Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 11:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2014, 12:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
W składzie może być tylko 3 graczy pochodzących z USA.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2014, 13:26 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale w Polsce nie obowiązuje ten przepis.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2014, 13:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 wrz 2010, 11:00
Posty: 80
Lokalizacja: Zgorzelec
Wczorajsze świętowanie ;)
https://www.youtube.com/watch?v=aDVe1mE6p0c

niestety zabrakło pamięci na karcie na Filipa i Rajko :/
ktoś coś wie czemu Mike'a wczoraj nie było? a nawet nie był wymieniony?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2014, 14:37 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
To, że wczoraj zabrakło go przed halą potwierdza chyba to, co słyszałem wcześniej, że był jakiś konflikt na linii Mike-klub-trener. Niby miał już wyjeżdżać, ale jakoś go zatrzymali - dograł sezon i teleportował się do domu. Możliwe, że z czasem poznamy prawdziwą przyczynę jego absencji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2014, 8:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Ponoć nie był na siłach przyjść ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2014, 17:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lip 2013, 13:22
Posty: 38
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale wydaje mi się, że Denis ma kontrakt na 3 lata.
Moim zdaniem Zigi niepotrzebny, w VTB nie wystarczał co dopiero w EL.
Szkoda, że Prince odejdzie, powinni robić wszystko, żeby go zatrzymać.

W składzie powinni zostać i przybyć nowi:

PG:Tony Taylor/ ? Ktoś szybki i dobrze asystujący, typu Danny Gibson z Wrocławia.
SG:Łukasz Wiśniewski/Michał Chyliński/Jakub Karolak
SF: ?Prince? / Ktoś pokroju Dulkysa co grał w Anwilu, chłopak niezłe staty wykręcał w Turcji.
PF: Filip Dylewicz/? Jakiś serb mocno walczący pod koszem, potrafiący sypnąć tróję.
C:Damian Kulig/Uros Nikolić/ ? Skoczny i dobrze broniący murzynek, taki ktoś jak Kevin Johnson z Polpharmy; dużo zbiera,blokuje i potrafi rzucić za 3.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2014, 17:50 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Kuba ma 3 letni kontrakt. Denis był na rok.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2014, 17:54 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 lip 2013, 18:32
Posty: 128
Wątpię że nas stać na Princea ,na Księcia i kogoś pokroju Dulkysa (też będzie swoje kosztował) na pewno nie.Już lepiej Prince (wątpię) a reszta kasy na 1,5,Chylu na 3(zmiennik) i jakaś serbska 2.Reszta składu,fajnie by byłooby się udało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2014, 18:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Kulig jeszcze będzie zrzucał trochę kilogramów żeby grać na 4 bo na 5 w Eurolidze nie poradzi sobie.

Kulig/Dylu
... /Nikolić

Na piątego brałbym jakiegoś młodego polaka ale brak takich w młodszych rocznikach. Wątpię w siedmiu zagranicznych zawodników bo po prostu nie będzie nas stać na tylu, nie ma co popełniać błędów Zielonej i ściągać szrotu, trzeba postawić na jakość, combo, sf i c powinni robić różnicę, resztę składu już mamy.

Combo/TT
Wiśnia/Chylu/Karolak
SF/Chylu
Kulig/Dylu
.../Nikolić

Na SF trochę dziura, można będzie uzupełnić w czasie sezonu na 2/3 albo 3/4 w zależności od braków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2014, 18:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lip 2013, 13:22
Posty: 38
Ja to bym widział w Turowie na PG tego gracza, zawsze można pomarzyć :P

http://www.vtb-league.com/en/player/aar ... ?sid=86921

I Tony wbijałby na 15 min.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2014, 19:52 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 mar 2014, 17:55
Posty: 21
Rih 25 pisze:
Ja to bym widział w Turowie na PG tego gracza, zawsze można pomarzyć :P

