Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2009, 9:55 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2008, 11:43
Posty: 82
Lokalizacja: Zgorzelec
Basta !!! ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2009, 17:45 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
lord_alex pisze:
Krzysiu nie denerwuj się , napisałem że poszczególni członkowie klubu kibica a nie że wszyscy.


Chyba tego nie należałoby komentować. :smt044 :smt082 :smt026 :roll: itd. ... . :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2009, 17:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 mar 2009, 9:35
Posty: 151
Lokalizacja: Pieńsk
To jest jak w banku że będę na pierwszym meczu w tej koszulce i myślę że nie tylko ja .A swoją drogą pokaż mi Grengo zapis w statucie że mi tego nie wolno!!! Biały kolor koszulki i napisy zielone to jak najbardziej barwy klubowe ,nawet zawodnicy grają w białych strojach!!!! :smt084 :smt084 :smt084 :smt084

[ Dodano: Pią Wrz 25, 2009 6:52 pm ]
TURÓW TYLKO TURÓW!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2009, 20:30 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
nie chciałbym być nieuprzejmy względem prezesa KK ale na jednym z tematów na tym forum ktoś wytknął a prezes sam się przyznał że na jednym z meczów bardzo dobrze było widać na przybliżeniu KK w TVP Sport że prezes nie ma na sobie barw klubowych więc po co toczyć pianę z regulaminem że ktoś przyjdzie w innej koszulce mając na celu zaprezentowanie swojej wizji (którą również popieram) ?
przeprasza za offtopic


Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, 20:32 przez matii, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2009, 9:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
matii pisze:
nie chciałbym być nieuprzejmy względem prezesa KK ale na jednym z tematów na tym forum ktoś wytknął a prezes sam się przyznał że na jednym z meczów bardzo dobrze było widać na przybliżeniu KK w TVP Sport że prezes nie ma na sobie barw klubowych


matii o ile jest to aż takie drażliwe, że na przestrzeni 7 lat istnienia oficjalnego KK TUR aż jeden raz udało mi się być na meczu w innych barwach niż są określone, to bardzo wszystkich za ten fakt przepraszam.

Świstak pisze:
.A swoją drogą pokaż mi Grengo zapis w statucie że mi tego nie wolno!!!


Par.17 pkt 2

Członkowie zwyczajni mają obowiązek:
1. Brania udziału w działalności Stowarzyszenia i realizacji jego celów;
2. Przestrzegania statutu i uchwał władz Stowarzyszenia;
3. Regularnego opłacania składek członkowskich;
4. Wykonywania prac na rzecz Stowarzyszenia w ramach realizacji celów.

O ile nie pamiętasz, to na początku kadencji tego Zarządu zostało przez ten Zarząd podjętych kilka uchwał porządkowych, z którymi zostali zapoznani wszyscy członkowie KK TUR i między innymi znajduje się tam też uchwała o wyglądzie w trakcie rozgrywania zawodów sportowych, ale jak Cię znam, to będziesz Grześ argumentował swoją rację w każdy możliwy sposób, aby tylko postawić na swoim.

Ja nie mam problemu z tym, że jest akcja, bo koszulki nie noszą treści obraźliwych, ale ich kolor (biel) nie jest kolorem klubowym (pokaż, który górniczy klub ma barwy z przewagą białego), a to że zawodnicy grają w białych strojach wynika z regulaminu rozgrywek PLK, a nie z barw klubowych (wg.regulaminu każda drużyna występująca w rozgrywkach PLK powinna posiadać dwa komplety strojów-jasne na mecze na własnym boisku i ciemne na mecze wyjazdowe).

Nie piszę tego aby się z kimkolwiek kłócić czy spierać w temacie, ale uważam, że każdy ma prawo do manifestowania swoich racji czy poglądów w sposób przez niego samego uznany za słuszny, z pełnymi tego konsekwencjami, jednak niestosowanie się członków KK TUR do zapisów statutowych, które sami uchwalaliśmy jest naganne.

