Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 22:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
Hmmm... tak czytam te Wasze wpisy i się zastanawiam... czy napis jaki wymyślono aby był na koszulkach jest hasłem który może kogoś urazić? Przecież tam nie ma nic takiego... Ten co nawet nie miałby pojęcia o tej akcji mógłby tylko pomyśleć, że to normalne hasło kibiców związanych z klubem i miastem, z historią w tle.
Znajomy (kibic innego klubu) powiedział, że pomysł na takie hasło na koszulkach jest świetny...
Nawet jeśli my kibice mamy mylne interpretacje intencji sponsorów/klubu to lepiej zapobiegać niż leczyć... a koszulka z takim hasłem się na pewno przyda nie tylko w czasie tej akcji ;)
Więc co Was uraża w haśle:
KS TURÓW...
BOT TURÓW...
PGE TURÓW...
ZAWSZE ZGORZELEC!!!
????????????????????????????????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 23:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
katrin zgadzam sie z tobą w 1000 % !!! Gdzie tu jakaś uraza do kogokolwiek ??? To świetny pomysł podkreślający przywiązanie nas kibiców do Klubu, naszego Klubu ze Zgorzelca !!!
Szlak mnie trafia jak czytam, o jakiejś plityce, że to urazi zawodników ???????????

Jak ???????? Pytam się jak ????????

A jak się jeden z drugim pytają co ma na celu ta akcja, to odpowiadam, :

Ma na celu podkreślenie że my żyjemy koszykówką w tym regionie !!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 6:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 kwie 2008, 8:24
Posty: 48
Lokalizacja: zgorzelec
pokemon15 pisze:
katrin zgadzam sie z tobą w 1000 % !!! Gdzie tu jakaś uraza do kogokolwiek ??? To świetny pomysł podkreślający przywiązanie nas kibiców do Klubu, naszego Klubu ze Zgorzelca !!!
Szlak mnie trafia jak czytam, o jakiejś plityce, że to urazi zawodników ???????????

Jak ???????? Pytam się jak ????????

A jak się jeden z drugim pytają co ma na celu ta akcja, to odpowiadam, :

Ma na celu podkreślenie że my żyjemy koszykówką w tym regionie !!!!!!!


dokładnie zgadzam się z wami w 100% nikt nikogo nie zmusza do przyłączenia do tej akcji prawdziwi kibice którzy są na dobre i na złe z drużyną napewno się przyłączą pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 6:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
Cytuj:
prawdziwi kibice którzy są na dobre i na złe z drużyną napewno się przyłączą

mam rozumiec, ze jezeli nie popieram akcji i nie chce sie do niej przylaczyc, to nie jestem prawdziwym kibicem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 6:53 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
KS TURÓW...
BOT TURÓW...
PGE TURÓW...
ZAWSZE ZGORZELEC!!!

Nie no, taka koszulke to chyba nawet sam sobie kupie... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 10:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
tommason pisze:
Cytuj:
KS TURÓW...
BOT TURÓW...
PGE TURÓW...
ZAWSZE ZGORZELEC!!!

Nie no, taka koszulke to chyba nawet sam sobie kupie... 8)




A po co Ci ta koszulka???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 12:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Tomczan pisze:
tommason napisał/a:
Cytat:
KS TURÓW...
BOT TURÓW...
PGE TURÓW...
ZAWSZE ZGORZELEC!!!

Nie no, taka koszulke to chyba nawet sam sobie kupie...




A po co Ci ta koszulka???


Może zbiera :P
Akcja jest dla nas kibiców robiona dlatego że mamy obawy bo coraz więcej mówi się o Wrocławiu a Turów zawsze był Zgorzelecki i zawsze będzie!!! Nie chodzi mi już tutaj o jakieś domysły z przenoszeniem klubu tylko o samą gre we Wrocławiu naszej drużyny!! Pytasz o polityke? to bardzo proste od pewnego czasu wszyscy co mają związek z klubem tzn. prezesi i itp są z PO albo wybierani przez PO. To nawet najmniej interesujący się klubem człowiek zauważy! Nie będe pisał więcej o polityce bo wyjedziesz tak jak innym że są to domysły :/ nie chcesz nie bierz udziału w akcji nikt Cie nie zmusza skoro uważasz że kogoś urazisz tą koszulką to nie kupuj. Widzisz jakie to proste....
PoZdRo AlL :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 13:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 kwie 2008, 8:24
Posty: 48
Lokalizacja: zgorzelec
Blair pisze:
Cytuj:
prawdziwi kibice którzy są na dobre i na złe z drużyną napewno się przyłączą

mam rozumiec, ze jezeli nie popieram akcji i nie chce sie do niej przylaczyc, to nie jestem prawdziwym kibicem?

