Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 17:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lip 2017, 8:10 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Może ten mój post powinien trafić do działu o byłych zawodnikach Turowa ale uznałem, że tutaj też warto go umieścić.
Nie wiem jakie źródło posiada autor tej informacji (Strzalka.1970) ale ja zaczerpnąłem ją z "basket-forum.pl".
Równie dobrze ta informacja może być nie potwierdzona.

http://basket-forum.pl/viewtopic.php?f= ... 5309403bc7
"Michał Chyliński kończy przygodę z Anwilem. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron z inicjatywy obu stron."

Ciekawe, czy kontuzja Michała jest aż taka groźna, czy może chciałby związać swój dalszy los z dawnym klubem i trenerem? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 17:47 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Hektor pisze:

Ciekawe, czy kontuzja Michała jest aż taka groźna, czy może chciałby związać swój dalszy los z dawnym klubem i trenerem? ;)



http://www.przegladsportowy.pl/koszykow ... 1,297.html

Grzesiu Ardeli na to nie pozwoli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 22:00 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Przy tak poważnej kontuzji ten sezon też może mieć z głowy, tak jak to było u nas.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lip 2017, 22:47 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Kiedy narzekałem na transfer Macka nie sądziłem, że będzie to najciekawszy zawodnik Turowa na nadchodzący sezon. Jeśli tak jak ja czekaliście na jakiegoś super grajka co przysłoni całą tą mizerię, którą do tej pory udało się podpisać, to zalecam przestać. Budowa składu na kolejny sezon zmierza ku końcowi, a mam obawy czy nasz polski roster poradziłby sobie w 1 lidze. Chcieliśmy 5 Bochnów co wydawało się absolutnym minimum, a nie będzie nawet 3. Chyba że ktoś liczy Hana, którego w ubiegłym sezonie nie chciała nawet Siarka. Ucieszyłbym się chyba nawet z Dłuskiego, z którego jeszcze miesiąc temu się śmiałem, ale widocznie nawet on jest za drogi.
Nie ukrywam, że czuję się trochę oszukany ponieważ drugi sezon kontraktu z PGE miał być powrotem do gry o medale. Pozostaje tylko wierzyć, że najchudszy sezon w historii pozwoli na całkowitą spłatę długu, a drużyna będzie walczyła, gryzła parkiet i jakoś utrzyma się w lidze. Pytanie tylko co dalej? Czy PGE wiedząc, że 12 mln poszło w większości na spłaty długów zechce dalej sponsorować Turów, który nic przez te dwa lata kontraktu nie osiągnie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 12:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/ ... -z-ostrowa

Ardeli szykuje drużynę na MISTRZA. :grin: A my ? :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 13:01 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
halcia pisze:
Ardeli szykuje drużynę na MISTRZA. :grin: A my ? :(


A my ciągle płacimy rachunek za mistrza a przede wszystkim klub cierpi na walce buldogów pod dywanem :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 20:27 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
PiotrArcimowicz pisze:
halcia pisze:
Ardeli szykuje drużynę na MISTRZA. :grin: A my ? :(


A my ciągle płacimy rachunek za mistrza a przede wszystkim klub cierpi na walce buldogów pod dywanem :(


Płacimy, bo mistrz "domowe" mecze grał w wynajętych halach.
rafcio sprzedał mieszkańcom kiełbasę wyborczą, PGE Turów Arenę!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 10:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Krzysztof pisze:
Płacimy, bo mistrz "domowe" mecze grał w wynajętych halach.
rafcio sprzedał mieszkańcom kiełbasę wyborczą, PGE Turów Arenę!!!


Heh. Spójrz na rozliczenie Twardych Pierników :) to będziesz wiedział na co w klubie koszykarskim idzie kasa i za co można przepłacić :)

PS. A jeśli wierzyć plotkom, że nawet drugoplanowe postacie zbliżały się z wynagrodzeniami do kwot prezesowskich to rzuca nowe światło na wydatki klubu w latach prosperity...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 20:12 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Czytając wywiad z trenerem o mniejszym budżecie wydaje mi się że Stachyra oszukiwał nas przez dwa lata ! Miało być już dobrze a jest najgorzej jaj jesteśmy w PLK. Albo kłamał cały czas albo jest nieudacznikiem i tylko pięknie gadał a teraz schował się jak szczur i milczy.Najgorszy prezes Turowa jaki był!!!!!!
Brakuje mnie w wywiadzie kiedy zaczynają się przygotowania i czy ktoś dojdzie z trenerów do pomocy jak główny będzie z kadrą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 9:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 gru 2015, 16:20
Posty: 44
A gdzie podziewa się teraz nasz prezes . Żadnych wiadomości co dalej z drużyną jaki plan okresu przygotowania do sezonu . Jakie cele i czy tylko gramy by grać o pietruszkę w tym roku. Niewiem czy to prawda bo to plotki ale jesteśmy mocno pod kreską. Tak źle to chyba jeszcze nigdy Nie było. Prezes do roboty bo weryfikacja ponoć do 15 lipca


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 9:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 maja 2011, 20:25
Posty: 31
Lokalizacja: Zgorzelec
Cypis pisze:
Najgorszy prezes Turowa jaki był!!!!!!

Przez najgorszego jaki u nas był to mamy teraz takie klocki ale fakt, że obecny chyba nie bardzo temat ogarnia. Nie wiem czy z szafy wypadły jakieś nowe trupy, bo przecież zaraz po sezonie były zapowiedzi i prezesa i trenera, że teraz będzie lepiej, że większy budżet, że lepszy skład a tu takie bum. Więc o komentarz prezesa aż się prosi.

dementi pisze:
Jakie cele i czy tylko gramy by grać o pietruszkę w tym roku.

Patrząc na obecny skład oraz zapowiedzi i jeżeli spadki będą utrzymane to nie będzie gry o pietruszkę a o utrzymanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 10:31 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Szykuje się kolejny bardzo cieniutki sezon w naszym wydaniu.
Przed poprzednim prezes puścił bajkę, że odbudowa, spłata długów, a kolejny sezon to powrót do walki o najwyższe cele i ludzie mu uwierzyli, co potwierdzili wykupując sporo karnetów.
Tym razem to nie przejdzie po takich rewelacjach w wywiadzie z trenerem - teraz też już wiemy, dlaczego ten przeciętny trener pozostaje na stanowisku.
Na koniec sezonu może okazać się, że nasza sytuacja/pozycja do negocjacji kolejnego okresu sponsorowania przez PGE będzie najgorsza w historii - mam nadzieję, że chociaż te szumne zapowiadane spłaty zaległości w poprzednich sezonach nie są fikcją - to jest jedyna rzecz, która może nas bronić i skłonić PGE do rzucenia kasą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 12:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Prezes w zeszłym roku, przed sezonem był bardziej medialny, skory do rozmów i spotkań z kibicami. Teraz okopal się, schował głowę w piach i zamilkł. Inna taktyka tyle tylko że to może sugerować, iż ma wszystko już w du..e. Zobaczymy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 13:45 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Problemy z pieniędzmi są od kilku lat, ale nowych sponsorów nie ma komu szukać...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 15:18 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Krzysztof tak mi przykro , nie mogę uwierzyć. Żegnaj ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..