Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 17:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 953 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 64  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 sty 2017, 12:02 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Jeżeli ktoś zainteresowany,to właśnie w tej chwili zaczyna się transmisja video live z losowania par ćwierćfinałowych Pucharu Polski. Tutaj link https://www.facebook.com/plksa/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sty 2017, 12:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
No i mamy. Turów zagra w czwartek 16 lutego o 20:30 z King Szczecin. Druga para w tym dniu to hit :smt021 Cukier Toruń ze Stelmetem o 18:00. Piątkowe pary to Trefl - Krosno i Anwil - Dąbrowa Górnicza. Czwartkowe mecze mają być transmitowane na IPLI.
Przez brak rozstawienia drużyn ciekawie się ułożyło, bo cztery czołowe drużyny z tabeli zagrają pomiędzy sobą :lol:


Ostatnio zmieniony 26 sty 2017, 13:09 przez Hektor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sty 2017, 12:47 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
A może tak Hektor :grin:
Ćwierćfinały:

Czwartek, 16 lutego:
Polski Cukier Toruń – Stelmet Zielona Góra – godz. 18.00 (Ipla)
King Szczecin – PGE Turów Zgorzelec – godz. 20.30 (Ipla)

Piątek, 17 lutego:
Trefl Sopot – Miasto Szkła Krosno – godz. 18.00 (Ipla)
Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza – godz. 20.30 (Ipla)

Półfinały:

Sobota, 18 lutego:
Polski Cukier/Stelmet – King/Turów – godz. 15.15 (Polsat Sport Extra)
Trefl-Miasto Szkła – Anwil/Dabrowa – godz. 17.45 (Polsat Sport)

Finał:

Niedziela, 19 lutego, godz. 17.45 (Polsat Sport)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sty 2017, 12:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2015, 11:02
Posty: 62
Cypis pisze:
A może tak Hektor :grin:
Ćwierćfinały:

Czwartek, 16 lutego:
Polski Cukier Toruń – Stelmet Zielona Góra – godz. 18.00 (Ipla)
King Szczecin – PGE Turów Zgorzelec – godz. 20.30 (Ipla)

Piątek, 17 lutego:
Trefl Sopot – Miasto Szkła Krosno – godz. 18.00 (Ipla)
Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza – godz. 20.30 (Ipla)

Półfinały:

Sobota, 18 lutego:
Polski Cukier/Stelmet – King/Turów – godz. 15.15 (Polsat Sport Extra)
Trefl-Miasto Szkła – Anwil/Dabrowa – godz. 17.45 (Polsat Sport)

Finał:

Niedziela, 19 lutego, godz. 17.45 (Polsat Sport)

dokładnie i biorę w ciemno wygrana w lidze z Kingiem(4.02) za "porazke" w pp bo ten turniej jest nam potrzebny jak no właśnie "dziura w moście "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sty 2017, 13:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Cypis pisze:
A może tak Hektor :grin:
Ćwierćfinały:

Czwartek, 16 lutego:
Polski Cukier Toruń – Stelmet Zielona Góra – godz. 18.00 (Ipla)
King Szczecin – PGE Turów Zgorzelec – godz. 20.30 (Ipla)

Piątek, 17 lutego:
Trefl Sopot – Miasto Szkła Krosno – godz. 18.00 (Ipla)
Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza – godz. 20.30 (Ipla)

Półfinały:

Sobota, 18 lutego:
Polski Cukier/Stelmet – King/Turów – godz. 15.15 (Polsat Sport Extra)
Trefl-Miasto Szkła – Anwil/Dabrowa – godz. 17.45 (Polsat Sport)

Finał:

Niedziela, 19 lutego, godz. 17.45 (Polsat Sport)


Masz rację. Zasugerowałem się tą drabinką pokazywaną na ekranie podczas losowania. Myślałem, że te z dolnych części drabinek będą grały pomiędzy sobą. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sty 2017, 16:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam nadzieję, że zrewanżują się podwójnie wilkom za porażkę na ich terenie - najpierw u nas, a później w PP 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2017, 22:16 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Andrew Ryan

https://www.youtube.com/watch?v=WlS3LgetJi4

tak było na uniwerku jak teraz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2017, 22:45 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Dzisiaj cała drużyna dobrze zagrała i zasłużyła na duży plus - inaczej też nie mogło być, w końcu graliśmy z najsłabszą drużyną.

