Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 maja 2012, 18:27 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Ktoś wie jaką odpowiedź dał Ado czarnym?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2012, 19:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 wrz 2010, 11:00
Posty: 80
Lokalizacja: Zgorzelec
dzisiaj mecz na luzie i ładnie zagrali, nawet Dallas akrobacje pod koszem wyczyniał ;)
tak w temacie Ado http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... F120529823


Ostatnio zmieniony 24 maja 2012, 19:37 przez Finlog, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2012, 19:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
o, a jednak mozna


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2012, 20:09 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Wszyscy jedziemy do Zielonej!
http://abilet.pl/impreza/zastal-zielona ... arcie-1006
Zawodnicy muszą wiedzieć że jesteśmy z nimi. Razem wygramy ten mecz!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2012, 20:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Blair można ale KIBICE nie mogą .... kibice sukcesu WSTYD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2012, 20:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Bardzo się cieszę, że kibicowałam na żywo naszej drużynie a nie przed telewizorem.
I nie żal było 20.00 zł. Kibice Zastalu w licznej grupie byli bardzo głośni, ale to nie
przeszkadzało TUROM znokautować przeciwnika.
Myślę, że BRĄZ jest w naszym zasięgi i w Zielonej zagramy tak świetnie jak dziś.

[ Dodano: Czw Maj 24, 2012 9:18 pm ]
A o zgorzeleckich kibicach powiem tyle : WSTYD ! Brak słów .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2012, 20:27 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2009, 12:53
Posty: 287
Lokalizacja: Pieńsk
po dzisiejszym meczu....jak mozna bylo nie wejsc do finalu? przeciez nie dostali nagle takich umiejetnosci....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2012, 20:46 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Rozczarowała mnie dzisiaj ilość kibiców na hali - myślałem, że będzie więcej pomimo tego, że ostatnio słabo zagrali, a przecież był to ostatni mecz u nas na hali. Widać, że jak drużyna przegrywa, to ci mierni kibice nie przychodzą, a są tylko wtedy jak drużynie dobrze idzie. Mam nadzieje, ze brąz będzie należał do nas :)

Ciekawe, czy Ado dostał propozycję od nas - jeżeli tak, to mam nadzieje że ją przyjmie i zaczniemy budowanie nowego składu dosyć szybko w tym sezonie - mam wrażenie, że Ado wykrzesałby więcej ikry z obecnego naszego składu :P


Ostatnio zmieniony 24 maja 2012, 20:56 przez manzir, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2012, 22:00 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Pewnie zaraz odezwie się "kacyk- Teraz Ja", ale mam go w poważaniu.

Zawsze w rozmowach twierdziłem, że mamy skład na "misia". Dzisiaj również tak twierdzę. Nawet z moim serdecznym kolegą - członkiem KK (a mam takich jeszcze wielu, mimo niezadowolenia kilku pieniaczy) - prowadziłem polemikę i obstawialiśmy sobie wyniki ćwierć i półfinałów, ale nikt z nas nie zakładał, że możemy grać w tzw. małym finale, dlatego nawet nie odważyliśmy się obstawić tzw. "małego" finału. Jak jednak pokazuje życie trzeba brać wszystkie opcje pod uwagę, bo życie sobie, sportowcy sobie, a sędziowie sobie. Nie obwiniam nikogo za dzisiejszy mecz, ale mam wobec takiej postawy zespołu jedno małe pytanie: o co k..wa chodziło, że spierdo...liście taki fajny sezon?
Chciałbym jako jeden z wielu dowiedzieć się czego zawodnicy oczekiwali od trenera, czego trener oczekiwał od zawodników i dlaczego żadna ze stron nie poszła na kompromis, tylko jak dzieci z piaskownicy zaczęli udowadniać sobie, że "na złość mamie odmrożę sobie uszy". Jestem zdania, że za kasę jaką pobierają obydwie strony (zawodnicy i trenerzy) my kibice powinniśmy widzieć wyłącznie wyżyny ich umiejętności, bo to my poniekąd opłacamy ich grę.Finał PLK był jak najbardziej w naszym zasięgu, ale niestety jakieś wewnętrzne niuanse zaważyły o naszej przegranej w półfinale. Jakie? To wie JW oraz zawodnicy a to, że potrafią pokazywali wielokrotnie - ostatni raz dzisiaj.
Reasumując miło było popatrzeć na ostatni mecz sezonu na Maratońskiej, jeszcze milej będzie obejrzeć ostatni mecz w ZG i mam nadzieję, że będzie to mecz, o którego jakości od pewnego czasu zapewnia mnie Konrad Wysocki.
W związku z powyższym wszystkim jadącym do ZG życzę aby po meczu mogli mówić wyłącznie o najgłośniejszej ciszy w polskiej hali po wygranej Turowa, a pozostającym w Zgolu wielu emocji przed telewizorami, komputerami i innymi nośnikami wyłącznie dobrych wieści z Zielonej Góry...

