Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 9:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 kwie 2016, 18:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
nie ma obaw o play-off'y...

fajrant, to by było na tyle naszej walki w tym sezonie...

może za rok...

nie ma tego złego, nasz geniusz trenerki założonego celu minimum nie dał rady ogarnąć;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 18:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 gru 2015, 16:20
Posty: 44
Asseco wygrało z wilkami no i koniec tego grania dla nas w tym sezonie jeszcze 3 mecze i wakacje to już jest koniec marzeń o po, takiego wstydu jeszcze nie było,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 19:06 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
manzir pisze:
Porażka wkalkulowana, szkoda tylko że odniesiona dodatkowo w mizernym stylu - 10 przechwytów czarnych mówi wszystko o tym meczu.


:smt044 co to znaczy "porażka wkalkulowana"?
Dzisiaj Asseco wygrało wkalkulowaną porażkę :smt003

Panie pseudo trenerze, proponuję obejrzeć końcówkę meczu Kingów z Asseco, może zrozumie pan jak wygląda prawdziwy sport i czym jest koszykówka.

Czas rozpocząć sezon ogórkowy 2016/2017.
Pierwsze pytanie brzmi - kogo nowy prezes zatrudni w roli pierwszego trenera?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 19:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 gru 2015, 16:20
Posty: 44
To niema co gadać tylko dzwonić do Rajkowicza i tyle w temacie bo on na pewno nas uratuje od dalszego wstydu w następnym sezonie , trzeba spotkać się z panem prezesem i dac mu kandydata sprawdzonego i naszego mistrzowskiego trenera, tyle ja mam do powiedzenia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 19:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Mam propozycję dla KK, co by zorganizowali na następnych dwóch meczach
w PGE Turów Arena baner z napisem CHCEMY PRAWDZIWEGO TRENERA!
i podkreślili, ten fakt odpowiednimi przyśpiewkami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 19:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Żadnego Rajkovicia. Wszystko będzie zależało o ilości gotówki w następnym sezonie, ale trzeba poszukać jakiegoś młodego trenera, niekoniecznie Serba ;)
Dobrym kandydatem byłby znany już w Polsce Kostas Flevarakis. Wprowadziłby element którego brakowało przez ostatnie sezony - dobrą obronę, którą wygrywa się mecze(o tym do dzisiaj nie wie Ignatowicz)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 21:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Następny sezon też ma być oszczędnościowy, tak więc trenera z prawdziwego zdarzenia raczej u nas nie będzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 23:43 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
manzir pisze:
Następny sezon też ma być oszczędnościowy, tak więc trenera z prawdziwego zdarzenia raczej u nas nie będzie.


W takim układzie, może Kanculis?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 23:58 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
1. Dopięcie formalności w sprawie nowej umowy sponsorskiej z PGE. Mam nadzieję, że uda się wyciągnąć jak najwięcej. Hala wybudowana, zaległości powolutku spłacane. Stachyra wspominał nawet w muzycznym, że może uda się zacząć kolejny sezon od zera. OBY !

2. Trener z prawdziwego zdarzenia. To nie podlega nawet dyskusji. Nie Polak, bo poza Winnickim i Kamińskim nikogo już nie ma. Przy ograniczonym budżecie musi to być ekspert od obrony, więc błagam nie wspominajcie Rajkovicia. Super kandydaturę zapodał Entor. Flevarakisa proponował kiedyś nawet Ojciec na forum basketa. Eksperymenty ostatnio się w naszej lidze nie sprawdzają dlatego postawiłbym na kogoś, kto jest obeznany na naszym podwórku.

3. Dyrektor sportowy. W przypadku gdy prezes nie ma pojęcia o koszykówce dyrektor sportowy to podstawa. Rozumiem, że w tym sezonie nie było na to pieniędzy, ale w przyszłym już tego problemu być nie powinno. Jedyna słuszna kandydatura według mnie to Grzegorz Ardeli.

4. Szkielet zespołu i polska rotacja. Jak wiadomo ważne umowy mają jedynie Szymański i Marek, czyli 11 i 12 gracz rotacji. Przepis o dwóch Polakach na boisku zostaje. Myślę, że warto zatrzymać w składzie jedynie Kostrzewskiego i Karolaka, Dylewiczowi podziękować jest po prostu za drogi. Do składu dobrać 3 GRAJĄCYCH Polaków. Stachyra chciał ściągnąć do Zgorzelca jeszcze jednego wychowanka Bartka Bochno, innej opcji nie widzę. Chętnie znów go zobaczę w barwach Turowa. Ważne jest by się nie wykrwawić finansowo na krajanach. Ciekawe opcje to np. Kovalenko, Flieger, Pamuła, Ł. Diduszko, Parzeński, Michał Nowakowski, Borowski, Sulima. Czyli średniaki, bardziej zadaniowcy na 15 minut, których w tym sezonie brakowało (mam nadzieję, że nie poleci po tym fala hejtów, bo ktoś nie zrozumiał). Łakomym kąskiem na rynku będzie Hicks, ale on pewnie wybierze północny klimat.