http://www.vtb-league.com/en/player/aar ... ?sid=86921



Drugi Aaron :lol:
fakt ładnie grał w tym sezonie w Vtb ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2014, 6:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 sty 2010, 20:11
Posty: 121
Lokalizacja: stąd
Emocje już opadły a Mundial zrobił swoje, tzn. przyćmił nasze mistrzostwo bez najmniejszego wysiłku. Dlaczego? No chyba dlatego, że nikomu w naszym klubie nie zależało na rozgłosie, na poinformowaniu jak największej grupy ludzi o fakcie zdobycia pierwszego w historii klubu tytułu Mistrza Polska w koszykówce. O mistrzostwie wiedzieli oczywiście najwierniejsi kibice i ci, którzy są tzw. kibicami sukcesu (chwilowi). Nikt poza nimi nie miał skąd dowiedzieć się o planowanym zakończeniu - prezentacji drużyny. Nigdzie nie było plakatu, ulotki, czy choćby informacji na stronie klubu o czasie i miejscu tego przedsięwzięcia. Mimo wszystko na Maratońskiej pojawiło się około 1000 luda. Właśnie - tylko 1000, a czemu nie 5-10 000? Zwyczajnie brakuje tam miejsca. Ta impreza - odnoszę wrażenie - była montowana na tzw. "zapalenie płuc", aby szybko, aby odbębnić i tyle - ku uciesze gawiedzi. Od 19.00 orkiestra górnicza, potem cheerleader's, i knot wieczoru Kramer. Czy w naszym mieście nie ma innych zespołów? Pewnie są, ale nikt z klubu się nie wysilił. No i to sztuczne oczekiwanie na ciemność, która pozwoli we właściwy sposób zaprezentować Mistrzów. Były wielkie zapowiedzi, ogromne nadzieje na wielkie WOW, a wyszło, delikatnie mówiąc tak sobie. Mający być wielkim HALO wjazd motocykli okazał się korkiem przed sceną, bo nikt nie pomyślał, aby podjeżdżali pojedyńczo. Zawodnicy wysiedli z motocykli i czekali obok sceny na swoją kolej wejścia, a mogło być bardziej atrakcyjnie. A na całej imprezie - gdyby nie BALKONIARZE - nie czuć było atmosfery mistrzowskiej fety. Szkoda, bo można było zrobić imprezę w amfiteatrze (łącznie z wjazdem motocykli na scenę), bo Burmistrz by nie miał chyba nic przeciwko, zaprosić więcej muzyków, nagłośnić odpowiednio imprezę, udostępnić miejscówki na ogródki piwne i fetować zwycięstwo i zdobycie tytułu w sposób na jaki cały zespół sobie zasłużył. Tylko wtedy dukaty na imprezę zostałyby w Zgorzelcu, a nie wyjechały do Wrocławia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2014, 8:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Do Jan Leszek - jest taki smerf jak ty on nazywa się maruda ale on jest od ciebie mniej szkodliwy.
Taką imprezę w amfiteatrze trzeba by przygotowywać dłuższy czas niż 5 dni a utrzymać po takim sezonie dłużej wszystkich zawodników na miejscu to i wysiłek i koszt. Ciekaw jestem ile ty tych dukatów tu zostawiłeś że tak je liczysz a fobia Wrocławia to aż ci z butów wystaje. Skończył ci się jeden wróg prezes KK to szukasz następnych . Obiecuje że we mnie nie znajdziesz takiego chociaż ostro mnie sprowokowałeś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2014, 8:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
sory ale już pierwsze zdanie wystarczyło mi aby nie brnąć dalej w to... a wrzucenie tego wszystkiego nawet w 100 tematów nic nie da, a jest jedynie wyrazem bezsilności i chęci zwrócenia uwagi na siebie... smuty i tyle...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2014, 8:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Dla mnie było miło. Było piwko był grill. Poskakalem, pokrzyczalem było ok. Nie mam potrzeby żeby mnie po butach lizano ;) impreze uważam za ok tylko koszykarze pobazgrali mi szalik :\ ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..