Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 123, 124, 125, 126, 127  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 maja 2012, 21:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie da się wygrać meczu:

1) Nie mając kompletnie ŻADNEGO pomysłu przez 40 min. na mózg/motor napędowy/lidera drużyny przeciwnej (Hodge)

2) Nie broniąc na choćby przyzwoitym poziomie - 2-3 krotne zbiórki Zastalu w ataku, ponawianie akcji, mijanie jak tyczki naszych w pomalowanym etc.

3) Gdy lider (Kickert) całego sezonu, na co dzień dość flegmatyczny i spokojny, jest wulkanem i kłębkiem nerwów (pociągnięcie "z główki" zawodnika bez piłki)


To tyle odnośnie tego meczu "o wszystko", w którym tak jak przewidywałem - wygrała drużyna, której się bardziej chciało...

Odnośnie sezonu i innych kwestii - w kolejnych postach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 maja 2012, 22:25 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
faul zamiast sroki który miał 4 faule dostał WH i wtedy też miał 4 faul na koncie , pytanie mam jedno jak przez 2/3 kwarty można grać tak ostrożnie żeby WH nie złapał 5 faulu ? Gdyby 7 , 6 , 5 minut do końca po 2-3 próbach wymusić faul WH to był by dla nas brąz a tak za późno itp dla mnie JW niech zostawi Turów bo następnego sezonu z jego idiotycznymi decyzjami nie wytrzymam .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 maja 2012, 8:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Witam! Byłem, widziałem i jestem rozczarowany? W zasadzie nie. Ja już zostałem przyzwyczajony do tych decyzji trenera :smt084 . Rozważając jeszcze wczorajsze lanie od Zastalu należy spojrzeć po raz kolejny na błędy jakich dopuścił się trener.
Pyt.1. Dlaczego Dallas siedział tak długo na ławce skoro od drugiego meczu z ZG pokazał co może zrobić na boisku?
Pyt.2. Co usłyszał Kickert od trenera, że będąc 4-ro krotnie na czystej pozycji rzutowej za "czy" rezygnował z rzutu próbując penetracji, co kończyło się 4 razy bez punktów i ze zbiórką Zastalu?
Pyt.3. Po co na siłę forsowany był Kulig, któremu szło nie za dobrze a ławę okupował Cel?
Pyt.4. Dlaczego było tak mało rotacji na pozycji obrońcy Hodge'a jeśli mieliśmy go zabiegać?
Pyt.5. Dlaczego....
Pyt.6....
Pyt.7. ...etc...

Tych pytań można zadać jeszcze wiele tylko po co, skoro i tak nikt sobie ich nie weźmie do serca. Im wszystkim wydaje się, że zgorzeleccy kibice to totalni laicy a koszykówkę znają wyłącznie oni. Nic bardziej błędnego. Sądzę, że gdybyśmy patrzyli na ilość kibiców w stosunku do ilości mieszkańców, to Zgorzelec jest liderem na liście, tylko cholera kogo to obchodzi, że tylu ludzi ogląda, kibicuje i zna się na koszykówce. Nikogo. Sponsor patrzy na Turów, bo interesują go wskaźniki popularności marki jego firmy, Zarząd patrzy aby wszystko grało w stosunku do sponsora, bo to on daje kasę, a my kibice jesteśmy w szarej dziurze, którą się nikt nie interesuje.
Co do samego meczu, to Zastal wygrał, bo bardziej chciał - gratuluję! Kibice Zastalu w moim mniemaniu, to najlepsi kibice w Polsce - tam meczem żyje cała hala a sam ich KK bardzo fajnie i umiejętnie kieruje dopingiem, na który wszyscy zgromadzeni w hali reagują niemal natychmiast. Nam pozostał jedynie medal z kartofla, jak to ktoś określił we wcześniejszym poście. Szkoda, bo zapowiedź sezonu była zupełnie inna :cry: :cry: :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2012, 10:00 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Brak lidera, błędy w rotacji

http://www.2takty.com/news/turow-brak-l ... -w-rotacji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 cze 2012, 19:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
No cóż tfu Asseco po raz 9 ma tytuł. Czy zasłużony? Nie wiem, ale nie chcecie poznać mojego zdania w tym temacie, *&^%$$%@#$#!@ :twisted: :twisted: :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 cze 2012, 19:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 wrz 2010, 11:00
Posty: 80
Lokalizacja: Zgorzelec
z dwojga złego cieszę się że to prokom wygrał ;) nie zniósłbym widoku cieszących się ze złota dylewicza, koszarka, wiśniewskiego czy też waczyńskiego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 cze 2012, 20:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
no skoro wygrali 4 mecze w finale to chyba zasluzony... nie oszukujmy sie, w tym sezonie liga slaba jak nigdy, i to ze Trefl postawil im sie doprowadzajac do g7 to i tak byla nadwyzka w programie... bo i niby kto mial ten tytul wygrac? Turow, ktory mniej wiecej od poczatku rundy rewanzowej w RS gral taki piach ze momentami czlowiek mial ochote wydlubac sobie oczy? Trefl, ktory mial waska rotacje i ich starterzy byli juz dojechani do maksimum? Zastal, dla ktorego braz to i tak wynik najlepszy w historii? Czarni, ktorzy co roku awans do 1/2 traktuja jako cel sam w sobie, zamiast zakladac walke o zloto? Czy moze Anwil, ktory poza jednym C. Edwardsem nie mial wlasciwie zadnego zawodnika godnego walki o mistrzostwo? No blagam... Mam tylko nadzieje ze w przyszlych rozgrywkach nie bedzie juz takich kpin z kibicow w postaci zwalniania mistrza Polski z ponad polowy sezonu i przynajmniej tego mistrza bedzie mozna sobie obejrzec kilka razy przed playoffami... i zyczylbym sobie i calemu polskiemu koszowi zeby nasze teamy w europucharach tym razem cos powalczyly, a nie odpadaly najwczesniej jak sie tylko da...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 cze 2012, 12:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Finlog pisze:
z dwojga złego cieszę się że to prokom wygrał nie zniósłbym widoku cieszących się ze złota dylewicza, koszarka, wiśniewskiego czy też waczyńskiego


