Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 10:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 cze 2013, 19:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Szczerze mówiąc Berisha to chyba najmniejszy wymiar kary. Jeżeli mamy już Rajkovicia który toleruje jedynie wojowników to Chcialbym w Turowie zobaczyć Szczotkę. Chylińskiego musimy zatrzymać koniecznie. I wie to nawet Rajkovic. Za Celem płakać nie będę. Nie jest zawodnikiem niezastąpiony a na jego pozycji jest już Stelmach i Kulig. Jeżeli udałoby się jakimś cudem ściągnąć Szewczyka byłoby na prawdę dobrze.
Kulig, Stelmach, Chyliński, Szewczyk, Szczotka i Śnieg. Taka szóstkę Polaków bym chciał w Turowie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 19:31 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 maja 2011, 19:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgorzelec
Proszę, nie porównuj Stelmacha z Celem. Aron jest mega kozakiem i trzeba postarać się go zakontraktować. Jest jednym z naszych najlepszych zawodników


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 21:50 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Cel ? Jeśli chce odejść do naszego największego wroga, niech idzie, droga wolna, nie potrzeba nam tutaj tak sprzedajnych zawodników. Tak podkreślał wiele razy że jest związany ze Zgorzelcem, że kocha tych kibiców, a teraz chce iść do ich największego rywala ? Nie potrzeba nam takich ludzi, jeśli to prawda, to jedyne na co będzie zasługiwać na naszej hali, to mega potężna dawka gwizdów. Więc teraz czekamy ile prawdy w słowach Łuczaka, o tym że Szewczyk byłby opcją awaryjną w razie odejścia Chyla bądź Cela, jeśli na prawdę uda się zakontraktować Szewczyka, nikt po Aaronie płakać nie będzie, największym problemem wydaje mi się w tej chwili kwestia centra i rozgrywającego. Klub nie wykazuje zbyt wielkiej chęci pozostawienia Russella, a więc znów czekają nas bałkańskie wynalazki ? Ostatnio trochę mówiło się o zainteresowaniu Szubargą, nie wiem ile w tym prawdy, ale jeśli coś w tym jest, to ja już wole Aleksicia...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 22:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 sie 2012, 21:40
Posty: 77
Mam nadzieję że jednak Aaron nie odejdzie do Stelmetu...
Ale Twoje słowa wobec niego są niesprawiedliwe..
Zrobił wiele dla Turowa i zasługuje na szacunek...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 22:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 03 sty 2009, 21:49
Posty: 261
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Prędzej Leończyk wróci niż Szewczyk tu zagra


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 22:22 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
http://www.sportando.net/m/eng/57087/aa ... turow.html

http://www.sportando.net/m/eng/57086/pr ... -gora.html

Mio nie sądzę żeby te słowa były wymowieniem szacunku do Cela , jednak pamiętaj że wszystko działa w dwie strony , jeśli odejście Aarona okaże się prawdą to wielu poczuje się urażonym ponieważ klub to nie tylko drużyna, zarząd i sponsorzy ale także i kibice. A Aaron jasno deklarował coś w stronę tego jak się czuje w Zgorzelcu , jasno wyraził chęć zostania , i nie sądzę że zarząd sam sobie aż tak podcina skrzydła nie proponując Celowi nowego papirusa. Dano mu szansę , starano się o papier dla reprezentanta kraju , pokochano a on ( jeśli to.wszystko okaże się prawdą ) skłamał??
Cóż póki nie będzie oficjalnego info od odejściu do Sztelmetu patrzę na to jak na zwykła plotkę babulinek spod warzywniaka.

Co do Chylinskiego , cóż mam nadzieję że pamięta on iż klub dał mu szansę na powrót do prawdziwej formy jakiej od niego oczekiwano i on teraz zrobi to samo dla klubu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 22:43 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.naszkosz.enbiej.pl/2013/06/1 ... -stelmetu/