5. Starnieri. Z obecnego sezonu warto powalczyć o Dillona i Archibeqa, sprawdzeni gracze, którzy gwarantują pewny poziom. Reszcie podziękować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2016, 7:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeżeli uda się nam już w tym sezonie wyjść na "0", to nie będę za bardzo płakał z powodu braku awansu do PO, chociaż szkoda będzie pierwszy raz od awansu nie zagrać w PO.
Jeżeli uda nam się wynegocjować dobrą umowę z PGE - czynnikiem na plus, w przypadku braku sukcesu/wyniku sportowego, może będzie to, że klub wychodzi na prostą - pierwszym ruchem klubu powinno być zakontraktowanie markowego trenera, który potrafi zbudować broniącą drużynę walczaków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2016, 9:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
jimisan pisze:
osobiście raczej spodziewałem się odpadnięcia Asseco z walki, bo mają w sumie dość trudny kalendarz na koniec... mimo wszystko oddanie kolejnego wygranego meczu w Wielką Sobotę boli, bo mogliśmy uniknąć SZG w pierwszej rundzie, a tak tylko cud może nas przed tym pojedynkiem uchronić...


Jimisan masz swój cud w postaci zwycięstwa Asseco nad Wilkami, dzięki czemu 24 kwietnia Turów kończy ten jakże wstydliwy dla nas sezon.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2016, 10:17 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
grengo pisze:
jimisan pisze:
osobiście raczej spodziewałem się odpadnięcia Asseco z walki, bo mają w sumie dość trudny kalendarz na koniec... mimo wszystko oddanie kolejnego wygranego meczu w Wielką Sobotę boli, bo mogliśmy uniknąć SZG w pierwszej rundzie, a tak tylko cud może nas przed tym pojedynkiem uchronić...


Jimisan masz swój cud w postaci zwycięstwa Asseco nad Wilkami, dzięki czemu 24 kwietnia Turów kończy ten jakże wstydliwy dla nas sezon.


Historia, jak trener nie chce play-off'ów to go nie zmusisz, nie dość że gramy wesołą koszykówkę na hurra przez cały sezon, to dał radę dodatkowo rozpieprzyć zespół od środka...

tak absolutnie szczerze to nie wiem czy będę płakał z tego powodu, że zakończymy ten sezon na 9 miejscu... oczywiście szkoda, brak awansu to porażka, ale czy ósme miejsce i wpier...dziel od SZG dałby mi więcej przyjemności - mocno wątpię...

a tak na marginesie, to ciężko rzec czy jesteśmy faworytami w meczach z Siarką i Treflem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2016, 18:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 wrz 2015, 16:28
Posty: 13
Od piątku ruszają półfinały 3LM, nasi chłopcy zaczną w piątek o 16.30 z SKK Rzeszów, mecz można śledzić na pzkosz.pl gdzie będą prowadzone statystyki life. Niektórzy rodzice jada za swoimi pociechami, co wy na to żeby w jeden zebrać grupę kibiców i pojechać samochodami? Zaszli dalej niż ekstraklasa wiec warto im pomóc i wierzyć w sukces! :D

Piątek 16.30 ● Turow - SSK Rzeszów
Sobota 15 ● Turow - ProBasket Kutno
Niedziela 12.30 ● Turow - Opole


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2016, 20:41 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
http://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/5 ... 41-punktow
ciekaw jestem zdania w w/w temacie oponentów.
Do tego chłopaka dokooptował bym takich zawodników jak:
Dłoniak, Patoka, Mokros no i prawie idealny gracz jakim jest Parzeński.
Ze starego składu postawił bym tylko na trzech zawodników, tj.:
Dillon, Archibeque i rzecz jasna Kostrzewski.
Biorąc pod uwagę, że muszą zostać z nami na kolejny sezon Szymański i Marek,
to teoretycznie zostają jeszcze dwa miejsca dla nowych objawień PLK.
Niestety to jest skład, który tylko może mi się marzyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2016, 12:50 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
No to bucowatemu koleżce już całkiem sodówka uderzy do główki:

Mateusz Ponitka z nagrodą Eurocup Rising Star


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..