Mam dokładnie tak samo :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 cze 2012, 12:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
manzir pisze:
Finlog pisze:
z dwojga złego cieszę się że to prokom wygrał nie zniósłbym widoku cieszących się ze złota dylewicza, koszarka, wiśniewskiego czy też waczyńskiego


Mam dokładnie tak samo :D


Dokładnie, podpisuje się pod powyższym :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 cze 2012, 17:17 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
http://www.eurobasket.com/Poland/basket ... sID=273864


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 cze 2012, 20:24 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
KeMoT^^ pisze:
manzir napisał/a:
Finlog napisał/a:
z dwojga złego cieszę się że to prokom wygrał nie zniósłbym widoku cieszących się ze złota dylewicza, koszarka, wiśniewskiego czy też waczyńskiego



Mam dokładnie tak samo



Dokładnie, podpisuje się pod powyższym


Jak można być tak przepojonym nienawiścią!?
Nie rozumiem tego. Akurat tego nie rozumiem. Nienawidzicie Koszarka, Dyla et consortes dlatego, że odprawili Turów w 1/2 finału? A contrario - za co tak lubicie Prokom, że przedkładacie go nad Trefl? Za te "nasze" przegrane finały? Za to, że tak "pięknie" promuje Polskę w Europie? za to, że ma fory i jest faworyzowany?

Ja cieszyłbym się z wygranej Trefla, bo po Koszarku, Dylu, Stefańskim było widać jak bardzo się starają i jak chcą wygrać i jaką radośc sprawiają im nie tylko wygrane mecze, ale i pojedyncze akcje. Oni są po prostu - dla mnie - bardziej "szczerzy" jako sportowcy. Bardziej naturalni niż gdyńskie towarzystwo.
A ta radośc Dyla z udanych akcji przypominała mi Romka Rutkowskiego - ta sama radość z gry i entuzjazm, nakręcanie kolegów na boisku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 cze 2012, 0:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Tu nie chodzi o te że wygrali z nami :/ Ale Dylu Koszar Wiśniewski i spółka to najbardziej chamscy i cwani zawodnicy w naszej lidze !! Osobiście też byłem za Treflem chciałem żeby wygrali i pokazali Gdyni gdzie ich miejsce po tym co wyprawiali w tym sezonie, ale z drugiej strony jak miałbym patrzyć na twarze w/w zawodników to ja podziękuje :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 cze 2012, 0:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
BR3MEK pisze:
Tu nie chodzi o te że wygrali z nami :/ Ale Dylu Koszar Wiśniewski i spółka to najbardziej chamscy i cwani zawodnicy w naszej lidze !! Osobiście też byłem za Treflem chciałem żeby wygrali i pokazali Gdyni gdzie ich miejsce po tym co wyprawiali w tym sezonie, ale z drugiej strony jak miałbym patrzyć na twarze w/w zawodników to ja podziękuje :/


krzywuss nic dodać nic ująć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 cze 2012, 7:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2009, 14:29
Posty: 59
Lokalizacja: Bogatynia
BR3MEK pisze:
Osobiście też byłem za Treflem chciałem żeby wygrali i pokazali Gdyni gdzie ich miejsce po tym co wyprawiali w tym sezonie..


Co powiecie w takim razie na to:

".. prawdopodobne wydają się te, które przenoszą euroligową drużyną do Ergo Areny, by spełnić wymóg co najmniej 10000 miejsc na trybunach. Jestem przekonany na 90%, że tak się stanie. Pod jaką nazwą wystąpi ten zespół? To już trudniejsze pytanie. Składając wszystkie informacje w całość wychodzi mi, że jako Polnord (lub Prokom) Gdańsk. Na dodatek jedna z zasłyszanych (z dobrego źródła) plotek mówi, że ta ekipa miałaby występować... tylko w rozgrywkach międzynarodowych (Euroliga, VTB). W PLK grałby Start Gdynia, a euroligowy team zająłby jego miejsce w późniejszej fazie krajowej rywalizacji. Czyli rozwiązanie podobne do planowanego w poprzednim sezonie, ale tym zorganizowane już zdecydowanie bardziej profesjonalnie i poważnie. "

zrodlo: http://wojczyn.blogspot.de/2012/06/7-me ... kundy.html

Zastanawiam sie w ktorym miejscu takie podejscie jest powazne? No moze jesli wezmie sie pod uwage tylko trojmiejskie towarzystwo wzajmej adoracji.. Rzygac sie chce


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 cze 2012, 9:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 03 sty 2009, 21:49
Posty: 261
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Ameryki tym nie odkryłeś kolego. na meczach z ich udziałem dawno o tym się mówiło i po awansie Startu się nasiliło. Krauze powiedział podobne rzeczy wczoraj Kubickiemu dla Gazety.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 123, 124, 125, 126, 127  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..