Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 09 sty 2010, 20:46 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
Doping jest już lepszy, kibice na górze za koszem po drugiej stronie od kk próbują porwać tłum ale ludzie dalej śpią na meczach. Ledwo co podnieśli tyłki pod koniec meczu. Ale spoko że jest ciut lepiej i że idzie to w dobrym kierunku.
A tak apropo kiedy będzie organizowane drugie spotkanie kibiców?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2010, 20:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Wspaniały doping na meczu. Było 100 lat i wywoływanie imion i nazwisk naszych pupili przy rzucaniu wolnych. Tak trzymać na pozostałych meczach !!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2010, 20:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2009, 12:53
Posty: 287
Lokalizacja: Pieńsk
dzisiejszy mecz ogladalem niestety w tv...i jak widzialm jak co nie którzy z KK stali jak wryci gdy reszta krzyczala i biła brawo to az cos...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2010, 21:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Ja myślę że za miesiąc będzie mógł pomóc nam, ale nie wcześniej...

To jakiś żart? Po to kupili zawodnika żeby grzał ławe?? ... O co tutaj chodzi...
http://www.youtube.com/watch?v=Pw8alETA ... r_embedded


Ostatnio zmieniony 09 sty 2010, 21:30 przez Hakunamakatek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2010, 21:34 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Hakunamakatek pisze:
Cytat:
Ja myślę że za miesiąc będzie mógł pomóc nam, ale nie wcześniej...

To jakiś żart? Po to kupili zawodnika żeby grzał ławe?? ... O co tutaj chodzi...


Nie martw się, na konferencji pomeczowej Urlep powiedział, że CJ zagra już w najbliższym meczu (Wrocław), bo potrzebuje kilku dni na przestawienie się na nasz czas oraz poznanie zagrywek.



[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 9:43 pm ]
Niestety kolejny raz jeden z członków zarządu się nie popisał i miał problemy z równowagą ( znowu pomroczność jasna?) i to stojąc w bliskiej odległości od Prezesa KK TUR. Tomczan jak długo będziesz to tolerował, bo to chyba ten zarząd usunął z szeregów KK za podobny występek niejakiego Waldemara K.? To już jest jego kolejny mecz w takim stanie. Akurat na tym zdjęciu słąbo, ale jeszcze się trzymał, ale po przerwie było gorzej, a Ty nadal ślepy, chyba że razem spożywacie, a Ty masz silniejszą głowę i dlatego nie reagujesz. To byłoby zrozumiałe, że kolegi od kielona się nie wsypuje.


Ostatnio zmieniony 09 sty 2010, 21:46 przez grengo, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2010, 21:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 lip 2008, 21:14
Posty: 6
Lokalizacja: zg-c
Świetnie, że akcja ze "sto lat" i plakatem się udała! Oby więcej takich pozytywów, jak widać można zrobić coś dobrego, trzeba tylko chcieć i działać. :) Dzięki effatha za dostarczenie plakatu i zainicjowanie zmian. :D To co robimy dalej ludziska?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2010, 1:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Alkohol jest dla ludzi.Powiedz mi czy ten członek zarządu rozrabiał? siał zamęt , ganiał cię i chciał okładać pięściami.??
Czy to kolejna próba zasiania zamętu??

Cytuj:
Niestety kolejny raz jeden z członków zarządu się nie popisał i miał problemy z równowagą


Ostatnio zmieniony 10 sty 2010, 2:19 przez Avaddon18, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2010, 9:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Bez wątpienia "man of the match" ;-) => AirBall Steeeeeefaaaaan ]:->

Toż to człowiek orkiestra... czarujące "osobowe", urocze wjazdy pod kosz z zamkniętymi gałkami ocznymi, sympatyczne łokcie sprzedawane pod żeberka na lewo i prawo oraz wiecznie zblazowany wyraz twarzy. Ponadto Fan Club z 3miasta z ironicznym transparentem "STEFAN DAJESZ" rozbawił mnie do łez :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2010, 10:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Avaddon18 pisze:
Alkohol jest dla ludzi.Powiedz mi czy ten członek zarządu rozrabiał? siał zamęt , ganiał cię i chciał okładać pięściami.??


Źle wyglądał, czym łamie zapisy statutowe, ale jak widać te zapisy są dla wybranych, a Ty poczytaj sobie statut i zastanów się czy formalnie zarejestrowany w sądzie KK jest tylko zabawą dla kilkudziesięciu osób, czy powinien spełniać określone standardy w związku z tym, że jest organizacją społeczną posiadającą osobowość prawną i czy jego członkowie dzielą się na równych i równiejszych, bo z tego co widzę, to tak.