Nie oszukujmy się, sprawa jest już raczej przesądzona.. Mio, Szacunek za to co robił, za to co grał, ale do jasnej cholery, tak jak napisał Avaddon, Zgorzelec kochał Aarona, Aaron wiele razy podkreślał że kocha Zgorzelec, że kocha tutejszych kibiców, mówił, że podwójna mobilizacja na Stelmet, bo wie że kibice się nie lubią, a teraz ? Zobaczył większe pięniądze, i to samo będzie mówił kibicom Zastalu ? Nie wiem jak wy, dla mnie to solidny policzek i koniec jakiegokolwiek szacunku do Aarona, który w tej chwili stał się dla mnie koszykarską kobietą lekkich obyczajów :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 23:22 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Kobe poczekajmy aż na pergaminie pojawi się "ptaszek" od Aarona. Jednak nie oszukujmy się prawdopodobnie już na takie osobistości jak np. Saso i Kelati którzy klub widzieli jako kibicow , oddawali im szacunek oraz robili coś z myślą o nich nie trafimy. No ja po cichu liczę jednak że Chylinskiego można do takich zaliczyc.

A dzis przeczytałem gdzies ( chyba na sportowefakty) że klub nie zaoferowal RR nowego papieru a jedynie sonduje taką możliwość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2013, 0:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Na forum basketa można się doczytać że Rajković mimo tego że w fazie PO przedłużył umowę z Turowem, szybko może ją stracić po kompromitacji w finale.
Czy to dobrze? Jeżeli to prawda że wszyscy zawodnicy są negatywnie do niego nastawieni to wypada mu podziękować i szukać nowego rozwiązania.
Możliwości jest wiele. Dobry sezon miał Adamek. Mimo rozpadu Asseco radził sobie naprawdę dobrze. Stolicę Słowenii prawdopodobnie opuszcza Filipovski. W ofercie Beo jest jeszcze sporo ciekawych nazwisk.

Druga sprawa. Jednym z pierwszych Polskich zawodników, którym zainteresował się Turów jest Paweł Leończyk. Niby dwa razy nie wchodzi się do tej samej wody. Z drugiej strona bardzo udany sezon. I możliwości może nawet większe niż Cel.
O Żydku z Gdyni już chyba było, ale o to będzie ciężko. Jeżeli będzie w miarę tani to warto spróbować. Oczywiście na zmianę. Jeżeli przymierzany na s5 to zdecydowanie za mało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2013, 1:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Hmm, Leończyk ? Całkiem fajna opcja, rzeczywiście dobry sezon miał, ale to jednak nie gracz na pierwszą piątkę, o wywaleniu Rajkovicia też coś obiło mi się o uszy, więc jeśli trafiłby się trener który wreszcie wykorzystałby Kuliga tak jak trzeba (PF) mogliby stworzyć fajną parę. Rothbart na zmiennika mógłby pasowć, ale wtedy brak miejsca w składzie dla dużego Ivana którego bardzo lubię właśnie za szacunek dla kibiców, waleczność, może i czasem brak mu umiejętności, ale to prawdziwy wojownik i bardzo chciałbym go zobaczyć w przyszłym sezonie w naszym składzie. Wracając do trenera, Filipovski byłby idealną opcją, ale czy w zasięgu naszych finansów ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2013, 6:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2009, 19:18
Posty: 171
Lokalizacja: Zgorzelec
Ziomki wydaje mi się, że boicie się że odejdzie Cel, Chyliński i już wypominki się zaczynają, a ten to deklarował że kocha zgorzelec i kibiców, a ten po kontuzjii się odbudował. Myśle że, oni nie będa brali pod uwage za bardzo tego, to jest ich życiowa szansa obydwoje są w szczycie swoim koszykarskim i wieku i częsciowo formie. Mówią że Turów ma piorytet ale bez przesady jak turów da 5 zł a stelmet 100zł to raczej pójdą tam gdzie dają 100 :)) Trzeba byc dobrej myśli i te ogórki troszke przebierac bo niektóre to takie typowo kiszone ogóryyyyyyy :) :smt026 :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2013, 7:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 sty 2010, 10:12
Posty: 66
Lokalizacja: Bogatynia
Napiszę tak jeżeli Cel i Chylu odejdą to odejdą i tyle ale pisać że dla Arona droga wolna bo to bo tamto to głupota , niech mi ktoś napisze a co ma mówić zawodnik który gra dla danej drużyny , że co kibice to gamonie a prezes to pupka. Ludzie przecież oni przyjechali tu zarabiać a nie szukać swojego miejsca na ziemi i jeżeli mam jakiekolwiek pretensje to do Zigiego i Stelmacha dwa drewniane ludziki i niech nikt nie pisze , że Zigi to jednak 212 cm , no i co z tego drewno i tyle. Nie ma co robić dramatu zobaczymy jak będzie dopiero po wakacjach wtedy będziemy mądrzejsi i będziemy mogli narzekać.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2013, 7:08 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Do Kobe24:
Chłopie czy Ty sam siebie przeczytałeś? Ile jadu i złośliwości bije z Twojego posta. Reasumując wg Ciebie Aaron dający punkty, zaliczający najwięcej zbiórek w zespole, walczący o zwycięstwa nagle stał się Twoim wrogiem nr 1? Za co? Twój post wydaje się mówić o Tobie samym: "jestem kibicem sukcesu i wszyscy, którzy nie są ze mną są przeciwko mnie"! Wytłumacz mi jedną rzecz: czy Ty gdybyś był zawodnikiem nie szukałbyś najlepszej opcji finansowej dla siebie, która pozwoliłaby Ci na godne życie po zakończeniu kariery? Przecież oni mają kilkanaście lat na to, by zapracować na swoją przyszłość. Moim zdaniem Aaron bardzo solidnie pracował w naszym klubie przez te trzy lata i zasłużył sobie na nasz szacunek. Miłość i przywiązanie na linii kibice-zawodnicy skończyła się w dniu awansu Turowa do EBL i o tym nie należy zapominać. Czy Ty (o ile pracujesz) zostałbyś w swojej firmie ze względu na przywiązanie do kolegów, kierownika i prezesa firmy mimo intratnej propozycji z innego zakładu? Nie sądzę. Ty, Twoja żona a przede wszystkim dzieci chcą jeść i Ty musisz im to zapewnić, a koledzy i sentymenty muszą pozostać na boku. Zastanów się więc następnym razem zanim napiszesz coś tak obrzydliwego, bo albo jesteś faktycznie kibicem sukcesu i nic więcej do Ciebie nie dociera, albo z natury jesteś bardzo złym człowiekiem i nie potrafisz docenić kogoś, kto przez kilka lat cieszył Cię swoją grą. Podsumowując napiszę tylko, że dziwią mnie wpisy niektórych ludzi, którzy po informacjach o ewentualnych zmianach pracodawców przez naszych dotychczasowych zawodników tak diametralnie zmieniają o Nich zdanie.

