Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 162, 163, 164, 165, 166  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:00 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Pasztetas chyba zwariowal co mlot. CHyba cos mu sie zmozgiem stalo.


Ostatnio zmieniony 23 maja 2011, 19:02 przez Czesio, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:02 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 sty 2010, 12:38
Posty: 280
Lokalizacja: bolesławiec
ku*wa a bylo tak blisko.. jak kikert thomas jakcson nie zostana w turowie to chyba roz*urwie michalskiego i spolke


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
PACKOWI BYM JAJA OBCIĄŁ ZA TEN WYWIAD :smt084 :smt084


P.S. Budowa drużyny powinna ruszyć już w dniu jutrzejszym jeśli chcą zatrzymać skład i go wzmocnić


Ostatnio zmieniony 23 maja 2011, 19:05 przez Avaddon18, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:11 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
Sedziowanie bylo tragiczne - mecz moglby skonczyc sie inaczej gdyby nie sedziowie . Przegrana boli ... chyba nawet bardziej niz przy ostatnim finale 4:3 dla Prokomu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:14 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2010, 11:13
Posty: 320
Lokalizacja: Zgorzelec
No i do kolekcji trafia kolejne srebro. A było już tak blisko. Brawa się należą naszym za to, że nawiązali walkę po 1 masakrycznej kwarcie. I tak sezon dobiegł końca. A kto by w ogóle pomyślał, że Tury dojdą tak daleko. Nikt w nas nie wierzył, oprócz nas kibiców. 2 miejsce i tak jest bardzo dobre. A kto zostanie w Zgorzelcu to czas pokaże. TT sam mówił, że Polska jest dla niego odskocznią w karierze, ale ofertę jak dostanie to rozważy. Moim zdaniem powinni zrobić wszystko, żeby został on i ktoś jeszcze. Ja bym dalej w PGE widział : TT, Wysockiego, Kickerta. Tą trójkę dalej chciałbym na naszej hali oglądać. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:18 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
Jezeli przepis o 2ch polakach sie nie zmieni w przyszlym sezonie to jestem za tym by zostawic Wysockiego,Tomaszka,Gabinskiego + TT i DJ +Kickert . Ehh...


Ostatnio zmieniony 23 maja 2011, 19:26 przez SKRz_Zgc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 paź 2009, 17:33
Posty: 146
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziękuje Za Ten Sezon !

Co powiedział paczesas w wywiadzie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
[center]PRAGNĘ PRZEPROSIĆ I ODSZCZEKAĆ TO, CO PISAŁEM PRZED TYM SEZONEM NA TEMAT WARSZTATU TRENERSKIEGO JACKA WINNICKIEGO!!!

PRZEPRASZAM I CHYLĘ CZOŁA PRZED TYM, CO WYKRZESAŁ PAN Z TYCH ZAWODNIKÓW W TYM SEZONIE!!!

DLA MNIE I DLA WIELU Z NAS I TAK JESTEŚCIE MISTRZAMI, TYLKO TROCHĘ BARDZIEJ SREBRNYMI :)
[/center]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:24 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
postanowiłem sobie że nie będę się złościł za przegraną, ale niestety jestem wkurwiony jak cholera
też chciałbym żeby został TT, Wysocki obowiązkowo

a widzieliście na stronie jutro pożegnanie sezonu z plazie
wg mnie to g... a nie pożegnanie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
1. Turów jest największym wygranym tego sezonu. Przegrana z Prokomem hańby nie czyni, ale serce gore bo było naprawdę blisko. W finałowym meczu było kilka sytuacji w których mogliśmy przechylić szalę na swoją korzyść. Pierwsza kwarta zadecydowała o wyniku. Mimo tego mogliśmy wygrać.
2. Organizacyjnie jesteśmy 100 lat za Prokomem. Dopóki nie zniwelujemy tego dystansu zawsze będzie nam trudniej. Panie Michalski&spółka. Ten sukces to sukces przede wszystkim trenera. Teraz trzeba zatrzymać Toreya, Jacksona, Kickerta i Wysockiego. Wszyscy są obskakiwani przez inne kluby. Pokażcie jaja jeżeli je macie i negocjujcie, jeżeli Wam negocjacje nie obce. Należy zachować mocny szkielet tego zespołu.
3. Dziękuję Wszystkim za zajebisty sezon!!!
4. HALA TO PODSATAWA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Cel Turowa na ten sezon to finałowa czwórka, zaszli o wiele dalej, do wielkiego finału gdzie walczyli z lepszymi zawodnikami jak równy z równym.
Szkoda tego meczu bo to nam należało się mistrzostwo, niestety jest inaczej. Mam ciągle nadzieje że doczekamy się tego Misia w Zgorzelcu.
O dzisiejszym meczu nie ma co pisać, robili co mogli, na takim zmęczeniu jestem pełen podziwu że podjęli walkę do ostatnich minut i chwała im za to.

