Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 paź 2013, 15:50 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
MrDax99 pisze:
biorąc pod uwagę że nowy zawodnik na SF ma robić różnicę tak jak wczoraj Johnson dla Śląska i dojdzie jakiś center to można patrzeć z optymizmem w sezon , ale tak jak ktoś powiedział 4Q straszna w naszym wykonaniu .

A za wszystko zapłacisz kasą PGE Turów. Dziwi mnie ten ukryty sponsoring, niby takie miasto, tylu (pseudo) biznesmenów i firm a kasa idzie z malutkiego Zgorzelca i Bogatyni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2013, 16:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeśli sie nie znasz to sie nie wypowiadaj.

Transmisja z Wrocławia komentuje Szczepan Radzki.

http://www.esporttv.pl/index.php/live


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2013, 17:48 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Tamta transmisja padla : http://www.sportlemon.tv/20131006/vv525 ... 59060.html

Nie wiem czy to jeszcze niedogranie Slaska czy Stelmet gra taka szybka koszykowke.

Czekam na Turów :smt049 :smt049 :smt049


Szlag mnie trafia jak ciagle chwalony jest Stelmet. Sezon jeszcze sie nie zaczal a juz z 10 razy uslyszalem ze ''Zespol z Zielonej Góry spokojnie juz jest finalista mistrzostw Polski '' itede itepe
Rozumiem ze maja dobry zespol , ze sa nowoscia po Pacceko , ale jesli tak bedzie dalej to kazda transmisje w tv/internecie bede sledzil bez glosu :smt021 :smt021


ahh to nasze srebro :twisted:

Potencjal w druzynie widac , kurde naprawde mozemy miec fajne granie w wykonaniu Turowa , jednak mam takie wrazenie ze brakuje tego co bylo widac w ostatnim sezonie czyli pozytywnego ducha druzyny , kamery uiciekly mi na chwilke ale po meczu Armani stalo w kregu ,gracze nawzajem sobie gratulowali ,natomiast gdy przelaczona na kamere z gory to nasi zawodnicy stali jak takie pale wbite w ziemie obok siebie. A w poprzednim sezonie nawet po przegranej byla u nas ta chwila wzajemnej koncentracji. Oby to wynikalo tylko z tego ze druzyna jest dosc swieza i potrzebuje chwili na stwozenie takiej wiezi. Gratulacje za walke , czas na sezon 2013/2014. :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2013, 10:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 lip 2013, 11:09
Posty: 24
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... na-telefon


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2013, 12:21 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Dwa mecze w ramach VTB w Walbrzychu z Euroligowymi ekipami:
1.grudzień Lietuvosem Rytas
16.grudzień z Lokomotiv'em Kubań
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 9919b7ad20


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2013, 15:49 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2012, 8:48
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... m-stelmetu

No to teraz bardzo mocno odstajemy od Stelmetu ;/ mam nadzieję, że nasz center co ma dojść w trakcie rozgrywek będzie pokroju naszego kozaka z sezonu 2009/10 :D

http://www.youtube.com/watch?v=67NMqpxIy08 <3


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2013, 16:07 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Może odpowiedz będzie w piątek :D 100 kg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2013, 17:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
A czego się spodziewaliście? przy tym budżecie to mogą sobie pozwolić na wydawanie kasy, ale i tak po zakończeniu przygody z pucharami zespół zostanie zmodyfikowany na potrzeby plk.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2013, 19:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Okazuje się że Stelmet wyrwał od nas Robinsona żeby chyba pokazać kto jest lepszy.
Robinson wylatuje z Zielonej Góry, nie zdziwię się jak wyleci Cel.

Ale to też świadczy o zawodnikach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2013, 20:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
zgc_qwerty pisze:
Ale to też świadczy o zawodnikach.


Sorki nie bardzo kumam?

Tzn. co, zawodnicy poszli za kasą nie bacząc na to czy zagrają czy nie? Myślę, że pierwszą pokusą była EL, kolejną kasa, a na końcu minuty. Jednak turnieje i gry przedsezonowe pokazały przydatność każdego z zawodników i decyzje jakie są - każdy widzi.

