Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 cze 2014, 14:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lip 2013, 13:22
Posty: 38
Miodrag Rajković zostaje w Turowie na następny sezon !!! :grin:

Oby udało mu się znowu zbudować dobry skład. Z kimś kto już grał w EL np. Bryce Taylor.
Ma dobrą rękę do trójek. https://www.youtube.com/watch?v=KCbk0OYzDLQ

Czyżby gra w EL i nowa hala była priorytetem do powrotu Toreya do Zgorzelca ?
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... czem-pge-t


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2014, 17:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 sty 2010, 20:11
Posty: 121
Lokalizacja: stąd
bog180 pisze:
Taką imprezę w amfiteatrze trzeba by przygotowywać dłuższy czas niż 5 dni


Sorry, ale słabą masz wiedzę o organizowaniu imprez-zapewniam Cię, że 3 dni to max potrzebny do jej zorganizowania w amfiteatrze. Odrobina woli i da się - uwierz!
Ponadto nie marudzę tylko wyrażam własną opinię w temacie, a do tego każdy ma prawo, prawda? Nie chcę się z Tobą ani kłócić ani spierać. Ani nawet polemizować na forum nie zamierzam. Martwi mnie tylko, że próbujesz odgrzewać dawno ostygnięte kotlety (KK) a brakuje Ci zwykłej merytorycznej oceny sytuacji. Nie drąż. Pozdrawiam tych, którym impreza w tej formie wystarczyła i tych, którzy oczekiwali więcej po zdobyciu tytułu Mistrza Polski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2014, 10:03 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja oczekiwałem więcej na zakończenie sezonu - amfiteatr, to byłoby idealne miejsce ;)

Jestem ciekawy, co Kicia zmajstruje nam w przyszłym sezonie z duuużo większą kasą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2014, 21:40 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... ecia-w-tbl

do wyjęcia są np.: Michał Ignerski,Szymon Szewczyk, Thomas Kelati i całkiem głodny wilczek Dardan Berisha.
Mimo wielkiej sympatii do Ivana i Piotrka, to jednak lepiej zatrudnić za tą samą kasę jednego z w/w, co więcj ryzykowałbym, na rzecz jednego z tych zawodników, rozstaniem się z Filipem.
Wielkim znakiem zapytania jest który Taylor tak naprawdę powinien zostać, bo Mike czasami zbyt energetyczny, a znowóż Tony zbyt ospały. Osobiście wolałbym uzupełnić MT kimś typu nasza stara TT'ka.
Tak naprawdę to w większości tych nazwisk, to tylko odgrzewanie starego kotleta.
Biorąc pod uwagę jacy zawodnicy zagrali w czarno-zielonych barwach, śmiem stwierdzić, że my kibice znowu zostaniemy zaskoczeni kolejną perełką.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2014, 11:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
hm a ja się tak zastanawiam, czy w związku z EL i nową halą, klub nie mógłby sobie jakiegoś etatowego maskota zafundować? podczas finałowego G2 patrzyłem na naszego tura, który słaniał się na parkiecie jakby obuchem dostał i porównywałem towarzyszące mu krówki tauronki, cholera czemu jakby nie było konkurencyjny tauron stać na coś takiego a ten nasz tur jak z PGEeru wygląda...
przyglądałem się też tauronkom w G5 gdy na hali piekło było, duchota i zamuła i oczy przecierałem ze zdumienia, że one w tych różowych pluszakach przebrane nie fiknęły, wprost przeciwnie cały mecz trzymały fason i sprawiały wrażenie jakby podskakiwały po alpejskiej łące - naszego tura w tym meczu już nie było, pewnie na erce wylądował jeszcze zanim się mecz zaczął;)
tak czy owak może przydałoby się w nowym sezonie jakieś profesjonalne podejście również do tej sprawy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2014, 11:59 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Okazały, przystojny "TUR" na nową halę z pewnością by się przydał . :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2014, 15:08 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Nasz TUR to powinien przejść rekonwalescencję, ponieważ te jego rogi żyją własnym życiem i wygląda to bardzo komicznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2014, 15:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
Zdobycie mistrzostwa to wielki sukces ale i wielkie wyzwanie . Moim zdaniem zostawienie trenera na plus , schematy i znajomość naszych realiów , zawodników itp . Co do składu to pozwole sobie dać moja propozycje .
PG - T.Taylor , Pierre Jackson ( jako lepsza wersja M.T)
SG - Wiśnia , Kelati ( jeśli jest 100% zdrowy )
SF - Chyli , Karolak , J.P.Prince lub lepszy ( największe pieniądze do wydania są tu i na Centre )
PF - Ignerski ( za Dyla chociaż szacunek dla niego ) , Killingsworth , Stelmach
C - Kulig , D.Lavrinovič lub Arinze Onuaku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2014, 16:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 lip 2013, 18:32
Posty: 128
MrDax99 pisze:
Zdobycie mistrzostwa to wielki sukces ale i wielkie wyzwanie . Moim zdaniem zostawienie trenera na plus , schematy i znajomość naszych realiów , zawodników itp . Co do składu to pozwole sobie dać moja propozycje .
PG - T.Taylor , Pierre Jackson ( jako lepsza wersja M.T)
SG - Wiśnia , Kelati ( jeśli jest 100% zdrowy )
SF - Chyli , Karolak , J.P.Prince lub lepszy ( największe pieniądze do wydania są tu i na Centre )
PF - Ignerski ( za Dyla chociaż szacunek dla niego ) , Killingsworth , Stelmach
C - Kulig , D.Lavrinovič lub Arinze Onuaku

Fajny skład,ja bym dał Nikolicia zamiast Stelmacha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2014, 16:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Fajnie tylko ten skład będzie dwa razy droższy niż to co będziemy mieli. Po drugie po co przepłacać polaków, przykład stelmetu. Dylu, Kulig, Karolak, Chylu i Wiśnia, do tego można wziąć jakiegoś młodego.

Duża kasa to powinna pójść też na rozgrywającego, to obwód będzie robił różnicę a u nas jak na EL to słabo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2014, 18:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Pan Jasiński przebywa w Barcelonie i prowadzi rozmowy z włodarzami EL.
Co to może oznaczać ? :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2014, 18:30 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
halcia pisze:
Pan Jasiński przebywa w Barcelonie i prowadzi rozmowy z włodarzami EL.
Co to może oznaczać ? :?

dzika karta


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2014, 18:45 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
marcinp007 pisze:
dzika karta


dzikus to bagatela pół miliona ojro...
chyba, że dzikus do eliminacji tam tylko 50 tysi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2014, 11:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
JJ rzeźbi, żeby nam odebrali prawo do gry, a przyznali wielkim sezonowcom :P

Facet stara się pewnie o prawo do gry w eliminacjach - bez EL w pagórkowie nie będzie sponsorów, dlatego pojechał negocjować - możliwe, że enea postawiła warunek -> finansujemy grę w finale MP, natomiast w następnym sezonie musi być EL, aby poszła jakaś kasa.
Czuję, że po przegranym finale sezonowcy są w ciężkiej sytuacji sportowej, finansowej i pewnie nie pomoże im ta druga barcelona :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2014, 13:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
JJ to biznesmen i nie można odbierac mu prawa robienia pieniędzy . Raczej trzeba by dopingować naszych włodarzy do ostrzejszej walki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..