Wszystkim zawodnikom, trenerom, a nawet działaczom należą się wielkie brawa. Szczególnie Jackowi Winnickiemu, dzięki, któremu ten sukces tak naprawdę zawdzięczamy.

Szkoda tego finału, ale trudno czekamy na sezon 2011/2012. Może się uda. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 19:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2010, 11:13
Posty: 320
Lokalizacja: Zgorzelec
zgc_qwerty pisze:
a widzieliście na stronie jutro pożegnanie sezonu z plazie
wg mnie to g... a nie pożegnanie

Wiadomo było już to trochę wcześniej, bo był już ustalony turniej w kręgle z naszymi grajkami. Osobiście też bym wolał, żeby odbyło się w innym miejscu, ponieważ tam jest mało miejsca i nie wszyscy zobaczą Tury w takim składzie już ostatni raz. Bardziej bym chciał, żeby postawili gdzieś scenę i na niej odbyło się pożegnanie, np. na jakimś parkingu czy koło hali. A nie tu trzeba będzie się przedzierać, żeby coś zauważyć. Takie jest moje zdanie.
Hakunamakatek pisze:
Wszystkim zawodnikom, trenerom, a nawet działaczom należą się wielkie brawa. Szczególnie Jackowi Winnickiemu, dzięki, któremu ten sukces tak naprawdę zawdzięczamy.

hakunamakata pisze:
3. Dziękuję Wszystkim za zajebisty sezon!!!

Również wszystkim wielkie DZIĘKI. Szczególnie naszym grajką, bo przed sezonem nikt w naszych nie wierzył, oprócz nas - wiernych kibiców. :D
Hakunamakatek pisze:
Szkoda tego finału, ale trudno czekamy na sezon 2011/2012.

Już nie mogę się doczekać. Ale szybko to zleci i za jakiś czas będziemy dopingować naszych na hali.
Hakunamakatek pisze:
Może się uda.

Innej opcji nie ma. Jak wspinanie się na samą górę tabeli. :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 20:09 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 mar 2010, 11:53
Posty: 13
Lokalizacja: Zgorzelec
WIELKIE ukłony w strone naszych chłopców WIELKI ukłon w strone Jacka Winniciego.. Kogo bym widział w nastepnym sezonie mysle ze Wysocki Gabinski Tomaszek Kickert i oczywiscie TT co do Jacksona mysle ze Turow stac na sprowadzenie jakiegos lepszego Amerykanina na jego pozycje WIELKIE DZIEKI ZA TEN SEZON TUROW NA ZAWSZE :smt049 :smt049 :smt049


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 20:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 paź 2009, 17:33
Posty: 146
Lokalizacja: Zgorzelec
NO 32 pisze:
WIELKIE ukłony w strone naszych chłopców WIELKI ukłon w strone Jacka Winniciego.. Kogo bym widział w nastepnym sezonie mysle ze Wysocki Gabinski Tomaszek Kickert i oczywiscie TT co do Jacksona mysle ze Turow stac na sprowadzenie jakiegos lepszego Amerykanina na jego pozycje WIELKIE DZIEKI ZA TEN SEZON TUROW NA ZAWSZE :smt049 :smt049 :smt049


No chyba oglądaliśmy inny mecz :)
Co do Jacksona jestem za tym żeby został, on najbardziej chciał wygrać w końcówce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2011, 20:26 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 mar 2010, 11:53
Posty: 13
Lokalizacja: Zgorzelec
Chodziło mi o całokształt ich pracy o cały sezon nie tylko dzisiejszy mecz :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 162, 163, 164, 165, 166  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..