Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 15:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1714 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 maja 2013, 20:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 18 lut 2009, 20:22
Posty: 169
Lokalizacja: Z-gc
a po 1 kwarcie miałem takie nadzieje :roll: - do Zgorzelca już ta rywalizacja o mistrzostwo już raczej nie wróci, na pewno nie z taką formą.

Zaskoczył mnie dzisiejszy wynik, ale bardziej zaskoczyło mnie to co działo się w KK - Przy prowadzeniu Turowa, piękny doping cały klub kibica skacze, śpiewa, klaszcze... Turów przegrywa, nagle 3/4 sektora nic nie robi, nawet osobom na bębnach nie chce się wybijać rytmu.. aż żal było patrzeć jak na własnej hali zagłuszali nas kibicie stelmetu,


tak na marginesie, czy jest możliwość kupienia biletów do Zielonej w Zgorzelcu ? tak, aby siedzieć z Klubem Kibica ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2013, 21:17 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Kompromitacja i rozpad zespołu własnie na finały.Jadąc słuchałem meczu w PRW, nawet komentujący dziwił się co stało z tak solidnym zespołem z 6 i całego sezonu!!?? Żal było słuchać 3i4q. Z przekazu wynikało, że praktycznie wszystko leży i robi pod siebie... Teraz mocne bęcki w Zielonej i wakacje, widocznie nie był i nie jest dla nas Miś, wiecznie drudzy...
Nawet nie chcę, żeby tam jeden mecz wyszarpali, bo wtedy nie do zniesienia będzie cięcię siatki u nas przez te pajace.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2013, 21:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
No i ponownie w dupsko.

Niestety trzeba pogodzić się z tym, że wynik serii finałowej będzie 4:0 dla zielonki.

Myślę, że formę spieprzył MR tymi masakrycznymi treningami siłowymi - jak mżna robić coś takiego przed najważniejszymi meczami w sezonie - chyba wszyscy wiedzą, że trzeba kilku tygodni aby to zaprocentowało, złapać świeżość, lekkość, szybkość itd. Drugi raz w życiu takiego błędu nie popełni, chyba, bo kto wie co może jeszcze lepszego wymyślić 8)

Zastalowcy objeżdzają ich jak chcą. Nie mają siły na rzut a w drugiej połowie oddychają rękawami - mieliśmy ich zajechać długą ławą, tym czasem to oni nas zajechali :lol:

RR w finale nadaje się tylko na zmiennika - nie dźwignął zadania - i to ma być niby mistrz NCAA - świetny żart :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2013, 21:40 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2012, 14:43
Posty: 86
Co do meczu- bez słow. Co do dopingu KK żenada i kompromitacja, balkon- swietny doping do końca. Mimo ze przegrywalismy, to oni wciaz skakali i sipiewali.! Gratuluje! To są prawdziwi kibice i na dobre i na zle! Powiem jeszcze ze to oni zrobili oprawe na 2 mecze a nie KK! Gratuluje wam chłopaki. Mozecie rtroche mniej wulgaryzmów i mniej chamskich gestów, jednak kibice z ZG to tez nie swietoszki!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2013, 21:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 sty 2010, 20:11
Posty: 121
Lokalizacja: stąd
SeaBlade pisze:
wiecznie drudzy...


i w tym co napisałeś wcale nie ma przesady...niestety :( Od razu skojarzył mi się film pod tytułem "Nic śmiesznego". Tam też gość był wiecznie "drugi". Żal mi chłopaków, bo jedynym odpowiedzialnym za obecny stan rzeczy jest nie kto inny, jak coach. To On zaaplikował im siłownię w najmniej potrzebnym momencie. To On ich pozbawił skuteczności, to On odpowiada za wynik i dlatego życzę Mu jak najlepiej, bo ciągle wierzę mimo dwóch porażek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2013, 22:17 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, 20:42
Posty: 131
Lokalizacja: z Polmosu
Podobno cos jeszcze "cwierka" sie za plecami... Euroliga dziala mobilizujaco na Zastal, a na nas wrecz przeciwnie. $ ida na hale i trzeba szukac oszczednosci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2013, 0:15 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2010, 19:09
Posty: 20
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
...Co do dopingu KK żenada i kompromitacja...