Ps. Kobe24 nie żyw do mnie urazy, ale to moja subiektywna ocena Twojego wpisu nt.Aarona lub Jemu podobnych zawodników. Co do Kici, to niestety racją jest, że zawodnicy nie chcą dla Niego grać i włodarze klubu powinni zareagować w takiej sytuacji, bo nie wróży to dobrze na next season :smt075
Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2013, 9:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
grengo, mialem napisac wlasciwie to samo... dodam jeszcze tylko, ze niby od kiedy Stelmet to nasz najwiekszy wrog? Jeszcze rok temu o tej porze roku to APG bylo naszym "najwiekszym wrogiem", a teraz co? Zmalalo sportowe "zagrozenie" z ich strony i nagle juz jest wszystko fajnie? To ze Stelmet spuscil nam lomot w finale nie robi z nich naszego najwiekszego wroga, tylko druzyne najzwyczajniej w swiecie sportowo mocniejsza... Kobe24, pomysl czasem zanim cos napiszesz, a najlepiej trzy razy przeczytaj swojego posta zanim nacisniesz "wyslij"...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2013, 10:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Kobe to jak się domyślam kibic z balkonu. A tam z niewiadomych mi przyczyn znienawidzonym klubem jest właśnie Zielona.
Piszecie jak najbardziej słusznie. Koszykówka to również biznes i trzeba szukać jak najlepszego miejsca pod względem nie tylko sportowym, ale również finansowym.
Jednak nikt mi nie wmówi że zachowanie Cela było całkiem normalne. Nie rzuca się słów na wiatr. Mówił że chce zostać, że Zgorzelec to miejsce gdzie chciałby grać jak najdłużej, a nagle chce odejść do (nie oszukujmy się) największego rywala.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 55  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..