Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 14:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 499 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 sie 2016, 12:21 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Bardziej chodziło mi o zmianę koloru/modelu, ale rozumiem. Każdy ma swoje zboczenia ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2016, 12:56 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Przeglądałem katalog Spaldinga i nic tam ciekawego nie ma. Trzeba by było robić na zamówienie jak Czarni. Ja chciałbym czegoś w stylu strojów z sezonu 06/07


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2016, 16:26 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
A gdyby drużynie zafundować stroje dwukolorowe w stylu L Rytas , czyli czarno -zielone
a drugi zestaw bez zmian oczywiście biały z dodatkiem czarnego . Co wy na to ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2016, 20:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Zobaczymy jak ten nasz nowy rozgrywajek sprawdzi się w boju - papiery na granie niby ma, tak więc trzeba mu dać szansę ;)

Stroje mogliby zamówić trochę w nowocześniejszym stylu, ponieważ te standardy z katalogu tracą myszką


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2016, 23:20 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Dalej nie potrafię zrozumieć jaką rolę ma odgrywać w naszej drużynie Gospodarek ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2016, 0:45 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 lip 2013, 18:32
Posty: 128
Krzysztof pisze:
Dalej nie potrafię zrozumieć jaką rolę ma odgrywać w naszej drużynie Gospodarek ???

Nie mówiąc już o tym,że Tweety musi odpoczywać te 10 minut a nie wiem czy DJ da radę na PG to powiedz mi co byśmy zrobili jakby podstawowy rozgrywający doznał kontuzji?Wiadomo każdy by chciał porządnego zmiennika ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2016, 8:43 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Turów fan pisze:
Krzysztof pisze:
Dalej nie potrafię zrozumieć jaką rolę ma odgrywać w naszej drużynie Gospodarek ???

Nie mówiąc już o tym,że Tweety musi odpoczywać te 10 minut a nie wiem czy DJ da radę na PG to powiedz mi co byśmy zrobili jakby podstawowy rozgrywający doznał kontuzji?Wiadomo każdy by chciał porządnego zmiennika ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.


Oded Brandwein dalej bez klubu. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2016, 9:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Budżet nie jest z gumy, jak u sezonowców, mamy jeszcze długi i prawdopodobnie będą chcieli wzmocnić zespól w trakcie sezonu za mniejszą kasę tam, gdzie będziemy mieli braki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2016, 13:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Zespół budowany w oparciu o określone cechy charakteru, nieprzepłacony ( zdecydowana większość ma licencje ), solidny.
1. Trener - ciekawe, czy Fischer to ogarnie. Nie ma w składzie Turowa gracza, z którym pracował, jego warsztat trenerski jest nieznany. Chce, aby zespół grał inteligentny basket i ma postawić na obronę. Zobaczymy czy uda mu się to wdrożyć.
2. Carter - tak jak pisałem, transfer pupy nie urywa. Zgodzę się natomiast, że Turów ma ograniczenia finansowe, funkcjonuje na pewnych zasadach i na wszystko i wszystkich pozwolić sobie nie może. Ma dobre CV, ukończoną dobrą uczelnię, ale ostatnie sezony w jego wykonaniu nie zachwyciły. Najlepiej zagrał bodajże w Izraelu. Zobaczymy - transfer obarczony ryzykiem, ale są symptomy, że może wypalić i będziemy z jego gry zadowoleni. Turów z " klepaczami" niejednokrotnie trafiał w przysłowiową "10" - może i tym razem się uda. Ciekawe, ile w jego sprowadzeniu zasługi trenera a ile DJ'a? Osoba Jacksona wydaje się być zasadnicza i kluczowa.
3. Michalak - jeszcze nie ma podpisu na pergaminie, ale ja jestem jak najbardziej za. Mówi się, że to gracz zmanierowany, szybko się spala, ale to jeden z lepszych strzelców, jest graczem utalentowanym i jeżeli Fischer by go otworzył, to mógłby być to gracz jak na ligę dobry a może i bardzo dobry.Problemem MM jest jego głowa, bo talentu u niego jest sporo. Do Waczyńskiego mu daleko, jednak to zawodnik o podobnym profilu. Nie trzeba przypominać - w jakim miejscu jest teraz Waca. Poza tym - jak pisałem - Turów potrzebuje solidnego gracza, Polaka lub zawodnika z polskim paszportem ( bez względu na ewentualny pass DJ'a ).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2016, 14:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 gru 2009, 22:09
Posty: 82
Lokalizacja: z domu
Tak tylko pytanie co jest nam bardziej potrzeba:
1. Słaby psychicznie Michalak (który może wypalić ale nie musi) na pozycje 2-3 i gramy 10 minut Gospodarkiem
czy
2. Oded Brandwein na pozycje 1-2 i w trakcie sezonu rozglądnięcie się za kimś pokroju Czyża na pozycje 3-4(Oczywiście nie musi to być Polak)
Moim zdaniem jeżeli Brandwein będzie tańszy brałbym drugą opcje. Mógłby grać wymiennie z Carterem. Pytanie tylko czy biorą Brendwaina pod uwagę?!

PG Carter/Brandwein/Gospodarek
SG Jackson/Brandwein/Bochno
SF Ikovlev/Kostrzewski/Borowski
PF Kostrzewski/Borowski
C Archibeq/Tomaszek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2016, 18:40 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Bardziej potrzeba nam zawodnika do "łatania" pozycji 2/3, czyli takiego MM.
Na 2 mamy DJ'a, który będzie wspomagał Carter'a i Gospodarka + Bochno zadaniowiec.
Na 3 jest Ikovlev, który będzie wspomagany przez Kostka, który z kolei w tym sezonie będzie grał wymiennie z Kacprem na 4 - ten ostatni wraca po kontuzji i jego forma póki co jest niewiadomą.
W świetle tego wszystkiego bardziej potrzeba nam MM, a w trakcie sezonu będziemy pewnie łatać dziury.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2016, 20:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Michalak :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2016, 22:34 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
To kolega się rozpisał! :lol:

Rozumiem, że jesteś prawie pewny, że u nas zagra ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2016, 16:31 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2015, 11:02
Posty: 62
no i jest
http://www.plk.pl/internalfiles/fckfile ... 202017.pdf
i swiateczny prezent od ligi mecz z pagorkami w drugi dzien swiat w PGE ARENIE i telewizji :smt068 :smt068 :smt068 :smt003 :smt003 :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2016, 20:08 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Karol Wasiek donosi, że Michalak już w Turowie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 499 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..