Przepraszam bardzo ale nie cały KK odpuścił kibicowanie. Było widać wtedy właśnie podział na kibiców prawdziwych i kibiców sukcesu. Ci pierwsi kibicowali do końca mimo tego, że graliśmy taką padakę gdzie ręce same opadały i aż chęci zanikały. Jednak byliśmy do końca za naszymi i chociaż dostawaliśmy takie baty wspieraliśmy ich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2013, 6:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Również zgadzam się z Loganem, nie cały KK odpuścił aż przykro było patrzeć jak serca KKowców upadły ale trochę wciąż dopingowało, ja dziś kiepsko mówię i nie jest to wynikiem ziewania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2013, 7:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 maja 2011, 19:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie przesadzajcie, doping nie był zły, nawet przy -15 kibice swoją rolę zrobili. Ciężko kibicowac tak samo entuzjastycznie jak w sytuacji +10 w sytuacji -20. Ale mimo wszystko doping był niezły, cały mecz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2013, 8:00 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Po takim laniu serce kibica złamane, wiara poddana próbie, i rodzące się pytania i wątpliwości. Na analizę sezonu przyjdzie czas, jednak warto sobie odpowiedzieć co się z drużyną stało? Czy Stelmet tak mocny i na ich tle my tacy słabi, czy perspektywa ewentualnej Euroligi podcięła skrzydła, a może były tarcia w klubie, zakulisowe rozgrywki typu Jackson juz w turowie nie zagrasz bo ginard za ciebie przychodzi? Itp. Problem Turowa to problem kompleksowy- specyficzne środowisko, polityczne władztwo, brak infrastruktury patrz. Hala , rola pariasa skazanego na inne hale i miasta w pucharach, kibice dojrzali po boomie za saso, w odróżnieniu kibica rozwijającego się, entuzjastycznego, na ogół młodego jak w stelmecie. Zgorzelec to miasto koszykarskie ale koszykarsko mamy zastój mimo niewątpliwego sukcesu medalowego. Tak jak klub tak i ludzie, społeczeństwo musi się zmienić. Inaczej zastygniemy w maraźmie, a kto stoi w miejscu cofa się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2013, 9:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 gru 2009, 22:09
Posty: 82
Lokalizacja: z domu
Faktem jest że nasi zagrali słabo choć z wielkimi chęciami. Niestety na Stelmet nie wystarczyło. Stelmet trafił z formą w najlepszą część sezony. Ale my nie zawieszajmy broni. Już nam chłopaki pokazali jak się wygrywa, dlatego powinniśmy w tym ciężkim okresie ich wspierać i wybrać się jak największą grupą do zielonki. Mój typ to ciągle 4:3 dla Turowa.

Pozdrawiam wszystkich optymistycznie nastawionych kibiców Turow.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2013, 9:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 maja 2011, 19:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie doszukiwałbym się od razu jakiś zakulisowych rozgrywek. Poprostu forma siadła, a na tle takiego zespołu jak stelmet, naszpikowanego gwiazdkami, nie wszystko można zniwelowac sercem i chęciami. Brak skuteczności, to teraz nasza bolączka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2013, 9:51 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Już się rozpisują jak to Stelmet robi historię, pierwszy przypadek w polskim koszu jak drużyna wyżej rozstawiona przegrywa 2:0. Mówi się trudno, srebro też dobre, szkoda że tak dobry zespół tak szybko upadł, co się stało - niewiadomo?
Ostatni mecz w 6, którym tak wszyscy się podniecali, jak widać był podłożony.
Czarni czy AZS (2pierwsze mecze) wyżej postawili poprzeczkę od nas. Na pewno będzie niedosyt, jeszcze 2-mecze, i chyba ludzie najmocniejsi wiarą nie wierzą w cuda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2013, 11:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
jojczycie jak stare baby, jeżeli przegrają w zielonej dwa mecze to będzie wystarczająco dużo czasu na żal i zawodzenie a póki co jest 0:2 więc prosiłbym o wstrzymanie się bo Wasze jęki są gorsze od KK w 3i4 kwarcie ;)
ja tam wolę wyobrażać sobie, że rozjadą stelmet - bo kto mi niby zabroni? i nie chodzi tu o nadzieje czy modlitwy o deszcz, po prostu to mnie bardziej kręci. jeżeli wyjdzie inaczej i naszych zamiotą pod parkiet to wtedy dopiero zacznę wycie do księżyca, houk.
TURÓW PANY :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2013, 11:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:22
Posty: 155
Lokalizacja: jestem?
Nie raz pokazaliśmy charakter jako drużyna, więc jeszcze go pokażą. :smt062
Biadolić będziemy po przegranym finale ale nadal piłka w grze. Wczorajsza 1 kwarta pokazała że jednak można a do tego widac, jak słabą psychikę mają stelmetowcy :smt064

Chciałbym wygrać 4-2 ale i 4-3 mnie zadowoli. :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1714 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..