Ten Andrew będzie na testach, czy o co kaman?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2017, 0:07 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Do końca w to nie wierzyłem, a jednak... Mimo wszystko oceniam to "wzmocnienie" (jak to określił B.Seń na SF) na plus. Dlaczego? Bo przynajmniej wiadomo, że nie ma kasy na nikogo wartościowego. Gramy tym co mamy i zobaczymy co uda się ugrać w tym sezonie.

Krótko o Ryanie. W 2015 roku ukończył słabą uczelnię Campbell, w której wyróżniał się rzutami z dystansu. Od tamtej pory nigdzie nie grał. Koniec.

Obrazek


Podobno ma to być najmniej zarabiający obcokrajowiec w lidze. Musiała to być oferta nie do odrzucenia skoro Turów zdecydował się postawić na gracza z tak bogatym CV, a w dodatku grającego na pozycji najmniej nam potrzebnej. Jak już tak dobrze współpracują z agencją Kostka, to czemu nie chociażby John Little, którego Fisher powinien dobrze kojarzyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2017, 9:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Chciałabym odnieść się do wczorajszego kibicowania. Nie wiem co się stało, że Balkoniarze przenieśli się dopingować drużynie do sektoru A1. Nie byłoby to złe, gdyby klaskanie
i śpiewanie Balkoniarzy i KK było zgrane w jednym tempie. Siedzę w sektorze C3 , który jest
zawsze bardzo aktywny w kibicowaniu , ale wczoraj nie daliśmy rady , bo był straszny
chaos .Czy nie możecie siedzieć obok siebie ,tak jak było to na początku sezonu ?
Przecież Balkoniarze mogą rozwiesić swój transparent obok i wspólnie na jedną nutę
kibicować . Można też zaczynać przyśpiewki na zmianę. Trzeba się tylko dogadać.
Nie róbcie sobie na złość, tylko dogadajcie się. Przecież to cieszy ,że jesteście , tylko
działajcie wspólnie a kibice na trybunach wam pomogą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2017, 11:25 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
gargamel pisze:
Fajny był doping, ale to chyba koniec, bo jakiś ***** publikuje oświadczenie, w którym żali się, że na sektor B3, przychodzą "niezaproszone i niemile widziane" osoby. Litości... Przecież KK Tur w pierwszej kolejności powinno interesować się ludźmi, którzy mimo że mają miejsce siedzące przychodzą zdzierać gardła na stojąco. Zapraszać, zachęcać, robić im miejsce by czuli solidarność, która w grupie kibicowskiej powinna być na 1 miescu. Tym bardziej, że patrząc na skład KK TUR, to gołym okiem można dostrzec, że średnia wieku to +50, a ich głośne gardła lata świetności mają już dawno za sobą. I naprawdę mi jako obiektywnemu kibicowi, który mecze ogląda najczęściej na emocjach bo mieszkam we Wrocławiu, bardziej odpowiada głośny doping, w którym czasami można usłyszeć jakieś niecenzuralne słowa, niż piknik, który owa starszyzna bez tych młodych prezentuje.


Pisałem o tym po meczu ze Stelmetem. Skąd zdziwienie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2017, 11:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 wrz 2016, 11:54
Posty: 29
Niestety Turów ma większość kibiców sukcesu.Gdy nałoży się na to jeszcze kłótnie miedzy tymi zdzierającymi gardła to już wychodzi żenada jak wczoraj...dwie grupy nawzajem się przekrzykujące,istny kabaret(gdybym był kibicem Siarki to miałbym niezłą polewkę z tej sytuacji) a jakoś śmiać mi się nie chciało.

Ciekaw jestem naszego nowego białego z USA.Ma niezły rzut za czy:),wejść pod kosz też potrafi.Zobaczymy co wyjdzie na parkiecie.W środę powinien już zagrać.Oby się Nam udał.
DJ będzie musiał się wziąć za siebie bo jak nowy wypali to zaprzyjazni się z końcem ławki.
Wczoraj już troszkę lepiej zagrał,rywalizacja służy drużynie.Uros odzyskał wczoraj walory męskości.W końcu przypomniał sobie ,ze jest Serbem i ma walczyć a nie być miękkim.
Kirk też chyba będzie musiał się zacząć starać bo role startowy i rezerwowy center mogą się zmienić.Głupio będzie siedzieć koło Lichnowskiego myśląc o sobie,że się jest wielką gwiazdą.
Niestety na boisku trzeba zapierd....Wzór do naśladowania Carter i Denis.
To na tyle po wczorajszym.Ciekawe dwa mecze następne Nas czekają i liczę na dwa zwycięstwa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2017, 12:42 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Zdajecie sobie sprawę, że to pokłosie chamskich i wulgarnych okrzyków podczas meczu z SZG, z tego co wiem to przyszedł prikaz od góry klubu - chyba nawet jakieś spotkanie było prezesa klubu i KK, że nie życzy sobie takiego zachowania i tego typu okrzyków na trybunie, i że mają to sami rozwiązać...