Jeżeli zaś chodzi o całą tę dziwną sytuację z wyimaginowaną przez kilka osób przeprowadzką powiem tylko tyle, że przy całym szacunku dla Was zaczyna mnie już śmieszyć ten Wasz upór w przekonywaniu ludzi na forum i nie tylko do tego, że taka przeprowadzka się odbędzie.
Ja też nie cieszę się z faktu dojeżdżania do Wrocławia na mecze, ale czy naprawdę nie rozumiecie tego, że firma która wykłada na nasz klub najwięcej ma prawo żądania od nas tego, gdzie te mecze (puchar) mają się odbywać.
Przecież klub i drużyna zostają tutaj w Zgorzelcu i nadal to będzie Turów Zgorzelec. W Stanach całe kluby przenoszą się do innych miast, bo idą za większą kasą i nikogo to nie dziwi, a tu cała koszykarska Polska się z nas śmieje. Przecież wystarczy popatrzeć na Wrocław. Jeżeli z klubem ma się cokolwiek stać, to się stanie i wąska grupa zapaleńców nie jest w stanie nic z tym zrobić, poza podnoszeniem krzyku i wrzasku, a możni tego kraju i tak zrobią co zechcą. Kto ma kasę, ten ma władzę i to jest stara i niezmienna racja, więc nie ma sensu podniecanie się tym wszystkim. Życie jest zbyt krótkie i piękne, by marnować je na takie akcje z nerwami w tle, które i tak niczego nie zmienią.
Pozdrawiam wszystkich i oby tych złych sytuacji było w tym sezonie jak najmniej.

Jako uzupełnienie dodam tylko, że całą akcja została podjęta przez kilka osób (które jednocześnie są członkami KK TUR), ale prowadzą tę akcję samodzielnie i na własną odpowiedzialność i wszelkie ich działania w tej akcji nie są działaniami KK TUR.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2009, 17:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 mar 2009, 9:35
Posty: 151
Lokalizacja: Pieńsk
Bardzo mnie cieszy takie duże zainteresowanie tematem koszulek ,w dalszym ciągu można je zamawiać .Ci kibice którzy zapisali się u mnie proszę zgłosić się po odbiór .KRZYSIU a jak czytam twoje odpowiedzi to mam takie wrażenie że jesteś przedstawicielem Klubu Sportowego ,a nie Klubu Kibica?

[ Dodano: Pon Wrz 28, 2009 6:57 pm ]
TURÓW TYLKO TURÓW!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2009, 18:32 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lut 2008, 13:55
Posty: 185
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Jeżeli z klubem ma się cokolwiek stać, to się stanie i wąska grupa zapaleńców nie jest w stanie nic z tym zrobić, poza podnoszeniem krzyku i wrzasku, a możni tego kraju i tak zrobią co zechcą. Kto ma kasę, ten ma władzę i to jest stara i niezmienna racja, więc nie ma sensu podniecanie się tym wszystkim.

oczywiscie ze tak , ciężkie do przełkniecia ale tak jest i żadne koszulki , podkoszulki czy kalesony ;) nic nie pomogą. Świstak ...sprzedaz koszulek daje jakis ruch w twoim biznesie ...rozumiem ... ale Krzysiu pisze rozsądnie ..powinieniesz to rozumieć a jak nie to przykro mi. W biznesie nie ma sentymentów ...stare ale zawsze aktualne ... jest tyle przykladów


Ostatnio zmieniony 28 wrz 2009, 18:34 przez matrix, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2009, 19:19 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
matrix pisze:
grengo napisał/a:
Jeżeli z klubem ma się cokolwiek stać, to się stanie i wąska grupa zapaleńców nie jest w stanie nic z tym zrobić, poza podnoszeniem krzyku i wrzasku, a możni tego kraju i tak zrobią co zechcą. Kto ma kasę, ten ma władzę i to jest stara i niezmienna racja, więc nie ma sensu podniecanie się tym wszystkim.

oczywiscie ze tak , ciężkie do przełkniecia ale tak jest i żadne koszulki , podkoszulki czy kalesony ;) nic nie pomogą. Świstak ...sprzedaz koszulek daje jakis ruch w twoim biznesie ...rozumiem ... ale Krzysiu pisze rozsądnie ..powinieniesz to rozumieć a jak nie to przykro mi. W biznesie nie ma sentymentów ...stare ale zawsze aktualne ... jest tyle przykladów

Może i nie da ale może ktoś chce wydac sobie swoje zarobione pieniądze na taka koszulke i chodzic w niej na mecze ??
Grengo jak sam mówisz NIE PODNIECAJCIE SIĘ TAK i nie próbujcie przekonac ludzi żeby nie chodzili w tych koszulkach na mecze... Pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2009, 20:32 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2009, 23:10
Posty: 113
Lokalizacja: Bogatynia
To świstak jako jedyny zaproponował że może załatwić te koszulki jak a nie P. Prezes KK jeżeli pan prezes jest taki bez interesowny to czemu w rozmowie telefonicznej ze mną przed wyjazdem do Włocławka mówił że mój wniosek do kk jest złożony jako drugi i nabór będzie dokonywany w kolejności wniosków Ja jakoś się nie dostałem się do KK, a zobaczymy czy nie będzie przynajmniej dwóch nowych twarzy w kk pozdro...
PS Ta dymisja troszeczkę opóźniona :smt026 :smt026 to trzeba było zrobić przed ME.... teraz to nic nie znaczy nowy Prezes będzie musiał czekać rok na dokonanie zmian w KK pozdrawiam i gratuluje mądrych decyzji :smt026