[ Dodano: Nie Sty 10, 2010 10:05 am ]
Avaddon18 pisze:
Czy to kolejna próba zasiania zamętu??


Nie jest to próba, jak to nazwałeś zasiania zamętu, tylko jest to wytykanie nieprawidłowości popełnianych przez członków zarządu KK, którzy to za podobne występki usunęli jednego z członków KK, natomiast nie mają sobie nic do zarzucenia.

O ile jest Ci to trudno zrozumieć, to proszę nie odpisuj mi i mnie nie umoralniaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2010, 10:28 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Demon Obręczy Wright znowu pozamiatał... już po 1Q przekroczył swoją średnią zdobycz punktową w PLK kończąc spotkanie z 28 oczkami. Te jego wbitki w pomalowane i wykańczanie akcji jako mańkut = palce lizać. Fajnie ogląda się także całą Naszą ekipę, która umiejętnie wypracowuje pozycje dla Michaela i sprawnie porusza się bez piłki po parkiecie. Justin dobrze kontrolował tempo gry. El Profesorre nawet nie napsuł zbyt dużo krwi, Krzysio troszkę ceglił, otrzymał mega czapę przy rzucie za "czy" aleee w obronie kosi kosi łapki i ciągła presja na zawodniku z piłką = constans. Blok Brandona Wallace w końcówce sweet... razem ze znajomym ochrzciliśmy go Walcem 8) Chris Johnson chudy jak szkapa aleeee na rozgrzewce widać było, że ma chłopina dynamit w nogach...


Ostatnio zmieniony 10 sty 2010, 10:29 przez DragisA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2010, 10:29 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
Racja jak ma się najebać to gdzieś w barze albo pod sklepem a nie kurw. na meczu. Zajebisty przykład dajecie. Brawo Tomczan!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2010, 13:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
Źle wyglądał, czym łamie zapisy statutowe


I ja mam uwierzyć ze za twoich czasów nie było ANI JEDNEJ OSOBY Z KK KTÓRE "ŹLE WYGLĄDAŁY??


Cytuj:
Nie jest to próba, jak to nazwałeś zasiania zamętu, tylko jest to wytykanie nieprawidłowości popełnianych przez członków zarządu KK, którzy to za podobne występki usunęli jednego z członków KK, natomiast nie mają sobie nic do zarzucenia.


Waldek z tego co wiem poszedł po bandzie. I to ostrej. To nie było to ze był podpity , chodziło o jego zachowanie.

Cytuj:
O ile jest Ci to trudno zrozumieć, to proszę nie odpisuj mi i mnie nie umoralniaj.


Gdzieżbym śmiał cię umoralniać dobry człowieku. Po prostu za twoich rządów także znalazły się podpite osoby na meczach. A teraz wytykasz to innym??

Poza tym. Założyłeś nowy temat ( Spluwaczka ). A mimo to plujesz na zarząd w temacie TURÓW-Trefl.
Ja wiem wiem że zdarzyło się to na meczu z Treflem. Jednak po co zakładasz nowy temat jeśli i tak oddajesz swoją urynę w innym??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2010, 13:11 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Myślałem że to temat o meczu Turów -Trefl a nie pijaństwie kibiców KK. Piszcie te żenujące posty w swoim temacie KK


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2010, 13:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Avaddon18 pisze:
Poza tym. Założyłeś nowy temat ( Spluwaczka ). A mimo to plujesz na zarząd w temacie TURÓW-Trefl.


I tam to robię, a tutaj skomentowałem tylko mecz Turów - Trefl, co zresztą też zauważyłeś
pisząc
Avaddon18 pisze:
Ja wiem wiem że zdarzyło się to na meczu z Treflem.
więc gdzie wg Ciebie- sprawiedliwego mam pisać o tym meczu, bo się już pogubiłem w tym co piszesz?

Avaddon18 pisze:
Po prostu za twoich rządów także znalazły się podpite osoby na meczach. A teraz wytykasz to innym??

Pewnie tak było, ale nikt mi nie zwracał uwagi na to, że ktoś jest na bani i mam coś z tym zrobić jako prezes.

Cypis pisze:
Myślałem że to temat o meczu Turów -Trefl a nie pijaństwie kibiców KK.

Masz rację, ale jak widać obie te sprawy dzięki członkowi zarządu KK jakoś tak się dziwnie łączą.

Z mojej strony koniec, dalsze posty tutaj tylko o meczu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2010, 15:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Źle wyglądał, czym łamie zapisy statutowe, ale jak widać te zapisy są dla wybranych, a Ty poczytaj sobie statut



stary "dobry" grengo ehhhhhh....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..