na marginesie to wczorajsze śpiewanie o tym jacy to kulturalni są balkoniarze zakrawa o żart, chyba że wszystkich pozostałych kibiców w hali mają za idiotów...

a faktycznie wystarczyło nie zachowywać się po chamsku i rzucać mięsem w kierunku przeciwników... bo doping do tamtego meczu i na samym meczu pomijając inwektywy był w końcu na naprawdę dobrym poziomie... jak widać przerasta to niektórych...
Tak czy siak niestety głupota znów wygrywa i będziemy pewnie na następnych meczach mieli taki sam sodoma i gomora na trybunach jak w poprzednich latach...

Abstrahując od... Szeregowiec Ryan dołączył między innymi po to, aby zwiększyć konkurencję o minuty na parkiecie, bo niektórzy poczuli się zbyt pewni miejsca na parkiecie... czy da radę się zobaczy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2017, 13:16 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Dobrze, że poruszyliście temat wczorajszego kibicowania, bo widać, że nie tylko mnie się to nie podobało. Nie wiem czyja to była inicjatywa ale dziwne to było, żeby nie powiedzieć żenujące. Nie wiem, czy ten doping dwóch przekrzykujących się (rywalizujących ze sobą? :D ) dwóch grup kibiców pomagał zawodnikom, bo ja miałem wrażenie, że skutek był wręcz odwrotny. Gdybym tylko słuchał tego meczu, a nie oglądał pomyślałbym, że przyjechali kibice drużyny przeciwnej.
A zmieniając trochę temat, mam nadzieję, że czytają nasze komentarze jacyś przedstawiciele organizatorów tego meczu. Otóż mam pytanie, czy organizatorzy oprócz meczu w hali mieli zamiar przeprowadzić przed halą jakieś zawody w łyżwiarstwie figurowym :D , bo naprawdę na parkingu trudno było się utrzymać na nogach na tym lodowisku. Może by tak pomyśleć, przy organizacji meczu za tydzień i posypać przed meczem parking i alejki dla pieszych, o ile się ta aura utrzyma. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2017, 13:49 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Jimisan masz tym razem bardzo kiepskie informacje albo ktoś ci bardzo stronniczy wyłożył. Dla informacji balkoniarze tez spotkali się z prezesem. Nie było potępienia ani żadnych nakazów od prezesa. Poruszany był temat oświadczenia niepotrzebnego bo przecież na klub nie została nałożona żadna kara od komisarza. KK chciało wymusić na prezesie zajęcia stanowiska i poparcie oświadczenia, na szczęście nasz prezes potrafi myśleć samodzielnie. Prezes jest owszem przeciwko rasizmowi, odwracanie się tyłem, szczęśliwy z wulgaryzmów tez nie był ale ma świadomość rangi tego meczu i miłości naszej do zielonej góry. Sam doping decybele bardzo mu się podobały. Chciałby pewnie jak każdy z nas by taki doping był na każdym meczu. Chciałby porozumienia obu grup, czy to będzie możliwe tego nie wiem, ale sprawa w toku. Wczorajsze dopingowanie faktycznie było kiepskie. Chcielibyście dobrego dopingu to przestańcie się zachowywać jak na pierwszych ławkach w kościele. U nas jest to jeden mecz w sezonie, na pozostałych meczach nigdy hamstwa nie ma. Chcecie zobaczcie sobie doping kibiców z Grecji czy Bałkanów tam całe hale tętnią życiem, kibice nie kryją się z wulgaryzmami i jak się dwie grupy nie lubią to nikt się w tańcu nie pierdoly. ...
Reasumując u nas naprawdę jest kultura, a jeden mecz z drużyną która się nie lubi nie może przekreślac całego sezonu albo rozwala cały sezon przez durne oświadczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 953 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 64  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..