skąd odrazu takie domysły , tak jak powiedzał Bremek nikt nikogo nie zmusza do kupowania i noszenia koszulki , przecież ta akcja jest dla wszystkich kibiców nie tylko tych z KK, widzę że na tym forum nic nie można napisać bo zaraz to jeden albo drugi ma jakieś dziwne domysły:P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 15:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
katrin89m pisze:
Hmmm... tak czytam te Wasze wpisy i się zastanawiam... czy napis jaki wymyślono aby był na koszulkach jest hasłem który może kogoś urazić? Przecież tam nie ma nic takiego... Ten co nawet nie miałby pojęcia o tej akcji mógłby tylko pomyśleć, że to normalne hasło kibiców związanych z klubem i miastem, z historią w tle.

Dlatego właśnie zaproponowałem takie hasło, bo początkowe pomysły niektórych były "ekstremalne", a wręcz paranoidalne.
Osobiście takiej koszulki nie zakupię i nie będę w niej demonstrował swojego "prawdziwego" kibicowania naszej drużynie, wystarczy że robię to dopingiem od kilkunastu lat. Z 2 strony również uważam, że jest to hasło neutralne, wręcz pozytywne, w pewien sposób nawet reklamujące miasto.
tommason - zgadzam się z opiniami z Twoich postów w tym temacie, jednak chyba jesteśmy w mniejszości ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 17:30 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 mar 2009, 9:35
Posty: 151
Lokalizacja: Pieńsk
Dostaję wiele telefonów na ten temat i każdemu podoba się to hasło ,dobrze że dużo osób czyta ten temat i pewnie wyrobi sobie o nim zdanie ,mam już chętnych na ponad 100 koszulek.Jest jeszcze trzy tygodnie przynajmniej do pierwszego meczu u nas więc zapraszam wszystkich do zamawiania koszulek. :smt084 :smt084 :smt084

[ Dodano: Czw Wrz 17, 2009 6:30 pm ]
TURÓW TYLKO TURÓW!!!!!

[ Dodano: Pią Wrz 18, 2009 5:41 pm ]
Dostałem dzisiaj pierwszą partię koszulek ,są XL i XXL .Mniejsze rozmiary będą w następnym tygodniu .ci co zapisali się na początku zapraszam do mnie po odbiór. :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2009, 13:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
A koszulka wygląda tak:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2009, 14:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Nie żebym sie czepiał ,ale trzy pierwsze linijki łatwe do przeczytania,natomiast ostatnia słabo widoczna.Wydaje mi sie że zamiarem było pokazanie zwiazku klubu z miastem a jakos jest to mało widoczne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2009, 14:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Za mały napis !!! Dwa razy wiekszy powinien być... :( i Zgorzelec powinien być bardziej podkreślony... np na czarno :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2009, 17:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
W oryginale jest większy i naprawdę go widać.Jak się założy na siebie to wszystko wygląda OK .


Ostatnio zmieniony 19 wrz 2009, 17:52 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 wrz 2009, 15:19 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2009, 13:48
Posty: 1
Lokalizacja: Zgorzelec/Wrocław
Ogólnie, brawo za stworzenie takiej akcji :) zapisałem się na tą koszulkę i będę w niej dumnie paradował po Wrocławiu.

TURÓW ZAWSZE I NA ZAWSZE W ZGORZELCU!!

"ŚLĄSK" JAK CHCE MIEĆ SWOJĄ DRUŻYNĘ, NIECH ZDRAPIE JĄ Z TRAMWAJU NR.12. - ŁADNA DUŻA NAKLEJKA Z ZAWODNIKAMI ŚLĄSKA CHYBA SPRZED 2 SEZONÓW.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..