Wiem, że Aaron miał swoje powody aby od nas odejść i wcale mnie to nie dziwi. Jak potoczą sie Ich dalsze losy - nie wiem, ale życzę Im jak najlepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2013, 21:29 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
zgc_qwerty pisze:
Okazuje się że Stelmet wyrwał od nas Robinsona żeby chyba pokazać kto jest lepszy.
Robinson wylatuje z Zielonej Góry, nie zdziwię się jak wyleci Cel.

Ale to też świadczy o zawodnikach.


?
Wyrwał od nas Robinsona? Russell nie dostał od nas żadnej konkretnej propozycji...
Aaron miał naobiecywaną grę w EL przede wszystkim i nieco większą kasę niż u nas - natomiast to raczej nie kasa była dla niego bodźcem, bo to bardzo ambitny człowiek i chwała mu za to, a że wyszło jak wyszło - nie pierwszy nie ostatni zawodnik, który pod Uvalinem wygląda słabo(RTG choćby), dodatkowo nie ma zaufania trenera, a jak nie ma zaufania to się dodatkowo blokuje i takie kolo to wszystko zatacza...
Generalnie ja tam życzę im jak najlepiej, zostawiali serducho dla nas, teraz grają dla kogoś innego, życie...
W sumie każde rozwiązanie kontraktu sporo kosztuje - jak dla mnie mogą w SZG jeszcze z pięciu zwolnić, zawsze to uszczuplenie ich kasy...
Trefl pokazał dzisiaj, że nie taki diabeł straszny - Stelmet to taki zlepek zawodników - drużyny tam nie ma, dziś poszalał Eyenga, a i tak było słabo, zero zespołowości, a Ci zawodnicy rozegrali już ze sobą sporo meczów z dobrymi zespołami....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2013, 13:18 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
jimisan pisze:
Trefl pokazał dzisiaj, że nie taki diabeł straszny - Stelmet to taki zlepek zawodników - drużyny tam nie ma, dziś poszalał Eyenga, a i tak było słabo, zero zespołowości, a Ci zawodnicy rozegrali już ze sobą sporo meczów z dobrymi zespołami....


W tamtym sezonie też tak miało być, a jak wyszło wszyscy wiemy 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2013, 14:10 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
manzir pisze:
W tamtym sezonie też tak miało być, a jak wyszło wszyscy wiemy 8)


hmmm
tuż przed startem poprzedniego sezonu APG miało być mimo wszystko najsilniejsze, my mieliśmy ciężko walczyć o szóstki, a Stelmet miał stać na czele underdogów...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2013, 14:36 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Wydaje mi się, że kolega ma na myśli sezon 2011/2012 -> wtedy Asseco posypało się i Pacek uciekł, a Zastal można powiedzieć, że jeszcze "raczkował".

W ubiegłym sezonie Asseco chciało w EL powalczyć, ale dopiero wtedy wszystku totalnie dupnęło, natomiast Zastal od początku sezonu pompował się, z czego wszyscy śmiali się i wyszło, jak wyszło 8)

My każdy sezon zaczynamy z komentarzem: nic z tego nie będzie, później się jaramy, że będzie nareszcie mistrzostwo, a summa summarum wychodzi, jak zawsze :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2013, 16:10 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Nie do końca się z tym zgodzę, skład APG mimo wszystko wyglądał co najmniej bardzo dobrze, a mieli jeszcze dojść robiący różnicę stranieri - to co naściągał Jeklin rozłożyło ekipę Gdynian na dobre, a dopiero po EL zespół rozpadł się na amen...
Na początku sezonu to APG przegrało SuperPuchar, miało problemy z obcokrajowcami /Polacy w większości ci sami/ i w końcu się rozwaliło na amen - tutaj takiego końca nie przewiduję, ale początki dokładnie takie same - znów widać rękę Jeklina w budowaniu ekipy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..