Ostatnio zmieniony 28 wrz 2009, 20:34 przez Klaudi, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2009, 8:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Klaudi pisze:
jeżeli pan prezes jest taki bez interesowny to czemu w rozmowie telefonicznej ze mną przed wyjazdem do Włocławka mówił że mój wniosek do kk jest złożony jako drugi i nabór będzie dokonywany w kolejności wniosków Ja jakoś się nie dostałem się do KK, a zobaczymy czy nie będzie przynajmniej dwóch nowych twarzy w kk pozdro...


a czytałeś wszystkie informacje, które ja zamieszczam na tym forum, np. w dziale Klub Kibica? Jeżeli tak, to powinieneś wiedzieć, iż decyzje co do przyjęć nowych członków do KK są uzależnione od tego czy kogoś z tego KK usuniemy. Na dzień dzisiejszy nikogo nie usunęliśmy, więc podpowiedz mi kogo usunąć, aby przyjąć Ciebie?

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi powiem Ci, że na pewno pojawią się nowe twarze na sektorze KK, bo wielu członków KK z sobie tylko znanych powodów nie zapisało się na karnety, co nie oznacza, że ludzie ci staną się nowymi członkami KK TUR.

Klaudi pisze:
Ta dymisja troszeczkę opóźniona to trzeba było zrobić przed ME....


To świadczy o tym, że masz bardzo małą wiedzę w tym temacie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2009, 21:53 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2009, 23:10
Posty: 113
Lokalizacja: Bogatynia
W moim przypadku było tak jako członka to tak ale na sektor nie bo nie ma miejsc, a teraz na sektor są a na członka nie ma, panie Prezesie wstyd jeszcze raz wstyd.
Już któryś raz na tym forum spotykam się ze stwierdzeniem prezesa kk (To świadczy o tym, że masz bardzo małą wiedzę w tym temacie), i wyszło na to że kłamstwo nie popłaca albo Prezes ma małą wiedze w tych tematach co idzie za tym musiał się podać do dymisji .....
:smt026 :smt026 ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 paź 2009, 5:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Klaudi pisze:
W moim przypadku było tak jako członka to tak ale na sektor nie bo nie ma miejsc, a teraz na sektor są a na członka nie ma, panie Prezesie wstyd jeszcze raz wstyd.

Widać dużo wody jeszcze musi upłynąć zanim zrozumiesz, że sytuacje potrafią się zmieniać. Przypomnij sobie, że chciałeś się dostać do KK i na sektor w czasie trwania sezonu, więc jak miałem zapewnić ci miejsce? Nie uważam, że mam się czego wstydzić.

Klaudi pisze:
Już któryś raz na tym forum spotykam się ze stwierdzeniem prezesa kk (To świadczy o tym, że masz bardzo małą wiedzę w tym temacie), i wyszło na to że kłamstwo nie popłaca albo Prezes ma małą wiedze w tych tematach co idzie za tym musiał się podać do dymisji .....


Uważaj, bo to już oszczerstwo. O ile wskażesz mi, że to ja kłamię, a nie ty potrafisz zrozumieć, to osobiście się tu pokajam. Ale jeżeli nie będziesz umiał wskazać mojego kłamstwa a swoje dziwne przemyślenia będziesz traktował tak jak to czynisz, to wyjdzie tylko na to, że brakuje ci trochę...
Jako uzupełnienie powiem ci tylko, że moja dymisja nie jest następstwem tego o czym piszesz, ale o tym nie muszę nikogo informować tu na forum, natomiast czuję się zobowiązany do podania powodów swojej dymisji członkom KK na Walnym Zebraniu.

[ Dodano: Czw Paź 01, 2009 8:59 am ]
Klaudi pisze:
Już któryś raz na tym forum spotykam się ze stwierdzeniem prezesa kk (To świadczy o tym, że masz bardzo małą wiedzę w tym temacie)


uzupełnię twoją wiedzę, bo nie zrozumiałeś: dymisję złożyłem przed ME w koszykówce, ale aby się uprawomocniła musi się odbyć Walne Zebranie członków KK TUR (myślę, że już dosyć jasno i zrozumiale ci to wyjaśniłem).

Enter (tzn.koniec w temacie).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 paź 2009, 15:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Koszulki powstały, niektórzy je zakupili. Część osób będzie je nosić na meczach, czego osobiście nie uważam za prowokacje - hasło jest neutralne, "niezaczepne".
Temat wyczerpany. Wątek zamykam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..