ pisze:
a jak będzie padał znowu?

to wezmę parasol:)

Nie starajcie się doszukiwać problemów, bo po co bić pianę, jak się nie jedzie. Ja chcę być dowieziony do Sopotu bezpiecznie i w taki sam sposób chcę wrócić, więc ma dla mnie znaczenie godzina wyjazdu i dojazdu na miejsce, bo im szybciej zajedziemy, tym dłużej kierowcy będą odpoczywać, a nie jest to bez znaczenia. Poza tym dochodzą argumenty poruszone przez Świstaka, które też mają znaczenie.
Ja osobiście wolę poczekać na mecz, niż czekać po meczu nerwowo na upływ 9-cio godzinnego czasu odpoczynku kierowców.
To tyle w temacie.

UWAGA!!!

Wszystkie osoby z poza KK TUR, które zapisały się na wyjazd do Sopotu w poniedziałek od godziny 12.00 powinny sprawdzić, czy znalazły się na liście wyjazdowej. Zarząd KK TUR podjął taką decyzję zgodnie z życzeniem sponsora, że wyjazd jest sponsorowany dla Klubu Kibica TUR, a osoby z poza KK mogą uczestniczyć w wyjeździe wyłącznie jako osoby uzupełniające skład osobowy. Mimo, że decyzję taką podjęła większość członków Zarządu KK, to odpowiadam za nią ja jako Prezes tego Zarządu i wszelkie pretensje z tytułu usunięcia kogoś z listy proszę kierować pod moim adresem, a nie Świstaka, gdyż On tylko dokonuje zapisów i nie jest w żadnym stopniu osobą decyzyjną w kwestii stanu osobowego na wyjazd.


Ostatnio zmieniony 15 maja 2009, 13:52 przez grengo, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2009, 15:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lip 2005, 19:47
Posty: 46
Taki Klub Kibica to tylko w Zgorzelcu może być,wstyd... :cry: :| Moglibyście chociaż na publicznym forum takich rzeczy nie pisać,bo prawdziwi kibice Turowa muszą się wstydzić!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2009, 9:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
janekmilan pisze:
Taki Klub Kibica to tylko w Zgorzelcu może być,wstyd... :cry: :| Moglibyście chociaż na publicznym forum takich rzeczy nie pisać,bo prawdziwi kibice Turowa muszą się wstydzić!


O czym Ty piszesz kolego, bo jakoś nie rozumiem, co wstydliwego jest w moim powyższym poście.
Mam dla Ciebie propozycję: załóż sobie swój klub kibica i rób wszystko tak, aby było super i cacy. Jeżeli Ci się nie podoba, a jesteś członkiem KK, to zawsze możesz odejść. Napisałem tak dlatego, że jeżeli o czymś piszesz, to napisz od razu jak to poprawić (krytyka konstruktywna), a nie rzucaj haseł z których nic nie wynika.

UWAGA!!!

W dniu wczorajszym konsultowałem się z kierowcą, jaka godzina wyjazdu do Sopotu byłaby wg niego najrozsądniejsza.
Wg ustaleń z kierowcą informuję, że wyjazd do Sopotu odbędzie się w środę (20.05.2009) o godzinie 0.15 spod Centrum Sportowego.


Ostatnio zmieniony 16 maja 2009, 9:09 przez grengo, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2009, 11:45 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
A trochę odbiegając od tematu: i jak Tomczan z tymi "obiecankami-cacankami"?



No cóż... .
Wydaje mi się ,że już sobie sam odpowiedziałeś zadając to pytanie.
Tylko dobrze ukierunkowana krytyka zmusza do działania.
Stąd chyba te wyjazdy??? :P :lol:
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 16 maja 2009, 11:55 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2009, 20:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomczan pisze:
Tylko dobrze ukierunkowana krytyka zmusza do działania.


Jesteś w błędzie, ale to mogę wyjaśnić Ci poza forum.

[ Dodano: Pon Maj 18, 2009 11:24 am ]
UWAGA!!!
Na wyjazd załapali się wszyscy chętni, oprócz Pana Horodeckiego, który nie dopełnił formalności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..