Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Wiadomość
Post: 01 maja 2018, 13:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
manzir pisze:
Gramy o dobry wynik, ale też o kontrakt na przyszłe sezony.


Rozwiniesz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2018, 17:22 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Im lepszy wynik osiągniemy, lepiej się zaprezentujemy teraz, tym lepsza pozycja wyjściowa do negocjacji dla prezesa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2018, 8:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 wrz 2016, 11:54
Posty: 29
Cisza tutaj straszna:(

Manzir-wynik nie ma żadnego znaczenia przy negocjacjach nowej umowy sponsorskiej.
Teraz rządzi polityka a nie profesjonalizm i pasja.Jak Jarek K powie ,że koniec kasy na sport to nawet MP w niczym Ci nie pomoże.Przecież ludzie z PGE maja Zgorzelec w d...Jeśli nie będzie myślenia,że trzeba przypodobać się ludziom przed wyborami to wielkiej kasy nie będzie(oby w ogóle jakaś była).
Trzeba patrzeć na to co się tu dzieje rozumem a nie sercem.
Póki klub będzie zależny od polityków i nie będzie ludzi w klubie z pasją a nie tylko do brania kasy to nie ma się co łudzić ze będą sukcesy(PO i 8 miejsce dla mnie to nie sukces).

Teraz krótko tylko o sezonie już byłym.Może dyskusja się rozkręci.

Trener-dla mnie do wymiany.Nic nie wnosił na plus.Zero taktyki,pomysłu(słynne wpuszczanie 3 Polaków na raz).Ryba i Claxton dla mnie ten sam słaby poziom.
Potrzeba nam trenera z charakterem,który będzie autorytetem dla zawodników.Nie musi być wcale drogi.Ja mam dwóch kandydatów niskobudżetowych nawet polskich: Frasunkiewicz i drugi były zawodnik Turowa(najbardziej charakterny zawodnik w historii PLK).Zawsze może być obcokrajowiec ale trzeba go znalesc z głową.

Zawodnicy:
Ayers-trafił się nam jak ślepej kurze ziarno.Nie ma szans żeby został-moim zdaniem byłby jeszcze lepszy gdyby tylko gral na swojej pozycji a nie grał jako jedynka.

Camphor-gdy trafiał był ok gdy nie, mało wnosił.Podziękowałbym mu
Stefan-zostawiłbym go-dobra dusza zespołu i gałe do 3 ma
Brad-wniósł więcej niż się po nim spodziewałem-gdyby był rozgarnięty trener i jedynka na poziomie byłby jeszcze lepszy.Ja bym próbował go przedłużyć
Petrukonis-szukałbym kogos innego

Polacy:
dla mnie na plus:
Patoka,Jarecki-przebłyski,Skiba jako rezerwowa jedynka zostawiłbym go

na minus:
Boro-jak go lubie ale strasznie się cofnął w rozwoju-dałbym sobie z nim spokój
Bartek-charakter ale sezon słaby

Szukałbym jedynki-prawdziwej i nie żałowałbym kasy na nią(nie musi zdobywać punktów ale prowadzić grę i asystowac).
Musimy ściągnąć silną czwórkę-brak widac z km.
Może pościągać ludzi ktorzy już u Nas grali kiedyś i sprawdzili się(pomysł kumpla:)) ewentualnie ludzi z innych klubów którzy robili różnicę.
Jak można było nie przechwycić Lewisa i dać mu pójść do Lublina.

Zapraszam do dyskusji i swoich ocen i pomysłów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2018, 9:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim zdaniem trener Claxton powinien zostać i budować zespół po swojemu .
Poznał realia naszej ligi, świetnie dogaduje się ze swoimi rodakami, którzy w tym sezonie
wygrywali mecze. Polacy prawie nie istnieli. Dwóch nowych solidnych by się przydało.
Takie są spostrzeżenia jedynej kobiety na tym forum , która uwielbia koszykówkę. :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2018, 13:17 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Branie nowego trenera wiąże się z ogromnym ryzykiem. Claxton się tu zadomowił i sam wyraża chęć dalszej współpracy. Pamiętajmy, że nie jesteśmy już TOPem. Mnie również on nie przekonuje, ale mimo wszystko zrobił wynik zakładany przed sezonem dlatego też zasłużył na kontrakt i możliwość zbudowania swojego składu.

Co do składu. Jedynym obcokrajowcem, który powinien zostać jest Ayers, ale nie ma się co oszukiwać. Miał życiowy sezon i bez problemu znajdzie lepsze oferty. Co do Balmazovicia mam mieszane uczucia. Przede wszystkim co do jego warunków fizycznych, za ciężki na SF za niski na PF. Ostatecznie mógłby zostać. Warto poszukać grajków na Węgrzech, Finlandii, Cyprze. Tamtejsze ligi mocno się rozwijają i właśnie starnieri odgrywają kluczowe role. Z odgrzewanych kotletów na PG marzy mi się Anthony Hickey.

Polacy... To będzie twardy orzech do zgryzienia. Na chwilę obecną mamy Patoke, Bochno i Jareckiego. Borowski ewidentnie potrzebuje zmiany. Praktycznie cały zaciąg zza granicy będzie uzależniony od tego jakich Polaków uda się sprowadzić. Analizując domniemane możliwości Turowa trzeba się skupić na średniakach i liczyć na to że wypalą. Bardzo bym chciał Szymkiewicza na PG/SG i dać mu nawet 35 minut gry (więcej na SG), druga opcja to Sulima, który ostatnio w Toruniu gra coraz mniej, ale sprowadzenie choćby jednego z nich może graniczyć z cudem. Brembley, Mazurczak, Pamuła, Gabiński, Kucharek, Hicks, Bartosz, ewentualnie Skiba... Sprowadzenie kogoś, kto może wzmocnić zespół będzie bardzo trudne. Może młodzież z Wrocławia lub Trójmiasta?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2018, 8:08 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Budowa składu kończy się i zaczyna na decyzjach sponsora. A tej póki co nie ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2018, 17:47 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Sezon ogórkowy 2018/2019 PGE TURÓW ZGORZELEC


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..