[ Dodano: Czw Maj 24, 2012 11:06 pm ]
A i jeszcze jedno.
Sorry bardzo ale strasznie razi mnie Wasze tytułowanie np. Dainiusa Adomaitisa - a konkretnie skróty. Ja wiem, że my Polacy potrafimy dokonywać wielu zmian gramatycznych, fonetycznych, itp, ale razi mnie skracanie nazwiska faceta. U nas przyjęte jest skracanie imienia np. Daro, Jaro, Michu, Kazek, ale jak na litość skrócić Dainius? Może Danek? Niemniej nie uważam, by skracanie nazwiska było właściwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2012, 22:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
grengo pisze:
Nie obwiniam nikogo za dzisiejszy mecz, ale mam wobec takiej postawy zespołu jedno małe pytanie: o co k..wa chodziło, że spierdo...liście taki fajny sezon?
Chciałbym jako jeden z wielu dowiedzieć się czego zawodnicy oczekiwali od trenera, czego trener oczekiwał od zawodników i dlaczego żadna ze stron nie poszła na kompromis, tylko jak dzieci z piaskownicy zaczęli udowadniać sobie, że "na złość mamie odmrożę sobie uszy".

Po dzisiejszym meczu widać, że jednak można... Reszta to już historia...

PS Myślę, że jednak te wpisy w necie odnośnie JW, zawodników... zamieszanie medialne wokół całej "zadymy" z CCC, w końcu dało komuś do myślenia...

Przywieźcie ten brąz !!! Jesteśmy najlepszą drużyną w PLK !!! :smt026

[ Dodano: Czw Maj 24, 2012 11:14 pm ]
manzir pisze:
Rozczarowała mnie dzisiaj ilość kibiców na hali - myślałem, że będzie więcej pomimo tego, że ostatnio słabo zagrali, a przecież był to ostatni mecz u nas na hali.

A czego ty oczekiwałeś ? Chłopie... bilety po 20 zł w "promocji ??? Karnety OUT ??? Kur... ręce opadają co ten klub robi... Rozmawiałem z kilkoma osobami, które chodzą na mecze od 20 lat i co ? Nie poszli na mecz, bo nie chcą być robieni w ... bambuko przez włodarzy klubu... gdyby nie szkoły, to hala była by zupełnie pusta...
WSTYD !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2012, 22:35 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 cze 2008, 7:02
Posty: 121
Lokalizacja: mars
W tym roku jak nigdy nadarzyła się okazja zdobycia mistrza bardzo szeroki skład itd ale co z tego jak mamy bardzo mierny zarząd z prezesem klubu na czele,miernego trenera którego znajomośc taktyki zatrzymała się na poziomie gimnazjum - takie antymidasy czego się nie dotkną to sp......ą.Chyba to działanie celowe,być może komuś zależy żeby Turów nie osiągnął więcej.....Turów to samograj,wystarczy nie przeszkadzac a będzie dobrze,mata piłkę i grajta....Nie wiem za co płacą prezesowi klubu ale gdyby była to prywatna firma to gość u mnie poszedłby do kicia za działanie na szkodę firmy...Trudno nazwac to pracą,trudno nazwać to czymkolwiek....Ale spokojnie dopoki klubem będzie rządzić polityka a kasę na klub będzie dawać PGE będzie tak jak jest - funkcje prezesa czy trenera będą dostawać kolesie z jedynej słusznej partii,koszykarze będą wybierani z you tube albo z jedynej słusznej agencji koszykarskiej ehhhhh szkoda słów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2012, 6:19 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo,

My tego skrótu nie wymyśleliśmy, po za tym to nie skrót, tylko ksywa pod jaką Adomaitis "funkcjonuje" 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2012, 7:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
manzir pisze:
grengo,

My tego skrótu nie wymyśleliśmy, po za tym to nie skrót, tylko ksywa pod jaką Adomaitis "funkcjonuje"


Ok, wyraziłem tylko swoje odczucie w temacie. Jeśli Jemu to nie przeszkadza, to mnie tym bardziej.
Pozdro i do zoo w Zielonej :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2012, 7:41 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Jemu to nie przeszkadza


Tego to akurat nie wiem :P

Ale skoro czarni tak go wołali, to chyba tragedii nie ma ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2012, 10:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 sty 2010, 21:35
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:

Ok, wyraziłem tylko swoje odczucie w temacie. Jeśli Jemu to nie przeszkadza, to mnie tym bardziej.
Pozdro i do zoo w Zielonej :smt026



Wcześniej pisaleś, że Cię razi takie skracanie nazwiska ;)

Wracając do meczu:
JW powinien chodzić na jakaś terapie kontroli gniewu. Technik mógł nas podłamać. Akurat w słusznej sprawie bo Chanas nadepnął na linie ale i tak nie było by z tego punktów. Po meczu w ZG podszedł do komisarza i zaczął się tak wydzierać i gestykulować,myślałem że polemika 2 panów skończy się nokautem.
Darcie się na zawodników to też nie jest rozwiązanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..